Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, ks6 сказал:

Усик оставил пояса. В политику наверное отправится.

Беглого восточного философа  списали - не слышно ваще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

Кацапи раз за разом збирають з уламків фламінго і кожного разу виходить Storm Shadow :lol:

У них так всю дорогу: збирають полуторку - виходить Форд, збирають трактор - виходить Фордзон, збирають Ту-4 - виходить B-29, збирають атомну бомбу - виходить американський Товстун, збирають косміча - виходить Опель, збирають автомат калашнікова - виходить штурмова гвинтівка Шмайсера, збирають ракету Р-7 - виходить фау-2, збирають Ту-144 - виходить Конкорд, збирають жигуля - виходть Фіат-124, збирають буран - виходить Шатл, збирають комп'ютер агат - виходить Apple II.

Як пороблено

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Походу таки фламіндичі, Шторми повітряного запуска. 

censor.net/ua/news/4010515/u-volgogradi-pid-udarom-opynyvsya-oboronnyyi-zavod-tytan-barrykady

Самое загадочное ,что " мордор" не вводит цензуру на публикации прилетов, в отличии от " демократии" где все сбили . 

Поменялись местами

 

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

В кожному небезпечному бізнесі головне вчасно вийти :flag1:

Невже стратегія Run знову рулить? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, sergio сказав:

Походу таки фламіндичі, Шторми повітряного запуска. 

censor.net/ua/news/4010515/u-volgogradi-pid-udarom-opynyvsya-oboronnyyi-zavod-tytan-barrykady

 

Ну як скажете :lol:

www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-20/uk-seeks-cheap-long-range-weapons-for-ukraine-without-us-input

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Невже стратегія Run знову рулить? )

Ви в слові exit забагато помилок зробили :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Ви в слові exit забагато помилок зробили :lol:

Exit - то недо-Run )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, рыбак сказал:

Самое загадочное ,что " мордор" не вводит цензуру на публикации прилетов, в отличии от " демократии" где все сбили . 

Поменялись местами

 

Как же они это распространяют, если у них интернет практически не работает. 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

 

Ну як скажете :lol:

www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-20/uk-seeks-cheap-long-range-weapons-for-ukraine-without-us-input

Если покрасить в розовый цвет, то Сержио поверит и опять проголосует за гундосого. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Как же они это распространяют, если у них интернет практически не работает. 

А как у тебя в голове раньше распространяли, когда еще интернета не было  ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, рыбак сказав:

А как у тебя в голове раньше распространяли, когда еще интернета не было  ?

Голоса в голове - это обычно у верующих )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, US7IGN сказав:

Кацапи раз за разом збирають з уламків фламінго і кожного разу виходить Storm Shadow :lol:

Також вважаю, що нам надали Storm Shadow дальністю від 800 км, при базовій 560 км)))

А ще на прильотах не видно серійного номеру ракет. Кацапи/Потрошитель/ваші кумири не дадуть збрехати....😀

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

Також вважаю, що нам надали Storm Shadow дальністю від 700 км, при базовій 560 км)))

На пятому році європейці перестали сцяти

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, XL.pro сказав:

Також вважаю, що нам надали Storm Shadow дальністю від 700 км, при базовій 560 км)))

 

Untitled.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, МаТраС сказав:

На пятому році європейці перестали сцяти

Ніт, на п'ятому році вони нарешті роздуплилися, що кацапи не збираються зупинятися.

І що наступними будуть вони.

Тому й захист припиняють давати. Такими темпами скоро й у тих, кому вже дали, забирати почнуть.

Бо дуже не хочеться самим воювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Tochkin сказав:

В нормальних країнах то є гарна державна профсоюзна робота - велика відпустка, не тре жопу рвати як у приватному секторі, у вас там фінансова криза за вікном та скорочення? -вчителям похєр їх не стосується, гарна пенсія. Ще спробуй попади туди. 

Плюс немає пєдсовєтів, не треба здавати на штори, писати календарні плани. З плюсів- можна бухати з фізруком і трудовиком.

uafix.net/films/sche-po-odnij/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

На пятому році європейці перестали сцяти

или наоборот...стали больше 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

Ніт, на п'ятому році вони нарешті роздуплилися, що кацапи не збираються зупинятися.

І що наступними будуть вони.

Тому й захист припиняють давати. Такими темпами скоро й у тих, кому вже дали, забирати почнуть.

Бо дуже не хочеться самим воювати.

Ну, сірійцям всім дали захист, а українців не знають як позбавити. 

Європейці хочуть не воювати, а дешеві енергоресурси з РФ)

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

Untitled.jpg

Да да да, саме так летить ракета, не оминаючи цілі))). Звіть допомогу))).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

 

Ну як скажете :lol:

www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-20/uk-seeks-cheap-long-range-weapons-for-ukraine-without-us-input

По словам источников, все три компании, вышедшие в финальный раунд конкурса на получение контракта, заявляют, что смогут производить не менее 40 единиц оружия в месяц в течение трех-четырех месяцев после получения заказа на производство. Они будут стремиться продавать оружие напрямую Украине(С)

От нах они нам нужны, када есть отличный Фламиндич...даже лучше Томагавка но по цене пылесоса...

Его же все хотели купить, в очередь становились, чтобы в долю войти...

Никуа не понимаю...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, sergio сказал:

Как же они это распространяют, если у них интернет практически не работает. 

Кстати ты этот вопрос задай Черномору.,я не вкурсе , сам удивляюсь. Мало того что   инет по талонам , и читается фсб ,  так еще и свет почти отсуствует. Отдельный подпольный трафик неиначе.

А когда свет дают , то сразу  бежишь по - необходимому - строчить " аксенова"  на строимдом.

 

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, US7IGN сказал:

В кожному небезпечному бізнесі головне вчасно вийти :flag1:

Ну, такое. ВБС обязала биться с Кабаелем. Там денег привычных для Усика в последних боях не было. Думаю не больше 10 лямов. Лично Усику не больше 5 после уплаты всех налогов и т.д. Зажрался малость, еще лет семь назад за лям было за счастья.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, рыбак сказав:

 строчить " аксенова"

Кстати, пятая колонна предателей и агентов влияния на острове была из одного класса, наверняка их какая-то дочка савейского ахвицера обучала родину любить...

И когда такое читаешь, возникает вопрос к Лучникову-среднему - ну если тебе так нравится совок - езжай туда к своей гэбэшной сучке, катайся на автобусах-сараях, живи в говне. Нахера ты туда других тащишь, тварь ты такая...

К жителям крыса и бамбаса те же вопросы...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

то дочка савейского ахвицера

Почти 11 утра, а бездомный до сих пор не в эфире)

Жинка дала задание, пошел выполнять)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...