Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридні інвертори серії Axioma

sanyas15

Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Фрай сказал:

А має знати? Ж-)

У них для цього є сервісна служба і вона така ж сама як і ваша. )

Так звісно. Я ж знаю, бо то досліджую. І вони мають, це їх робота

Хай мені пишуть, я їх навчу

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

А мені/нам як користувачу вам підказати щось типу впадло, так? ))

Авжеж так. Ви ж самі писали про крутих і файних продавців, а тут ляп.

Я дам тільки напямок - перехдні процеси.

Що робити - реестратор на вхід мережі, вихід стаба, вихід інвертора. Налаштувати тригер. Спіймаєте відповідь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, Фрай сказав:

Поясніть чому, як це може впливати на работу інвертора?

Це складні речі на хлопський розум не пояснюються, от @Daletвам вказав напрям, а далі розбирайтесь як хочете.

Вам, як користувачу, в першу чергу треба дотримуватись інструкцій виробників обладнання і загальних практик електромонтажу. Наприклад, якщо не ставити стабілізатор перед інвертором, то можна відразу уникнути цілий клас проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, в принципі вже отримав консультацію від спеціаліста, та й тут на форумі є люди без понтів і завищеного почутя особистої значності.

Іголкін терпляче дав роз‘яснення і куди копати. Сергію, дякую! :beer:
Мені потрібно знати де «собака колупала», всі можливі варіанти щоб потім не отримувати відмовки.

Судячи з усього таки є конфлікт між стабом і інвертором і нехай тепер розбираються специ, а не я.

Роман, дякую за вашу напрямок, будем копати далі, я ж цю систему маю довести до нормального стану тому спочатку потрібно розуміння проблеми власнику.

Спецам чим менше клопоту тим краще, особливо коли кудись треба їхати. )

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Дякую, в принципі вже отримав консультацію від спеціаліста, та й тут на форумі є люди без понтів і завищеного почутя особистої значності.

Іголкін терпляче дав роз‘яснення і куди копати. Сергію, дякую! :beer:
Мені потрібно знати де «собака колупала», всі можливі варіанти щоб потім не отримувати відмовки.

Судячи з усього таки є конфлікт між стабом і інвертором і нехай тепер розбираються специ, а не я.

Роман, дякую за вашу напрямок, будем копати далі, я ж цю систему маю довести до нормального стану тому спочатку потрібно розуміння проблеми власнику.

Спецам чим менше клопоту тим краще, особливо коли кудись треба їхати. )

 

 

 

От тільки халепа. Реально дієвого рішення тому нема. Є напівміри, не більше. Да і по суті ніхто з ринку не вкаже пальцем в загагуліну на графіку, через яку то всьо. Бо то треба витратити купу часу, і мати засоби. 

Хоча інколи просто корекція налаштувань і трохи фішок з викруткою рішають. Ну в смислі знімають симптоми.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання руба, як ви вважаєте, можно ставити інвертор після стабілізатора чи ні? 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

Питання руба, як ви вважаєте, можно ставити інвертор після стабілізатора чи ні? 

 

 

 

Так. Звісно можна. Але можуть бути нюанси

 

Інколи це єдиний вихід. 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я завжди дивувався, як такі пристрої взагалі працюють. Розумію ще цифрові пристрої (і то глючать), а тут аналогові, силові та ще й в поєднанні з цифровими і при тому всьому в екстремальних умовах...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, delic сказал:

А я завжди дивувався, як такі пристрої взагалі працюють. Розумію ще цифрові пристрої (і то глючать), а тут аналогові, силові та ще й в поєднанні з цифровими і при тому всьому в екстремальних умовах...

Ну як. 50/50. Якось так і працюють. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, delic сказал:

А я завжди дивувався, як такі пристрої взагалі працюють. Розумію ще цифрові пристрої (і то глючать), а тут аналогові, силові та ще й в поєднанні з цифровими і при тому всьому в екстремальних умовах...

Розшифруйте, пліз, для дилетанта, що ви маєте на увазі?
я ж намагаюсь навчатись азам. :oops:

бо не хочеться бути лохом, щоб тобі міняли в інверторі «роздатку та колінвал». )

от наприклад, сьогодні в черговий раз провайдер любив мозок по скарзі на слабку швидкість, що в мене погано працює роутер.

давав настанови, а я стою на своєму і ніц не робив, що вони там казали по черзі включати відключати і, о диво, само запрацювало! )

І так вже на протязі багатьох років, посмикаєш їх і само запрацює, хз, що вони там виправляють, але ж діє! :grin:

а тут я поки ще буксую, а з іншого боку то не хочу лізти сам кривими руцями, тим паче поки на гарантії.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще вопрос, какой режим работы лучше использовать?
у меня стоит Панель-Сеть-Аккумулятор, а инсталлятор рекомендует поставить Панель-Аккумулятор-Сеть

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

И еще вопрос, какой режим работы лучше использовать?
у меня стоит Панель-Сеть-Аккумулятор, а инсталлятор рекомендует поставить Панель-Аккумулятор-Сеть

Ги. Кмітливий інсталятор)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.04.2023 в 04:25, Фрай сказав:

у меня стоит Панель-Сеть-Аккумулятор, а инсталлятор рекомендует поставить Панель-Аккумулятор-Сеть

У мене взагалі режими переключаються так, як мені потрібно і коли мені потрібно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, sanyas15 сказал:

У мене взагалі режими переключаються так, як мені потрібно і коли мені потрібно. 

там про інше, інсталятор не став напрягатися і знайшов вихід. Таке собі відтермінування.

