Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

насправді жити поруч з бидлом набагато легше. воно примітивне та безпечне. спробуйте пожити поруч з небидлом :lol:

 В Монако, наприклад ) бідний реле, як йому там тяжко ))

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

та і квартиру продавати необов'язково.

Це поки не почалися конфіскації квартир в ухилянтів )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

Тю, та невже ж очевидні речі (що стратегія Run є найкращою) потребують якихось доказів ) Он навіть у юриста-радиста немає аргументів проти цієї аксиоми ))

у мене просто нема ані часу ані бажання на це :lol:

 

8 хвилин тому, sergio сказав:

Бидлу щелбанів надавав і по всьому , в якщо рядом якись міліцейський чи прокурорський живе?! 

і я ж про це. був свідком як сусіди на печерських пагорбах воювали через паркан. бюджет війни перевищив бюджет будівництва кожному нового будинку в будь-якому іншому місці :lol:

7 хвилин тому, vadimv сказав:

то їхати далі, де або нема бидла, або воно вчасно отримує по голові )

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

В Монако, наприклад ) бідний реле, як йому там тяжко ))

після вас. поживете поруч з іншими біженцями і розкажете як воно там

7 хвилин тому, vadimv сказав:

Це поки не почалися конфіскації квартир в ухилянтів )

хто ж на себе майно оформлює? я сину недавно якраз завдання поставив замутити маленький траст найближчим часом. він більше за мене з їх власниками спілкується то можна нічого не вигадувати а чужий досвід переймати :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

у мене просто нема ані часу ані бажання на це :lol::lol:

Але спроби чомусь постійно робляться )

Он з недавніх прикладів - близко 1 мільйона євреїв від гітлера втекло, а близко 6 - ні. Якби зовсім очевидні речі, хто з них був розумнішим ) 

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

поживете поруч з іншими біженцями і розкажете як воно там

Дякую, мені більше подобається жити поруч з туристами. 

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

хто ж на себе майно оформлює?

Нелохи, які не одружувалися )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Але спроби чомусь постійно робляться )

Он з недавніх прикладів - близко 1 мільйона євреїв від гітлера втекло, а близко 6 - ні. Якби зовсім очевидні речі, хто з нх був розумнішим )

ви кого зараз гітлером назвали? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

ви кого зараз гітлером назвали? :lol:

путіна, звісно ж )

Це ж він поперся окупувати Україну, як і гітлер

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, kkost сказав:

а ви про кого подумали?😁

умів би думати - на мерсі би їздив. ще жодного не було :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

путіна, звісно ж )

Це ж він поперся окупувати Україну, як і гітлер

так Суми ж досі не окуповані :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

так Суми ж досі не окуповані :lol:

Так в разі окупації стратегія Run жеж не працює.
Це ж очевидно - пізно тікати з концтабору, коли за тобою вже зачинилися двері газової камери.
Тікати треба ще до того, як починають відправляти в гетто. Десь між оголошенням гітлера канцлером і погромами.
А краще - ще раніше.

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

умів би думати - на мерсі би їздив. ще жодного не було :lol:

Що мене найбільше вразило у Стамбулі - так це Майбахи на кожному кроці )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Он з недавніх прикладів - близко 1 мільйона євреїв від гітлера втекло, а близко 6 - ні. Якби зовсім очевидні речі, хто з нх був розумнішим

 Так перед Другою світовою у євреїв не було своєї держави, а ось тепер вони вже практично не тікають, а сумлінно служать у війську. Хоча мала дещиця з тих кого раніше до армії не притягали, вже перебралась до Болгарії, а деякі навіть і до зах. України вже прицінюються.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, US7IGN сказал:

у мене просто нема ані часу ані бажання на це :lol:

 

і я ж про це. був свідком як сусіди на печерських пагорбах воювали через паркан. бюджет війни перевищив бюджет будівництва кожному нового будинку в будь-якому іншому місці :lol:

 

О. Тоже адепт секты профессора Петухова?! Слишком заумный для меня. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

 Так перед Другою світовою у євреїв не було своєї держави, а ось тепер вони вже практично не тікають. Хоча мала дещиця з тих кого раніше до армії не притягали, вже перебралась до Болгарії, а деякі навіть і до зах. України вже прицінюються.

он кого розвідник мав на увазі :lol:

www.kyivpost.com/uk/post/79048

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

О. Тоже адепт секты профессора Петухова?! Слишком заумный для меня. 

