Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

57 хвилин тому, МаТраС сказав:

Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України становить 44,7 тисячі тонн на рік. 
Думаю, цю цифру ще можна помножити на 5 . 4/5 з яких йде мимо каси

По-різному може бути, достеменно не порахуєш.
Я непогано знаю цю тему. Багато років вона була в мене на очах, і всі нюанси внутрішньої та зовнішньої кухні я вивчив.
Була в нас гарна рибацька заїмка, а друг тримав артіль, яку ми ласкаво називали "два баркаси та чотири підораси" :)
Тримав артіль не стільки заради грошей, бо на річках у цій галузі їх небагато, скільки заради вторинних вигід.

Те, що підняли штрафи за незаконне добування ВЖР, це нормально.
Річки повибивали в прямому сенсі цих слів.

Уже в 2020 році впіймати нормального "домашнього" судака, кілограми на 2-3, у межах міста було ну дуже непросто.
Ловилося то багато, але переважно до семисот грамів, а це недомір до 42 см. Нормальні люди таке відпускають.

А ще у 2010 році на тих самих місцях і за нормальної погоди це було заняття на годину, з прогнозованим результатом у пару гарних судаків.

Те, що виписали тому, хто попався, це таке життя.
Бракон'єр, як ухилянт, повинен бути хитрим )))

Ієєєх, ностальджі ) 
Гарне місто було, але ... після 14-го року з'явилися нюанси, і довелось змінити локацію, вчасно вийшло.

1.thumb.JPG.63c35f7caa3ad11347d488bed24c30b1.JPG
2.thumb.jpg.d1f57cd7f783361fa40701bd9c36b7d5.jpg

:cry:

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, akineo сказав:

 

і сотні невеликих нпз в кожному гаражі?

нафта є. питання в переробці 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Та там такие расклады могу появиться,  мама не горюй.

А хіба вже не з’явились?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Я в трєвоге, піночет, в молодості.

Хто його Беняфіціар? 😎 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Иногда читаешь новостные выдержки и диву даешься , или это у них там специально  грамотеев принимают или они намеренно искажают информацию , где они берут определение " по совести "  ?

"Ещё одной причиной, по которой мужчина податься на получение статуса беженца в ЕС, является отказ по совести (то есть - по религиозным соображениям) от военной службы, а также невозможность альтернативной службы (за что Украину давно критикуют международные организации).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Не рассматривайте как измену.

Ну отобьем мы Крым

А дальше что с ним делать.

Это же чемодан без ручки.

В полном смысле.

Кто как видит его дальнейшее использование 

 

Больше сегодня не пей. Хватит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, DmiVady сказав:

По різному може бути, достеменно не порахуєш.
Я непогано знаю цю тему. багато років була на очах і всі нюанси внутришньої та зовнішньої кухні вивчив.
Коли в нас була гарна рибацька заїмка і друг тримав артель, яку ми ласкаво називали: "два баркаси та чотири підораси" :)
Воно було не стільки для грошей, бо на річках грошей в цій галузі небагато, а для використання вторинних вигід.

Те, що підняли штрафи за незаконну добичу ВЖР - то нормально, бо річки повибивали в прямому сенсі цих слів.
Вже в 20-му році впіймати нормального "домашнього" судака, кіла на 2-3 в черті города вже треба було дуже постаратися, бо ловилося багато, але тільки до сімісот грамів, а це приловний розмір до 42 см, нормальні люди таке відпускають.
А ще в 2010-му році, на тих же місцях і за нормальної погоди то було зайняття на годину з прогнозуємим результатом в пару гарних судаків.

Те що виписали тому, хто попався - це таке життя. 
Бракон'єр, як ухилянт, повинен бути хитрим )))

Ієєєх, ностальджі ) 
Гарне місто було, але ... після 14-го року з'явилися нюанси, і довелось змінити локацію, вчасно вийшло.

1.thumb.JPG.63c35f7caa3ad11347d488bed24c30b1.JPG
2.thumb.jpg.d1f57cd7f783361fa40701bd9c36b7d5.jpg

:cry:

Там наче була заборона на річках на лодки. Зняли мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

Зняли мабуть.

нет не сняли...на лодках нельзя, а на моциках водных - можно))), как минимум на Самаре

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

а хто її знищувати буде?

