Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

3 ч.  · 

Важно!!!

По ночному "обстрелу Украиной Белгорода"

якобы ТРК "Точка-У"...

Спойлер

Ход и содержание нынешней войны не дают Кремлёвскому режиму особых поводов надеятся на приемлимый для себя результат...

Почему? Ну я даже объяснять не буду.

Ибо это достаточно понятно и прозрачно...

При этом дже не надо быть генералом Будановым из ГУР МОУ...

Да, Украине тяжело, очень тяжело. Её способность сопротивлятся зависит от множества факторов с весьма переменным характером. Но, уже сегодня очевидно, что и выиграть Кремлю в Украине "просто так" никто в мире не даст... Судя по всему, к осени преславутая "Большая Дубинка" для Путина в Украине будет готова. Посему, бункерному долбоёбу необходимо КАРДИНАЛЬНЫМ образом поменять парадигму этой войны в свою пользу. Т.е. изменить её ход и содержание в стратегическом отношении...

Сделать это возможно двумя способами...

- мобилизация

- ядерное оружие...

У обоих способов есть как плюсы, так и минусы...

Останавливаться на них подробно я не буду... О них уже говорено-переговорено вполне достаточно. Я лишь подчеркну их ОБЩИЙ контекст. А заключается он в следующем...

ДЛЯ НИХ ОБОИХ НЕОБХОДИМ ВЕСКИЙ ПОВОД...

Лучшего, нежели "удары Украины по мирному российскому населению", желательно с "видео- и фото- геничными трупами российских детишек и прочих мирных жителей", в этом отношении, просто нет...

Многие у нас всё никак не могут "понять" зачем Кремль лупит ракетами по торговым центрам, базам отдыха и многоквартирным жилым домам в Украине... Какой в том, кроме возрастания ожесточения у украинцев, прок...?

Ответ прост - это провокация. Причём, самая натуральная... Попытка спровоцировать Украину ответить такой же "монетой". Например, въебенить по парочке микрорайнов Белгорода или Курска...

Однако, если Украина на такие вещи "не ведётся", а вместо микрорайнов разносит склады с боеприпасами и топливом, лупить по командным пунктам и перевалочным железнодорожным узлам, необходимо ей "помочь ответить"...

Да, шановне паньство... в Белгороде этой ночью мы имеем дело с самым натуральным адаптированным российскими чекистами под нынешние реалии войны "рязанским сахаром"...

Остатки ЗУР от российского ЗРАК типа "Панцирь - С1" (в Украине такого на вооружении нет), чётко зафиксированны на фото и и видео на том самом доме, где "погибли мирные жители в результате варварского обстрела с украинской территории", говорят лишь о том, что "ПВО сработало"...

Кстати, тогда по факту, причиной гибели мирных жителей стал не сам по себе ракетный удар, а падения сбитой российским же ПВО ракеты на жилой дом... в результате самого "срабатывания российской ПВО"

Но намного интереснее - по чему оно "сработало" и сопровождающий нынешнюю ночную белгородскую бавовну информационная составляющая...

Сегодня, прямо с утра, разнообразные расеянские паблики начали "нагонять жути". Однако, этих удодов, как всегда подводит несогласованность и отсутствие взаимодействия. Посему, в информационном поле у них получается некая, маловнятная бавовна, разноголосица и полный бардак...

Поц орёт об "украинской Точке -У", другие о неком "западном оружие", третьи вообще задвигают версию про "обстреляли искандЁрами" (что выглядит, скажем так, несколько необычно, учитывая тот факт, что в Украине этих самых искандЁроФФ вообще нет). В общем, мрак, позор и полный кретинизм...

Думаю, в самое ближайшее время на "месте украинского ракетного удара" внезапно "обнаружатся" некие материальные доказательства причастности Украины к этому злодейскому злодеянию... Даже вполне возможно, "осколки ракет от ХаймарсоФФ" подвезут...

Не думаю, что Кремль в дальнейшем ограничится сегодняшней "белгородской бавовной". Для всебщей (ну или даже частичной) мобилизации, тем более "ядрёных головок" необходимо нечто вообще из ряда вон выходящее... с кровью "невинных жертв".

