Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Бездомный сказал:

Хто  чув "Воїнів світла" мовою від Міхалка ? 

Контекст - сучасна  визвольна війна з кацапією . Надзвичайно

 

music.youtube.com/watch?v=AAVoI3dIfmI&list=RDAMVMXmzeoGOa-hs

мені жінка в день виходу зкинула. задовбали ці жидобандерівці :ROFL:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Фаріон - то не белетристика. 

ЫЫЫЫЫЫЫ!!!!

Это ваще ненаучная фантастика...non science fiction

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Бездомный сказал:

 

то надто специфічний різновид діяльності , щоб ставити на нього будь кого охочого з пролетарськиим портфоліо .

 

 

Выфсеврети...Баканов отлично справлялся

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

міняв декілька разів і не знаю скільки раз ще доведеться це зробити. нові місця, нові можливості. мінімум речей. до смерті треба взагалі в нуль вийти, щоб нічого не заважало легко піти звідси...

ніколи в мене діти нічого не клянчили, ще й відмовлялися гроші брати. сподіваюсь, мені не доведеться брати у них...

кинути та почати заново раціональніше ніж вмерти разом з бізнесом. хоча все одно помремо...

ХЗ, що має статися, щоб я покинув свій будинок. Хіба, якби оркі вийшли на віддаль досяжну для Градів та артилерії.Кудись валити, щоби що?! До будинку з басіком я явно не дороблюсь.Хоча, якби були гроші, то:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, МаТраС сказал:

є ще батьки.якщо діти всы розїдуться за кордон, то хто тут їм допоможе?

 

Діти, що роз"їхались за кордон. Якщо батькі не вперті, як барани, а зразу погодились їхати до дітей та допомогати глядіти онуків, то ще й жити будуть разом. Але ж батьки поки сили є, не хочуть дітям допомогати (хай нянь наймають та викручуються), а потім скаржаться, що діти наймають доглядачок, а не все кидають та їдуть їх нянчити ... Тобто якщо чужа людина доглядає онуків, то норм, а якщо чужа людина доглядає їх самих, то караул.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

ХЗ, що має статися, щоб я покинув свій будинок. Хіба, якби оркі вийшли на віддаль досяжну для Градів та артилерії.Кудись валити, щоби що?! До будинку з басіком я явно не дороблюсь.

 

ось ви і відповіли на питання чому стільки людей залишилось на сході та півдні в окупації. можете себе записувати в латентні колаборанти )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ось ви і відповіли на питання чому стільки людей залишилось на сході та півдні в окупації. можете себе записувати в латентні колаборанти )

Чув таку думку психологів, що чим бідніша людина, тим сильніше тримається за те, що має. 

Але життя має більшу цінність ніж якись будинок, тож я готовий був тікати, якби орки вийшли на лінію Хмельницький-Рівне. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, МаТраС сказал:

а якщо захворіють, в лікарню попадуть, в ьудинку щось трапиться.. ?

Як  для дітей няні, існують для старих доглядачки. В селі з цим навідь простіше ніж в місті. І город попорають і людину, щоб відремонтував щось, викличуть, і в лікарню госпітальзують. Це коли батьки допомогати дітям з онуками не хотіли. Знаю багато випадків, коли батьки не пручались і без ниття виїхали до дітей допомагати з онуками. Так і старість з дітьми зустріли... Інакше у онуків няні, а у батьків доглядачки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви проміняєте свій приватний будинок з садом-огородом на закордонну квартиру в багатоповерхівці? Я, навпаки, не хочу нікуди їхати, хіба, що вже зовсім старим і безпомічним (але краще до такого не доживати).

Ну да! Коли Ваша допомога потрібна, то Ви нікуди їхати не хочете, бо Вам комфортніше тут. А як буде потрібна допомога Вам, то хай діти забирають, а краще приїзжають? Хитрожопо ... Готуйтесь до того, що Вам оплатять чужу людину, яка Вас догледіт. Та не скиглить тоді ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Canton сказал:

Хлебало завали по поводу Муженко...

Сначала обосрали человека, а когда в жопу клюнуло - поехали просить вернуться ...

Кантон идите в след за русским кораблем с вашим ТУПЫМ и трусливым Муженко. Вот его же объяснение причин котлов:

Цитата

В.М.: Основным фактором было то, что на момент проведения АТО существовало несколько центров принятия решений. Декларировалось, что все должно быть под руководством штаба АТО, а реально принимались решения в различных структурах на уровне оперативных групп и тех руководителей, которые не имели права вмешиваться в процесс принятия решений, а также в процессы, происходящие в рамках АТО.

