Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий будинок 91 м2. Прошу покритикувати

Елена Адаменко

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Нарешті наважилась написати. Вже давно мріємо з чоловіком про будинок. А коли зробили ремонт в двокімнатній квартирі в новобудові та заїхали, то окремий будинок почав снитися) Чутно взагалі все(

Нас двое. Дітей не має. Багато друзів не має. В думках будинок до 100 м2. Зараз шукаємо ділянки на 6-8 соток, бо багато землі нам не потрібно. В селі 50 соток у батьків, то знаємо що це таке.

Вже давно читаю форум та оглядаючись на коментарі майстрів намалювала будиночок. Малювала з урахуванням деяких меблів які є в наявності. 

Багато коментують по розмірам спалень. Розмір зробила по спальні в квартирі. Вона нас повністтю влаштовує.

Плануємо будувати з газоблоку 400. Покрівля двоскатна. Висота до стелі 270 см. Заплуталась в товщіні стін( чи потрібні несучі чи ні під заплановану стелю? Якого розміру повина бути покрівля щоб будинок виглядав гарно? Чи нормальний розмір вікон та їх кількість? Тамбур теж незрозуміло чи не малий. 

Буду дуже вдячна за кожен коментар!

П.с. малювала diagrams. При ремонті в новобудові не підвела. Все пройшло добре)

 

Будинок.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • в кухні може бути кращим поміняти місцями: стіл наліво до вікон, стільницю з холодильником та мийками направо до шафів
  • щоб сходити в туалет перед душом треба багато оббігати :)
  • ну і зайві вугли при вході та тамбур чи потрібні? в мене наприклад відкрита тераса і одні двері без тамбура - не змерзаємо
Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, normal сказав:
  • в кухні може бути кращим поміняти місцями: стіл наліво до вікон, стільницю з холодильником та мийками направо до шафів
  • щоб сходити в туалет перед душом треба багато оббігати :)
  • ну і зайві вугли при вході та тамбур чи потрібні? в мене наприклад відкрита тераса і одні двері без тамбура - не змерзаємо

по кухні - робила з міркувань мийку трохи заховати за перегородкою від вітальні.

- по душу забула сказати що він планується більш як технічний, бо плануємо завести собаку та і на форумі писали що це зручно. 

- зовнішні угли робила теж з рекомендацій вже мешкаючих в будинках. Пишуть що заглиблене крильце майже завжди чисте за рахунок тепла від будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо в тамбурі не буде меблів, то навіщо він такий широкий.

Передпокій 11 кв м якось забагато, то 12% загальної площі. Тим більше, порівняно із спальнею 14 кв м.

Кабінету достатньо буде 10 м кв.

Над стандартною інсталяцією (120 см з урахуванням оздоблення) вікно висотою 160 см не вийде зробити.

Двоскатна криша при таких розмірах та внутрішніх стінах, скоріш за все, не вийде, але то хай фахівці скажуть.

По системі обігріву інф-ціії не видно, але мабуть запланований газовий котел. Треба врахувати його розміщення.

Мокру зону на кухні краще перемістити на іншу стіну ближче до інших мокрих зон.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі, поки не має ділянки,малювати будинок не має сенсу.

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, BugS сказав:

Якщо в тамбурі не буде меблів, то навіщо він такий широкий.

Передпокій 11 кв м якось забагато, то 12% загальної площі. Тим більше, порівняно із спальнею 14 кв м.

Кабінету достатньо буде 10 м кв.

Над стандартною інсталяцією (120 см з урахуванням оздоблення) вікно висотою 160 см не вийде зробити.

Двоскатна криша при таких розмірах та внутрішніх стінах, скоріш за все, не вийде, але то хай фахівці скажуть.

По системі обігріву інф-ціії не видно, але мабуть запланований газовий котел. Треба врахувати його розміщення.

Мокру зону на кухні краще перемістити на іншу стіну ближче до інших мокрих зон.

Тамбур по глубіні 120 см. Дивилась що це мінімально можлива глибина. Може щось не вірно зрозуміла(

Передпокой намагалась звузити, але тоді не стає шафа та виходить вузький прохід в кухню вітальню.

Кабінет то умовно. Більше гостьова. Хотіла її меньше зробити, але тоді двері не вміщаються.

Газовий котел закритого типу. Майстри кажуть що на таку площу такого достатньо. Зараз в квартирі котел висить в шафі. Запланувала його або кладову або в шафу на кухні.

