Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридні інвертори серії Axioma

sanyas15

Рекомендовані повідомлення

Та воно працює, але як?

Мікрохвильовка довго, вмикаєш кавоварку просідає, я до такого не звик, більше 20 років користуюсь стабілізторами.

А ще пам'ятаю як раніше "горіли" двигуни на пралках та холодилках, і досі лежать в запасі і той і той. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 11.05.2023 в 00:10, mib сказал:

…напряжение гуляет 155-250 точнее …техника жива единственно стиралка при напряжении ниже 180 отказывается стирать

Сегодня с трудом открылись ворота, глянул на табло

IMG_7309.thumb.jpeg.c5811b87a996cbc8de5e514d86b1ef05.jpeg

Вы все еще будете утверждать за:

Цитата

Так что я бы его банально убрал с линии инвертора но это имхо и не то что бы рекомендация но я бы сделал именно так

так шо в этой части я тоже стал мазохистом-дрочером, каждое утро выключаю стаб и на вечер врубаю, другого выхода пока не нашел.

мои сервисники тоже предлагают убрать от греха подальше банально не знают, шо предложить, будет время поищу выход самостоятельно.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

другого выхода пока не нашел

При таких обставинах з напругою може потрібно написати в РЕМ заяву? У нас теж були проблеми з перекосом фаз. Потім, після деякої кількості заяв від споживачів, було просто проведено додаткове заземлення стовпів по лінії. Після чого напруга більш-менш вирівнялася. У мене 3-ф підключення, тому є можливість вибору та оперативного переключення на іншу фазу. А от споживачі з 1-ф підключенням тепер не відчувають такого дискомфорту з пониженою напругою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я писав у особистому кабінеті, через пару днів передзвонили, сказали, що заявка прийнята, до вас приїде "тривожна група".

- Коли?

- Приїде.

- Коли приїде?

- Коли приїде тоді й приїде, я не знаю, що ви від мене хочете?

- Знати чого ви подзвонили, якщо ви нічого не знаєте. Є терміни реагування?

- Так, 5 днів.

- ОК, чекаю, тільки хай візьмуть з собою якісь прилади для вимірювання бо минулого разу іх у них не було.

Пройшло три тижні, напруга скаче або тримається 198-201В, дзвінок з детк

- Від вас була заявка, хочемо знати як на вашу думку все пройшло, чи задоволені ви?

- Чим? Вас же не було і ніхто мені не передзвонив, не відповів у кабінеті і тд.

- Мене цікавить чи ви задоволені?

Сцуко, чим я можу бути задоволений у даному випадку? :fool:

Якщо у вас є певні проблеми, як не як, а війна надворі, то ви просто скажіть, що так, є питання, на жаль поки так, поставтесь з розумінням, як тільки зможем то...

Але ж ні, вона мені каже, що 198-201В то все нормально, все згідно нормам. 

  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго всім часу доби. Маємо таку схему: після ввідного автомату в квартирі стоїть стабілізатор Елекс Ампер далі через нього підключений інвертор Axioma BF2500. Окремо від стаба підключені силові розетки кухні (холодильники, стіралка, кавоварка і тд) а через інвертор всі інші розетки та світло по кімнатах. Інвертор працює без нарікань від панелей та акумів. А от коли вночі сідають акуми і він переходить на режим байпасу та зарядки - починає доволі шумно гудіти стабілізатор. Нававнтаження на стаб не велике (ток заряду від мережі всього 2А) але стаб гуде як транформатор. Коли працює від сонця та акумів - стабілізатор мовчить. Навіть коли його навантажую на всі гроші побутовими приладами. 
Сьогодні спробував перепідключити схему і іевертор підключив не через стаб а прямо у ввідний автомат разом із стабом. Живлення тепер бере не через стабілізатор але всерівно коли інвертор переходить на режим байпаса - стабілізатор починає гудіти...... З чим це може бути звязане????? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б поекспериментував з діодною розвязкою і подачою випрямленого струму мережі на вход сонячних полів. Якщо воно в інверторі гальванічно розвязано, все буде працювати. Є напруга в нормальних межах - байпас. Напруга низька - працює МРРТ на підвищення до номіналу буст-шини, інвертор на вихід дає номінал 220в. Не забувати тільки, що вдень мережа може давати напругу більшу сонячних полів, і поля будуть бездіяти.

