Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий будинок 91 м2. Прошу покритикувати

Елена Адаменко

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Елена Адаменко сказал:

З приводу тамбура я бачу думки у всіх різні( мабуть потрібно робити так, щоб була можливість як прибрати, так і додати тамбур виходячі вже з особистого життя в домі. Тобто щоб було місце поставити стіну та встановити другі двері.

план будинку. Це - в тех.паспорті.

схема дом фото.PNG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Один раз прилетіло у Воловець по підстанції на залізничній колії. Танки не їздили, орки не бігали.

Село Іваниця, Сумська область. Теж саме. Все пройшло тихо. Тільки було б 100% погано, якщо б не відбили Сумську область(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, captain Grey сказав:

план будинку. Це - в тех.паспорті.

схема дом фото.PNG

От всі малюють великі спальні. Багатьом подобається простір. А от ми перед сном завжди включаємо телевізор в спальні. Він висить на стіні, навпроти ліжка. В мене поганий зір і я не бачу якщо відстань до телевізора дуже велика. Максимально для мене спальня завширки 3 м, а потім тільки з окулярами( 

У вас ще меньший сан вузол чим на моєму малюнку) 

А план забрала в копілочку!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Елена Адаменко сказал:

Оце у вас простор! А що з комунікаціями та цивілізацією? 

Не хочу захаращувати Вам тему, телефонуйте - сиджу ледацюю.

P.S. Я тут живу постійно вже третій рік, від початку ковідо-істерії. Асфальт, своя КТП (можу під"єднати), своя свердловина, ставок, річка, газу немає ( в селі за 800м). До аеропорту 25 км, в лісі дорога недуже, маршрутка двічі на день.

патриот.PNG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

якщо дозволите :) порада-почніть з ділянки, а потім вже плани

 для розуміння як можна планувати простір в будинку, зайдіть ну не знаю, на сайт тогож архона виберіть ті чинники, які Вам підходять  та погуляйте )) 

 

Дивилась вже багато планувань. В мене є і малюнки і візуалізаціи. Спершу малюю, потім в планер 5 д візуалізую. По форуму майже всі переробляють типові проекти під себе. Зробила такий висновок, бо прочитала вже багато тем. З приводу ділянки. Також є люди з ділянками, але які довго не можуть обрати свій проект. Тому вважаю що нотатки і загальне розуміння повинно бути навіть якщо ще не придбанна ділянка. 

А ще вже давно практикую візуалізації. Для багатьох це смішно, але в нашому с чоловіком житті працює) мабудь дуже віремо в це)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Елена Адаменко сказал:

От всі малюють великі спальні. Багатьом подобається простір. А от ми перед сном завжди включаємо телевізор в спальні. Він висить на стіні, навпроти ліжка. В мене поганий зір і я не бачу якщо відстань до телевізора дуже велика. Максимально для мене спальня завширки 3 м, а потім тільки з окулярами( 

У вас ще меньший сан вузол чим на моєму малюнку) 

А план забрала в копілочку!

Але ж маленький кабінет! Стосовно спальні: - будував на сім"ю, залишився один. Але може після мене спадкоємцям така сподобається. 

По санвузлу: - ванни немає, душова кабіна та умивальник. Навіщо більший?

Змінено користувачем captain Grey
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Елена Адаменко сказав:

Дивилась вже багато планувань. В мене є і малюнки і візуалізаціи. Спершу малюю, потім в планер 5 д візуалізую. По форуму майже всі переробляють типові проекти під себе. Зробила такий висновок, бо прочитала вже багато тем. З приводу ділянки. Також є люди з ділянками, але які довго не можуть обрати свій проект. Тому вважаю що нотатки і загальне розуміння повинно бути навіть якщо ще не придбанна ділянка. 

А ще вже давно практикую візуалізації. Для багатьох це смішно, але в нашому с чоловіком житті працює) мабудь дуже віремо в це)

да не питання ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, captain Grey сказав:

Але ж маленький кабінет! Стосовно спальні: - будував на сім"ю, залишився один. Але може після мене спадкоємцям така сподобається. 