Второе, вытекающее из первого, - проблема взаимодействия, провал механизма подчинённости. В том же Иловайске, например, ни один из батальонов, которые мы называем добровольческими в составе МВД, не находился в подчинении штаба АТО.

У нас не было законных оснований отдавать им какие-то приказы. Кто давал им указания, какова была постановка этих задач - как раз это и требует тщательного рассмотрения.

Т.е. функция начальника генерального штаба это как раз организация всего взаимодействия (вот вам ссылка прочитайте про должностные обязанности, главное процитирую: здійснює оперативне керівництво Збройними Силами, а також організовує стратегічне розгортання і застосування Збройних Сил, з'єднань і військових частин інших військових формувань (это про добробатов), їх органів управління, переданих у підпорядкування відповідним органам військового управління Збройних Сил;) и дело даже не в добробатах т.к. потери были и среди ВСУ, вот данные:

Цитата

27 серпня 2019 року Генеральний штаб Збройних Сил України оприлюднив дані щодо втрат військовиків Збройних сил у боях під Іловайськом у серпні 2014 року: 220 осіб загинуло, 44 поранено, 40 зникли безвісти, 13 утримувалися у заручниках станом на 22 серпня 2019 року. Були також уточнені втрати безпосередньо під час виходу «зеленим» коридором 29 серпня 2014 року: 129 осіб загинуло, поранено — 18, зникли безвісти — 22 особи (станом на 22 серпня 2019 року — 10 залишаються), у заручниках — 10 (станом на 29.08.2014). Озвучені дані не включали втрати військовиків добровольчих підрозділів Міністерства внутрішніх справ, які також брали участь у боях за Іловайськ

Тупой Муженко утверждал, что не управлял добробатами (допустим), НО потери то были в том числе и среди солдат ВСУ, солдатами же начальник генерального штаба управляет? Вот он и доуправлялся, что 220 человек погибло. Был бы порядочный человек уже бы сам застрелился (это позор, а не вояка). Из-за того, что Муженко вступил в переговоры с русскими о коридоре все это и произошло (никто не ведет переговоры с террористами! их просто уничтожают. Тем более армия должна защищать страну, а не договариваться с врагом о каких-то коридорах):

Цитата

Выход должен был начаться в 3 часа ночи, и я уверен в том, что в то время не все российские регулярные подразделения, зашедшие на территорию Украины, были бы готовы к адекватному реагированию. Возможно, эти переговоры как раз и были тем способом задержать по времени выход наших подразделений, чтобы дать возможность российским подразделениям занять позиции, оборудовать их и создать систему огня.

Лично Муженко вел переговоры:

Цитата

В.М.: У меня были контакты с российским командованием, с начальником Генерального штаба генералом Герасимовым. И с первым его заместителем генералом Богдановским. И именно Богдановский мне в 22:30 сообщил о том, что все гарантии отменяются.

 

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Бездомный сказал:

Біцтруп геній 

про кацапську воєнну потугу 

0402.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sergio сказал:

Але життя має більшу цінність ніж якись будинок

життя теж не має ніякої цінності. інша справа що ми залишимо після себе крім купи сміття та боргів :ROFL:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

життя теж не має ніякої цінності. інша справа що ми залишимо після себе крім купи сміття та боргів :ROFL:

діти - то наші листи в майбутнє (с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, laritus сказал:

Кантон идите в след за русским кораблем с вашим ТУПЫМ и трусливым Муженко. Вот его же объяснение причин котлов:

Т.е. функция начальника генерального штаба это как раз организация всего взаимодействия (вот вам ссылка прочитайте про должностные обязанности, главное процитирую: здійснює оперативне керівництво Збройними Силами, а також організовує стратегічне розгортання і застосування Збройних Сил, з'єднань і військових частин інших військових формувань (это про добробатов), їх органів управління, переданих у підпорядкування відповідним органам військового управління Збройних Сил😉 и дело даже не в добробатах т.к. потери были и среди ВСУ, вот данные:

Тупой Муженко утверждал, что не управлял добробатами (допустим), НО потери то были в том числе и среди солдат ВСУ, солдатами же начальник генерального штаба управляет? Вот он и доуправлялся, что 220 человек погибло. Был бы порядочный человек уже бы сам застрелился (это позор, а не вояка). Из-за того, что Муженко вступил в переговоры с русскими о коридоре все это и произошло (никто не ведет переговоры с террористами! их просто уничтожают. Тем более армия должна защищать страну, а не договариваться с врагом о каких-то коридорах):

Лично Муженко вел переговоры:

 

Нахер пошел, выпердыш триперного бабуина.

Ни один человек, кто в теме и при делах, ни одного слова не сказал в упрек Муженко.

А это о чем то говорит...

