Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридні інвертори серії Axioma

sanyas15

Рекомендовані повідомлення

Цитата

 

В 08.05.2023 в 12:14, Фрай сказал:

А я все ніяк не можу встановити прогу

 

Цитата

 sanyas15 сказал:

MultiSIBControl тільки для віндовс.

На жаль. ((

Отже, в зв'язку з тим, що між сімісторним стабом та інвертором у більшості випадків вірогідні конфлікти мені пропонують переробити схему і встановити стаб після інвертора.

Хтось має якісь аргументи за чи проти?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Хтось має якісь аргументи за чи проти?

Робіть. За одно і дізнаємось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто щось на рахунок можливих ризиків ви сказати не хочете, не можете і тд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Фрай сказал:

Тобто щось на рахунок можливих ризиків ви сказати не хочете, не можете і тд?

Первое что может быть это при пониженном напряжении инвертор начнет вырубаться по перегрузу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у него же вроде как есть пороги верхний и нижний?
мне другое интересно, я до сих пор полагал, что стаб работает как «насосная станция» на городском водопроводе, типа, если малый напор она дососет с сети.

а тут откуда стаб будет брать подсос? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Фрай сказал:

Так у него же вроде как есть пороги верхний и нижний?
мне другое интересно, я до сих пор полагал, что стаб работает как «насосная станция» на городском водопроводе, типа, если малый напор она дососет с сети.

а тут откуда стаб будет брать подсос? :unknown:

От туда же :-) к примеру ваш инвертор на 5000 ват при напряжении 230 вольт это грубо 22 ампер а при напряжении 160 вольт это 31 ампер что бы на выходе было 230 вольт

Если по простому то стаб поднимает напряжение за счет увеличения ампер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Так какое же будет ваше мнение, чем все таки я рискую при такой схеме?

Если вы про меня то у меня стабилизатора нет совсем, в зависимости от сезона напряжение гуляет 155-250 точнее и больше но это настройки на входе по реле напряжения, техника жива единственно стиралка при напряжении ниже 180 отказывается стирать

Так что я бы его банально убрал с линии инвертора но это имхо и не то что бы рекомендация но я бы сделал именно так

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.05.2023 в 22:13, Фрай сказав:

От розкажіть про це своїй дружині коли вона це зробить. :grin:

Буває... але зрідка, бойлер гріє газ, на гідрофорі інвертор

07.05.2023 в 22:13, Фрай сказав:
07.05.2023 в 17:45, vbb сказав:

тому нормальна реакція - відрубити як аваріний стан.

Ось! а далі що? :unknown:

Далі йде до ввідного автомату, якщо там все в порядку, то в гараж, вимикає/вмикає інвертор, якщо не допомогає- перемикач на байпас. Може по вайберу мене спитати  )))

07.05.2023 в 22:13, Фрай сказав:

першим питанням який режим вибрати? Але воно взаємопов‘язане з третім питанням. )
Друге питання це чому може вирубатись автомат стабілізатора на 63А якщо він стоїть до інвертора, а той офф-грід?
Третє питання було про те, що краще для аккумів, весь час стояти зарядженими чи працювати?

та вроді ж розжував... 1+3 - 

07.05.2023 в 16:40, Фрай сказав:

Алеж, ви наголосили, що то ДБЖ. То ж розглянемо, чи велика вірогідність що мережа пропаде в той час, коли батарея майже виснажена і немає сонця? Якщо у вашему випадку на ваш погляд вірогідність велика і ви не хочере ризикувати зостатися у похмурий день без ніякого резерву - то правильно буде Сонце/Мережа/Батарея.

2- траба провести дослідження

Стаб квант стоїть після інвертора, проблем немає.

Ваші запитання не відповідають тому що ви бажаєте.
тож мабкть краще напишете просто побажання? початкові умови майже зрозумілі - ввод 5,5 кВт, стаб -інвертер Аксіома 5,6 кВт... споживання - пікове, типове?