По санвузлу: - ванни немає,душова кабіна та умивальник. Навіщо більший?

От і я про це) навіщо більший якщо вам комфортно саме в такому!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Елена Адаменко сказал:

От і я про це) навіщо більший якщо вам комфортно саме в такому!

Вже писав, будинок був розрахований на сім"ю. Є і позитив - після нашої перемоги в Україні розквітне "зелений туризм". До мене вже черга друзів ззакордоння! Природа тут чарівна, недарма називали Сумська Швейцарія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви я так зрозуміла вже пожили в кухні студіо. Які ваши враження? Бо в нас завжди були окремо кухня та вітальня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Елена Адаменко сказал:

Ви я так зрозуміла вже пожили в кухні студіо. Які ваши враження? Бо в нас завжди були окремо кухня та вітальня.

Я в Сумах жив у квартирі з кухнею-студіо, дуже зручно. Важливо передбачити сильну витяжку. Майже весь час проводили в цьому приміщенні ... В будинку ситуація інакша. Дуже багато часу проводжу на вулиці - в садку, на городі, на пасіці, в лісі чи на ставку. В приміщення заходжу тільки вже під вечір...

В будинку ще не живу. Під час окупації жили біженці з Ворожби. Я поки мешкаю у флігелі/однокімнатній квартирі. Тут всі умови, як у міській квартирі плюс баня/сауна. Хоча останньою давно не користувався, немає з ким паритись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Скільки людей, стільки і думок. 

Це очевидно, судячи з дописів в темі.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Ви тільки не пояснили чому планування безглузде?

Як приклад. Будинок 90кв.м, з яких 13кв. м відведено на тамбур і передпокій. І площа цих приміщень, і використання простіру ціх приміщень, судячі з малюнку, для мене іраціонально.

 Стосовно "стільки думок". Для мене тамбур, як і подвійні двері це рудіменти. На форумі є тема фінських дверей. Їх ціна може здатись завеликою. Але з ними не виникає питання ні других дверей, ні якоїсь мороки взагалі. Поставив і забув.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Наприклад вже є ділянка с такою орієнтацією по сторонах світу. Чим погане це планування? 

А орієнтацію на сусідні ділянки з будинками воно враховує?

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

З приводу сан.вузла. Тільки рік назад пережили ремонт в новобудові. Була можливість зробити його до 10 м2. 

На початку війни були вимушені покинути будинок і переїхати в квартиру, де площа санвузла 5кв.м. мріяла про свої 12кв.м. Це питання відчуття комфорту. Вам зручно в 5кв.м, переконувати не маю наміру.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

По прасуванню. В нас вбудована в шафу прасувальна дошка. Дуже зручно. Розклав за 2 сек та за стільки ж склав. Місце для неї запланувала в шафі яка в спальні. Зараз в мене розкладається в коридорі навпроти телевізора. 

Коли планувала внутрішній простір, то мала за мету робити , чим менше рухів і більше зручності. Тому і відмовилась від такого варіанту, хоч і розглядала його.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Чердак то збір непотребу. В батьків був такий. Нічого корисного на ньому не зберігали. Якщо річь не використовується, то навіщо її зберігати? Чому наши звички повинні змінитися в домі? 

В мене було питання лише сходів на горище. Я їх не побачила на вашому плануванні. Про зберігання газонокосарки на горищі, то був сарказм, бо я не використовую своє горище для зберігання мотлоху.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Кладова запланована також по розмірам кладової в квартирі. 

Я казала, що комора площею 6кв.м це добре.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Доречі в намальовану кладову спокійно стає сушарка для білизни, але все ж таки, якщо дозволять обставини, плануємо ставити в колону пральну та сушильну машини.

Так. Крім пралки з сушаркою, в 6кв.метрах стає ще кілька стеллажів для зберігання, розкладена прасувальна дошка і в стелі розкладні сходи на горище.