 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

життя теж не має ніякої цінності. інша справа що ми залишимо після себе крім купи сміття та боргів :ROFL:

"міняв декілька разів і не знаю скільки раз ще доведеться це зробити. нові місця, нові можливості. мінімум речей. до смерті треба взагалі в нуль вийти, щоб нічого не заважало легко піти звідси..." 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, sergio сказав:

Чув таку думку психологів, що чим бідніша людина, тим сильніше тримається за те, що має.

То ті психологи про Потрошителя не чули.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, sergio сказав:

"міняв декілька разів і не знаю скільки раз ще доведеться це зробити. нові місця, нові можливості. мінімум речей. до смерті треба взагалі в нуль вийти, щоб нічого не заважало легко піти звідси..." 

Нах так жити🤦‍♂️?

Причому ,хто веде такий спосіб життя - ще й гордиться ним🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

 

Я ще до початку лютневих подій був впевнений , що  якщо окупація станеться ,  гауляйтером - таким собі українським Ярузельським ,  буде саме Смєшко . А речником , в моїй уяві , в нього мав бути  Гордон .

На рахунок Гордона я помилився . 

Гордон мене здивував . Вибачаюся перед Гордоном .

На рахунок Смєшка сумніви лишилися .

Подивимося - чи здивує мене Смєшко .

 

Мені аж цікаво стало - а яким чином виправився гордон? Така само сволота - був, є й буде. Во всіх своїх роліках й досі звучить його фраза - з повагі до аудіторії я буду размовляти російскою.:pozor: Так само як й напередодні вторгнення відсмоктує Ахметову за великі гроші. Так само спілкується (в сенсі на відео а не тільки в биту) з такими само покидьками як і раніше - шустером, комаровським, та каже що смешко зараз виконує вижливи для держави завдання в США.:pozor: Від себе здазка до 24 лютого покидьок гордон відрізняється хіба що тім, що зараз вже не впарює пірамідки юшенсу та не робить жебраками довірливих родичей приреченних хворих.

Хоча для поєдача руснявого контенту гордон напевно дійсно класний чувак.:pozor:

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Нах так жити🤦‍♂️?

Причому ,хто веде такий спосіб життя - ще й гордиться ним🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

а як треба? і хто сказав що треба саме так?

і взагалі - Quod licet Iovi, non licet bovi :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Нах так жити🤦‍♂️?

Причому ,хто веде такий спосіб життя - ще й гордиться ним🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Та це. Радіолюбителя процитував.

Я наоборот стараюсь гаражі, кладовки, підвали добром понабивати, щоб якщо прийде скрутне година, було за, що перезимувати. 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

а як треба? і хто сказав що треба саме так?

і взагалі - Quod licet Iovi, non licet bovi :ROFL:

 

Без названия.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Я наоборот стараюсь гаражі, кладовки, підвали добром понабивати, щоб якщо прийде скрутне година, було за, що перезимувати. 

а я роздаю, роздаю, а його все більше та більше :cry:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Діти, що роз"їхались за кордон. Якщо батькі не вперті, як барани, а зразу погодились їхати до дітей та допомогати глядіти онуків, то ще й жити будуть разом. Але ж батьки поки сили є, не хочуть дітям допомогати (хай нянь наймають та викручуються), а потім скаржаться, що діти наймають доглядачок, а не все кидають та їдуть їх нянчити ... Тобто якщо чужа людина доглядає онуків, то норм, а якщо чужа людина доглядає їх самих, то караул.

Пожалійте дітей - жити разом може для якіхось дивних батьків привабливо, но будь-яким дітям точно тягар...

 

1 час назад, US7IGN сказал:

ось ви і відповіли на питання чому стільки людей залишилось на сході та півдні в окупації. можете себе записувати в латентні колаборанти )

само латентні?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Canton сказал:

Ни один человек, кто в теме и при делах, ни одного слова не сказал в упрек Муженко.

А это о чем то говорит...

в вашем случае это говорит о низком интеллекте и неспособности анализировать (даже сам Муженко уже понял, что из-за переговоров затянул ситуацию и дал врагу фору по времени для развертывания и нанесения огневого поражения + не выполнил свои прямые обязанности по организации управления как ВСУ так и добробатами, что привело к фатальным последствиям. А сами переговоры и окружение возникло из-за такого же бездарного руководства. Не было проработано заранее запасного плана отступления, что тоже говорит об интеллекте руководства. По сути он затянул ситуацию, отдал в итоге заведомо не выполнимый приказ об организации отступления, а затем передал ответственность Хомчаку, делая попытку сделать его крайним мол Хомчак принял решение выходить не в боевом порядке).

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...