Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, nosatiy сказав:

это не про экономию, а комфорт.

Чим ТН комфортніше електрокотла?

3 години тому, V.K.L сказав:

У меня какое-то убеждение что когда что то дует теплом не комфортно также и холодом, хотя может я не прав.

Залежить наскільки тепле повітря і яка його швидкість. Але інженери кондиціонерів над тим добре попрацювати і теперішні моделі і тихі, і малопоміні підчас роботи. В мене зараз гібридне опалення: електрокотел з теплою підлогою та три кондиціонери. Причому два з них ставитись в першу чергу для охолодження, а третій я поставив з пріоритетом на опалення. Якщо не стояти прямо під кондиціонером, то не чути ніяких потоків теплого повітря, а приміщення рівномірно прогріваються.

Ось зовнішня в нутрішня температра за останній тиждень:

image.thumb.png.9e7f8dfa2fccfcb1aa74c4aa55b366db.png

В цьому місяці я на наргрів включав тільки два кондиціонери і ось їхнє споживання подобово:

image.thumb.png.1697f9a909db746aa40e262c079dd0d3.png

Тобто за тиждень на обігрів будинку 170 м2 я використав всього 28 кВт•год, при цьому кондиціонери працюють вночі з 3:00 по 7:00 та інколи ввечір годину дві. Котел включиться коли зовнішня температура наблизиться до нуля цього місяця він ще не включався.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, yur43 сказав:

Розрахунки і окупність це добре. Але в наших умовах є ще питання автономності. Газове опалення це залежність. Дрова - незалежність, але і некомфорт.

Якщо пріоритет автономність, то газгольдер або твердотоп, бо за розумні гроші ні ТН, ні сонячні панелі не дадуть автономності взимку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

Основне опалення дровами ви вже приї...щелкали

Нет не прощелкал, изнутри дом не подшит, стяжка черновая и планируется еще чистовая с утеплением около 10 см. По этому спокойно залить плиту для печи. А сделать отверстие в крыше, не составляет труда, ну вообще. Про печь другое сомнение что будет в самом деле комфортная температура везде, а вложить кучу денег и не получить результат не очень хочется. Я нашел печника, не знаю по отзывам как он, но в целом за печь кузнецова - приблизительно  70000 материалы и 1800 работа.

 

11 часов назад, yur43 сказал:

Кондиціонер швидко наганяв тепло, але воно так само швидко зникало

Вот и я об этом, что когда дует это полная фигня, поэтому я путал кондиционер с тепловым насосом((

 

11 часов назад, yur43 сказал:

а при морозі -10С він довше розморожується ніж гріє.

После этого и пропадает вся экономичность, он хорош только в межсезонье.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, volomoto сказал:

твердотоп

тот еще фитнес)) тоже с ним куча гемора, и опять же дрова должны быть высшего качества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переніс у кращу тему, щоб тут не офтопити (можна видалити цей пост)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за минулий тиждень котел Протерм Скат 14 брав по 30-35 кВт, сьогодні вже показник 60 кВт

це при мінімальних налаштуваннях ( потужність 5 кВт, крива опалення 0,3, 32С вода)

перший поверх тепла підлога на 28С і кілька батарей, другий поверх батареї вимкнені

перший поверх 22С, другий 18С

газоблок 40 см, неутеплений

поки більше витрата за денним тарифом, але на день не вимикаю, бо поки ще оздоблення роблю, меблі і тп і спеціально ввечері ще раз їхати треба для цього-)

185 кв м

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, NBB сказал:

поки більше витрата за денним тарифом, але на день не вимикаю, бо поки ще оздоблення роблю, меблі і тп і спеціально ввечері ще раз їхати треба для цього-)

185 кв м

программатор стои дешевле канистры бензина

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Напишу по другому. Ночной тариф в два раза дешевле. В ДВА РАЗА ДЕШЕВЛЕ! :)

программатор стоит как экономия на 1000 кВт 😉

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Підніму тему з дописом по темі.

В нас тут почалась справжня зима зі снігом і морозами, тому опалення працює вже на повну, але в допомогу котлу Протерм Скат 9 кВт додались ще два інверторні кондиціонери на 12к бту та один на 9к. Той менший не має лічильника і майже не працював на обігрів, тому накину йому якихось 10 кВт•год.

Отже за даними Метеостата у листопаді середня температура повітря у Львові була 3.8 ºC.

Середня температура в будинку — 21 ºC.

На опалення спожто:

Котел — 320 кВт•год.

Кондиціонери 231 кВт•год.

За формулою виходить 551/17/171 = 0.19 кВт•год/(м2•ºC), якщо рахувати по затраченій енергії. По теплу сказати не можу бо не знаю СОР кондиціонерів, але мені це пофіг, бо плачу я за енергію з розетки.

