Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Окупанти штурмують Лисичанськ переважаючими силами. Нашим воїнам не вистачає далекобійної артилерії, - Гайдай Джерело: https://censor.net/ua/n3350633

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компания Northrop Grumman завершила оснащение 72 истребителей F-16 Fighting Falcon Национальной гвардии новой РЛС AN/APG-83 SABR с активной фазированной решеткой. Предполагается, что модернизированные истребители получили возможность перехвата крылатых ракет
 

Українські пілоти в ефірі CNN: ЗСУ потрібні американські винищувачі

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович пояснив, чому росія завдала удару по торгівельному центру в Кременчуці, де перебувало понад 1000 цивільних людей.

«Ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці. За попередніми даними – багато загиблих та поранених (точні дані офіційно надасть МНС України). Загалом у ТРЦ перебувало понад тисяча людей.

Терор мирного населення, до якого відверто перейшов кремлівський режим, завдаючи ракетних та артилерійських ударів по цивільних об'єктах, має під собою кілька причин:

- їм так хочеться,
- помста за точність і результативність ударів ЗСУ по них;
- реакція на нові рішення ЄС, G7, країн НАТО, які фундаментально змінюють зміст та перспективи війни: гарантовано високий рівень підтримки України та гарантовано просадку соціосистеми «російська федерація» у кам'яно-вугільний вік;
- фрустрація від розуміння вищезгаданих речей та розуміння, що війна - програна в цілому, як не крутись ще на конкретному полі бою.

І непросто програна – з хрускотом ламається хребет путінського режиму, його здатність продавати світові ресурси та торгувати натомість – страх.

Кожен удар, що тягне за собою жертви мирних людей (а що таке ТРЦ – о 16:00? Це – сотні пенсіонерів, які прийшли за покупками та діти) негайно прискорює прийняття нових рішень колективним Заходом та Сходом.

Сьогоднішній саміт G7 показав, що рішучість забити шаленому кремлівському собаці в глотку зуби, так, щоб він ніколи більше не зміг загрожувати нормальним людям у цьому великому світі, набув форми конкретних рішень:

- Лідери G7 узгодять і розширять санкції, щоб ще більше обмежити доступ росії до ключових промислових ресурсів, послуг та технологій. Також під прицілом російські ланцюги постачання сектора оборони;
– Досягнуто домовленості, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Лідери G7 «домагатимуться дозволу використовувати доходи, отримані від будь-яких нових мит на російські товари, на допомогу Україні, щоб гарантувати, що росія заплатить за війну». США запровадять вищі тарифні ставки більш ніж на 570 груп російської продукції вартістю приблизно 2,3 мільярда доларів для росії;
- Лідери G7 також готові обмежити доходи росії, зокрема від золота, другого за величиною експорту росії після енергоносіїв.

Сполучені Штати зроблять кілька ключових дій щодо виконання цих зобов'язань. Міністерство фінансів США ухвалить рішення про заборону імпорту нового золота до США, що перешкоджатиме участі Росії на офіційному ринку золота;

- будуть введені санкції проти осіб, які несуть відповідальність за порушення прав людини, включаючи військові злочини, спроби змінити владу в Україні на нелегітимну та за крадіжку українського зерна;
- G7 візьме на себе зобов'язання допомогти Україні покрити короткостроковий дефіцит бюджетного фінансування, включаючи зобов'язання Сполучених Штатів у розмірі 7,5 мільярда доларів. Лідери ухвалять довгострокові зобов'язання щодо забезпечення безпеки, а також фінансової, гуманітарної, військової та дипломатичної підтримки України. Наша країна має забезпечуватись сучасним озброєнням та підтримувати оборону.

Ринок золота - друга за прибутковістю стаття російського бюджету, це санкції: мінус 19 млрд доларів щорічно, третина російського військового бюджету.

Думаю, розв'язаний терор прискорить і наступні чотири важливі рішення, яких ми домагаємося:

- передачу Україні нових видів важкого озброєння,
- запровадження сьомого пакету санкцій (ембарго на газ),
- нові санкції проти банківського сектору,
- Визнання рф країною-терористом.

Сьогодні вранці рф опинилася у стані першого технічного дефолту.
Повільно, але вірно, санкції набирають сили, яка зламає хребет рф, хребець за хребцем, а ЗСУ та інші Сили Оборони доб'ють їх на полі бою.

