Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Canton сказал:

Били по заводу КредМаш

От тыльной стены ТЦ Амстор до охранной зоны КредМаш - 70 м.

Какая ж это блядь разрешила работу ТЦ в такой рисковой зоне?

Завод немаленкий, плюс большая промзона. Что там сейчас _ нам никто не скажет.

Думаю туда еще прилетит...

Я й не знав, що то за підприємство, де на стоянці перед ним залишав машину на ніч. Прохідна там далеченько від того ТЦ. Значить, територія не маленька. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Никто это кто?

 

мабуть , малася на увазі суспільна думка .

виборці .

медійники .

хто там впливає на прийняття рішеннь .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влучання в ТЦ це  ілюстрація до вчорашньої розмови, чи можуть орки попасти в задану ціль...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Бездомный сказав:

Пожежа, яка виникла внаслідок влучення російської ракети в будівлю ТРЦ "Амстор" у Кременчуку, охопила площу понад 10 тис. кв. м.

========================================================================================

Амстор - то кацапська мережа ТРЦ

 

Тобто, всі хто там постраждали, зробили це заради підтримки російського бізнесу?

А що там з арештом російських активів?

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понимаю, что звучит цинично.

Эта очередная хрень от придурков , возможно, ливанет стакан холодной воды с лицо тем, кто "устал от войны в Украине". 

Не исключаю, что со временем может появится и ведро холодной воды. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, kkost сказав:

А мені от цікаво, як на вашу думку, ця влада (Зе і Ко), щось зробила правильно?

Зробила після 24..Не лізе у військові справи.

  • Лайк 8
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ми з жінкою чули відуння кременчуцьких вибухів в Полтаві, за 110 км. Я спочатку думав, що такого не може бути. 

У мене в будинку (на Яру) на терасі вітраж після першого вибуху завібрував, хоча це східна сторона, і чути було два вибухи, я б не сказав, що це так з Кременчука чути було. Я подумав, що це з аеродрому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, kkost сказал:

А мені от цікаво, як на вашу думку, ця влада (Зе і Ко), щось зробила правильно?

 

Зе - тотально   знищив кацапію  в інформаційній війні .

Так склалося історично , що  Україна завжди , я наголошую - ЗАВЖДИ - програвала кацапії саме інформаційну війну - і саме з тієї причини , з рештою програвала і  все інше .

Так склалося історично тому ,  що в інформаційних  війнах зазвичай перемагає той , хто безсоромніше бреше .

Зе зламав багатовікове прокляття   магічного  гіпнозу на Захід бренду "Росія" 

 

кажу це , як ядерний порохобот , хейтер ЗЕ .

Але під орудою  "блазня" ЗЕ сталося неможливе -  росія на суху програла Україні інформаційну війну . Я навіть не знаю - чи поїде  тепер  - після обстрілу ТРЦ у Кременчуку ,   фуцін на самміт G20 , чи забздить.

 

eQZ-w2oQkTQ (1).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Я не в курсі. Якщо була, то це робить подію меньш драматичной? Чи робить свінособак більш людяними? Тут вчора війскові знавці расповідали, що московити б'ють виключно по визнаним цілям воєнного значення. ТРЦ напевно один з них. Як і вже десятки ангарів для СХ техникі у фермерських господарствах...

Обратите внимание, по Харькову каждый вечер выпускают 3-7 Искандеров. 
Показывают результаты 1-2 попаданий...

Я бы сказал что 7-8 из 10 прилетает туда, куда надо. Точнее туда, куда хотели. С периодическим успехом таких атак. 
 

это не отменяет того факта,  что это конченные твари. И От того что по всу прилетает совсем не легче..((

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно щось  "вибухноло" . Дніпро .

І лише потім завила протиповітряна тривога .

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Зробила після 24..Не лізе у військові справи.

Уже лезет...пока промолчу...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, irina1969 сказал:

Влучання в ТЦ це  ілюстрація до вчорашньої розмови, чи можуть орки попасти в задану ціль...

Это Х-22. 11-метровая дура. 900 кг боевой части (взрывчатки). У нее КВО (круговое вероятное отклонение) - 5 км. Пулять таким по целям в населенных пунктах - отдельное военное преступление.

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 7
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, workover сказал:

У мене в будинку (на Яру) на терасі вітраж після першого вибуху завібрував, хоча це східна сторона, і чути було два вибухи, я б не сказав, що це так з Кременчука чути було. Я подумав, що це з аеродрому.

Я теж живу тут - пр. Козацький, біля бані "БАС". Були з жінкою якраз на вулиці. Це вона сказала - "щось бахкає", я навіть не придав цьому значення. Тут завжди щось гуде, гупає - народ працює. А якщо ви казали про той аеродром, що ближче до нас, то, це ж практично з тієї сторони. 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, badgy сказал:

Это Х-22. 11-метровая дура. 900 кг боевая части (взрывчатки). У нее КВО (круговое вероятное отклонение) - 5 км. Пулять таким по целям в населенных пунктах - отдельное военное преступление.