взагалі можу вам порекомендувати винести бойлер та не критичні споживачі за інвертор щоб його не перевантажувати. Може й 2-ге питання таким чином вирішиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що відгукнулись.

Бойлер у мене і так разом з резервним електрокотлом заживлені лише від мережі,

але оце зробив для нього поряд розетку і від інвертора, бо коли працює від батарей то він же не гріє, а я водою користуюсь активно.

8 часов назад, vbb сказал:

Далі йде до ввідного автомату, якщо там все в порядку, то в гараж, вимикає/вмикає інвертор, якщо не допомогає- перемикач на байпас.

Спочатку до інвертора в техприміщення побачити чи є напруга, далі у другий бік будинка до стаба, перевірити чи там не вибило автомат, ))

Потім на тильну сторону будинка до лічильника на ввідний автомат, але він як правило практично ніколи не вибиває.

Хух, що то коли все робиться не одразу, а доробляється потім, по ходу справи і там де є можливість встановлення, от і доводиться бігати туди-сюди. :pardon:

9 часов назад, vbb сказал:

Ваші запитання не відповідають тому що ви бажаєте.

Чому раптом? Мені потрібно лише одне - наскільки можливо максимальна незалежність ДБЖ від ручного втручання.

9 часов назад, vbb сказал:

Стаб квант стоїть після інвертора, проблем немає.

О! саме таку схему пропонують мені, але:

11 часов назад, Фрай сказал:

до сих пор полагал, что стаб работает как «насосная станция» на городском водопроводе, типа, если малый напор она дососет с сети.

а тут откуда стаб будет брать подсос? 

Чи у вас великий запас потужності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Чи у вас великий запас потужності?

Ввід 25А, інвертор 5кВт але з потужних споживачів 3,5кВт духовка, пральня машина та 2кВт чайник, тож воно одразу навіть якщо працює то короткочасно.Типове споживання 0,9-1,3 кВт, пікове 3-4 буває інколи. тож не скажу що запас великий.

 

1 година тому, Фрай сказав:
10 годин тому, vbb сказав:

Стаб квант стоїть після інвертора, проблем немає.

О! саме таку схему пропонують мені, але:

В моєму випадку це особливого сенсу немає, з інвертора нема чого стабілізувати, так сталося ) інвертов у гаражі а стаб у будинку

1 година тому, Фрай сказав:

Чому раптом? Мені потрібно лише одне - наскільки можливо максимальна незалежність ДБЖ від ручного втручання.

от з цього і потрібно починати, а ви в хащі подалися...
виішите питання між стабом та інвертором, а задля перестраховки від перевантаження поставте щось накшалт :

LSS1_2.jpg
АВВ на 2 неприоритетних споживача

На 1 лінію

на 1 лінію

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vbb сказал:

...а задля перестраховки від перевантаження поставте щось накшалт

Дякую, подивлюсь на можливість встановлення.

Цитата

виішите питання між стабом та інвертором,

Так оце ж питання і хвилює, а відповіді поки що нема. Стаб 14 кВт, інвертор 5.6кВт

Щойно консультативно отримав від форумчанина підказку, що при падінні мережевої напруги великий струм стаба може спалити контакти інвертора.

А нахіба воно мені треба та ще в той час коли нема де ремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vbb сказал:

В моєму випадку це особливого сенсу немає, з інвертора нема чого стабілізувати, так сталося ) інвертов у гаражі а стаб у будинку

Не зрозумів?

Інвертор на вводі, а стаб уже після нього на весь будинок, так?

Хіба у вас така стабільна напруга, що нема чого стабілізувати чи тотакий інвертор з такою функцією стаба?

Бо мій яку напругу отримав у мережі таку саму і дає на вихід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Фрай сказав:

Так оце ж питання і хвилює, а відповіді поки що нема. Стаб 14 кВт, інвертор 5.6кВт

Щойно консультативно отримав від форумчанина підказку, що при падінні мережевої напруги великий струм стаба може спалити контакти інвертора.