так нема більше людей. самі підараси та ухилянти залишилися :flag1:

Ви до яких себе відносите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, DmiVady сказав:

По-різному може бути, достеменно не порахуєш.
Я непогано знаю цю тему. Багато років вона була в мене на очах, і всі нюанси внутрішньої та зовнішньої кухні я вивчив.
Була в нас гарна рибацька заїмка, а друг тримав артіль, яку ми ласкаво називали "два баркаси та чотири підораси" :)
Тримав артіль не стільки заради грошей, бо на річках у цій галузі їх небагато, скільки заради вторинних вигід.

Те, що підняли штрафи за незаконне добування ВЖР, це нормально.
Річки повибивали в прямому сенсі цих слів.

Уже в 2020 році впіймати нормального "домашнього" судака, кілограми на 2-3, у межах міста було ну дуже непросто.
Ловилося то багато, але переважно до семисот грамів, а це недомір до 42 см. Нормальні люди таке відпускають.

А ще у 2010 році на тих самих місцях і за нормальної погоди це було заняття на годину, з прогнозованим результатом у пару гарних судаків.

Те, що виписали тому, хто попався, це таке життя.
Бракон'єр, як ухилянт, повинен бути хитрим )))

Ієєєх, ностальджі ) 
Гарне місто було, але ... після 14-го року з'явилися нюанси, і довелось змінити локацію, вчасно вийшло.

1.thumb.JPG.63c35f7caa3ad11347d488bed24c30b1.JPG
2.thumb.jpg.d1f57cd7f783361fa40701bd9c36b7d5.jpg

:cry:

Роздивився. Не без гріха ви))я собі ятер купив 70 на 110. Цього достатньо , щоб з пустими руками геть не приходить, бо тоді часто таке  траплялось . а ті драчі ви що до лодки привязували ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 года назад напустил в два водоема карпа и карася. Так их еще мелкими выловили . В прошлом году  вродь 2 карпа только попались, а в этом ни одного.  Один знакомый рыбак приторговывает рыбой , ему живую иногда привозят гдет с Одессы . Когда ему привезли продавать  карася этой весной  говорю : давай с тобой на половину рыбы запустим в водоем недалеко. Нет , отвечает , там её и другие ловить будут кроме нас .  Ну и что , говорю , и ты поймаешь.   Смотрит на меня , как на идиота. 

Но постоянно жалуется , что меньше и меньше рыбы ему удается словить . Уверен , что и тут такие же жалобщики , ловить научились, а зарибить  за свой  счет - неа.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, МаТраС сказав:

Роздивився. Не без гріха ви))я собі ятер купив 70 на 110. Цього достатньо , щоб з пустими руками геть не приходить, бо тоді часто таке  траплялось . а ті драчі ви що до лодки привязували ?

То не драчі) то рибальські якорі до сіток такі, і це ще маленькі в баркасах лежать:razz:
Міста там такі :pardon: глибини та течія.
На ехолоті верхня цифра то глибина під лодкою, в метрах :) як раз від точки до точки переходимо)
На робочих точках десь 10-15 метрів.

1198450800_.thumb.jpg.d9af2ca05caf5edf9930402397a1c7bc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DmiVady сказав:

То не драчі) то рибальські якорі до сіток такі, і це ще маленькі в баркасах лежать:razz:
Міста там такі :pardon: глибини та течія.
На ехолоті верхня цифра то глибина під лодкою, в метрах :) як раз від точки до точки переходимо)
На робочих точках десь 10-15 метрів.

1198450800_.thumb.jpg.d9af2ca05caf5edf9930402397a1c7bc.jpg

Ні херюльки собі. 30 м. Це де Ви ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата- новость из  одного тгк , как отрывок из романа :

"В Прикарпатье сотрудники ТЦК и полиции гнались за мужчиной через поле и огороды.

Им вслед кричали возмущённые женщины." :))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, рыбак сказав:

Цитата- новость из  одного тгк , как отрывок из романа :

"В Прикарпатье сотрудники ТЦК и полиции гнались за мужчиной через поле и огороды.

