Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

29 минут назад, Canton сказал:

В НПЗ в Славянске-на-Кубани в первый раз прилетело в 2024 году. По ректификационной колонне, естественно. За год простоя прибыль завода с пяти миллиардов сократилась в двадцать раз. В начале 2026 года владельцы завода взяли кредит в банке на 20 млрд руб под шесть процентов годовых. Как только на НПЗ поставили новое оборудование, ВСУ тут же разнесли его в труху. Наши поздравления.

Теперь ремонтировать НПЗ смысла нет. Брать гигантские кредиты под грабительские проценты - привет Центробанку - чтобы снова все сгорело. А страхования от военных действий нет - потому что войны нет. Привет СВО.

Сейчас у Украины появился реальный шанс разнести все НПЗ в европейской части России до самых Уральских гор. Потом можно переключиться на газ. А потом и на электричество.

Банды алкоголиков на блок-постах и жареная собачатина в бочках на Тверской (с). Далее по тексту. Ваш Дед.

Понятно, что Путину глубоко насрать, как там живут пейзане. Но этим достигаются две важные цели.

Первая - падение доходов. А, следовательно, и финансирования войны. А, следовательно, и производства оружия - того же ПВО. А, следовательно, пропуск все большего количества ударов. Приятное замкнутое колесо Сансары зачеркнуто кармы.

И, вторая - Путину, да, все равно, но самим пейзанам-то - не все равно. Особенно в крупных городах. Особенно в столицах.

Понятно, что никаких бунтов не будет - никакой предреволюционной ситуации в России и близко нет - не слушайте поняшек. Никто там ничего не зассал.

Но, тем не менее, перенос войны в столицы - это первый шаг на этом пути.

Это необходимое условие.

И его надо сделать.

И он делается.

А. Бабченко

731935168_122205895796790512_4396048271515772327_n.jpg

А если наши вдруг, типа, из гуманитарных соображений 😏перестанут бомбить НПЗ и тем боле пытаться вынести энергетику рашки?! Из соображений ,что война должна продолжаться для удержания власти.

Как потом обосновать содержание 350 тыс ментов ?!У нас тут уже в каждой подворотне сидят.Недавно новую точку облюбовали.Перекресток,который больше похож на примыкание дороги под острым углом ,так они сидят метрах в ста пятидесятиот него  и ловят за невключение указателя поворота. На 10 км дороги в трёх местах, за что-то ипут.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, sergio сказав:

А ухилянтu прямо так по мiсцю  прописки живуть  чекають коли пенти придут виб'ють дверi?!

В ухилянтів є телефони, які світяться на карті, як новорічна ялинка )

І добрі сусіди теж підкажуть, що он в отій хаті ухилянт переховується, ату його, ату ))

Ну і не варто забувати, скільки АТО-шників і СБУ-шників наловили окупанти по місцях прописки...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

А если наши вдруг, типа, из гуманитарных соображений 😏перестанут бомбить НПЗ и тем боле пытаться вынести энергетику рашки?! Из соображений ,что война должна продолжаться для удержания власти.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

В ухилянтів є телефони, які світяться на карті, як новорічна ялинка )

І добрі сусіди теж підкажуть, що он в отій хаті ухилянт переховується, ату його, ату ))

розумний ухилянт про телефон теж подумає, а щодо сусідів хз. з того що я бачу, люди більше ухилянтів підтримують ніж ментів поки що. мабуть тому що ухилянт майже в кожній сім'ї є, а менти ще ні :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, vadimv сказав:

Це точно - варто перевести ухиляння з адміністративних в кримінальні злочини - і опа, вже можна ходити по домівках, вибивати двері і тягти в бусік. Далі вже технологія відпрацьована.

я ж давно кажу що треба просто трохи нові закони прийняти. про революційні трійки і дозволили бити і вбивати ухилянтів прям на вулиці. але чомусь народні депутати не квапляться...

14 хвилин тому, sergio сказав:

 

А ухилянтu прямо так по мiсцю  прописки живуть  чекають коли пенти придут виб'ють дверi?!

таких теж є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

розумний ухилянт про телефон теж подумає,

Та то ясно, що під час вов у совку було близько 6 млн ухилянтів на 36 млн військових.