А нахіба воно мені треба та ще в той час коли нема де ремонтувати?

Споживання також може 14 кВт досягти??? або більше за 5,6кВт??? якщо так то дійсно, стаб після інвертору вам може зробити погано. тому потрібно лімітувати споживання до рівня інвертора, незалежно від стаба.

25 хвилин тому, Фрай сказав:

Так оце ж питання і хвилює, а відповіді поки що нема

20.04.2023 в 12:42, Dalet сказав:

Я дам тільки напямок - перехдні процеси.

Що робити - реестратор на вхід мережі, вихід стаба, вихід інвертора. Налаштувати тригер. Спіймаєте відповідь.

Цитата

 

Не зрозумів?

Інвертор на вводі, а стаб уже після нього на весь будинок, так?

Хіба у вас така стабільна напруга, що нема чого стабілізувати чи тотакий інвертор з такою функцією стаба?

Бо мій яку напругу отримав у мережі таку саму і дає на вихід.

 

Так.
більшисть часу стабільна
Коли працює від мережі, то якщо ввідна напруга виходить за дозволені ліміти - переходе на батарею - режим ДБЖ. Що там стабілізувати?

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От наприклад на днях чогось напруга 201-280В, то він таку ж давав і на вихід.

Принаймі так було на табло.

Цитата

Споживання також може 14 кВт досягти??? або більше за 5,6кВт???

 Ні, то у мене давня звичка все брати з запасом потужності, 7.5 по договору.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Фрай сказав:

От наприклад на днях чогось напруга 201-28В, то він таку ж давав і на вихід.

Принаймі так було на табло.

201 то в ліміті, а 28В то 280 ? то до інсталляторів щоб ліміти налаштували.

12 хвилин тому, Фрай сказав:

Ні, то у мене давня звичка все брати з запасом потужності, 7.5 по договору.

так замініть інвертор на 7кВт або 10 з запасом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vbb сказал:

так замініть інвертор на 7кВт або 10 з запасом

І поле, і батарейки і...?

Може ще й будинок? :classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну виж звикли все з запасом брати ) а тут такий прокол
це ваша відповідальність - щоб споживання можливо було покрити засобами ДБЖ. Або лімітувати споживання або піднімати можливості живлення. 
поле та батареї можете залишити як є, виж їх якось розраховувули на покриття споживання?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vbb сказав:

так замініть інвертор

Саме так я собі зробив. Був встановлений інвертор 5кВт, пропрацював три роки, потім був успішно проданий і на заміну встановлено 8кВт. Тому як іноді споживання могло скаконути до 5.8-6.0кВт короткочасно, а для 5кВт інвертора це вже перенавантаження, пару разів за три роки відключався по перегрузу...  А щодо нестабільності напруги в мережі, то в мене немає таких "трєбоватєльних" споживачів, що відмовляються працювати нижче 190в або вище 240в. Тому про стабілізатор не мрію поки що. Та й в режимі роботи від сонця та акумуляторів напруга після інвертора стабільна - 230в.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, vbb сказал:

ну виж звикли все з запасом брати ) а тут такий прокол

Підйобуйте своїх друзів, мене не варто, ОК? Ж-)

брав комплект у самий скрутний час і те, що було в наявності, вірніше те, що було вже в дорозі і то за допціну переграв з Маста на Ахіому, а з літія на ліфепо.

Для панелів взагалі вистачило місця лише на 3 з копійками кВт, то нащо мені купувати потужніший інвертор, не підкажете?

