Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Невідповідність, здирання коштів, Віяр

Аліна Велесова

Рекомендовані повідомлення

Вітаю! Маю питання або ж тему для обговорення: нещодавно обирала плитні матеріали для майбутньої кухні. Зупинилась на ДСП від бренду Кроноспан. Звісно ж, обирала у Віярі, а саме через Віяр Про, лідери ринку, і все таке. Плюс я з Києва. Але пізніше я також випадково відкрила інше місто. І була дуже вражена: ціна Києва 2833 грн за лист. Ціна в західних областях 2314 грн за лист.

А далі ще цікавіше: я перевірила компанії, які є на західній Україні, які також займаються такими матеріалами, і у них ціна ще менша!
Питання: чому я маю платити більше, якщо матеріал однаковий, якість однакова?! Ця ціна суттєво міняє справу у великих квадратурах, і у ціні ремонту.

Тож, як виявилось, навіть з доставкою із західних областей можна заплатити дешевше, ніж повну суму у Києві. Так, треба буде зачекати, але коли таке питання ціни, можна і зачекати.
Отже, шановний Віяр, як бути?!

Змінено користувачем Аліна Велесова
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Аліна Велесова змінив заголовок на Невідповідність, здирання коштів, Віяр

купляйте де вам дешевше, в чому питання ?
чи ви думаєте вони будуть за власний кошт возити до Києва ? і більш ніж впевен і аренда склада тут інша і ще купа всього може відрізнятися
 

Змінено користувачем Vikingua
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikingua сказав:

купляйте де вам дешевше, в чому питання ?
чи ви думаєте вони будуть за власний кошт возити до Києва ? і більш ніж впевен і аренда склада тут інша і ще купа всього може відрізнятися
 

Так справа в тому, що чому так? Завищують ціни, щоб забрати конкурентів? Нажитися на людях? Що? Стільниця різниця по містах 1000 грн +???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Аліна Велесова сказал:

Завищують ціни, щоб забрати конкурентів? Нажитися на людях?

А в столичных ресторанах копеечную селедку продают по цене красной рыбы!!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Аліна Велесова сказав:

Завищують ціни, щоб забрати конкурентів?

Якщо Ви в змозі конструктивно пояснити цей феномен, я поясню чому різні ціни :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dendnepr сказав:

Давайте уже ссылки на свои магазины

Немає в мене своїх магазинів. Я лише розповіла, що в Києві деруть 3 шкури за те, що на заході, наприклад, коштує копійки. А вам так ок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, anabioz сказав:

Якщо Ви в змозі конструктивно пояснити цей феномен, я поясню чому різні ціни :)

Вже все пояснила і розписала, говорити мені про ціни у різних регіонах через логістику, оренду і т.д не варто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, DimaF сказав:

А в столичных ресторанах копеечную селедку продают по цене красной рыбы!!

І ви її купите, бо вам так скажуть …

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Аліна Велесова сказав:

Немає в мене своїх магазинів. Я лише розповіла, що в Києві деруть 3 шкури за те, що на заході, наприклад, коштує копійки. А вам так ок.

Так купуйте "на заході", в чому проблема? Або відкрийте свій і не "деріть" .... Чи Вам просто СРСР досі спокою не дає?

Змінено користувачем anabioz
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Аліна Велесова сказал:

Вітаю! Маю питання або ж тему для обговорення: нещодавно обирала плитні матеріали для майбутньої кухні. Зупинилась на ДСП від бренду Кроноспан. Звісно ж, обирала у Віярі, а саме через Віяр Про, лідери ринку, і все таке. Плюс я з Києва. Але пізніше я також випадково відкрила інше місто. І була дуже вражена: ціна Києва 2833 грн за лист. Ціна в західних областях 2314 грн за лист.

А далі ще цікавіше: я перевірила компанії, які є на західній Україні, які також займаються такими матеріалами, і у них ціна ще менша!
Питання: чому я маю платити більше, якщо матеріал однаковий, якість однакова?! Ця ціна суттєво міняє справу у великих квадратурах, і у ціні ремонту.

