Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, murava сказал:

Стамбул пока еще дешевле :)

А уж какой-то Измир и подавно дешевле двушки во Львове.

Мурава, слышали, что под Киевом склады с сантехникой разбомбили?! А то у нас по программе енергосбережения должны были систему отопления в ОСББ модернизировать. Я в Вайбергруппе задал вопрос :"Когда наконец?" Глава ОСББ ответил, что склады с нашим оборудованием уничтожены. На мою реплику :,, А я думал, что его съели мыши, которые перед тем уничтожили Госрезервовские запасы пшеницы... '', был моментально  удалён из чата. 🤔

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, badgy сказав:

image.thumb.png.26564f415190c8bee1fd9c441a417949.png

И тень хороша

Хороший хлоп той Лавров. Якби не він, ми би й досі з Ізраїлем гиркалися.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, sergio сказал:

Дык у него жена вроде не то на 30 или 40 лет старше?! 

так тільки уяви як бабця дістає щелепу та смокче, смокче лагідно...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Мурава, слышали, что под Киевом склады с сантехникой разбомбили?! А то у нас по программе енергосбережения должны были систему отопления в ОСББ модернизировать. Я в Вайбергруппе задал вопрос :"Когда наконец?" Глава ОСББ ответил, что склады с нашим оборудованием уничтожены. На мою реплику :,, А я думал, что его съели мыши, которые перед тем уничтожили Госрезервовские запасы пшеницы... '', был моментально  удалён из чата. 🤔

З великою ймовірністю у вас  була модернізація з допомогою Данфосс , їх склади  були біля житомирки, по ним прилітало

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

В обход можна попробовать, я кстати, когда тревожный чемоданчик собирал, на всякий случай кусачки по металу туда кинул. 😼😏

Вижу Вы основательно подготовились.

После слов "выезд платный 5000уев на границе" я уж грешным делом подумал "ничего себе таможню реформировали, легально за 5 тыс.у.е. пропускают"😉

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, XL.pro сказал:

Вижу Вы основательно подготовились.

После слов "выезд платный 5000уев на границе" я уж грешным делом подумал "ничего себе таможню реформировали, легально за 5 тыс.у.е. пропускают"

Смишной Вы :)

 

У нас все делают легально!

Просто за 5к вы легально станете вполне легальным водителем фуры, даже с документами - а им выезд разрешен.

А То, что претесь на седане, так хз шо ща за фуры пошли, мож модель такая

 

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, XL.pro сказал:

Вижу Вы основательно подготовились.

После слов "выезд платный 5000уев на границе" я уж грешным делом подумал "ничего себе таможню реформировали, легально за 5 тыс.у.е. пропускают"

ХЗ, думаю, кому очень нужно, могли бы официально заставную сумму брать, на время выезда. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Смишной Вы :)

 

У нас все делают легально!

Просто за 5к вы легально станете вполне легальным водителем фуры, даже с документами - а им выезд разрешен.

А То, что претесь на седане, так хз шо ща за фуры пошли, мож модель такая

 

ну це ще нормально, я думав можливо трьох дітей на тебе записують.....назавжди..

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Сергей_84 сказал:

ну це ще нормально, я думав можливо трьох дітей на тебе записують.....назавжди..

погано коли ти не знаєш про всіх своїх дітей...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Херсоне связь починили
biz.liga.net/ekonomika/telekom/novosti/vse-operatory-vosstanovili-mobilnuyu-svyaz-v-hersonskoy-oblasti-gosspetssvyazi

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, murava сказал:

Смишной Вы :)

 

У нас все делают легально!

Просто за 5к вы легально станете вполне легальным водителем фуры, даже с документами - а им выезд разрешен.

А То, что претесь на седане, так хз шо ща за фуры пошли, мож модель такая

 

Та да, как-то не интересовался. Оказывается все гораздо проще и официально получается!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vikctor сказал:

Корніл, ви там підисалися сєрджіо растріляти? Скілько ще чєкати?

А за шо? Просто так©

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

ну це ще нормально, я думав можливо трьох дітей на тебе записують.....назавжди..

Та ну нафиг краще раз 5 куе дати, ніж на трьох аліменти платити до не повноліття 😎

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sergio сказал:

ХЗ, думаю, кому очень нужно, могли бы официально заставную сумму брать, на время выезда. 

По крайней мере деньги поступали бы в бюджет!

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Та ну нафиг краще раз 5 куе дати, ніж на трьох аліменти платити до не повноліття 😎

поставив їх до праці і відпочивай!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні в магазині зустріла місцевого електрика, що робив  розводку в моєму будинкові.

Разом з сином повернувся з Франції (як всякий порядний закарпатець був там на заробітках), де вони мали офіційну роботу.

Розповів, як в перші тижні бачив на власні очі автобуси з України, які приїздили на заправки у Франції і там місцеві з порогу розтягували тих жінок з дітьми по власних авто. Залишали адміністратору заправки записку з контактними даними для міграційної служби і везли людей до власних домівок, щоб ті не потрапляли в притулки.

Наших в Європі сприймають не так як сирійців або аких палестинців. Наших сприймають, як своїх. Люди є люди. Коли бачиш заплакану дитину з білявим волоссям і стомлену жінку з блакитними очима, що сидить на узбіччі дороги, це вражає.

Наприклад, німецьке телебачення періодично навіть виправдовується за більш чуйне ставлення до українців ніж до інших біженців, пояснюючи, що вони бачать стареньких та жінок з дітьми з України, а з Сирії їхали молоді чоловіки.

Окрім того, наші заробітчани масово повертаються в Україну. Європейці бачать автівки на українських номерах з чоловіками, що рухаються в східному напрямку. Той чоловік розповів, що йому на заправках люди оплачували за паливо, знімали з себе куртки і складали в його машину, діти віддавали свої іграшки.

Прихований текст
  • Лайк 27
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один і той саме ролік праци наших воїнів без музичного супровіду та з ним зовсім по іншому сприймається... 

t.me/srw_news/7432

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Наших в Європі сприймають не так як сирійців або аких палестинців

бо расизм в теорії це одне, а на практиці вони їх заєбали...

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dr.Yura сказав:

"Росіяни не знають, куди втікати"

Щось вони забагато бігають :( .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Просто в них немає стиралок, посудомийок та джакузі.

То якому пану з Києва цікава така халупа? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

Видать за ночь НПЗ починили и нефтебазы наполнились...

Уряд дозволив підняти ціни і на комп’ютері зняли відразу блокування на продаж. От і все. 

  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

бо расизм в теорії це одне, а на практиці вони їх заєбали...

Та вже місяц тому цілий голова ВООЗ (це той єфіоп якій будучі до цього головою МОЗ своєй країни називав єпідемію халєри серед співгромадян ОРВІ, а пару років тому за підгодований кітайцами казав що уханьскій вірус не пєрєдається від людини людині...) назвав всебічну підтримку заходом України крічущім проявом расізма...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Та вже місяц тому цілий голова ВООЗ (це той єфіоп якій будучі до цього головою МОЗ своєй країни називав єпідемію халєри серед співгромадян ОРВІ, а пару років тому за підгодований кітайцами казав що уханьскій вірус не пєрєдається від людини людині...) назвав всебічну підтримку заходом України крічущім проявом расізма...

Згодом, той самий мудак заявив, що Україні приділяють занадто багато уваги. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...