Ремарка. Місце під пралку з сушаркою планувалось, але стоїть пралка з функцією сушарки. В мене лічильник з тарифом" день-ніч", то вставати посеред ночі, щоб перекласти білизну з пралки в сушарку, то не зовсім зручно для мене.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Мені не потрібно малювати пасторальних картин.

То не я їх вам малювала.

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Я до чого. Що в кожного свій багаж знань. От зараз прочитала ваш коментар. І взяла до уваги. 

Для цього його і писала. Не тому, щоб ви зробили, як в мене, а щоб це дало вам поштовх на роздуми. Тому в таких темах і повинні бути різні думки, щоб ви могли вибрати те, що вам більше до вподоби.

 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

На форумі є тема фінських дверей. Їх ціна може здатись завеликою. Але з ними не виникає питання ні других дверей, ні якоїсь мороки взагалі.

Невже через них при відкриванні не вилітає тепло? )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Елена Адаменко сказав:

З приводу тамбура я бачу думки у всіх різні( мабуть потрібно робити так, щоб була можливість як прибрати, так і додати тамбур

34 хвилини тому, vadimv сказав:

втрати тепла при відкриванні колосальні

Ми десь разів 30 відкриваємо (частіше кота випустити чи запустити) і три вікна постійно на мікропровітрюванні і датчик CO2 все одно буває показує, що вентиляції недостатньо, доводиться кілька разів на день по пару хвилин тримати двері відчиненими щоб провітрити будинок. Я би зекономив і на тамбурі і на вентиляції і дергав одні двері коли хтів, а не двоє :)

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, normal сказав:

Я би зекономив і на тамбурі і на вентиляції і дергав одні двері коли хтів, а не двоє :)

А я би не економив на тамбурі і зробив нормальну природну вентиляцію (з кухні і санвузла) і тільки влітку ходив би через одні двері, бо взимку виходити у той вікритий космос без шлюзу ну ду-у-уже не комфортно. І кожної зими таки хочеться поставити скляну будку на сходах (як в аптеці).

У Карпатах у нас влітку двері тамбуру на вулицю були завжди відкриті і не заважали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, allanek сказав:

Це очевидно, судячи з дописів в темі.

Як приклад. Будинок 90кв.м, з яких 13кв. м відведено на тамбур і передпокій. І площа цих приміщень, і використання простіру ціх приміщень, судячі з малюнку, для мене іраціонально.

 Стосовно "стільки думок". Для мене тамбур, як і подвійні двері це рудіменти. На форумі є тема фінських дверей. Їх ціна може здатись завеликою. Але з ними не виникає питання ні других дверей, ні якоїсь мороки взагалі. Поставив і забув.

А орієнтацію на сусідні ділянки з будинками воно враховує?

На початку війни були вимушені покинути будинок і переїхати в квартиру, де площа санвузла 5кв.м. мріяла про свої 12кв.м. Це питання відчуття комфорту. Вам зручно в 5кв.м, переконувати не маю наміру.

Коли планувала внутрішній простір, то мала за мету робити , чим менше рухів і більше зручності. Тому і відмовилась від такого варіанту, хоч і розглядала його.

В мене було питання лише сходів на горище. Я їх не побачила на вашому плануванні. Про зберігання газонокосарки на горищі, то був сарказм, бо я не використовую своє горище для зберігання мотлоху.

Я казала, що комора площею 6кв.м це добре.

Так. Крім пралки з сушаркою, в 6кв.метрах стає ще кілька стеллажів для зберігання, розкладена прасувальна дошка і в стелі розкладні сходи на горище.

Ремарка. Місце під пралку з сушаркою планувалось, але стоїть пралка з функцією сушарки. В мене лічильник з тарифом" день-ніч", то вставати посеред ночі, щоб перекласти білизну з пралки в сушарку, то не зовсім зручно для мене.

То не я їх вам малювала.

Для цього його і писала. Не тому, щоб ви зробили, як в мене, а щоб це дало вам поштовх на роздуми. Тому в таких темах і повинні бути різні думки, щоб ви могли вибрати те, що вам більше до вподоби.

