Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, MaxS сказал:

Просто краще купити батькам квартиру чи хату, щоб близько до внуків було доїхати -підстрахувати. Під одним дахом - то або скрута або збочення. (Мова йде про дієздатних батьків і дітей)

Так батьки ж не хочуть переїджати ближче до дітей та онуків поки у доброму здравії. Я ж правильно зрозуміла дописувачів? А коли вже немічні пристосовуватись до нової оселі, де нікого з близьких немає, той ще треш. Тоді вже пансіонат, дє є лікар та медсестра цілодобово, а не діти повинні кідати все та їхати вночі, бо тиск піднявся та батькі одні в хаті. А якщо взята доглядальниця, то яка різниця як далеко батькі. Хай вже в себе дожівають.

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MaxS сказал:

В 55 треба не дупи внукам мити, а фітнесом займатися, на лижах кататися, ходити по косметологах, театрах та подорожувати. Тільки життя починається і ще трохи здоров'я є, якщо повезло.

Та бути готовим в старості також тільки на себе розраховувати, а не дітям своєю неміччу заважати фітнесом займатися, на лижах кататися, ходити по косметологах, театрах та подорожувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MaxS сказал:

В 55 треба не дупи внукам мити, а фітнесом займатися, на лижах кататися, ходити по косметологах, театрах та подорожувати. Тільки життя починається і ще трохи здоров'я є, якщо повезло.

моя теща полюбляла гасати горами саме з онуками. вони теж не жалілися не неї. а дупи мити ми якось і самі справлялися...

9 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Є пансіонати ще...

 

7 минут назад, MaxS сказал:

Може багатші тому і багатші, що вміють оцінювати ризики і фіксити збитки?

я думаю тому що вони поважають себе достатньо, щоб не працювати за їжу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

моя теща полюбляла гасати горами саме з онуками. вони теж не жалілися не неї. а дупи мити ми якось і самі справлялися...

І де та з ким вона буде зустрічати старість та неміч? У вашому будинку? Ви плануєте її забрати до себе вже немічною? Чи переїхати до неї?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

є надія на цю Армію дронів

Надія на неї має бути, але, боюсь, вона залишиться лише надією.
Ось, можете почитати: t.me/zedigital/2240

Вважаєте, це писали притомні і адекватні люди, які розуміють, які спеціалісти мають керувати проектом такого рівня?
З цієї "Армії дронів" вже посміялися у всіх профільних закритих спільнотах по БПЛА.

Як вчора сказав мені адміністратор однієї з профільних закритих груп: "Специ риють траншеї на передку, бо воєнкомам пох... на це. Спочатку гребуть всіх підряд, а потім може розберуться, якщо комусь пощастить. А якщо пощастить, то вже коли вернуть туди, де спеціаліст потрібен, то там уже на пульті сидить своя "мавпа", яка ні в чому не розбирається".

Мого товариша забрали в армію по повістці Закарпатської ТРО при тому, що він сліпий на одне око. Зараз він оператор вбитого дрона у прикордонних військах. Збирає нормальний дрон за гроші зі своєї солдатської ЗП, бо по них активно працюють кацапські засоби РЕБ і табельний дрон не може далеко відлетіти.

1 час назад, Юрий Киев сказал:

на Антідрони

Ті "антидрони", що продаються відкрито і на які можна "зібрати" - мають нульову або близьку до нульової ефективність. А ті, що поставлені на озброєння і включені у ДОЗ - коштують сотні тисяч вічнозелених президентів. І на них не сильно хто назбирає. Якщо і назбирають, то за ними кацапи дуже активно полюють і живуть ті комплекси на фронті не дуже довго.
Тарас Чмут неодноразово підкреслював, що його фонд "Повернись живим" принципово не збирає гроші на таке лайно, як антидрони, які зараз дуже сильно розрекламовані. Саме через низьку їх ефективність.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaxS сказал:

Може багатші тому і багатші, що вміють оцінювати ризики і фіксити збитки?

   Не треба бути багатому, щоб мати елементарний інстинкт самозбереження. З одного боку я, як не зовсім багата людина, звичайно, боюсь все втратити, а з другого не погано би получит копняка в сраку, щоб почати ворушитися. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Ranch сказал:

Мого товариша забрали в армію по повістці Закарпатської ТРО при тому, що він сліпий на одне око. Зараз він оператор вбитого дрона у прикордонних військах. Збирає нормальний дрон за гроші зі своєї солдатської ЗП, бо по них активно працюють кацапські засоби РЕБ і табельний дрон не може далеко відлетіти.