Просто закінчити для ухилянтів гру "я в домікє" (коли вони встигають заскочити за двері) - досить легко і просто.

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

а щодо сусідів хз. з того що я бачу, люди більше ухилянтів підтримують ніж ментів поки що. мабуть тому що ухилянт майже в кожній сім'ї є, а менти ще ні :lol:

Ми коли жили в Карпатах влітку 2022, то я вже тоді бачив, як на мене дивляться місцеві і як вони кажуть "он нашого Василя вже вбили під Донецьком, а цей тут відпочиває"...

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

я ж давно кажу що треба просто трохи нові закони прийняти. про революційні трійки і дозволили бити і вбивати ухилянтів прям на вулиці. але чомусь народні депутати не квапляться...

Та просто момент ще не настав.

Цитата

У вересні в РФ оголосять масштабну хвилю мобілізації, — ЗМІ зазначають, що навіть у кримських військкоматах про це відкрито говорять

Це зроблять після виборів у Госдуму. Воєнкоми вже зараз підштовхують резервістів підписувати контракти, адже згодом їх 100% відправлять на фронт.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

Та то ясно, що під час вов у совку було близько 6 млн ухилянтів на 36 млн військових.

Просто закінчити для ухилянтів гру "я в домікє" (коли вони встигають заскочити за двері) - досить легко і просто.

Та просто момент ще не настав.

є велика різниця між суспільством де державу бояться та поважають і ніт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, sergio сказав:

Сейчас у Украины появился реальный шанс разнести все НПЗ в европейской части России до самых Уральских гор. Потом можно переключиться на газ. А потом и на электричество.

ого як потужно

звісно ж, за таке отвєтки по світлу газу України не буде 

 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

є велика різниця між суспільством де державу бояться та поважають і ніт

Ближче до реальності буде аналогія зі стадом зебр, які виштовхують назовні хворих, старих, слабких і нетовариських, щоб їх з'їли першими.

Хоча віруючий в толстоєвського знову буде розказувати, що це пропаганда антигуманістів і насправді Людина зовсім не така )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, sergio сказав:

А если наши вдруг, типа, из гуманитарных соображений 😏перестанут бомбить НПЗ и тем боле пытаться вынести энергетику рашки?! Из соображений ,что война должна продолжаться для удержания власти.

договорнячок ніхто не відміняв. може це все по сценарію йде?

використають це щоб обгрунтувати необхідність огголошення мобілізаціїі

і отвєтки по енергетиці чомусь не має.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, US7IGN сказав:

розумний ухилянт про телефон теж подумає, а щодо сусідів хз. з того що я бачу, люди більше ухилянтів підтримують ніж ментів поки що. мабуть тому що ухилянт майже в кожній сім'ї є, а менти ще ні :lol:

а у мене сусіди-підерасти 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vadimv сказал:

Та то ясно, що під час вов у совку було близько 6 млн ухилянтів на 36 млн військових.

Просто закінчити для ухилянтів гру "я в домікє" (коли вони встигають заскочити за двері) - досить легко і просто.

Ми коли жили в Карпатах влітку 2022, то я вже тоді бачив, як на мене дивляться місцеві і як вони кажуть "он нашого Василя вже вбили під Донецьком, а цей тут відпочиває"...

Та просто момент ще не настав.

Я бачу, що своїми постами, ви хочете довести в першу чергу собі , що поступили вірно дотримуючись стратегії Run. Всі кругом πιдараси, один я розумний. 

Як загалом справи? Оренду маєте, чим платити?! 😏 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, US7IGN сказав:

вбивати ухилянтів прям на вулиці

розстріли на місці? буде. років 10. чи вже 9 почекайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, akineo сказав:

а у мене сусіди-підерасти 

а нащо ви поряд з ними живете? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, юра84 сказав:

Було б цікавіше дізнатися до кого себе відносе купа бігаючих людоловів.