За вартість краще промовчу, проданої машини не вистачило, зараз можно було б щось і краще і потужніше та дорога ложка до вечері, але 5,6 кВт мені також вистачає, от лише якщо не одночасно, але ж жінки, як їм втокмачити? :pardon:

от за пораду встановити обмежувачі споживання дякую, :beer:

на суботу запросив стороннього консультанта, запитаю і мабуть встановлю, тим паче, що є можливість розключити споживачів.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Фрай сказав:

Підйобуйте своїх друзів, мене не варто, ОК? Ж-)

пробачте, не втримався )))

26 хвилин тому, Фрай сказав:

нащо мені купувати потужніший інвертор, не підкажете?

підкажу. щоб він покривав ваше споживання та не тлумачити дружині за правила користування електроприладами, не мати проблем з перевантаженням. Також, з часом буде можливість докупити панелей, може який навіс над авто перекрити, та віддавати залишки по зеленому таріфу

34 хвилини тому, Фрай сказав:

За вартість краще промовчу, зараз можно було б щось і краще і потужніше та дорога ложка до вечері,

В кожного бувають такі випадки. Зафіксували втрати і йдемо далі - покращуєм щоб вийти на потрібне - 

13 годин тому, Фрай сказав:

потрібно лише одне - наскільки можливо максимальна незалежність ДБЖ від ручного втручання.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vbb сказал:

Також, з часом буде можливість докупити панелей, може який навіс над авто перекрити

Нема можливості по розміщенню і бажання на цьому заробляти.

Цитата

В кожного бувають такі випадки. Зафіксували втрати і йдемо далі

Це не втрати, а просто вимушені витрати, бо розумні люди такі речі купують заздалегідь, мені не було потрібно, а потім форс-мажорна забаганка, міг би й далі з генератором вошкатись. :classic_rolleyes:

Доречі, нікому не потрібний бензин марочний витриманий по 85,75 грн/л? :grin:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Фрай сказав:

Нема можливості по розміщенню і бажання на цьому заробляти.

А в вашому випадку немає мови про "заробляти". лише більш еффективно використовувати обладнання, допомогати державі з розвантаженням мережі, та ті трошки грошей що можливо прийдуть, просто як приємной бонус.
поміркуйте, порах уйте.

Цитата

Це не втрати, а просто вимушені витрати, бо розумні люди такі речі купують заздалегідь, мені не було потрібно, а потім форс-мажорна забаганка, міг би й далі з генератором вошкатись. 

втрати - це невозвратна різниця між реальною ціною та що ви витратили.
тож якщо ви продасте цей інвертор та купите більш підходящий до ваших умов, то ваші "вимушені витрати" будуть краще виправдані.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 12.05.2023 в 11:34, vbb сказал:

тож якщо ви продасте цей інвертор та купите більш підходящий до ваших умов, то ваші "вимушені витрати" будуть краще виправдані.

Я не с тех, кто живет в кредит, живу по карману, рассчитываю только на себя. Это к вашему предложению поднять себестоимость. ))

а пока отказался переделывать схему и живу как большинство из советчиков, переключаю вручную, бо заколебала входная напруга от 193 до 201.

тот кто пишет, шо это нормально хай будет так, а я привык иначе.

Как писал кто-то выше, инвертор сколько получил столько и отдает, получил 195 и в сеть выдал столько же.

Но нормально же ничего не работает, даже люстра не горит как надо.

Вот и переключаю на ночь на стабилизацию, а днем на транзит.

Иногда только на панелях, когда есть солнце и не надо включать тестомеску, стиралку и тд.

а шо делать не знаю, спецы говорят, что в схеме стаб-инвертор или наоборот кто-то кого-то обязательно спалит, а оно мне надо?
А если у кого-то есть решение проблемы готов принять ваше предложение «под ключ». :beer:

Змінено користувачем Фрай
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Фрай сказав:

даже люстра не горит как надо

Ну, люстра і не повинна "горіти"... А якщо серйозно, то в мене також нестабільність напруги постійно. Але щоб щось не світилося чи не вмикалося - такого немає. Тільки модний фен у дружини - не хоче працювати при напрузі нижче 200в...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...