Гавриків же, які віддавали і виконували конкретні накази, ми разом з партнерами знайдемо чого б це не коштувало і скільки б часу не знадобилося», - написав Арестович.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, kkost сказал:

питання було до Canton

О чем разговор? Я что то пропустил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

О чем разговор? Я что то пропустил?

 

А мені от цікаво, як на вашу думку, ця влада (Зе і Ко), щось зробила правильно?

таке питання було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kkost сказал:

 

А мені от цікаво, як на вашу думку, ця влада (Зе і Ко), щось зробила правильно?

таке питання було

Видно пропустил...

Не вижу смысла в 100500 раз обсасывать тему...

Но постараюсь обрисовать свою позицию.

"Правильно"\ "неправильно" стоит оценивать с позиции полезности для государства и масштабности этой полезности.

И все, что эта мерзкая шобла сделала "правильно" - микроскопически мало, по сравнению с тем вредом, который она нанесла. Поэтому это "правильно" считаю рассматривать абсолютно бессмысленно.

Нельзя сравнивать случайное удачное затыкание пробоин(правильно) с умышленным (или по недомыслию) заведением корабля на минное поле (неправильно).

Кухарки и клоуны в управлении государством слишком дорого нам обходятся...

Где то так...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 9
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Бездомный сказав:

нестерпний до террористів  Ізраїль ?

Ізраїль сам починав з терористичних актів та створення "народної республіки".

Створенню якої, до речі, дуже посприяв Джозеф Джугашвілі

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Вячеслав63 сказав:

багато людей раніше так пильно не цікавилися політикою, не отримували потрібної інформації. Тому і змінюється світогляд.

Ну тобто таки рибки гупі, світогляд яких перекидається, як калейдоскоп.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Рейтинговое агентство Moody's заявило, что россия допустила дефолт по евробондам.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vikctor сказав:

Я десь стверджував це? Бажаєте спілкуватись запитаннями? Підтримую.

До вашого рівня срілкування смайликами я не буду скочуватись.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

 

Нельзя сравнивать случайное удачное затыкание пробоин(правильно) с умышленным (или по недомыслию) заведением корабля на минное поле (неправильно).

 

якщо ви не помітили , корабель на мінне поле завів  ще  київський князь Юрій - Юрій  Долгорукий ( саме так - ДОЛГОрукий , а не Дліннорукій ) 

з тих пір ( а може й раніше ) в нас  нескінченні проблеми , пов'язані з москалями 

 

А в умовного скіфа Івасика Телесика проблеми з андрофагами  зафіксовані ще за  часів "батька Історії" Геродота , а це - п'яте сторічча до нашої ери .

images (2).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

 

Кухарки и клоуны в управлении государством слишком дорого нам обходятся...

Где то так...

Ну , воєнна еліта не "тягнула" саме тому , що  попри всі звитяги (іноді неймовірні , як , на приклад перемога під Конотопом ) ,  завжди - історично програвала кацапам  інформаційні війни .

 

То ж довелося підсилити державний апарат майстрами креативних технологій .

 

І це "жарт" лише частково .

Здається , Захід так швидко та гостро навіть  на розбомблений маріупольский драмтеатр не реагував .

ТРЦ - священні корови Західного світу .

Я навіть не уявляю , як , та за рахунок чого  тепер кацапи будуть вибиратися з пастки , в яку вони самі себе загнали  . 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Видно пропустил...

Не вижу смысла в 100500 раз обсасывать тему...

Но постараюсь обрисовать свою позицию.

"Правильно"\ "неправильно" стоит оценивать с позиции полезности для государства и масштабности этой полезности.

И все, что эта мерзкая шобла сделала "правильно" - микроскопически мало, по сравнению с тем вредом, который она нанесла. Поэтому это "правильно" считаю рассматривать абсолютно бессмысленно.

Нельзя сравнивать случайное удачное затыкание пробоин(правильно) с умышленным (или по недомыслию) заведением корабля на минное поле (неправильно).

Кухарки и клоуны в управлении государством слишком дорого нам обходятся...

Где то так...