Але правильніше вимагати від РЕМа нормальної напруги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, yur43 сказал:

я б поекспериментував з діодною розвязкою і подачою випрямленого струму мережі на вход сонячних полів. Якщо воно в інверторі гальванічно розвязано, все буде працювати. Є напруга в нормальних межах - байпас. Напруга низька - працює МРРТ на підвищення до номіналу буст-шини, інвертор на вихід дає номінал 220в. Не забувати тільки, що вдень мережа може давати напругу більшу сонячних полів, і поля будуть бездіяти.

Але правильніше вимагати від РЕМа нормальної напруги.

А тепер можна все це тільки для тих хто на бронепоїзді :))
І доречі, перед цим стояв польський інвертор VOLTA на 1 кВт і таких музичних супроводів у стаба не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Сергей_Човпинь сказав:

А тепер 

моє повідомлення більше стосувалось проблем Фрай. Таку доробку може зробити тільки той, хто знає що робить.

По вашій "музиці" нічого розумного сказати не можу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Сергей_Човпинь сказал:

Доброго всім часу доби. Маємо таку схему: після ввідного автомату в квартирі стоїть стабілізатор Елекс Ампер далі через нього підключений інвертор Axioma BF2500. Окремо від стаба підключені силові розетки кухні (холодильники, стіралка, кавоварка і тд) а через інвертор всі інші розетки та світло по кімнатах. Інвертор працює без нарікань від панелей та акумів. А от коли вночі сідають акуми і він переходить на режим байпасу та зарядки - починає доволі шумно гудіти стабілізатор. Нававнтаження на стаб не велике (ток заряду від мережі всього 2А) але стаб гуде як транформатор. Коли працює від сонця та акумів - стабілізатор мовчить. Навіть коли його навантажую на всі гроші побутовими приладами. 
Сьогодні спробував перепідключити схему і іевертор підключив не через стаб а прямо у ввідний автомат разом із стабом. Живлення тепер бере не через стабілізатор але всерівно коли інвертор переходить на режим байпаса - стабілізатор починає гудіти...... З чим це може бути звязане????? 

Реактив.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, yur43 сказал:

я б поекспериментував з діодною розвязкою і подачою випрямленого струму мережі на вход сонячних полів.

Я за!!!! І відео знімати за одно, таке тікток любить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

Я за!!!! І відео знімати за одно, таке тікток любить

в мене зі стовпа 250в, і так постійно. Але зі своїм інвертором експериментував, все працює. МРРТ чудово сприймає постійну напругу, працює на підвищення в разі потреби. Багато людей використовують це при роботі з генератором і мережею з низькою напругою. В моєму інверторі для МРРТ навіть окремий режим є при роботі не з ФЕМ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yur43 сказав:

В моєму інверторі для МРРТ навіть окремий режим є при роботі не з ФЕМ

Це ключовий момент, бо не всі інвертори таке вміють і випускають білий дім, якщо до сонячного входу під'єднати джерело напруги, а не джерело струму.

16 годин тому, yur43 сказав:

я б поекспериментував з діодною розвязкою і подачою випрямленого струму мережі на вход сонячних полів.

Без PFC це так собі затія, бо якщо діло дойде до кілька кіловат через діодний міст з конденсатором, то реактивна складова і грамоніки будуть робити дуже багато шкоди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, yur43 сказав:

я б поекспериментував з діодною розвязкою і подачою випрямленого струму мережі на вход сонячних полів

Я б не радив так експерементувати взагалі, якщо у власника немає впевненого поняття про такі дії та наслідки!.. :(

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, volomoto сказав:

Це ключовий момент, бо не всі інвертори таке вміють і випускають білий дім, якщо до сонячного входу під'єднати джерело напруги, а не джерело струму.

При експерименті я не включав той режим. Одне поле працювало від ФЕМ, друге - від випрямляча з мережі. Все дуже просто працює. Подивіться схеми МРРТ, там нічого складного немає, проста повишайка в буст-шину.

Про PFC не скажу, ото в чоловіка шумить стабілізатор мабуть якраз від того PFC.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yur43 сказал:

При експерименті я не включав той режим. Одне поле працювало від ФЕМ, друге - від випрямляча з мережі. Все дуже просто працює. Подивіться схеми МРРТ, там нічого складного немає, проста повишайка в буст-шину.

Про PFC не скажу, ото в чоловіка шумить стабілізатор мабуть якраз від того PFC.

От саме так. Гляньте схему

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, yur43 сказав:

При експерименті я не включав той режим. Одне поле працювало від ФЕМ, друге - від випрямляча з мережі. Все дуже просто працює. Подивіться схеми МРРТ, там нічого складного немає, проста повишайка в буст-шину.