А чому збирає зі своєї зарплатні? Викладайте - допоможимо зібрати ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, US7IGN сказав:

Звідки я знаю де я буду доживати? І чому саме в орендованому?

В мене теж склалося враження, що Ви самі не розумієте про що пишете.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

В мене теж склалося враження, що Ви самі не розумієте про що пишете.

Та ні. Просто людина не розуміє, як хтось у здравому умі може бути впевненим, де і як він буде доживати ... Запланувати можна як завгодно ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Я тут безсилий донести щось адекватне - лишень розумію що життя декількох поколінь під одним дахом не призводить до ладу в родині.

 

1 година тому, OlaR сказав:

Усе це про те, що сім"ї живуть разом декілько поколіннь. І кожен вносить свою лепту у добробут родини. А не про те, що хтось живе як хоче і не зобов"язаний допомагати іншім, а ось коли він буде потребувати допомогу, то всі зразу йому винні. :) 

є такі. з усих знайомих лиш трьоє . люблять одне одного капець, злагоджено, конфліктів серйозних немає..

сам я б не зміг. спетляв в 24 на зйомні хати, бо з батьком ну гіяк не вживався..

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

є такі. з усих знайомих лиш трьоє . люблять одне одного капець, зладжено, конфліктів серйозних немає..

Так. Це приклад, як повинні вести себе батькі, якщо хочуть у старісті не бути самотніми ...

Цитата

сам я б не зміг. спетляв в 24 на зйомні хати, бо з батьком ну гіяк не вживався..

Але коли батько став немічним, то Ви його особисто доглядали? До себе забрали? Чи хоча б людину найняли, щоб йому допомагала? Я ж кажу - батьки самі свою старість визначають ...

Ну і час, коли діти вже повиростали, а онуки ще не з"явились, а ти ще повний сил, якраз і використовують щоб пожити для себе :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Музей сказал:

В мене теж склалося враження, що Ви самі не розумієте про що пишете.

гарно дякую! саме цього ефекту і я домагався :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Ну в такому разі, коли батьки стануть немічними, то вони також не будуть жити з дітьми - навіщо дітям псувати лад у своєї родині? І на скільки комфортне буде життя батьків визначатиме тільки рівень добробуту їх дітей і можливість останніх оплатити доглядальницю. З-за кордону це зробити простіше... 

Вам надягли шори й з 70-их не знимають? Ви не чули про інститут будинків для людей похилого віку? Західне суспільство на цьому збудовано - покі є ще сили старі мандрують по світу та добирають на що раніше не було часу, а якщо вже невзмозі сам себе наглядати, то діти сплачують установу відповідного профілю й іноді приїзджають з онуками у гості.

  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, OlaR сказав:

Так. Це приклад, як повинні вести себе батькі, якщо хочуть у старісті не бути самотніми ...

Але коли батько став немічним, то Ви його особисто доглядали? До себе забрали? Чи хоча б людину найняли, щоб йому допомагала? Я ж кажу - батьки самі свою старість визначають ...

Ну і час, коли діти вже повиростали, а онуки ще не з"явились, а ти ще повний сил, якраз і використовують щоб пожити для себе :)

з ним все гаразд. ще й працює в 70. з ним так само складно,як і тоді. я довго з ним знаходитись не можу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Я бы сразу Героя Украины давал, мне не жалко !

Колись Чмут жалівся, що немає в війсках чітких правіл за що та кого потрібно нагороджувати, а тому цінність цього не дуже висока. Доречі як приклад наводив відповідни чітки правіла в гітлерівський Німеччині - там був регламент й нагороди знаходили саме тих, хто на них заслуговує. І це була вагома мотивація.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, OlaR сказал:

А чому збирає зі своєї зарплатні? Викладайте - допоможимо зібрати ...

))))

солдти ТРО за свою зарплатню,скидуючись,купляють масу речей

починаючи з одягу ,взуття,елементів снарядження і закінчуючи тепловізорами і квадрокоптерами

я був вимушений навіть шолом купити ,бо видали прострочене,нерозмірне,бу лйно

волонтерам і небайдужим,які в силу своїх можливостей допомагають,звичайно шана,подяка і повага.