Я готов обсудить вопрос достижений по окончании войны. Но перед тем, я хочу услышать ответ на вопрос, как так случилось, что орки оказались на окружной Харькова за 4 часа. Это 40 км. При том, что они прогрызали нашу облрону в районе Попасной 1.5 мнсяца.10 км.Ответ в юридической плоскости, в решении суда, вступтвшего в законную силу. Кто отдал приказ увнсти 92 бригаду?

Как так случилось, что мосты от Крыма до Херсона не были взорваны?

Как орки оказались в Гостомеле?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Ізраїль сам починав з терористичних актів та створення "народної республіки".

Створенню якої, до речі, дуже посприяв Джозеф Джугашвілі

я не знаю, чи вийде в Ізраїля відмити репутацію  від ганьби співпраці з терорашею кацапією , а от політику нєтаньяґу - вже навряд . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Бездомный сказал:

 

Я навіть не уявляю , як , та за рахунок чого  тепер кацапи будуть вибиратися з пастки , в яку вони самі себе загнали  . 

 

 

 

Никак...

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Canton сказал:

Никак...

 

отож то й воно .

 

і  це  - неймовірний  історичний здобуток "маленького  блазня" та його команди , які фактично поховали бренд "Росія" не лише в очах західного політбомонду , але й у очах людей Західного світу загалом .

криголам 2 .

кацапи робили все те й саме , що вони робили  ЗАВЖДИ  , але цього разу все пішло шкереберть .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Я готов обсудить вопрос достижений по окончании войны. Но перед тем, я хочу услышать ответ на вопрос, как так случилось, что орки оказались на окружной Харькова за 4 часа. Это 40 км. При том, что они прогрызали нашу облрону в районе Попасной 1.5 мнсяца.10 км.Ответ в юридической плоскости, в решении суда, вступтвшего в законную силу. Кто отдал приказ увнсти 92 бригаду?

Как так случилось, что мосты от Крыма до Херсона не были взорваны?

Как орки оказались в Гостомеле?

 

Філіпп Македонський ( батько Олександра ) казав  

 

завантажений золотом віслюк здобуде будь яку фортецю 

 

кацапи  репалися від подарованого Заходом  нафтогазового  бабліща , витрачаючи його на підкуп направо й наліво . 

 

але навіть в такому випадку , коли грошей було майже анлімітед , кацапський віслюк виявився надто тупим , щоб здобути фортецю Україна 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

 

 

 

і  це  - неймовірний  історичний здобуток "маленького  блазня" та його команди , які фактично поховали бренд "Росія" не лише в очах західного політбомонду , але й у очах людей Західного світу загалом .

 

 

Акуеть кричали гости...

Ты ваще подумал, что написал?

Положить под сотню тысяч человек (пока), потерять 25% территории (пока) за этот "неймовірний  історичний здобуток" ?

Только у меня глазик дергается?

  • Лайк 4
  • Дякую 3
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Акуеть кричали гости...

Ты ваще подумал, что написал?

Положить под сотню тысяч человек (пока), потерять 25% территории (пока) за этот "неймовірний  історичний здобуток" ?

Только у меня глазик дергается?

 

були варіанти ? 

 

Порох точно втримав би кацапів на Чонгарі ? 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 

 

 

Порох точно втримав би кацапів на Чонгарі ? 

Ты нормальный? Его тут хоть раз упоминали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Ты нормальный? Его тут хоть раз упоминали?

 

ок , зайду з іншого боку - хто та як на місці  Зе та Ко  втримав  би кацапів на Чонгарі ? 

 

каждый мнит себя стратегом , 

видя бой со сторноны 

(с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Бездомный сказав:

Я навіть не уявляю , як , та за рахунок чого  тепер кацапи будуть вибиратися з пастки , в яку вони самі себе загнали  . 

Кац в шоці:

 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

 

ок , зайду з іншого боку - хто та як на місці  Зе та Ко  втримав  би кацапів на Чонгарі ? 

 

каждый мнит себя стратегом , 

видя бой со сторноны 

(с)

А это то, о чем я и говорил выше - при проебаной стратегии говорить о тактических успехах абсолютно бессмысленно.

Тотальная, просто феерическая некомпетентность практически во всех вопросах и привела к тому, что, например, проебали Чонгар.

А ведь могли удержать, реально, при той системе обороны, которая выстраивалась...

И ДОЛГО могли держать...

Даже не так - туда бы НИКТО и не сунулся, если бы НЕ ЗНАЛ, что пройдет без мыла...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...