Тож, як виявилось, навіть з доставкою із західних областей можна заплатити дешевше, ніж повну суму у Києві. Так, треба буде зачекати, але коли таке питання ціни, можна і зачекати.
Отже, шановний Віяр, як бути?!

напишіть модель, марку, артикул плити чи матеріалів по яких порівнювали і ціни.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Аліна Велесова сказал:

І ви її купите, бо вам так скажуть …

Хто, жідомассони!?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна Аліна, припускаю, що економічний відділ Віяру прийшов до висновків, що продавати цю продукцію за цінами конурентів із заходу їм не вигідно. Можливо на це впливає великий штат співробітників, якім треба сплачувати ЗП, можливо велике податкове навантаження, можливо логістичні і складські чималі витрати... хто його зна? А можливо, власники компанії настількі жадібні, що бажають відверто неприйстойних надприбутків? В будь якому випадку я Вас можу заспокоїти, адже у нас діють ринкові правила, які дозволяють не купувати цю продукцію у Віяра, а скористатись послугами інших гравців на ринку. Це переваги ринкової економіки та відкритої конкуренції, де кожен для себе скалдає цінову політику і тільки споживач сам визначає, у кого і за яку ціну він готовий придбати товар. По суті справи, я не бачу ніяких злочиних дій зі сторони компанії Віяр.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я доречі теж раніше (до війни) замовляв у Львові порізку на віярі, і там в них колись був дуже криво зроблений сайт. Точніше авторизація. Так от коли прораховував вартість (робив це декілька разів в процесі проектування в різні дні), то деколи дивувався чого настільки різна ціна, ніби вчора було дешевше ))) А потім зрозумів що якщо авторизовуюсь на Київ то ціна вища. Якщо у Львів то ціна нижча, навіть при умові що доставка ДСП в них халявна з Києва (а деколи ще й деякі послуги типу кромка 45 роблять тільки в Києві і везуть безкоштовно до Львова). Теж мені цей фенонем недуже був зрозумілий. Почав завжди перевіряти авторизацію )))

А ціни в них високі що на матеріали що на послуги. Але наявність крутого конструктора ViyarPro і взагалі організації порізки і самовивозу в багатьох випадках ставить вищу ціну на другорядний план. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Аліна Велесова сказал:

Так справа в тому, що чому так?

а вы не думали, что в Киеве зарплаты выше, аренда помещений выше? Логистику не считаете?

Ну так закажите там, где нашли. Потом расскажете, сколько в итоге вышло с доставкой.

Ваш пост напомнил мне вайбер чат в соседнем селе. Там 90% населения ничего полезного в жизни не сделали, но считают, что им все должны. При этом каждый знает, каково должно быть ценообразование на все и вся, как правильно руководить государством и выиграть войну.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Аліна Велесова сказал:

Вітаю! Маю питання або ж тему для обговорення: нещодавно обирала плитні матеріали для майбутньої кухні. Зупинилась на ДСП від бренду Кроноспан. Звісно ж, обирала у Віярі, а саме через Віяр Про, лідери ринку, і все таке. Плюс я з Києва. Але пізніше я також випадково відкрила інше місто. І була дуже вражена: ціна Києва 2833 грн за лист. Ціна в західних областях 2314 грн за лист.

А далі ще цікавіше: я перевірила компанії, які є на західній Україні, які також займаються такими матеріалами, і у них ціна ще менша!
Питання: чому я маю платити більше, якщо матеріал однаковий, якість однакова?! Ця ціна суттєво міняє справу у великих квадратурах, і у ціні ремонту.

Тож, як виявилось, навіть з доставкою із західних областей можна заплатити дешевше, ніж повну суму у Києві. Так, треба буде зачекати, але коли таке питання ціни, можна і зачекати.
Отже, шановний Віяр, як бути?!

Так а в чому проблема? 

Замовили доставку та й вперед

Гроші самі себе не зекономлять

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если серьёзно, то будь моя воля, я бы за употребление фразы "завышают цены" ставил бы в очередь на 3 часа за зелёным горошком а в итоге продавал им по трехлитровой банке консервированных зелёных помидор в одни руки. Иначе неспособность принять реалии рыночной экономики невозможно.  (Иронизирую, разумеется)

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...