Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

39 хвилин тому, US7IGN сказав:

Чому замолодий? Може виглядає гарно. Такі вже на операціях так асистують що старші хірурги тільки поруч стоять дивляться. А у тих хто на фронті працює досвіду та умінь може бути більше ніж у пенсіонера в районній лікарні.

Ходити можна по різному, але треба. Я після операції починав з того що після двох кроків падав, а потім потихеньку розходився. Тут головне відчути коли вже збільшувати час/навантаження не треба.

Та це не перший "молодий спеціаліст з інтернету", якого я бачу.
Може, він і "доктор", а може, просто хлопець у халаті. :pardon:
Інтернет уже давно перетворився на сміттярку, де поради напівграмотних блогерів суперечать одна одній.
Як на мене поради здоров'я з інсти - це діагноз :razz:хоча в даному випадку це може бути правдою (але то не точно).
Я зараз дуже вибірково дивлюся навіть ютуб, а посилання на інсту майже не відкриваю. 
Зазвичай я перевіряю все, що стосується чутливих тем, де ціна помилки дуже велика, в спеціально створених для цього місцях.

У тому, що ви самі можете дати собі раду й добре знаєте, які навантаження вам потрібні, я не сумніваюся.
Міцного здоров'я! :beer:

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та звісно що Інтернет помийка, але якщо хтось ілюстровано сказав те що я б хотів сказати, то простіше посилання дати

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Бездомный сказав:

в античній Елладі встати в стрій фаланги - то був привілей вільної людини .

В Ольвії ( просто конкретний кейс відсічі нападу  Зопіріона uk.wikipedia.org/wiki/Зопіріон)  , перед тим , як дати рабам зброю , їм спочатку дали волю .

 

 

найефективніші солдати середньовічча -  йомени , козаки , швейцарські найманці , ідальго , ландскнехти е.т.с

- то вільні  люди 

Я там не був і нічого сказати не можу. Бо ті джерела гірше за тіктоки. За ними так і видатний філософ жив в діжці і мастурбував на людей :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yuragon сказал:

Нікак не можна - раз вірить значить для нього це реальність. Головне що це працює і животниє які власною свідомістю не можуть контролювати свої дії "закуті" в видумані концепції в які вони вірять. Цього достатньо щоб суспільство не скотилося в первісно-общинний лад з законами зграї.

 

Не виже смысла вообще вести будь какого вида с тобой  диалог  , по причине того , что ты совершенно не осмысливаешь  прочитанного . 

Ты даже не пытаешься понять , если  было бы желание , то были бы уточняющие вопросы, которые отсутствуют. 

Еще раз . Я не спорю ни с тобой ни с другими   , утверждающими , что он мешок или животное , вы это своим животным существованием доказываете .

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Я там не був і нічого сказати не можу. Бо ті джерела гірше за тіктоки. За ними так і видатний філософ жив в діжці і мастурбував на людей :lol:

 

а що може захопити раб ? 

а втримати що ?
(с)

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yuragon сказал:

та так воно і є - зграї б'ються типу за своє виживання, а вершки завжди знімає вожак не залежно від того б'ється зграє чи не б'ється

" Так воно і є"- это в отношении тебя ,, и твоей семьи ,  с этим никто не спорит. 

 Это понятно, что  цель пропагандиста - политрука  внушать , что человек- животное или детерминированнное вещество .

.- это  ремарка для других читающих , а не в  качестве диалога с тобой.

 

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня еду на велике и на мусорке два мусора останавливают , типа проверка документов. Опять на том же месте ,где и предыдущие раз 5 ,  в пределах 100 м.. 

Для ухилянтов велик- самый опасный вид передвижения.