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Необученный - это только в Вашем воображении. ТРО - это ВСУ. Значит считается обученный

Считается? А, тады ой, согласен. 
В советской армии тоже дохрена таких обученных было, за два года по три-пять выстрелов из АК. Ж-)

15 минут назад, Movix сказал:

Больше четырёх месяцев война, и это вроде как первый случай. Считаю результат афигенный. Вдуматься, на всю страну один случай? Значит  всем понятно и ясно. 

После победы, обо всем после победы, не время сейчас.

19 минут назад, Canton сказал:

Да. Не выполнил приказ - огонь на поражение.

Как бы и не возражаю, только акцент делал на другом, читай выше.

54 минуты назад, Фрай сказал:

Вас вообще не смущает стрельба из автомата в населенном пункте, конкретно в городе?

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Canton сказал:

Да. Не выполнил приказ - огонь на поражение.

Необученный - это только в Вашем воображении. ТРО - это ВСУ. Значит считается обученный

Ким обучений, коли?

Велика кількість ТРОшнтків на БП-це звичайні добровольчі формування територіальнтх громад, яким дали автомат, годину щось розповіли  і вперед.

Я маю не одного і не двох таких друзів і знайомих. Так от один з них лише місяць тому підписав контракт на 40 штук   і був переведений з добровольчого формування ТРО  в ТРО при ЗСУ з зарплатою і відправкою на полігон для навчання..з подальшою відправкою на фронт.

З його розповідей його колеги не раз махали тими калашами біля облич проїжджаючих і лише старший ставив їх на місце  і пояснював як себе треба поводити і що, вони тут не боги і легко модуть потрапити в кутузку..

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Вас вообще не смущает стрельба из автомата в населенном пункте, конкретно в городе?

Одиночные случаи, помнится, бывали и в прошлые года, не? Всяко бывает, всяко может быть.
Сейчас по-любому это более уместно, у моего знакомого так убили друга на блокпосту,
ДРГ какая-то, сначала быковали из машины, отвлекали внимание, после выстрелили.
Хорошо, что он успел подбежать и потратить, как он говорит, два магазина на них. Не ушли.
Но друга не вернешь. Надо соблюдать правила, комендантский час, порядок прохождения блокпостов. Война идет.
 

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Фрай сказал:

Как бы и не возражаю, только акцент делал на другом, читай выше.

А ничего, что у нас война идет? Вас это не смущает?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

це дивлячись на те , в кого вони смоктали 🤣

в колгоспі всі тварини рівні , але деякі рівніші за інших 🤣

Ну что вы прицепились к профессионалкам. 2000 лет платили золотом и брильянтами, в ссср бонами, чеками, долларами. Сейчас профессионализм исчисляется насосанными майбахами. Завидуйте молча :) Нам эту профессию не освоить.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз вже зброю не дають у руки ТРО - поки не підписаний контракт.

Принаймні, - у нашому селі.

Раніше , з кулеметами ходили усі кому не лінь - лише підпис поставив на отримання зброї, навіть паспорт або військовий квиток  не вимагали.

 

***

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, AOZ1 сказал:

Ну что вы прицепились к профессионалкам. 2000 лет платили золотом и брильянтами, в ссср бонами, чеками, долларами. Сейчас профессионализм исчисляется насосанными майбахами. Завидуйте молча :) Нам эту профессию не освоить.

 

взагалі то , так склалося  історично , що переоцінювали послуги  куртизанок саме бандоси , які розплачувалися з ними не заробленими  золотом /діамантами  , а награбованим золотом/діамантами  

З.И. 

вона юристка  за фахом , в Афгані  служила - як особістка

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Privet сказал:

Зараз вже зброю не дають у руки ТРО - поки не підписаний контракт.

Принаймні, - у нашому селі.

Раніше , з кулеметами ходили усі кому не лінь - лише підпис поставив на отримання зброї, навіть паспорт або військовий квиток  не вимагали.

 

***

Зараз в комплекті з контрактом йде висока ймовірність відправки на фронт.

І знаю від товариша, що в одному селі житомирської області ТРОшники дочекатись не могли того переведення(бо бабло халявне), а коли підписались на контракт , то не врахували, що їх відправили на бойове злагодження в Житомир, більша частина в а...ї була, що йшли за 40 штуками ЗП при "ніхєра не робиш на блокпосту", а потрапили на відправку в гарячі точки.

