Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Давайте спочатку щоб Маріуполь був Україна...А потім за всчкі бєлгороди думати...

вибачте, якщо до вас в хату завітають сусідські таргани, хата перестане бути вашою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, 7351 сказал:

 

Тобто, я, по Вашому, воюю проти України?

Мені і на думку не спало що ця істота мала на увазі вас...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

вибачте, якщо до вас в хату завітають сусідські таргани, хата перестане бути вашою?

на погляд тарганів так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

вибачте, якщо до вас в хату завітають сусідські таргани, хата перестане бути вашою?

Бувають такі таргани що так.Придністров'я чиє? Чи Кенігсберг? Чи Сахалін? Чи Крим з Донбасом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Музей сказал:

Що робитимемо з кацапами, які вже років по 20-30 як резиденти США, Німеччини та інших країн "розвинутої демократії"?

Даже в этой ветке писали что там не только кацапы

В частности в Германии, по другим странам не знаю, полностью ватные поволжские немцы и евреи. Знаю представителей и тех и других. Ну и конечно полно кондовых русских как то пролезших под эти две категории. 

Вопрос в том что физически пребывая в Германии психологически, полностью под влиянием руссоТВ, они живут в России

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

вони вже відмовились від свого кацапського походження та навряд чи ми їх колись побачимо зі зброєю в руках та мрією вмерти за путєна...

Ви в цьому впевнені? Вони цілком зі зброєю в країнах перебування кидаються на інакомислячих (з їх точки зору). Тому братися за зброю вони теж готові. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igor_d70 сказал:

Даже в этой ветке писали что там не только кацапы

В частности в Германии, по другим странам не знаю, полностью ватные поволжские немцы и евреи. Знаю представителей и тех и других. Ну и конечно полно кондовых русских как то пролезших под эти две категории. 

Вопрос в том что физически пребывая в Германии психологически, полностью под влиянием руссоТВ, они живут в России

Это "руссо советикус",ничего сделать с этим нельзя. Должны постареть и естественным образом  покинуть мир.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Алік сказав:

 

 

До останніх секунд ролику був впевнений що то він на мотузці тягне російскомовних жителів Львова.Не знаю чому...

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

був впевнений що то він на мотузці тягне російскомовних жителів Львова.Не знаю чому...

Внутрішні страхи? :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

До останніх секунд ролику був впевнений що то він на мотузці тягне російскомовних жителів Львова.Не знаю чому...

У серджио зараз сжався анус...

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

До останніх секунд ролику був впевнений що то він на мотузці тягне російскомовних жителів Львова.Не знаю чому...

гаааарно ))))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, porterlv сказав:

Внутрішні страхи? :)

Дуже довго не виходило полуниця-паляниця.А як почалось повномаштабне вторгнення прогрес пришвидчився в рази🙂.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Дуже довго не виходило

чомусь згадав поважного кацапьского письменника...

Она двигалась, шурша платьем о траву, трогая рукой влажные ветки. Остановилась. Выдохнула со стоном. Покачала головой, устало рассмеялась. Наклонилась, подняла платье, спустила панталоны и присела на корточках. Раздался прерывистый звук выпускаемых газов. - Господи, какая я обжора: - простонала она. Неслышное падение теплого кала, нарастающий слабый запах, сочный звук. Саблина выпрямилась, подтягивая панталоны. Поправила платье. Отошла. Постояла, взявшись руками за ветку сливы. Вздохнула, поднялась на цыпочках. Повернулась и пошла к дому.

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

чомусь згадав поважного кацапьского письменника...

Она двигалась, шурша платьем о траву, трогая рукой влажные ветки. Остановилась. Выдохнула со стоном. Покачала головой, устало рассмеялась. Наклонилась, подняла платье, спустила панталоны и присела на корточках. Раздался прерывистый звук выпускаемых газов. - Господи, какая я обжора: - простонала она. Неслышное падение теплого кала, нарастающий слабый запах, сочный звук. Саблина выпрямилась, подтягивая панталоны. Поправила платье. Отошла. Постояла, взявшись руками за ветку сливы. Вздохнула, поднялась на цыпочках. Повернулась и пошла к дому.

Ох ти ж йо!На щастя поки я був в Росії-вченням практично не займався.А перебравшись в Україну таке не міг пізнати, в принципі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ЧортПобьєрі сказал:

Колишній командувач об’єднаного командування НАТО та збройних сил НАТО у Європі Бен Ходжес вважає, що росіяни розглядають можливість капітулювати.

Таким чином Ходжес відреагував на слова посла РФ у США Анатолія Антонова про те, що Росія не капітулюватиме. "Що означає: насправді вони усвідомлюють, що це - цілком реальна можливість", - написав Ходжес.

Ходжес не триздун і так просто не балаболитиме.

Ладно би лишень Ходжес - амеріканськи генерали взагалі зазвичай сміливи хлопци, но тут вже і Столтенбєрг прокинувся.

 

Высокопоставленные чиновники НАТО уверены, что Украина может добиться победы над россией. Вторжение рф уже теряет обороты.

Таким мнением поделились генеральный секретарь Альянса Йенс Столтенберг и его заместитель Мирча Джоане во время пресс-конференции в Берлине.

«Война россии в Украине идет не так, как планировала Москва. Им не удалось взять Киев. Они отступают из окрестностей Харькова. Их крупное наступление на Донбассе застопорилось. россия не достигает своих стратегических целей», — заявил Столтенберг

 

Від цього хлопя відвагой ніколи не тхнуло - він перший місяць після вторгнення майже щоденно повторював один і той саме вислів:

- головне не дати приводу втягнути в цю війну країни НАТО...

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ох ти ж йо!На щастя поки я був в Росії-вченням практично не займався.А перебравшись в Україну таке не міг пізнати, в принципі.

здавалося, до чого б тут Ніцше :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Даже в этой ветке писали что там не только кацапы

В частности в Германии, по другим странам не знаю, полностью ватные поволжские немцы и евреи. Знаю представителей и тех и других. Ну и конечно полно кондовых русских как то пролезших под эти две категории. 

Вопрос в том что физически пребывая в Германии психологически, полностью под влиянием руссоТВ, они живут в России

Путін знав, що казав.

Що об'єднує людей, яких Ви перелічили?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Музей сказал:

Що робитимемо з кацапами, які вже років по 20-30 як резиденти США, Німеччини та інших країн "розвинутої демократії"?

тут був кацап Точкін - син радянського офіцера льотчика( такі зараз бомблять Україну ) , який з 2008 го уненавидить Україну з  Канади , тут був кацап Самарін , який давно ненавидить Україну з Німетчини , кацап Васабі , який ненавидить Україну з Іспанії .. 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

IMG_20220515_185403_852.jpg

цікава думка тутешнього піхвофахівця що спонукає називати власних дітей усілякою хуєтою?

чи тільки у мене панські замашки на честь героїчних пращурів?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

 піхвофахівця 

Піхвофахівець - той у кого з піхвовласницею все вийшло, нє?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Піхвофахівець - той у кого з піхвовласницею все вийшло, нє?

ніт. той у кого вийшло, - піхвознавець. а у кого не вийшло, але теоретично все знає, - піхвофахівець. вчить українську далі :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...