Так в ТЦК більшість - учасники бойових дій та військові після поранень. Ці "людолови" своє вже відвоювали. Вам здавалося б справедливим, що ви захищали країну, в тому числі і цих ухилянтів, отримали поранення, а хтось хоче пропетляти за вашою спиною? Чому одні чоловіки мусять воювати без заміни, а інші живуть звичним життям? Чи ті, що не хочуть воювати - вони не проти капітуляції? Хоча, для деяких форумчан, думаю, це і не питання.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Так в ТЦК більшість - учасники бойових дій та військові після поранень. Ці "людолови" своє вже відвоювали. Вам здавалося б справедливим, що ви захищали країну, в тому числі і цих ухилянтів, отримали поранення, а хтось хоче пропетляти за вашою спиною? Чому одні чоловіки мусять воювати без заміни, а інші живуть звичним життям? Чи ті, що не хочуть воювати - вони не проти капітуляції? Хоча, для деяких форумчан, думаю, це і не питання.

Шо?

Вы теле марафонов насмотрелись?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

Ближче до реальності буде аналогія зі стадом зебр, які виштовхують назовні хворих, старих, слабких і нетовариських, щоб їх з'їли першими.

а у нас навпаки - спеціалісти, інженери, ітшники, трактористи, сантехніки і прочі люди які вміють щось робити. а що можуть робити ті, хто з системою? що вміє робити тітушня?

плюс молодь виїхала. залишилось ТОЩО 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Шо?

Вы теле марафонов насмотрелись?

Я не дивлюся ТБ, в мене тільки ютуб.

Полтавський обласний ТЦК та СП

Статус груп оповіщення: У Полтаві та області до таких груп входять виключно військовослужбовці, які мають статус учасника бойових дій (УБД

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

а нащо ви поряд з ними живете? )

ну продавати квартиру бо бидло по голові не оримувало вчасно - а якщо в анступному місці теж буде бидло, яке не отримало вчасно по голові? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, akineo сказав:

ну продавати квартиру бо бидло по голові не оримувало вчасно - а якщо в анступному місці теж буде бидло, яке не отримало вчасно по голові? 

насправді жити поруч з бидлом набагато легше. воно примітивне та безпечне. спробуйте пожити поруч з небидлом :lol:

та і квартиру продавати необов'язково. якщо є бажання переїхати, то стару можна бидлу здавати щоб не працювати і жити з пасивного доходу як Серджіо наприклад :flag1:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут Лука вторые сутки у ху№ла на Валдае сидит, ебальник у него по приезду совсем грустный, выкручивает руки на второй фронт...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, sergio сказав:

Я бачу, що своїми постами, ви хочете довести в першу чергу собі , що поступили вірно дотримуючись стратегії Run.

Тю, та невже ж очевидні речі (що стратегія Run є найкращою) потребують якихось доказів ) Он навіть у юриста-радиста немає аргументів проти цієї аксіоми ))

24 хвилини тому, sergio сказав:

Всі кругом πιдараси, один я розумний. 

Був би розумний - виїхав би ще у 1991 якомога далі.

Або принаймні 23.02.2022, щоб 4.03.2027 вже отримати ВНЖ Іспанії, а ще через 5 років - паспорт.

24 хвилини тому, sergio сказав:

Як загалом справи?

 Загалом нормально, навіть трохи прохолодніше, ніж у Львові

image.png.163d366443c9231211a9006dd2471f38.png

24 хвилини тому, sergio сказав:

Оренду маєте, чим платити?! 😏 

Аякжеж. Причому ціна нижча, ніж у Львові.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

насправді жити поруч з бидлом набагато легше. воно примітивне та безпечне. спробуйте пожити поруч з небидлом :lol:

Бидлу щелбанів надавав і по всьому , в якщо рядом якись міліцейський чи прокурорський живе?! 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Тю, та невже ж очевидні речі (що стратегія Run є найкращою) потребують якихось доказів ) Он навіть у юриста-радиста немає аргументів проти цієї аксиоми ))

Був би розумний - виїхав би ще у 1991 якомога далі.

Або принаймні 23.02.2022, щоб 4.03.2027 вже отримати ВНЖ Іспанії, а ще через 5 років - паспорт.

 Загалом нормально, навіть трохи прхолодніше, ніж у Львові

image.png.163d366443c9231211a9006dd2471f38.png

Аякжеж. Причому ціна нижча, ніж у Львові.

Власне зараз з трошки квартиранти будуть з"їжджати, думаю скільки їм зарядити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, akineo сказав:

а якщо в анступному місці теж буде бидло, яке не отримало вчасно по голові? 

то їхати далі, де або нема бидла, або воно вчасно отримує по голові )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...