Буржуйка на підстраховку в таку буремну для України годину та ще про запас електроконвектори в планах.

Мокра зона то критично на інший бік в плані розводки? 

Малюю план щоб хоч розуміти що можна зробити та які помилки врахувати.

Дякую за підказки!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Елена Адаменко сказав:

Малюю план щоб хоч розуміти що можна зробити та які помилки врахувати.

Дякую за підказки!

Перше, що кидається в очі - це буржуйка біля дивану.

Я б так не робив. Краще диван ставити навпроти - біля протилежної стіни.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

Тамбур по глубіні 120 см. Дивилась що це мінімально можлива глибина. Може щось не вірно зрозуміла(

Я про ширину 2.64

12 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

Мокра зона то критично на інший бік в плані розводки? 

Бажано, якщо є можливість. Не критично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

робила з міркувань мийку трохи заховати за перегородкою від вітальні

Не розумію від кого треба ховати мийку та навіщо вам вітальня взагалі якщо друзів небагато. Особисто я таку кімнату назвав кухня-їдальня і в центрі неї поставив стіл, з якого всім видно і мийку і ТВ і камін і кота біля каміна і коли хтось побіг в туалет, а за вашим столом видно тільки мийку, нудно :) Я не знаю як це гостей не покормити...

51 хвилину тому, Елена Адаменко сказав:

по душу забула сказати що він планується більш як технічний

То ви самі два рази на день будете приймати ванну? Круто... Чи як в квартирі душ у ванні?

53 хвилини тому, Елена Адаменко сказав:

заглиблене крильце майже завжди чисте за рахунок тепла від будинку

В мене на терасі перші метри від дверей теж сухі та чисті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Перше, що кидається в очі - це буржуйка біля дивану.

Я б так не робив. Краще Диван ставити навпроти - біля протилежної стіни.

Добре що наважилась написати на форум) бо в уяві квартирного мешканці намалювала картинку що чоловік на дивані, а я поряд на кріслі) теорія  та практика то дуже різні речі в кожному аспекті життя)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, normal сказав:

Не розумію від кого треба ховати мийку та навіщо вам вітальня взагалі якщо друзів небагато. Особисто я таку кімнату назвав кухня-їдальня і в центрі неї поставив стіл, з якого всім видно і мийку і ТВ і камін і кота біля каміна і коли хтось побіг в туалет, а за вашим столом видно тільки мийку, нудно :) Я не знаю як це гостей не покормити...

То ви самі два рази на день будете приймати ванну? Круто... Чи як в квартирі душ у ванні?

В мене на терасі перші метри від дверей теж сухі та чисті

Завжди жили з окремою кухнею))) якось ще не можу перебороти себе))) але потроху зменшую ту саму перегородку)))

я б теж в вітальню поставила стіл, але знаю що він все одно на кухню переїде)

Зараз в квартирі якщо просто чаю попити, то на кухні з гостями, а якщо свято то тягнемо стіл в вітальню.

В нас ділема з ванною. Ми зараз душ в ванній приймаємо, а батьки завжди ванну приймають як в гості приїджають. 

Змінено користувачем Елена Адаменко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, normal сказав:

Не розумію від кого треба ховати мийку та навіщо вам вітальня взагалі якщо друзів небагато. Особисто я таку кімнату назвав кухня-їдальня і в центрі неї поставив стіл, з якого всім видно і мийку і ТВ і камін і кота біля каміна і коли хтось побіг в туалет, а за вашим столом видно тільки мийку, нудно :) Я не знаю як це гостей не покормити...

То ви самі два рази на день будете приймати ванну? Круто... Чи як в квартирі душ у ванні?

В мене на терасі перші метри від дверей теж сухі та чисті

на терасі чи на вході? Ви маєте на увазі моє заглибленя на фасаді?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, anabioz сказав:
  Приховати вміст

www.archon.com.ua/proekt-doma/m5fe249b7be556,budinok-v-miekintoshakh-9

Може якісь ідеї сподобаються

дякую! Зараз шукаю проекти під різні орієнтація світла в розмірі до 100 м2. Щоб коли купимо землю, вже мати базу для роботи з фахівцями і врахувати усі моменти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Елена Адаменко сказав:

дякую! Зараз шукаю проекти під різні орієнтація світла в розмірі до 100 м2. Щоб коли купимо землю, вже мати базу для роботи з фахівцями і врахувати усі моменти. 