Им вслед кричали возмущённые женщины." :))))

https://www.google.com/search?q=кількість+засуджених+в+сша+за+відмову+воювати+у+в'єтнамі&client=opera&hs=7jy&sca_esv=80614bdbf6731b1a&ei=CilAauSxMNO1wPAPwvi26Ag&biw=1348&bih=640&ved=0ahUKEwjk3oOSmKiVAxXTGhAIHUK8DY0Q4dUDCBI&uact=5&oq=кількість+засуджених+в+сша+за+відмову+воювати+у+в'єтнамі&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiZ9C60ZbQu9GM0LrRltGB0YLRjCDQt9Cw0YHRg9C00LbQtdC90LjRhSDQsiDRgdGI0LAg0LfQsCDQstGW0LTQvNC-0LLRgyDQstC-0Y7QstCw0YLQuCDRgyDQsifRlNGC0L3QsNC80ZZI1ckBUO8HWKvEAXABeACQAQCYAa0BoAHgC6oBBDAuMTG4AQPIAQD4AQGYAgOgArUCwgIIEAAY7wUYsAPCAgsQABiABBiiBBiwA8ICBRAhGJIDmAMAiAYBkAYFkgcDMS4yoAfwHLIHAzAuMrgHrwLCBwUyLTEuMsgHG4AIAQ&sclient=gws-wiz-serp

Огляд від ШІ

За весь період В'єтнамської війни у США було засуджено майже 9 000 осіб за ухилення від призову або відмову служити за військовим обов'язком (згідно з Military Selective Service Act). При цьому загальна кількість громадян, яким висували офіційні звинувачення, перевищувала 209 тисяч. 

UW Homepage  depts.washington.edu/antiwar/vietnam_draft.shtml

Ось детальніша статистика щодо ухилянтів та тих, хто відмовлявся воювати:

Загальна кількість підозрюваних: Понад 209 000 чоловіків офіційно звинувачували у порушенні законів про призов. Ще сотні тисяч ухилялися від призову іншими методами, зокрема виїжджаючи за кордон. 

UW Homepage +1  depts.washington.edu/antiwar/vietnam_draft.shtml

Кількість засуджених: Менше 9 000 осіб були офіційно засуджені за відмову воювати у судах. 

UW Homepage   depts.washington.edu/antiwar/vietnam_draft.shtml

Покарання: Зазвичай засуджені отримували терміни ув'язнення близько п'яти років, як це сталося, наприклад, з відомим боксером Мухаммедом Алі. За оцінками істориків, із засуджених близько 3 250 осіб реально відбували покарання у федеральних в'язницях. 

The New York Times +1   www.nytimes.com/2017/06/23/opinion/vietnam-war-draft-protests.html

Амністія: Оскільки кількість тих, хто уникав призову, була надзвичайно великою і це ставило під загрозу всю систему, у 1977 році президент Джиммі Картер підписав указ (Прокламація № 4483), яким помилував сотні тисяч американців, що ухилялися від військової служби. Це дозволило багатьом повернутися із закордоння. 

UW Homepage +1  depts.washington.edu/antiwar/vietnam_draft.shtml

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Это потужно и смешно было про "досягнення"...

ПОЛНАЯ замена программы подготовки в масштабах армии - вот это досягнення

И именно этим 151 (Доник) и занимается...достаточно успешно

А вот потом можно говорить о количественных показателях.

Я мальца в теме...еще в 22-м мне ВСЕХ приходилось переучивать. И нихера с тех пор не изменилось в этом застойном болоте

Та це ж вже було

Всі готові вчити, і так і сяк, і боком як завгодно - лиш воювати не хочуть

Щоб чому навчати треба самому вміти, прохавати так сказать - а ну скажіть який бойовий досвід у доніка? А у вас так щоб аж "ПОВНА заміна в космічних  масштабах"?  Подивився що там вчать: бзвп, фахова, цікаво яка. Ну, стандартний набір. Но така біда що за нинішньої інтенсивності і динамічності війни ті здобуті знання втрачають актуальність як раз на момент закінчення навчання.

Нічого не маю проти доніка і його скромного нц, але розкидуватись словами "самий-самий" не варто

1 годину тому, 7351 сказав:

Хоча кому я це...

Уточніть кому ви це - якось двозначно звучить

Ші в музиці вже моветон, якась стеля розвитку, однакові голоси, однакові мелодії й звороти - забивають ефір

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, 7351 сказав:

Амністія: Оскільки кількість тих, хто уникав призову, була надзвичайно великою і це ставило під загрозу всю систему, у 1977 році президент Джиммі Картер підписав указ (Прокламація № 4483), яким помилував сотні тисяч американців, що ухилялися від військової служби. Це дозволило багатьом повернутися із закордоння. 

Історія повториться)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Дощ сказав:

Ші в музиці вже моветон,

Для кого моветон?

Для тих, хто ненавидить українську? -- це було завжди в Україні, до Зеленського, при якому російська щезла з радіо та телеефірів.

Здивуйте чимось подібним вживу, свіженьким, на вірши Шевченко.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...