бо таке враження,що більшість людей не уявляють що і як відбувається насправді і їм це взагалі нецікаво

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Вам надягли шори й з 70-их не знимають? Ви не чули про інститут будинків для людей похилого віку? Західне суспільство на цьому збудовано - покі є ще сили старі мандрують по світу та добирають на що раніше не було часу, а якщо вже невзмозі сам себе наглядати, то діти сплачують установу відповідного профілю й іноді приїзджають з онуками у гості.

Чула. Про них і кажу. Будуть доживати в них. Якщо назбирають необхідну суму. Або, якшо діти будуть мати змогу оплатити пансіонат та відносини з дітьми не будуть спаплюжені батьками. З закордону це зробити значно простіше.  Ну і сума, яка на це буде витрачатись, буде визначати рівень комфорту - ліжно в 4-х містній кімнаті або окрема кімната, наприклад ...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

бо таке враження,що більшість людей не уявляють що і як відбувається насправді і їм це взагалі нецікаво

так воно і є. але не сумуйте. зміни відбуваються і їх теж бачать не всі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

з ним все гаразд. ще й працює в 70. з ним так само складно,як і тоді. я довго з ним знаходитись не можу)

Ну Ви ж розумієте, що так буде не завжди? Що плануєте робити, якщо він зляже? У такому віці це може статись в будь-яку мить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, OlaR сказав:

Ну Ви ж розумієте, що так буде не завжди? Що плануєте робити, якщо він зляже? У такому віці це може статись в будь-яку мить.

живемо в місті одному. допомагати звісно. ще мати є. з братом не обговорювали це.

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

))))

солдти ТРО за свою зарплатню,скидуючись,купляють масу речей

починаючи з одягу ,взуття,елементів снарядження і закінчуючи тепловізорами і квдрокоптерами

я був вимушений навіть шолом купити ,бо видли прострочене,нерозмірне,бу лйно

волонтерам і небайдужим,які в силу своїх можливостей допомагають,звичайно шана,подяка і повага.

бо таке враження,що більшість людей не уявляють що і як відбувається насправді і їм це взагалі нецікаво

Ось цікаво. Донька приїхала на канікули з Америки, привезла купу електроніки (яку вже в Європі не купишь) під замовлення. Все літо щось доставала, передавала, замовляла з закордону ... Знайомі там викупали та сюди передавали. Навідь пару разів привозили зі Штатів. Більшисть готова скидатись грошима, але хочуть бути впевненими, що то дійде до адресата та не буде перепродане :( А то були випадки - берці не підійшли адресату, то він їх продав, хоча сам отримав безкоштовно ... Це не надихає ... Намагаються допомагати людям, яких знають особисто ... Тому я не розумію, чому форумчани, що на передку та якіх всі знають,  не створюють запити про допомогу. В кінці кінців це ж не тільки Ваша війна. Ми всі зацікавлені, щоб у Вас там було якмога більше необхідного.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МаТраС сказал:

живемо в місті одному. допомагати звісно. 

Допомагати, коли він буде прикутий до ліжка або буде втрачати пам"ять? Особисто? Кожен день іздити після роботи та ночувати в нього? Чи Ви ще не думали, як це виглядає? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

Допомагати, коли він буде прикутий до ліжка або буде втрачати пам"ять? Особисто? Кожен день іздити після роботи та ночувати в нього? Чи Ви ще не думали, як це виглядає? 

обсудимо з братом по факту. мати ще є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

обсудимо з братом по факту. мати ще є

Ну-ну. Можете зараз подумати та вирішити. Ці думки дуже надихають по іншому відноситись до своїх дітей ...

Якщо мати догляне за батьком, то за матір"ю доглядати тільки Вам з братом ... Хто з Вас візьме її до себе в родину? З чиєю жинкою мати в молодісті не зіпсувала відносини? З ким з невісток вона зможе найти спільну мову так, щоб не паплюжити лад в родині? Як я розумію, вона ніколи ні з ким з Вас разом не жила?

Чи Ви з братом по черзі особисто готові жити з нею та мити їй сраку, тоді, коли вона мити сракі онукам не мала надхнення?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...