Не шукайте проекти, шукайте ділянку. Бо проектів багато, а гарних земельних ділянок, ти паче, які Вам будуть до душі - дуже мало. Не витрачайте на оте малювання час.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, anabioz сказав:

Не шукайте проекти, шукайте ділянку. Бо проектів багато, а гарних земельних ділянок, ти паче, які Вам будуть до душі - дуже мало. Не витрачайте на оте малювання час.

Почала малювати, бо на форумі багато людей в яких є участок, але мучаються з вибором проекту. Деякі навіть відкладають будування із-за цього. Хочеться зараньше розуміти всі деталі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Елена Адаменко сказал:

Почала малювати, бо на форумі багато людей в яких є участок, але мучаються з вибором проекту. Деякі навіть відкладають будування із-за цього. Хочеться зараньше розуміти всі деталі. 

Ринок ділянок дикий, як і все інше теж. Можуть бути стрьомні сусіди, стрьомне середовище, стрьомні комунікації. Спочатку краще визначитися де буде будівництво, а вже виходячи з ділянки розміщувати будинок. Хоча, звичайно така робота над планом (без ділянки), як ви зробили - уже добре. Бо є масштаб, є розуміння модульності меблів і це значно полегшить роботу в майбутньому. Але зараз план виглядає як квартира на землі - так, ніби двір спільний з сусідами і там паркують машини, ходять сторонні люди. Тут треба розуміти, що це не квартира на високому поверсі, де вид з вікна не має основного значення. Це навіть більше, ніж квартира на першому поверсі - де неможливо зашторити вікна і не звертати увагу на двір. Двір - це якраз те, з чим в гармонії має бути будинок. 

Якщо двір займе 5 соток (загальна площа 6 соток, з яких 1 сотку - чи більше, займе будинок) - то значить у вас буде як мінімум 450-500 м2 площі.

Що там буде - гарна клумба чи газон? Місце для авто? Садовий будиночок для зберігання лопат, граблів, відер, газонокосарки, коліс від авто, садових меблів, шезлонгів? В будинку на приватній ділянці треба організовувати ландшафт, садити дерева, кущі, думати про паркан, який не має зіпсувати види з вікон. Самі види з вікон можна сформувати - чи посадити щось красиве, чи повернути в сторону сонця. 

Не видно тераси, навісу - а це дуже важливі елементи ландшафту.

Крім того - по вулиці будуть стовпи з кабелями, на ділянці місце для свердловини, септика з урахуванням санітарних відстаней. Крім відстані від септика до меж ділянки, до свердловини, до септика сусідів, треба врахувати протипожежні відстані до навколишніх будинків. Без цього не вийде отримати документи на будинок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, архітектор сказав:

Ринок ділянок дикий, як і все інше теж. Можуть бути стрьомні сусіди, стрьомне середовище, стрьомні комунікації. Спочатку краще визначитися де буде будівництво, а вже виходячи з ділянки розміщувати будинок. Хоча, звичайно така робота над планом (без ділянки), як ви зробили - уже добре. Бо є масштаб, є розуміння модульності меблів і це значно полегшить роботу в майбутньому. Але зараз план виглядає як квартира на землі - так, ніби двір спільний з сусідами і там паркують машини, ходять сторонні люди. Тут треба розуміти, що це не квартира на високому поверсі, де вид з вікна не має основного значення. Це навіть більше, ніж квартира на першому поверсі - де неможливо зашторити вікна і не звертати увагу на двір. Двір - це якраз те, з чим в гармонії має бути будинок. 

Якщо двір займе 5 соток (загальна площа 6 соток, з яких 1 сотку - чи більше, займе будинок) - то значить у вас буде як мінімум 450-500 м2 площі.

Що там буде - гарна клумба чи газон? Місце для авто? Садовий будиночок для зберігання лопат, граблів, відер, газонокосарки, коліс від авто, садових меблів, шезлонгів? В будинку на приватній ділянці треба організовувати ландшафт, садити дерева, кущі, думати про паркан, який не має зіпсувати види з вікон. Самі види з вікон можна сформувати - чи посадити щось красиве, чи повернути в сторону сонця. 

Не видно тераси, навісу - а це дуже важливі елементи ландшафту.

Крім того - по вулиці будуть стовпи з кабелями, на ділянці місце для свердловини, септика з урахуванням санітарних відстаней. Крім відстані від септика до меж ділянки, до свердловини, до септика сусідів, треба врахувати протипожежні відстані до навколишніх будинків. Без цього не вийде отримати документи на будинок

Дякую за розгорнутий та змістовний коментар! Так, я розумію що поки немає ділянки, важко накреслити ТОЙ самий дім.

