Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, igor_d70 сказал:

Да, я понимаю его эмоции, но у нас на такое сил не хватит, даже у всего НАТО не хватит. Поэтому никто их оккупировать не будет. Хотя прийдет время думаю и они будут жалеть что их не оккупировали

їх не слід окуповувати

 

їх слід тотально блокувати  від цивілізованого світу

 

наприклад - по вільному світу зараз дохріна працює  дембельнувшихся  кацапів - бувших  воєнних льотчкиків та моряків - необхідно гнати їх сраними віниками - нехай у Засратов літають та баржі по Іртишу тягають .

 

Бажаєш бути імперцем - мусиш страждати.

Або імперія - або смачна кава . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, MaksymS сказал:

Теж звернув увагу що я на своїх, прости господи, 1,4 атмосферних 86 кобилах їду в третій смузі швидше за весь потік. При цьому не перевищую 70 км/год в місті. Так це ще в багажнику лежить 200 кг цементу. 

Цементовоз?

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

їх не слід окуповувати

 

їх слід блокувати 

 

наприклад - по світу доріна працює  дембельнувшихся  кацапів - віоєнних льотчкиків та моряків - необхідно гнати їх сраними віниками - нехай у Засратов літають та баржі по Іртишу тягають .

 

Не знаю что за дорина

Но судя по тому что появилась информация о требовании летунов засекретить их участие в "спецоперации" они страшно срутся что больше не смогут вылетать на всякие "миссии ООН" и подобное. Если будет подтверждение в бомбардировке мирняка то их сразу по выезду будут принимать под локотки и везти в суды. И прийдется им как Мимино летать над барашками, причем в лучшем случае, блатное место будет. А так только северные олени, только хардкор

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vikctor сказал:

Я теж ніякім чіном не засуджую за відхід при необхідності, але не побачів у вечірнему зведенні саме те, що ви написали. Стосовно західной зброї - все що я досі бачів/чув від наших воїнів, то всі в захваті від гаубиць М777. І це завжди так, коли с запара на мерс пересаджуєшься... Джерела в пєнтагоні стверджують що всі М777 (89 з 90 обіцяних) вже поставлени та надійшли на передови позиціі. Так що не виключено що в якійсь мірі саме завдяки їм досягнута перемога під Бєлогорівкою...

14.05.2021 18.00

https://www.facebook.com/AFUStratCom/posts/372485041586816

На Донецькому напрямку угруповання противника зосереджує основні зусилля на підготовці до наступальних дій у напрямках населених пунктів Сєверодонецьк, Соледар та Бахмут, здійснює поповнення запасів та перегрупування підрозділів. На зазначеному напрямку переміщено до двох батальйонних тактичних груп. Ворог проводить штурмові дії уздовж лінії зіткнення за підтримки авіації та артилерії. Має частковий успіх в районі Авдіївки.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, igor_d70 сказал:

Не знаю что за дорина

Но судя по тому что появилась информация о требовании летунов засекретить их участие в "спецоперации" они страшно срутся что больше не смогут вылетать на всякие "миссии ООН" и подобное. Если будет подтверждение в бомбардировке мирняка то их сразу по выезду будут принимать под локотки и везти в суды. И прийдется им как Мимино летать над барашками, причем в лучшем случае, блатное место будет. А так только северные олени, только хардкор

то слід усім , хто  був кадровим воєнним Мордору ,  заборонити працевлаштовуватися за воєнним фахом у вільному світи  за  цивільним  фахом  - служив льотчиком або  моряком Сатані Саурону - будь проклят назавжди .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Это твоё личное мнение.

Только деньги от мудака ты из рук взял, и винишко, и хороший отзыв хотел получить в интернете. А потом обосрался как бабушатник и обычный тупой сантехник рукожоп. Умножил свои усилия на ноль.

Таких как ты работников тупорылых, я за постройку двух домов не встречал. 
Сын советского случайно выжившего офицера, это диагноз :) 

Це було моім поглядом раніше, а зараз саме в цієй гілці стало зрозумілим для багатьох.

Я і нормальним замовникам (а вони всі такі окрім единого чмошника) не роблю щось безоплатно, а уж мудаку тре було потрійний тариф виставити. Так здобувається досвід... Про відгукі я взагалі жодного замовника не прошу - знов збрехав.  Від сина парноменклатурника та онука нквдшника чути щось про радянських війскових взагалі якось дивно.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

я дивуюсь що така доросла людина, яка заробила на БМВ, ще не знає що світом правлять політика та лицемірство...

а музика, спорт та інша хєрня то казки для бідних...

насправді , гарні книги , музика , та спорт - то для багатих 

 

політика та лицеміпрство - то саме розраховане на бідних , яким гарні книги , музика та спорт не по кишені 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Пока меня не забанили, те кто не банят “правильных» украинцев даже за матюки.

мене , за вірш Сосюри тут забанили 🤣

 

то ж не знаю , кого ти вважаєш "правильними українцями" 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

насправді гарні книги , музика , та спорт - то для багатих 

не можу погодитись. навіть якщо електронні книжки купляти, то все одно вони доступні. щоб бігати в місцевому парку або співати дурню, грошей взагалі непотрібно. більше того, на всьому цьому можна заробляти.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vikctor сказал:

 

 

Має частковий успіх в районі Авдіївки.