ні. що перше трапилося на тему :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

Так перед Другою світовою у євреїв не було своєї держави

Держава - це організоване злочинне угрупування, бенефіціарами якого є певна (невелика) група людей, а не народ.
Вважати, що у будь-якого народа є якась "своя держава" - це дуже наївно ) Це у держави э "свій" народ, який вона стриже ))

34 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

а ось тепер вони вже практично не тікають, а сумлінно служать у війську.

Тіки ті, що не втекли до США (чи інших країн) і не заховалися у хасидських кварталах.
Тобто ті, хто вибрав стратегію Fight замість Run чи Hide.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Бидлу щелбанів надавав і по всьому

А если они тебе? А мне то за что? (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Тут Лука вторые сутки у ху№ла на Валдае сидит, ебальник у него по приезду совсем грустный, выкручивает руки на второй фронт...

Давно улетел. У него турне по странам Ю-В Азии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

 Вам здавалося б справедливим, що ви захищали країну, в тому числі і цих ухилянтів, отримали поранення, а хтось хоче пропетляти за вашою спиною? Чому одні чоловіки мусять воювати без заміни, а інші живуть звичним життям?

Похоже, что ты тут больше всех за справедливость .

Тогда справедливо будет  требовать справедливости и в отношении тебя.

Принцип справедливости - это соразмерность на начальном и конечном этапе.

Берем за начальный этап 24.02.22. у кого- то сыны пошли воевать , а твой-  нет. Это - не справедливо . 

Сейчас у многих сыны погибли , но твой жив, и это  не справедливо. 

У кого- то погибли внуки , а твои живы , и это-  не справедливо. 

Так как ты поборник справедливости , то по этой , твоей же  справедливости будет справедливым привести в соразмерность или нет? 

.ты же  не " хочеш пропетляти за спиною?'

 

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бармалей сказал:

А если они тебе? А мне то за что? (с)

Это я для красивого слова написал , а по жизни при общении с быдлом (в зависимости от его весовой категории и степени агрессивности придерживаюсь различной  стратегии от послать до стратегии  Вадима Run. 

От ментовских и прокуроских же просто так не отделаешься, на их стороне государство. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, рыбак сказав:

Сейчас у многих сыны погибли , но твой жив, и это  не справедливо. 

У кого- то погибли внуки , а твои живы , и это-  не справедливо. 

Так как ты поборник справедливости , то по этой , твоей же , справедливости будет справедливым привести в соразмерность или нет? 

У набожных гуманистов-любителей толстоевщины почему-то всегда все заканчивается желанием кого-то поубивать.

Без вариантов.

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, рыбак сказал:

Похоже, что ты тут больше всех за справедливость .

Тогда справедливо будет , требовать справедливости и в отношении тебя.

Принцип справедливости - это соразмерность на начальном и конечном этапе.

Берем за начальный этап 23.02.24. у кого- то сыны пошли воевать , а твой-  нет. Это - не справедливо . 

Сейчас у многих сыны погибли , но твой жив, и это  не справедливо. 

У кого- то погибли внуки , а твои живы , и это-  не справедливо. 

Так как ты поборник справедливости , то по этой , твоей же , справедливости будет справедливым привести в соразмерность или нет? 

 

Справедливость у каждого своя. 

Я для себя прикинул, у меня есть то-то и то, и гараж в ГСК рыночной ценой пусть 3 куе. Готов ли я отдать жизнь и здоровье за них?! Нет. Тем более за государство. Там в ФБ срачах разные боты пишут, то  вот придут буряты и будут мою семью насиловать, на что я отписую, то я всех вывез за кордон(πiздеж, но не суть) , а на остальных вообще пох. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sergio сказав:

Я бачу, що своїми постами, ви хочете довести в першу чергу собі , що поступили вірно дотримуючись стратегії Run. Всі кругом πιдараси, один я розумний. 

Як загалом справи? Оренду маєте, чим платити?! 😏 

 

Якщо Вас бусифікують або прилетить, оренда здаватиметься не такою вже дорогою?)

Без майна в Україні, яке в більшості випадків тримає людей від кроку виїхати, перспектива перебувати там вже не така й погана, ні?!

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Тут Лука вторые сутки у ху№ла на Валдае сидит, ебальник у него по приезду совсем грустный, выкручивает руки на второй фронт...

Таки придётся по Мозырю вьепать?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

Это я для красивого слова написал , а по жизни при общении с быдлом (в зависимости от его весовой категории и степени агрессивности придерживаюсь различной  стратегии от послать до стратегии  Вадима Run. 

От ментовских и прокуроских же просто так не отделаешься, на их стороне государство. 

Если ты кого определяешь " быдлом', то кем считаешь себя, элитой ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Таки придётся по Мозырю вьепать?! 

Всё  к этому идет☝️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...