Сам товариш має 3 дітей , сам на контракті,  відмовився від злагодження з відправкою (ще й зі скандалом) і переведений служити  по місцю проживання, тобто назад в село після 2 тижнів на полігоні.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AOZ1 сказал:

Ну что вы прицепились к профессионалкам. 2000 лет платили золотом и брильянтами, в ссср бонами, чеками, долларами. Сейчас профессионализм исчисляется насосанными майбахами. Завидуйте молча :) Нам эту профессию не освоить.

Да ну. Гендерное равенство. И Вы можете освоить 🙃

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Срані пєндоси, а ми отвєточку.Не на тих напали☝️:

Пораненого громадянина Британії із позивним Сафрон, який боронив Україну від окупантів, 5 годин протримали кордоні у Шегинях та змусили сплатити 5 тис. грн штрафу за порушення строку перебування в Україні. Окрім того, йому заборонили в'їзд в нашу країну до кінця року.

 

"Друзі, хтось може дати логічне пояснення на цю ситуацію? Етнічний українець, громадянин Британії, спецпризначинець. Позивний "Сафрон". Тренував британський спецназ. Має гарний військовий досвід. У 2014-2015 роках приїхав відстоювати Україну у боях з рашистами на сході. Коли почалось широкомасштабне вторгнення - приїхав захищати Україну. Приймав участь у боях під Гостомелем. На минулому тижні отримав поранення. 12 годин їх не могли евакуювати. Пораненою рукою ще витягував із собою 200-х. Їхав на лікування в Англію. Його пораненого з температурою протримали 5 годин на кордоні у Шегинях. Він пропустив літак з Польщі. Більш того, його змусили сплатити 5000 грн. штрафу за порушення перебування строку у 90 днів і поставили заборону на в’їзд до України до кінця року!", - зазначає він.

"Це як назвати?!!! Що за бл….ство? Друзі, розшарьте, може все ж хтось таки прояснить ситуацію із таким заохоченням іноземців воювати за Україну !!"

Так как вперше я про цей випадок почув від КДБіста Швеця, то не впевнений що це взагалі відбулося. Бо цей дідуган явно на русню працює. Але зовсім відкидати наших погранців та особливо митників я звичано не в змозі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Сергей_84 сказал:

Ким обучений, коли?

Велика кількість ТРОшнтків на БП-це звичайні добровольчі формування територіальнтх громад, яким дали автомат, годину щось розповіли  і вперед.

Я маю не одного і не двох таких друзів і знайомих. Так от один з них лише місяць тому підписав контракт на 40 штук   і був переведений з добровольчого формування ТРО  в ТРО при ЗСУ з зарплатою і відправкою на полігон для навчання..з подальшою відправкою на фронт.

З його розповідей його колеги не раз махали тими калашами біля облич проїжджаючих і лише старший ставив їх на місце  і пояснював як себе треба поводити і що, вони тут не боги і легко модуть потрапити в кутузку..

Ещё раз для тех кто не в теме 

Если ТРО - то это только ВСУ. Уже давно это армейские подразделения, а никак не тергромад 

Точка

 

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Privet сказал:

Зараз вже зброю не дають у руки ТРО - поки не підписаний контракт.

Принаймні, - у нашому селі.

Раніше , з кулеметами ходили усі кому не лінь - лише підпис поставив на отримання зброї, навіть паспорт або військовий квиток  не вимагали.

 

***

Вот именно. И так везде 

А формирования охраны порядка тергромад - только совместное патрулирование с силовиками и без оружия

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AOZ1 сказал:

Я хорошо помню времена Афгана. Папа офицер, коммунист, мама в никакую, сделай чтобы сын откосил. И варианты сделать белый билет были. В результате сын едет на два года в Афган становиться мужиком. Срочник. Ну живой остался. Я думаю в Севастополе откосить от срочной есть. Это не Бурятия. Это скорее всего тот случай, а деньги забрала, чтобы больней было.

Чесно кажучи не дуже цікава мені їх мотивація. Для мене цей приклад майже міттевой карми - 8 років тому зрадив, а сьогодні отримав по повной та навіть з бонусом. Побільше б таких наочних прикладів...

 

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви все далі і далі віддаляєтесь від реальності.Так не можна.🙂.

Хіба Ви не зустрічались з фермерами Кіровоградини в автосалонах бмв? Вони там всі на х5м або х7.В києві салони також окуповані місцевими фермерами.А дітки їхні вже вчаться за кордоном і як вернуться то ще величезне питання чи візьмуть вони Ваших діточок до себе на роботу😉...