 

Це не зовсім відійшли. Може просунулись всередині міста. Воно дуже добре укріплено ї за 2,5 місяци бесперервного лобового штурму (з відповіднимі втратамі атакуючіх) не залишено...

 

6 минут назад, Propeller сказал:

14.05.2021 18.00

https://www.facebook.com/AFUStratCom/posts/372485041586816

На Донецькому напрямку угруповання противника зосереджує основні зусилля на підготовці до наступальних дій у напрямках населених пунктів Сєверодонецьк, Соледар та Бахмут, здійснює поповнення запасів та перегрупування підрозділів. На зазначеному напрямку переміщено до двох батальйонних тактичних груп. Ворог проводить штурмові дії уздовж лінії зіткнення за підтримки авіації та артилерії. Має частковий успіх в районі Авдіївки.

Саме потрібну цитату я вчора викладав і в нії ані слова про те що Авдіївку залишили чи то відійшли від неі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, US7IGN сказал:

не можу погодитись. навіть якщо електронні книжки купляти, то все одно вони доступні. щоб бігати в місцевому парку або співати дурню, грошей взагалі непотрібно. більше того, на всьому цьому можна заробляти.

Ба більше - цікавих книжок , навіть безкоштовних - повний інтернет 🤣

все так , але чомусь бідні  обирають не спорт , цікаві книжки та гарну музику , а саморуйнування .


"Мистецтво жити" до  снаги саме багатим , навіть , якщо те й не дорого коштує . 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Так что я тоже могу одеть вишыванку и полабать под флагом.

 «Тебе никто денег не даст» (с)😉

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Кого волнует твоё мнение, работяга.

Судьба твоя незавидна и так, ты только позоришься, коверкаешь язык, невозможно читать, когда тупое русскоязычное чьмо, сын манкурта, не зная языка паплюжить мову, просто жесть какая то, а как матюкаться так ты конечно же на великом и могучем.

Тьфу, уйди, не хочу пачкать руки обсуждая что то с тобой. Ты не вызываешь даже презрения, настолько ты ничтожен. Ни один самый простой работяга не вёл себя как ты.

А как ты голый ходил до пояса на объекте, это вообще за гранью, жена сказала зачем ты нанял какого-то бомжа.

О, пізнаю земляка👍.Навіщо Ви не признаєтесь що русский?

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Spiraea сказал:

 «Тебе никто денег не даст» (с)😉

Щоб знати це напевно, пропоную випустити Кирила з бандою. Думаю лабати він зібрався десь в Алва донні, чи поблизу)))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sergio сказав:

Писец. В Греции самый дешёвый бензин 2,17€.

Є країна де значно дешевше.Тут недалеко.И баксов кучу не надо что б туда прорваться👍.И даже море там есть.И язык учить не надо.

И Кирила заберите🙏

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Бездомный сказав:

їх не слід окуповувати

 

їх слід тотально блокувати  від цивілізованого світу

 

наприклад - по вільному світу зараз дохріна працює  дембельнувшихся  кацапів - бувших  воєнних льотчкиків та моряків - необхідно гнати їх сраними віниками - нехай у Засратов літають та баржі по Іртишу тягають .

 

Бажаєш бути імперцем - мусиш страждати.

Або імперія - або гарна кава . 

Я думаю, що цю кашу заварили не для того, щоб Параша сиділа на нафті та газі, а решта світу мали через це дефіцит енергоносіїв.

Англосакси мають достатньо досвіду організіції справ у колоніях. Гольф клуби окремо, тузємци окремо. 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Є країна де значно дешевше.Тут недалеко.И баксов кучу не надо что б туда прорваться👍.И даже море там есть.И язык учить не надо.

И Кирила заберите🙏

Нам их не по дорозі. Він в Крим, я в Албанію. Коли в минулому році бенз там був по 1, 30€, я думав,, піпец, як дорого."

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Гольф клуби окремо, тузємци окремо

бачив на власні очі, підтверджую.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

17 часов назад, MaksymS сказал:

Начать с увелчиения налогообложения автомобилей дороже 20 тысяч долларов (стоимостью из салона) или конфискацией в пользу ЗСУ.

Гетманцев перелогиньтесь

Змінено користувачем FTR
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Kirill_Dnepr сказав:

Могут помыть дать фирменный вышиваночный мерч и на Евровидение выпустить

Ой як ватнічка порвало. Хоч би потім до купи хто зібрав. 

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

 

Саме потрібну цитату я вчора викладав і в нії ані слова про те що Авдіївку залишили чи то відійшли від неі.

Самі колаборанти пишуть (ДАН), що йдуть бої за Авдіївку. Якби наші відійшли, то вони б зразу відрапортували про це.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Я думаю, що цю кашу заварили не для того, щоб Параша сиділа на нафті та газі, а решта світу мали через це дефіцит енергоносіїв.

Англосакси мають достатньо досвіду організіції справ у колоніях. Гольф клуби окремо, тузємци окремо. 

Так цю кашу начебто не англосакси заварили і навіть не кітайци (так так, Вадиме, я знаю що ти маєшь сказати:lol:), а срани москалі. Судячі з того як забуксовав шостий санкційний пакет і раптово та разом піднялися голови бажаючих примиритися, то покіщо англосаксам працювати ї працювати (здебільшого бити європейців) задля відмови від мордорських газу та нафти...

 

Вже по 4 гранати вішають. Ще б пріцил підправити...

 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...