Ви собі можете експериметнувати як хочете, але як мінімум неетично давати такі поради на форумі на широкий загал.

Схеми МППТ є різні, так як і алгоритми їх роботи, тому якщо вам пощастило, то це не значить, що у всіх так буде. Є трекери, які роблять повний "скан" сонячного входу, тобто від відкритого кола і до короткого замикання. Якщо при КЗ не буде обмеження струму, а в ФЕМ це відбувається натурально, то повилітають вхідні ключі трекера. А якщо нема гальванічної розв'язки сонця і мережі, то ще можуть повилітати транзистори Н-моста.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, volomoto сказав:

Є трекери, які роблять повний "скан" сонячного входу, тобто від відкритого кола і до короткого замикання. Якщо при КЗ не буде обмеження струму, а в ФЕМ це відбувається натурально, то повилітають вхідні ключі трекера. А якщо нема гальванічної розв'язки сонця і мережі, то ще можуть повилітати транзистори Н-моста.

Все вірно. Самому нічого не треба робити. Є гарантія на інвертор, продавець, сервісний центр, батюшка і ікони. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, yur43 сказал:

Все вірно. Самому нічого не треба робити. Є гарантія на інвертор, продавець, сервісний центр, батюшка і ікони. 

Ви мали на увазі зробити, а якщо що то ро гарантії віднести?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

Ви мали на увазі зробити, а якщо що то ро гарантії віднести?

Я не знаю , нічого не включав.Само зламалося.Я так завжди кажу.😂

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.07.2023 в 20:42, Сергей_Човпинь сказал:

Доброго всім часу доби. Маємо таку схему: після ввідного автомату в квартирі стоїть стабілізатор Елекс Ампер далі через нього підключений інвертор Axioma BF2500..

Зекономлю час для всіх.

Бо знайомий (робочі питання) з сервісними службами обох компаній.о

Отже ,щ скажуть сервіси Елекса та Аксіоми ? - правильно , не включати разом оце все.

Пачіму? -тому що НІХТО з них не тестував на сумістність роботи цих приладів.

Простіше , на пальцях - є два чорних ящика які включені у мережу , і як воно реагує разом - це непередбачувана ситуація.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, dneprstab сказал:

Простіше , на пальцях - є два чорних ящика які включені у мережу , і як воно реагує разом - це непередбачувана ситуація.

Да там всьо просто то вы ни панимаэтэ, наверное такой спицыалист

Я званил в другую кампанию мне там сказали что все буде отлично

Они так сто раз делали. По этому прадайте мне и дайте гарантию

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

Да там всьо просто то вы ни панимаэтэ, наверное такой спицыалист

Я званил в другую кампанию мне там сказали что все буде отлично

Они так сто раз делали. По этому прадайте мне и дайте гарантию

Ахха , та та та , моє улюблене -

-Як то воно по якості ?

-Іще ніхто нє жалувався.

А потім - ми не сервіс , вам в Кітай , какая гарантія в странє вайна !!!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 07.07.2023 в 09:13, dneprstab сказал:

Зекономлю час для всіх.

Бо знайомий (робочі питання) з сервісними службами обох компаній.о

Отже ,щ скажуть сервіси Елекса та Аксіоми ? - правильно , не включати разом оце все.

Пачіму? -тому що НІХТО з них не тестував на сумістність роботи цих приладів.

Простіше , на пальцях - є два чорних ящика які включені у мережу , і як воно реагує разом - це непередбачувана ситуація.

Ви багато тексту написали.... Але ж, по факту - жодного слова. Такі поради можуть і бабусі біля підїзда давати. 
Є технічна проблема. Я запитав поради фахівця. Натомість: пуста говорільня....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.07.2023 в 18:18, Сергей_Човпинь сказал:

Ви багато тексту написали.... Але ж, по факту - жодного слова. Такі поради можуть і бабусі біля підїзда давати. 
Є технічна проблема. Я запитав поради фахівця. Натомість: пуста говорільня....

Поради я даю клієнтам у робочий час.

А тут можу і поговорити.Чи я вам щось винен ? Вибачте,  не пам'ятаю. Але обов'язково накажу сам себе .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

 Але обов'язково накажу сам себе .

Та не переймайтесь.... Мені від вас нічого не треба. Я з такими "спеціалістами" частенько пересікаюсь по роботі. Добре, що адекватних та професійних людей таки переважна більшість.  Тому ви мене абсолютно нічим не здивували. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...