 

 

Дякую за розгорнуту відповідь! Для цього і створювала тему. Щоб почитати практичні поради людей, які вже живуть в будинках. Багато чого змінилось за роки, коли я не жила в будинку. Нові матеріали, технології, баченя простору. В нас в будинку був просторий передпокій та тамбур. Було зручно одягатися як самим, так і при наявності гостей. А також не було відчуття що зайшов і одразу в двері вперся. Зараз читаю форум і бачу два табори. Одні за коридори, інші за откритий простір. А от откритий простір доволі складно зонувати, якщо все життя були окремі кімнати( деякі спокійно ставлять диван посеред кімнати, а я завжди під стінку ставлю, навпроти ТВ. Коротше в кожного свої букашки в голові)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

А я би не економив на тамбурі і зробив нормальну природну вентиляцію (з кухні і санвузла) і тільки влітку ходив би через одні двері, бо взимку виходити у той вікритий космос без шлюзу ну ду-у-уже не комфортно. І кожної зими таки хочеться поставити скляну будку на сходах (як в аптеці)...

 

Випередили про вентиляцію. Аналогічної думки.

Стосовно "скляної будки" пропоную розглянути варіант гнучких викон. Знайомий так зробив, дуже задоволений. Можна найняти фірму, можна встановити самому, тим паче руки у Вас є, я пам"ятаю, був у Вас.

Змінено користувачем captain Grey
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, normal сказав:

Ми десь разів 30 відкриваємо (частіше кота випустити чи запустити) і три вікна постійно на мікропровітрюванні і датчик CO2 все одно буває показує, що вентиляції недостатньо, доводиться кілька разів на день по пару хвилин тримати двері відчиненими щоб провітрити будинок. Я би зекономив і на тамбурі і на вентиляції і дергав одні двері коли хтів, а не двоє :)

Зараз читаю та думаю що мене би свекри з будинку вигнали би в селі за провітрювання))) Буває так натоплять пічкою, що не знаєшь куди ховатися. А це пів біди. Ще ж і повітря свіжого в хаті хочеться, а це повна крамола) Це ж тепло випускати) 

Я в квартирі відкриваю всі вікна на провітрювання кожен день мінімум на дві години. Інакше важко дихати. Так, температура падає, але коли тепло та нічим дихати, то жах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, vadimv сказав:

я би не економив на тамбурі

В мому будинку раніше було два входи: один з півночі в тамбур, а другий з півдня у веранду, так от північний заклали цеглою ще при Хрущові, а з тамбура зробили санвузол, коли я купив будинок, то теж вирішив залишити тільки південний вхід. Це я до того, що може попастися вуглова ділянка на південному  підвітренному схилі і тоді не обов'язково мати холодний північний вхід з тамбуром

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Елена Адаменко сказав:

Зараз читаю та думаю що мене би свекри з будинку вигнали би в селі за провітрювання))) Буває так натоплять пічкою, що не знаєшь куди ховатися. А це пів біди. Ще ж і повітря свіжого в хаті хочеться, а це повна крамола) Це ж тепло випускати) 

Я в квартирі відкриваю всі вікна на провітрювання кожен день мінімум на дві години. Інакше важко дихати. Так, температура падає, але коли тепло та нічим дихати, то жах.

Знову ж таки, можу сказати з власного досвіду: у нас на кухні газовики поставили вентиляційну трубу, тобто там завжди є природна вентиляція. І повітря там постійно циркулює і оновлюється (особливо вночі, коли вікна відкриті на провітрювання).

Також, якщо в хаті є пічка і повітря в неї потрапляє з кімнати. а не з вулиці - то воно теж постійно оновлюється.

Це краще, ніж закупоритится (мати герметичні двері і вікна) і отримувати свіже повітря тільки під час відкривання дверей.

Тобто особисто я за постійну природну вентиляцію і тамбур, який виключає "залпове провітрювання" через вхідні двері. Так краще для здоров'я.

