Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

image.thumb.png.cdb5addb6935719ffeed5ff779196b66.png

AI-PBS-350 - результат спільної роботи чеської PBS Group та однієї з українських авіаційних двигунобудівних компаній.

А збоку Defense Express зазначимо, що мова йде про малогабаритний турбореактивний двигун, вагою 51 кг, який призначений для крилатих ракет та реактивних дронів.

Він має тягу у 3400 Н, що означає дійсно якісне співвідношення тяги до ваги, а також цілий ряд особливостей, на кшталт короткого часу виходу на маршевий режим за 6 секунд, запуск піропатроном або розкруткою турбіни повітрям, що набігає.

І зрештою може з'явитися доволі важливе питання - а для яких ракет AI-PBS-350 призначений. І звісно мова йде про крилаті та протикорабельні ракети. А от на які саме вже певною мірою може вказувати тяга, яка й диктує орієнтовну злітну вагу ракети.

Наприклад, у крилатій ракеті AGM-158 JASSM зі злітною вагою близько 1000 кг з яких на бойову частину припадає 450 кг використовується Teledyne CAE J402-CA-100 на близько 2900 Н. А у Tomahawk зі злітною вагою 1300 кг та аналогічною бойовою частиною використовується F107-WR-402 з тягою 3100 Н. Тобто коли мова йде малогабаритний двигун з потужністю у 3400 Н, то орієнтиром вже можуть бути крилаті ракети якраз такої злітної маси, як максимальний показник.

Водночас двигуни з такою самою потужністю можуть використовуватись і у менших за габаритами ракетах. Наприклад, у норвезькій NSM при загальній вазі трохи більше 400 кг з яких 120 кг - БЧ, встановлено Microturbo TRI-40 з потужністю від 2500 Н до 3300 Н.

Але у будь-якому випадку мова йде про повноцінну крилату ракету, для якої AI-PBS-350 цілком забезпечує необхідну тягу. Та навіть дозволяє певною мірою компенсувати слабку аеродинаміку, яка може бути продиктована вимогами до малопомітності.

defence-ua.com/weapon_and_tech/dlja_jakih_krilatih_raket_pidijde_novij_ukrajinsko_cheskij_dvigun_ai_pbs_350-17468.html

image.thumb.png.a2fdb94c7815910922ff9e16bd865892.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, akineo сказал:

в дитинстві літом зажди гітару хтось виносив. а зараз що з людьми сталось? 

Гаджет правит умами (примеров из проф деятельности целая прорва).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, akineo сказал:

не розумію цих вчителів. все життя пройобувати в школі, кожен день викладати одні і ті ж теми. кожен день бачити одних і тих же довбойобів-дітей. нафіга? ніякого розвитку. і так 20,30,40, 50 років. 

В нормальних країнах то є гарна державна профсоюзна робота - велика відпустка, не тре жопу рвати як у приватному секторі, у вас там фінансова криза за вікном та скорочення? -вчителям похєр їх не стосується, гарна пенсія. Ще спробуй попади туди. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, karbo сказал:

Я прогнозую гуманітарні конвої в Крим до кінця літа

Для мешканців то Гуд, бо майже дві доби не було у місті Севасі напруги та води (що найменше в мене на районі, за горючку мовчу, бо швах) - оце сьогодні з'явилось, ось тепер на форумі, хоча по районам таке собі становище, там є, тут нема, в що завтра, хто йо зна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Черномор сказав:

Для мешканців то Гуд, бо майже дві доби не було у місті Севасі напруги та води (що найменше в мене на районі, за горючку мовчу, бо швах) - оце сьогодні з'явилось, ось тепер на форумі, хоча по районам таке собі становище, там є, тут нема, в що завтра, хто йо зна.

Та не зовсім гуд, бо будуть військові дії на території, пряме зіткнення. Це якщо Путін на мир раніше не піде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Canton сказав:

Большегрузы не ходят - спокойно можно все досмотры убирать нах...

Ахаха 

Через Крымский мост на полуостров прошла крупная колонна бензовозов

 

Поставки топлива возобновились, однако, по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...