Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Наприклад? Цікаво що окрім палиці для дикунів може бути елегантнішим?

Миротворчий контингент з поліцаями українцями, поляками і балтійцями.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MaxS сказал:

Миротворчий контингент з поліцаями українцями, поляками і балтійцями.

Я думаю казахи тоже не откажутся судя по их настроениям :oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не факт.За них вже вписались британці і американці.

будапештський меморандум?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не факт.За них вже вписались британці і американці.

Ну за турками тоже НАТО стояло, а таки пришлось пальнуть для острастки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

їм самим скоро знадобляться...

Амеріканци зараз роблять дуже корисну дію - віддаючи нам стару радяньську зброю країн НАТО або тіх хто невдовзі буде в альянсі, замінює її на сучасну. Якбі і нам користь і оновлення для союзників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не факт.За них вже вписались британці і американці.

Вони і за нас вписались, но нам все одно була потрібна і власна застаріла зброя...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

Я думаю казахи тоже не откажутся судя по их настроениям :oops:

Дуже різний там настрій - як і дуже різне було відношення до подій напочатку цього року. Північна частина країни там заселена здебільшего ватніками...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Дуже різний там настрій - як і дуже різне було відношення до подій напочатку цього року. Північна частина країни там заселена здебільшего ватніками...

Я имел ввиду этнических казахов. Думаю там не наша ситуация, этнический фактор там значительно сильнее. Но сразу скажу что ниразу там не был, так что могу сильно ошибаться

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Вони і за нас вписались, но нам все одно була потрібна і власна застаріла зброя...

щоб дочекатись лендлізу потрібно 3 місяці, от і ра***те...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

Я имел ввиду этнических казахов. Думаю там не наша ситуация, этнический фактор там значительно сильнее. Но сразу скажу что ниразу там не был, так что могу сильно ошибаться

думаю всі етнічні кацапи все ще мають можливість повернутися на свою улюблена батьківщину, а не страждати по всьому світові у ворожих країнах, де їм забороняють говорити кацапською...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Vikctor сказал:

Щось я не впевнений в цьому. Він пішов, але допродає те що залишилось в роздрібних мережах та складах (покі закінчиться, то може сдохне ішак, чи падішах...). Він пішов, але залишив сервісни центри. Він пішов, але (вирогідно) продовжить постачання товарів подвійного призначення чєрєз трєтьі країни. Ну і такє інше.

 То ж слід дотискати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 То ж слід дотискати 

Я не розумію - то ви распорядження комусь даєте чи то посил у всесвіт?

 

2 минуты назад, US7IGN сказал:

думаю всі етнічні кацапи все ще мають можливість повернутися на свою улюблена батьківщину, а не страждати по всьому світові у ворожих країнах, де їм забороняють говорити кацапською...

Ця московитська хвороба дуже контагіозна та передається не лишень нащадкам орди. Подивиться на поведінку етнічних німців, повернувшихся на батьківщину з того самого Казахстану, чи поволжья... Такі само кацапи як і інши московити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Ця московитська хвороба дуже контагіозна та передається не лишень нащадкам орди. Подивиться на поведінку етнічних німців, повернувшихся на батьківщину з того самого Казахстану, чи поволжья... Такі само кацапи як і інши московити...

так само як і кацап, який вивчив українську або казахську вже не кацап...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, iiigolkin сказал:



Кстати, Вы в курсе, почему в центре москвы недвижимость много дороже, чем на окраинах?
 

В центре, будет лучше видно как горит кремль, а с окраины пока доберёшься, все самое интересное пропустишь. На галерке всегда билеты дешевле)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Я не розумію - то ви распорядження комусь даєте чи то посил у всесвіт?

 

Ця московитська хвороба дуже контагіозна та передається не лишень нащадкам орди. Подивиться на поведінку етнічних німців, повернувшихся на батьківщину з того самого Казахстану, чи поволжья... Такі само кацапи як і інши московити...

Угу. Или украинцев

Напомню что украинская диаспора в РФ самая большая в мире. А уж сколько украинцев (этнических) служит в росармии, причем на руководящих должностях, я вообще молчу.

Так что в нашем случае, и в российском, корректно говорить не про происхождение, а про резидентсво так сказать - для России это просто - россияне - человек любого народа проживающий в России

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, MaksymS сказал:

Вони навіть закрили очі на те, що Гітлера обізвали євреєм. Бо гроші не пахнуть і кожен жид це знає якнайкраще. 

не кожен 

взагалі то Мойсей жидів , які вклонялися золотому теляті наказав знищити .

 

Але ж дещиця , мабуть , залишилася .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

будапештський меморандум?

Ну вони не Україна - що паслась в Росії і ,фактично сама , обнулила той меморандум.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

так само як і кацап, який вивчив українську або казахську вже не кацап...

англійською/німецькою чомусь не спрацьовує 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igor_d70 сказал:

Угу. Или украинцев

Напомню что украинская диаспора в РФ самая большая в мире. А уж сколько украинцев (этнических) служит в росармии, причем на руководящих должностях, я вообще молчу.

Так что в нашем случае, и в российском, корректно говорить не про происхождение, а про резидентсво так сказать - для России это просто - россияне - человек любого народа проживающий в России

покацаплений манкурт - то не українець 

 

кров - взагалі НІЩО 

 

Достатньо українців з російськими призвищами , та навпаки - кацапів на прізвище Чалий , Зацепа  чи Захарченко 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

 

Бойових дій на території Росії ( принаймні цього разу ), я думаю не буде.

Боевые не понадобятся. Загонят в стойло, построят железный занавес, и санциями развалят экономику. Параллельно помогут выскочить всем желающим отделиться от Кремля. Произойдёт раздробление мордора на кусочки, которые уже ждут Китай, Япония, Финляндия и тд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, FTR сказав:

Боевые не понадобятся. Загонят в стойло, построят железный занавес, и санциями развалят экономику. Параллельно помогут выскочить всем желающим отделиться от Кремля. Произойдёт раздробление мордора на кусочки, которые уже ждут Китай, Япония, Финляндия и тд

Дуже малойвірний сценарій.Народ сплочен навкруг царя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

англійською/німецькою чомусь не спрацьовує 

ну я ж вже сказав - англіки одразу встановили політику, що знання англійської ще не робить тебе англіком... насправді у них настільки багатошарова ієрархія навіть всередині через акценти, що стороння людина навіть знаючи англійську не завжди зрозуміє що кажуть англійці.

насолоджуйтесь 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...