А окрема кухня чи кухня-вітальня, або розміщення диванів - то на здоров'я не впливає. Як кому зручніше - так і робить.

10 хвилин тому, normal сказав:

не обов'язково мати холодний північний вхід з тамбуром

У мене вхідні двері з південного боку. )

Взимку задуває аж бігом.

Але мушу сказати - у нас такий район, де дуже вітрено - іноді двері вириває з рук, а на хвіртку і ворота взагалі іноді доводиться налягати обома руками і всім тілом.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

у нас такий район, де дуже вітрено

Тоді і природна вентиляція у вас краще, у нас вона добре працює коли сильний вітер або мороз (зазвичай вночі), а цієї теплої зими в тихі дні доводиться допомагати дверима, так швидше і легше ніж перерегульовувати вікна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

Зараз читаю форум і бачу два табори. Одні за коридори, інші за откритий простір. А от откритий простір доволі складно зонувати, якщо все життя були окремі кімнати( деякі спокійно ставлять диван посеред кімнати, а я завжди під стінку ставлю, навпроти ТВ. Коротше в кожного свої букашки в голові)

Так, таргани... кожен своїх  плекає). Тому і не казала нічого про зонування, а тільки про конкретні речі.

Я  за об'єднаний простір кухня (столова)- вітальня.

Згодна,  розставити меблі в окремих кімнатах простіше, ніж зробити відкритий простір комфортним та затишним. Але подумайте про те, що 90 кв.м загалом не так і багато, відкритий простір кухні-гостиної буде давати відчуття об'єму, а окремі кімнати завжди стіни, які ділять простір. Ще і висота стелі візуально буде зменшувати  простір. Я розумію про що мова, бо маю різні варіанти стелі в будинку.

Можна питання? Чому ви вибрали конфігурацію будинку ближче до квадрату, а не прямокутника?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, tayatlas сказал:

 

Перепрошую, цифри переплутав. 394 куби. Вибачте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

Так, таргани... кожен своїх  плекає). Тому і не казала нічого про зонування, а тільки про конкретні речі.

Я  за об'єднаний простір кухня (столова)- вітальня.

Згодна,  розставити меблі в окремих кімнатах простіше, ніж зробити відкритий простір комфортним та затишним. Але подумайте про те, що 90 кв.м загалом не так і багато, відкритий простір кухні-гостиної буде давати відчуття об'єму, а окремі кімнати завжди стіни, які ділять простір. Ще і висота стелі візуально буде зменшувати  простір. Я розумію про що мова, бо маю різні варіанти стелі в будинку.

Можна питання? Чому ви вибрали конфігурацію будинку ближче до квадрату, а не прямокутника?

Поки нічого не вибрала. Тільки міркую які кімнати, якого розміру потрібні родині. Я розумію що форма будинку буде залежити від ділянки. Можливо буде вузький, та прийдеться обирати форму вагончика. Зараз збираю конфігурації планувань які нам подобаються, читаю рекомендації форумчан та роблю нотатки. План який я виклала на обговорення, то приклад що нам потрібно взагалі по кімнатах. Слухаю поради практиків та записую в нотатки зауваження. Одне знаю на 100%) одноповерховий та невеликий на 2х людей + рідкі гості. Другого єтажу ні в якому випадку розглядати не плануємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Елена Адаменко сказав:

Поки нічого не вибрала. Тільки міркую які кімнати, якого розміру потрібні родині. Я розумію що форма будинку буде залежити від ділянки. Можливо буде вузький, та прийдеться обирати форму вагончика. Зараз збираю конфігурації планувань які нам подобаються, читаю рекомендації форумчан та роблю нотатки. План який я виклала на обговорення, то приклад що нам потрібно взагалі по кімнатах. Слухаю поради практиків та записую в нотатки зауваження. Одне знаю на 100%) одноповерховий та невеликий на 2х людей + рідкі гості. Другого єтажу ні в якому випадку розглядати не плануємо.

 

Змінено користувачем Елена Адаменко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...