Проблема коли? коли сонце. Логічно стає взагалі піти з мережі на той час і не напрягатися. А АКБ. ну то його не декілька років вистачить. А там і гарантія скінчиться

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.04.2023 в 23:55, Фрай сказал:

А має знати? Ж-)

У них для цього є сервісна служба і вона така ж сама як і ваша. )

Сервісна , але яка?

Яка ремонтує , то така є точно.

Чи гаряча лінія підримки клієнтів  бренду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, є.

Консультації, дистанційний контроль та налаштування, поки ще проблем немає, хіба що те, що вони не місцеві.

Але начебто спільно дійшли до розуміння, що може бути за проблема, коли повернусь додому то приїдуть та  спробують змінити схему підключення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Dalet сказал:
14 часов назад, sanyas15 сказал:

У мене взагалі режими переключаються так, як мені потрібно і коли мені потрібно. 

там про інше, інсталятор не став напрягатися і знайшов вихід. Таке собі відтермінування.

Какое відтермінування, шо вы несёте?
Пока не было солнца стоял режим Сеть/Аккум/Панель

В апреле переключили по моей просьбе Панель/Сеть/Аккум хотя они предлагали Панель/Аккум/Сеть

но я думал, шо так будет лучше для аккумов, уж простите меня, не до конца понимал как работает и сколько вырабатывает панель.

учусь, надеюсь со временем вникну и пойму, а пока пусть думает техподдержка и сервисники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Так, є.

Консультації, дистанційний контроль та налаштування, поки ще проблем немає, хіба що те, що вони не місцеві.

Але начебто спільно дійшли до розуміння, що може бути за проблема, коли повернусь додому то приїдуть та  спробують змінити схему підключення.

розуміння то є добре, за розумінням має прийти рішення, але якщо річ про зміну підключення.... а підключення зараз - мережа-стаб-інвертор-навантаження. то то не рішення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Какое відтермінування, шо вы несёте?

авжеж....
 

8 часов назад, Фрай сказал:

Пока не было солнца стоял режим Сеть/Аккум/Панель

В апреле переключили по моей просьбе Панель/Сеть/Аккум хотя они предлагали Панель/Аккум/Сеть

но я думал, шо так будет лучше для аккумов, уж простите меня, не до конца понимал как работает и сколько вырабатывает панель

ну так вірно, режим SBU юзаэ батарейку, і це звісно гірше для АКБ, але це більшою мірою зніме питання ваше про стаб, бо інвертор в час коли має переток на перехідних процесах, буде відключений від мережі, тобто чинника проблемми не буде.

а тепер про то шо я нЄсу
 

8 часов назад, Фрай сказал:

Какое відтермінування, шо вы несёте?

а нєсу я вам про то, шо за рахунок акб вирішується питання конфлікту стабу на інвертора, і так, це відтермінування, бо колись акб просяде, і його використовувати стане вже не можливо, і тоді питання знов постане. 

таке собі відтермінування.

а там вже або ішак, або султан

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане Романе, якщо можно то давайте простіше для чайника, а можливо й не одного.

От на моє прохання поставили режим Солар/Утіліті/Бат з міркування, що мені ресурс батареї важливіший за економію е/енергії.

Але чи правий я не впевнений, якщо батарея весь час заряджена і не працює це погано для неї чи ні.

Буду вдячний якщо хтось із кваліфікованих дописувачів може аргументовано відповісти, який режим довше зберігатиме працездатність та енергоємність LiFePo4?

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно примітив, нема сенсу шукати відповіді на форумі, в кращому випадку тобі хтось з порядних в приват напише, а так то лише потриндіти на тему, покритикувати чуже. Бла-бла і не більше.

Фахівці на консультації скупі, їх цікавить виключно клієнт, бажано лох або такий, що не задає багато питань і вірить на слово.

Принаймі я так це бачу і стосується будь якої теми на форумі, хоч матеріалів, хоч обладнання чи зробленої роботи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.04.2023 в 23:47, Фрай сказав:

, якщо батарея весь час заряджена і не працює це погано для неї чи ні.

В інструкції до зарядної станції Bluetti рекомендували раз в три місяці робити розряд/заряд якщо станція не використовується, задля продовження терміну експлуатації акумуляторів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Давно примітив, нема сенсу шукати відповіді на форумі, в кращому випадку тобі хтось з порядних в приват напише, а так то лише потриндіти на тему, покритикувати чуже. Бла-бла і не більше.

Фахівці на консультації скупі, їх цікавить виключно клієнт, бажано лох або такий, що не задає багато питань і вірить на слово.

Принаймі я так це бачу і стосується будь якої теми на форумі, хоч матеріалів, хоч обладнання чи зробленої роботи.

Це точно.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

Це точно.....

А що, хіба не так? Особисто ви сильно щедрі на підказки? Отож.
Ми сьогодні з сервісником весь день провозились переробляючи схему і ніхера, вибиває стаб при навантаженні і гарному сонці.

от коли хмарно то нічого, все працює.

що воно таке, хз?

Але велике дякую Іголкіну за косультацію, людина вже не вперше відгукнулась на прохання. :beer:
 

10 часов назад, delic сказал:

В інструкції до зарядної станції Bluetti рекомендували раз в три місяці робити розряд/заряд якщо станція не використовується, задля продовження терміну експлуатації акумуляторів.

Та я теж за те, що машина має їздити, а не стояти в гаражі, але ж то машина, а як воно з банками нє вєм, сам не в курсі, а у інеті відповіді не знайшов.

Сервісніки також радять вмикати режим Панель/Аккум/Мережа, але аргумент про гарантовану кількість циклів у батарейки таке собі міркування.

завтра попрошу перемкнути

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...