Котел працює 100% вночі, а кондиціонери трохи працювали вночі, а потім я перевів їх на роботу вдень з 12:00 до 16:00, коли завантженість мережі впродовж дня найменша.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, volomoto сказал:

додались ще два інверторні кондиціонери на 12к бту та один на 9к.

А какой смысл кондеры гонять, тем более от них некомфортно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

А какой смысл кондеры гонять, тем более от них некомфортно?

дешевле же

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

А какой смысл кондеры гонять, тем более от них некомфортно?

Це дешевше і мені комфортно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, volomoto сказал:

Це дешевше і мені комфортно.

Я вот от @DimaF уже не первый раз слышу что это не комфортно, скорее всего это связано или с местом установки или с настройкой жалюзей, я просто в большинстве случаев не понимаю работает кондей или нет

У меня тоже 12 и 9 за этот месяц каждый потребил по 80 кВт всего 160 получается и котел по ночному 600 в доме 24-25

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mib сказал:

скорее всего это связано или с местом установки или с настройкой жалюзей,

Х.з., стоит в гостиной на первом этаже 12-й, воздух как в сауне, тяжелый, плотный, жалюзи на максимальный горизонт направлены, С&Н какой то)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Х.з., стоит в гостиной на первом этаже 12-й, воздух как в сауне, тяжелый, плотный, жалюзи на максимальный горизонт направлены, С&Н какой то)

У меня тоже c&h а какая на нем температура стоит? Он инверторный или старт стоп?

И самое главное вы как то в его поток воздуха попадаете?

У меня он стоит в углу над диваном и дует грубо в телевизор получается я в его поток никогда не попадаю, по температуре на нем 22 но по факту воздух в помещении 23,9-25,3 если на улице не сильный мороз то стартстопит пару часов работает пару стоит, потребление при выходе в режим 400 ватт и воздух еле теплый идет, при включении 1500 и дует как из фена около минуты потом опускается до 400

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, mib сказал:

У меня тоже c&h а какая на нем температура стоит? Он инверторный или старт стоп?

24 градуса, не инверторный.

 

13 часов назад, mib сказал:

И самое главное вы как то в его поток воздуха попадаете?

Нахожусь в гостиной вот и попадаю)

 

13 часов назад, mib сказал:

У меня он стоит в углу над диваном и дует грубо в телевизор получается я в его поток никогда не попадаю,

У меня аналогично стоит, но атмосфера не здоровая как по мне.

Так еще бывает когда в комнате много гладишь утюгом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Так еще бывает когда в комнате много гладишь утюгом.

А он давно у вас? Вы его чистили сетки моете?

Но и возможно то что он не инверторный и вжаривает как ветродуйка всмысле из него всегда очень горячий воздух идет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, mib сказал:

А он давно у вас? Вы его чистили сетки моете?

Но и возможно то что он не инверторный и вжаривает как ветродуйка всмысле из него всегда очень горячий воздух идет

Я его пробовал включать в первый год, сетки еще все чистые.

В общем не знаю, больше не включал, да и каминопечь есть для подстраховки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

не инверторный

Тоді він гріє на всі гроші, що дійсно може бути некомфортно. Інверторний, коли вийшов на режим, майже непомітний, якщо не стояти прями під ним.

Також різні виробники по-різному заморочились (або не заморочились) задля комфорту користувачів. В мене дві 12-ки від тошиби, бо вони тихі і керування вентиляторами дуже плавне. 9-ка — це купер, який і шумний, і дьорганий, і неточний, але він для охолодження в моєму офісі, де я і так переважно в навушниках, тому це не так страшно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volomoto сказал:

Тоді він гріє на всі гроші, що дійсно може бути некомфортно. Інверторний, коли вийшов на режим, майже непомітний, якщо не стояти прями під ним.

Також різні виробники по-різному заморочились (або не заморочились) задля комфорту користувачів. В мене дві 12-ки від тошиби, бо вони тихі і керування вентиляторами дуже плавне. 9-ка — це купер, який і шумний, і дьорганий, і неточний, але він для охолодження в моєму офісі, де я і так переважно в навушниках, тому це не так страшно.

Скажіть будь ласка, яка саме у вас модель тошиби, і на ваш погляд для якої площі його достатньо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Yull сказав:

Скажіть будь ласка, яка саме у вас модель тошиби, і на ваш погляд для якої площі його достатньо.

В отакі Toshiba HAORI RAS-13N4KVRG-UA.

Про площу сказати не можу, бо все відносно. В мене один гріє десь 50  м2, бо тепловтрати мого будинку загалом малі, а у вас може бути зовсім по-іншому.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, volomoto сказал:

Тоді він гріє на всі гроші, що дійсно може бути некомфортно.

Цей вислів мені незрозумілий. Можете розтлумачити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ashim1990 сказал:

Цей вислів мені незрозумілий. Можете розтлумачити?

Как ветродуйка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...