Говорю , что нет паспорта , так они фио спрашивают и  по планшету проверяют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

Три км у день можеш в кирзаках бігати без жодного ущербу 

Дякую, сподіваюся, що мене це "щастя" омине )

1 годину тому, karbo сказав:

Ти традиційно у своєму дусі маніпулюєш😅

Якщо біг, то зразу марафон 😅😅😅

Інакшого просто у твоїй уяві не буває 

Як я тільки не бігав, поки мене ганяли і поки я вірив у чудодійні властивості бігу ) І швидко, і повільно, і підтюпцем, і мало, і багато, і близько, і далеко, і вранці, і ввечорі, і по пляжу, і по біговій доріжці - вреші решт вирішив, що якщо вже бігтиму - то в самому крайньому випадку, від тигра або ТЦК )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Дякую, сподіваюся, що мене це "щастя" омине )

Це чисто твій вибір, бо тебе ще грім не вдарив))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, рыбак сказал:

Сегодня еду на велике и на мусорке два мусора останавливают , типа проверка документов. Опять на том же месте ,где и предыдущие раз 5 ,  в пределах 100 м.. 

Для ухилянтов велик- самый опасный вид передвижения.

Говорю , что нет паспорта , так они фио спрашивают и  по планшету проверяют.

Так зачем называть? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Александр Аврамчук сказав:

Nicotine may change circuits in the brain, and scientists found a new way to see it

www.earth.com/news/nicotine-may-change-circuits-in-the-brain-and-scientists-found-a-new-way-to-see-it/

А як інші веселі речовини змінюють маршрути - то взагалі )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, vadimv сказав:

вирішив, що якщо вже біггиму - то в самому крайньому випадку, від тигра або ТЦК )

Якщо ти не будеш бігати до то не зможеш бігати від 😅😅😅

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ks6 сказал:

Так зачем называть? 

Разве я говорил , что называл.

Это он в смысле что вытащил планшет и  был готов проверять

 

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DmiVady сказав:

міф "вредно для здоровья" вже скасовано :)

Можна продовжувати бухати односолодове віскі )
І називати xyйло путіном ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Якщо ти не будеш бігати до то не зможеш бігати від 😅😅😅

Час від часу доводиться швидко бігати (все норм, якщо це обмежено кількома хвилинами і кількастами метрами), але я стараюся мінімізувати таку необхідність )
Без зайвої потреби насилувати і добивати організм екстремальними режимами не бачу сенсу.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ks6 сказал:

Так зачем называть? 

Вобщем вели себя вежливо " будьласка" " чого ви так з нами грубо " и тд.  

Но вежливый мусор- самый опасный мусор. 

Может и на камеру снимали.

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Час від часу доводиться швидко бігати (все норм, якщо це обмежено кількома хвилинами і кількастами метрами), але я стараюся мінімізувати таку необхідність )
Без зайвої потреби насилувати і добивати організм екстремальними режимами не бачу сенсу.

Твій раптовий ривок від може стати останнім 😅

Так що лише тренування, і тут без варіантів 

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2026 в 22:27, vadimv сказав:

Он Німеччина вже надає ВНЖ тим, хто з 2022 вивчив мову і має роботу.

Іспанія дозволила перехід з тимчасового захисту на інші види ВНЖ (раніше у цьому відмовляли).
Термін перебування під ТЗ враховується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Твій раптовий ривок від може стати останнім 😅

Каденюк може підтвердити )

5 хвилин тому, karbo сказав:

Так що лише тренування, і тут без варіантів 

За такою логікою треба регулярно чимось отруюватися (а то ж раптом нетренованим будеш) і прищеплювати собі холєру з еболою, для тренування...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Каденюк може підтвердити )

Тобі рівно нічого не відомо про каденюка, його стан здоров'я на той момент та методи тренування 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, karbo сказав:

Про мало тут в точку)) бо то був лише я один 😅

Лінчувать 😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каци

3 мировая уже давно идёт. Просто  теперь не танки,самолёты,пехота.Сейчас вентили , логистика ,торговля .РФ в это очень плохо умеет,и шансов нет никаких.Не надо было вообще начинать.Вождь с голой жопой в атаку пошёл.Переговоры и заморозка хуже уже не сделают.Может дадут отползти назад и больше не отсвечивать.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, МаТраС сказав:

Лінчувать 😄

Пробували, але історія вирішила швидко підтвердити моє бачення, злилися лінчувальники))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...