Ви йому головне не раскажить, що наприклад в Естонії взагалі немає ані корисних копалин, ані підприємств важкой промисловості, а 20% теріторії взагалі болота. Бо ще виришить втиху порівняти рівні життя чи ВВП на душу населення. Бо коли аутистам радянськи вчітелі в радянських вишах расказують про залізну руду, вугілля й т.ін., то вони думають весь світ саме так й досі живе, як було прийнято порівнювать в 60-их...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Сергей_84 сказал:

З його розповідей його колеги не раз махали тими калашами біля облич проїжджаючих

хіба вони не народ? з чого всі взяли що голосувати то хєрня, а автомат то серйозно? як на мене, то відповідальність за перше набагато більша. в країні війна і стрільба то нормально. чому вона має бути лише в Харкові чи Миколайові?

хоча в одному згоден - не має бути жодної дискримінації. зброя має бути і в тих, перед чиїми обличчями махали. щоб махання було взаємним :ROFL:

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Ещё раз для тех кто не в теме 

Если ТРО - то это только ВСУ. Уже давно это армейские подразделения, а никак не тергромад 

Точка

 

 

 

У нас до цих пір плутають ці поняття і ТРОшниками вважають всіх на блокпостах. Мій товариш до цих пір чергує на БП під час комендантського часу у складі добровольчого обєднання ТЕргромади. В 10 км від Києва на добровільній основі. Нікому нічого не виннн і контракту з ЗСУ не має.

Військове керівництво не хоче розпускати блокпост і вимушені ходити. Вдень там нікого немає..

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, irina1969 сказал:

щось ви геть зарапортувались ))  "ми" ??? то ви особисто ?

Ми не здохли саме всупереч владі, а не за її підтримки ((вас здивувало, що прикордонники  на самій чесній митниці в світі, вчинили паскудство прикриваючись законом ? Мені "ні", так само як крадіжки гуманітарки, гальмування волонтерських вантажів и т.д

 

А все чому? Бо то зелені прикордонникі. А ось в часи криголаму в нас були чесні прикордонникі. Спеціальну таку породу тварин відчизняни селекціонери тоді вивели - чесніх прикордонників... А уходячі забрали увесь корм для них, тож вони й вимерли як клас. Довелося зеленим брати старих доселекційних.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Сергей_84 сказал:

У нас до цих пір плутають ці поняття і ТРОшниками вважають всіх на блокпостах. Мій товариш до цих пір чергує на БП під час комендантського часу у складі добровольчого обєднання ТЕргромади. В 10 км від Києва на добровільній основі.

отже, щоб не плутати, треба подивитися хто одні та інші по закону. бо по аналогії, я можу з товаришами десь взяти зброю та поставити блокпост на районі. добровільно. на сході так і робили в 2014. мене дуже здивувало в 2022 наскільки в Кійові точно повторили всі здобутки данбасят. наче вони все й організували за шаблоном :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

отже, щоб не плутати, треба подивитися хто одні та інші по закону. бо по аналогії, я можу з товаришами десь взяти зброю та поставити блокпост на районі. добровільно. на сході так і робили в 2014. мене дуже здивувало в 2022 наскільки в Кійові точно повторили всі здобутки данбасят. наче вони все й організували за шаблоном :ROFL:

Оті перші, що добровільні , мають прав не більше, ніж у мене....)) Їм можна навіть доки не показувати і багажник не відкривати, але нікому не кажіть, бо за відмову ще пристрелять.

А от другі, що є службовцями  ЗСУ, мають права на  майже все, окрім стрільби по ногам без причини в людину без зброї, що їм не загрожує

PS Рідко я розділяю думки Фрая через геть різний світогляд, проте в цьому випадку підтримую його повністю..

 

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

в нас тут багато різних, Кіря гівнюк звісно, але це все таки наш гівнюк

Відучаємось говорити за всіх(с)...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Відучаємось говорити за всіх(с)...

так він тільки за своїх :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Відучаємось говорити за всіх(с)...

на поруки берет
зрадофилы  народное достояние
разбрасываться нельзя

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это сверхпатриотический комбайн в Ростовской области.
Zвастика, солдат, "своих не бросаем".
Полный набор.
Но флаг страны нарисован вверх ногами.
И вот так у кацапов абсолютно всё.

hZveqWhJRlg.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...