Все ж таки з першої частини вашого повідомлення, малюю не зовсім зря. 

Читаю вашу гілку, гілки інших учасників форуму, роблю нотатки та тренуюсь с розмірами кімнат та інших приміщень, які будуть зручні саме моїй родині та за умови наявності більшості меблів для будинку. 

Так як в нашій Сумській області ну дуже не спокійно зараз, то є час детально все продумати. Намалювати будинки на різні орієнтаці, для вузьких та широких ділянок. Щоб бути як умога більше обізнаними на початок будівництва та не дуже виносити мізки фаховим спеціалістам. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо робити тамбур, то я би зробив його більшим і виніс в нього шафи для одягу/взуття. І ходити в душ через тамбур - така собі ідея - це грязна зона. Та і півметра заглиблення на фасаді не дуже врятує від опадів - тут більше залежить від вітру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, MVV сказав:

Якщо робити тамбур, то я би зробив його більшим і виніс в нього шафи для одягу/взуття. І ходити в душ через тамбур - така собі ідея - це грязна зона. Та і півметра заглиблення на фасаді не дуже врятує від опадів - тут більше залежить від вітру.

Цей душ технічний. Помити собаці лапи, помити обув та таке інше. 

Теж думала перенести шафу та обув в тамбур, але як пишуть на форумі, тамбур повинен бути холодним і тоді починається міграція обуві в тепле приміщення(

В маленькому тамбурі планую невеличку та не глибоку шафу з вішалкою та паличками для обуві на теплу пору року.

Чому так? Бо в батьків в селі є холодний тамбур і в зимку заносимо обув та верхню одежу в теплу кімнату, бо дуже не комфортно одягати холодне(

Якщо я щось не вірно розумію, будь ласка поправте.

Я б взагалі відмовилась від тамбуру, але якось люди на форумі розділились в цьому питанні(

Змінено користувачем Елена Адаменко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, MVV сказав:

Якщо робити тамбур, то я би зробив його більшим і виніс в нього шафи для одягу/взуття. І ходити в душ через тамбур - така собі ідея - це грязна зона. Та і півметра заглиблення на фасаді не дуже врятує від опадів - тут більше залежить від вітру.

Планується і крильце с накритям. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

в батьків в селі є холодний тамбур і в зимку заносимо обув та верхню одежу в теплу кімнату, бо дуже не комфортно одягати холодне(

Те ж саме зі взуттям - набагато комфортніше взувати тепле і сухе. Тобто краще робити в тамбурі теплу підлогу, щоб мокре взуття на ній висохло і нагрілося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, vadimv сказав:

Те ж саме зі взуттям - набагато комфортніше взувати тепле і сухе. Тобто краще робити в тамбурі теплу підлогу, щоб мокре взуття на ній висохло і нагрілося.

Якраз почала читати про ваше будівництво! Виявилось що ми земляки) Ми теж з міста Суми.

Ви залишили холодний тамбур? Бо я ще тільки на сторінці де ви фундамент цеглою вкладаєте)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

Якраз почала читати про ваше будівництво! Виявилось що ми земляки) Ми теж з міста Суми.

Вітаю земляків!   

25 хвилин тому, Елена Адаменко сказав:

Ви залишили холодний тамбур?

Ні, у нас передпокій з теплою підлогою і двома вхідними дверями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Елена Адаменко сказав:

я розумію що поки немає ділянки, важко накреслити ТОЙ самий дім

З чого ви рішили, що доведеться все будувати з нуля або зробите це краще за інших? Може сподобається вже готова ділянка з будинком, трохи поміняєте перестінки та зробите ремонт, там буде зовсім інший план

1 година тому, Елена Адаменко сказав:

Цей душ технічний. Помити собаці лапи

Нічосі, в мене жінка носе кота в звичайний душ, а коли я стою на вході і кота не пускаю, то за пів години він день сам витирає лапи і приходе вже з чистими :)

1 година тому, Елена Адаменко сказав:

Бо в батьків в селі є холодний тамбур

То називається сіни, тому що батьки постійно ганяють вправляться, чи по дрова, чи в туалет на двір, прямо як тамбур в супермаркеті (завжди холодний), в сучасному приватному будинку тамбур то нонсенс, а тим паче опалювальний

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...