Откуда данные про 22?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

 

Зе - тотально   знищив кацапію  в інформаційній війні .

Так склалося історично , що  Україна завжди , я наголошую - ЗАВЖДИ - програвала кацапії інформаційну війну - і саме з тієї причини , з рештою програвала і  все інше .

Так склалося історично тому ,  що в інформаційних  війнах зазвичай перемагає той хто безсоромніше бреше .

Зе зламав багатовікове прокляття   магічного  гіпнозу на Захід бренду "Росія" 

 

кажу це , як ядерний порохобот .

Але під орудою  "блазня" ЗЕ сталося неможливе -  росія на суху програла Україні інформаційну війну . Я навіть не знаю - чи поїде  тепер    фуцін на самміт G20 /

 

eQZ-w2oQkTQ (1).jpg

Путін поїде, вже оголосив. І багато європейських чиновників не проти (заглянути в очі). 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Откуда данные про 22?

 

Tom Cooper

2 ч.  · 

.... и еще один удар Х-22 - на этот раз по Кременчуку сегодня утром: ракета попала в ТЦ.

t.me/BerezaJuice/16625

twitter.com/Ferozu4/status/1541420692759056384

Количество жертв пока неизвестно...

.... предполагаемой «мишенью» был НПЗ, который был вырублен больше месяца назад и находится на другом конце города....

 

Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат розповів "Українській правді", що удару по Кременчуку Росія завдала ракетою Х-22, випущеною з дальнього бомбардувальника Ту-22М3 з боку Курська.

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Propeller сказав:

Понимаю, что звучит цинично.

Эта очередная хрень от придурков , возможно, ливанет стакан холодной воды с лицо тем, кто "устал от войны в Украине". 

Не исключаю, что со временем может появится и ведро холодной воды. 

Вся эта война начиная с 2014 — море холодной воды в лицо тем, 
кто игнорируя права человека, мораль, этику и право, ставит на первое место бизнес и бапки.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

Вся эта война начиная с 2014 — море холодной воды в лицо тем, 
кто игнорируя права человека, мораль, этику и право, ставит на первое место бизнес и бапки.

тож вже з 1917 - го . 

все це триває з того моменту , коли США та інші країни Антанти  відмовили УНР в постачанні зброї , та навіть набоїв , але охоче допомагали кацапам - "бєлой ґвардії".

Магія бренду "Росія" , яку знищив "блазень ґоббіт" Зе , як Фродо знищив кільце Всевладдя . Саме в цій магіїї бренду - Кощійова смерть . Кільце Всевладдя Мордору .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, badgy сказал:

Tom Cooper

2 ч.  · 

.... и еще один удар Х-22 - на этот раз по Кременчуку сегодня утром: ракета попала в ТЦ.

t.me/BerezaJuice/16625

twitter.com/Ferozu4/status/1541420692759056384

Количество жертв пока неизвестно...

.... предполагаемой «мишенью» был НПЗ, который был вырублен больше месяца назад и находится на другом конце города....

Ну, про мишень я сказал. КВО у этой модели 0,5 км. Чутка совсем не вписались

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Ну, про мишень я сказал. КВО у этой модели 0,5 км. Чутка совсем не вписались

 

я іноді знаю ( або здогадуюся ) про реальні - вирогідні стратегічні   цілі , поряд з якими   вибухали  ракеті у Дніпрі , але  я ніколи - НІКОЛИ про ті цілі не казав , і НІКОЛИ  не скажу .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Путін поїде, вже оголосив. І багато європейських чиновників не проти (заглянути в очі). 

а коли він оголошував , що поїде , він знав про влучання у ТРЦ в Кременчуку ?🤪

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Бездомный сказал:

Щойно щось  "вибухноло" . Дніпро .

 

Upd. Взрыв оказался плановым. ГСЧС сообщила, что ее пиротехнический расчет в 20:00 уничтожил боевую часть ракеты класса «земля-воздух» от ЗРК «С-300». Следим за ситуацией в Днепре и области здесь t.me/+D4wEKlphQT43MGVi

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

 

я іноді знаю ( або здогадуюся ) про реальні - вирогідні стратегічні   цілі , поряд з якими   вибухали  ракеті у Дніпрі , але  я ніколи - НІКОЛИ про ті цілі не казав , і НІКОЛИ  не скажу .

Это открытая информация. Ее засветили раньше...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dark FeniX сказал:

Что-то вы уж слишком в теорию заговоров ударились. Не, конечно, хорошо взять за основу утверждение, и все силы бросать на её обоснование, отметая любые аргументы. Но, боюсь, этим вы превращаетесь в подобие сторонников плоской земли. Так можно и, например, аварию на Фукусиме обосновать желанием создать Годзиллу.

Авария на Фукусиме произошла из-за эксперимента или цунами? Разницу чувствуете или нет?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...