Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Alvalk сказал:

Ну дивіться. Я вже колись казав, ще  коли в 2016 проєвропейська (принаймні вони себе так позиціонують) коаліція розвалилась, Порошенку довелось шукати союзників серед всякого лайна. Це було шкідливо для країни та реформ. Так, це знищило рейтинг Порошенка, але всупереч сподіванням, не підняло рейтинг тих, хто вийшов.

Після виборів 2019 хоч я й був дуже розчарован вибором, але я його прийняв, і вважав, що найкращим рішенням попри брудну передвиборчу кампанію було б, якщо б Зеленський прийняв протягнуту руку Порошенка, бо в того є багатий політичний досвід і багатьох помилок можна б було уникнути. Також єднання в середині країни Захід оцінив би теж набагато краще, ніж  намагання посадити оппонента за будь-яку ціну. 

Замість цього отримали срач, цирк, та війну. Бо коли суперечки в середині країни - вона набагато слабше, і х..ло це добре розуміє.

Я не знаю, що буде далі, але без єднання всіх проєвропейських сил нічого гарного, це точно.

На момент розвалу проєвнопейськой коаліції я ще був у вашому таборі, тому дуже добре пам'ятаю хто, або по чиєму завданню сожрали кроля. Навіщо було жерти свого найближчого партнера по коаліції? Напевно така вона політика. Й на мій погляд саме цей вчинок обвалив рейтинг криголаму. Дійшло до того, що баба дуля стала рєально замислюватись про перемогу на президентських перегонах, чого в принципі не повинно відбуватись ніколи... Може Зеленський оцінив ці дружні здібності криголаму, та вирішив не підставляти спину? Бо після вторгнення Порошенко знов публічно призвав до єднання, а увесь загін його кішенькових політиків та ботів вже зо два тиждні після вторгнення почали свою звичну справу. Крім того Зеленського обрали щоб щось змінити у країні, а не за для дружби з тім, хто все просрав кому це не вдалося.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Юрий Киев сказал:

муженко ,до речі,також гоався в політику і грався дуже і дуже по скотські

адже був депутатом від партіі регіонів що якби "очень не очень"

ну то таке

радник ,це людин ,яка радить,а не щось вирішує

 

Ваше мнение очень важно для него...я передам...

он как раз решает...

 

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

вони не змінили постсовкову кримінальну олігархічну систему.

Как вы себе это представляете, учитывая что у нас парламентско-президентская система власти!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

як я вас розумію. скільки не звертався до адвокатів - все просирали. довелося своїми справами самому займатися :ROFL:

 

В мене доречі з будівельникамі саме так, тому доводиться теж самому)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Уже никого не звильнено...

В самом начале командовал обороной Жулян. Сейчас в ГШ.

ВСЕ боевые генералы в ГШ

кривоніс своєю політичною діяльністю себе замазав сам,свідомо

так що дф тро ,і ефіри це йому s qjuj...на жаль,до речі

і він,і бурба проміняли свою професійну діяльність на бабло від порошенка

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

а нахіба вони в неї йшли? міняти? :ROFL:

На словах - так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

Как вы себе это представляете, учитывая что у нас парламентско-президентская система власти!?

Елементарно, якби Майдан створив свою партію, а не покладався на старих політиків. Зрозуміло, що ні "Нарфронт", ні "ЄС" не збиралися цього робити. Ви, що не пам'ятаєте, що майданівці, які зайшли в парламент, сказали, що в парламенті всього 50-60 чоловік, які виступають за зміни, а решта хочуть просто змінити прізвища в цій системі. А у Зеленського, взагалі, джек-пот - моновлада. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Ваше мнение очень важно для него...я передам...

он как раз решает...

ты, гнида, сладко ешь и мягко спишь, в том числе благодаря и ему...

пошел ты на кол 

благоларя тким пи до ра сам как муженко,военные !!! которые приняли своим верховным главнокомандующим урку Эрецедивиста и не поморщились

так муженко не только не уволился,падла,со службы,а продолжал да еще и в депутаты пошел от ПР

и благодаря таким пи до ргам мы все и пришли к сегодняшнему дню

 

 

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Юрий Киев сказал:

проміняли свою професійну діяльність на бабло від порошенка

 

Известен факт - каждый расценивает поступки других в зависимости от своей морали...

Вывод - вам не предложили, вот и вкурливает

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.pravda.com.ua/news/2022/08/6/7362133/

Жителі Бахмута і Слов’янська зливали дані про переміщення ЗСУ – їх затримали

 

Звісно, не кожен другий, але...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Елементарно, якби Майдан створив свою партію, а не покладався на старих політиків. Зрозуміло, що ні "Нарфронт", ні "ЄС" не збиралися цього робити. Ви, що не пам'ятаєте, що майданівці, які зайшли в парламент, сказали, що в парламенті всього 50-60 чоловік, які виступають за зміни, а решта хочуть просто змінити прізвища в цій системі. А у Зеленського, взагалі, джек-пот - моновлада. 
 

яким чином Майдан міг створити свою партію,якщо Майдан був створений політичними пртіями і політичними діячами

випадкових людей,несистемних взяли в догрузок задля піару і реклами

це очевидно

та і такі,майданівці,як Борислав Береза це якби - які зміни,ви про що ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Юрий Киев сказал:

бурба це зараз де?

 

Десь є загін, де воюють юла плокулол та Турчінов, хоча першого злі язики кажуть періодично в києвських ресторанах бачуть... Брешуть напевно... Разом з ними напевно й Бурба. Це ж саме він разробив та провів блескучу операцію по угону літаків руснявимі пілотами, взявши у помічникі ... Хрісто Грозєва...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви досі не зрозуміли, що треба змінювати, насамперед, систему, а не прізвище очільника чи його якісь якості? Основна претензія, що до Порошенка, що до Зеленського - вони не змінили постсовкову кримінальну олігархічну систему. Все інше - похідне.

Саме в тому й питання, будь-яка олігархічна система відчайдушно чиніть опір своєму знищенню. В хід йдуть як  кишенькові партії, депутати (а часто навіть кандидати в Президенти), так і власні ЗМІ та інше. Побороти  це можна лише шляхом об'єднання всіх насправді незалежних від олігархів сил. Звісно, якщо їх набереться хоча б 226, в чому я зовсім не впевнений. Але при цьому  треба бути готовими до "війни" і знищенню власних політичних рейтингів. 

До речі Бєня з Вовою всім показали серіал, де Президентом становиться випадкова людина, потім олігархи вказують йому його місце, а потім країна розвалюється -  і всі радісно проголосували за цей сценарій :-(

 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

Ваше мнение очень важно для него...я передам...

он как раз решает...

ты, гнида, сладко ешь и мягко спишь, в том числе благодаря и ему...

Це ти гніда зараз солодко їсишь та м'яко спиш завдяки тому, на кого пИздишь, дебіл.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

www.pravda.com.ua/news/2022/08/6/7362133/

Жителі Бахмута і Слов’янська зливали дані про переміщення ЗСУ – їх затримали

 

Звісно, не кожен другий, але...

я от ЗОВСІМ недавно з бахмута

там залишилось 10-15 відсотків населення

кожен з них потенційно зрадник

я взагалі худею з нашої демократіі

село Покровське - бомблять тижднями.авіація,гвинтокрили,арта,танки,міномети

а в селі продовжують знаходитись якісь жителі ,більш того ми знаємо,що той і ті кончені сєпари і ніхто їх примусово не відселяє

нонсенс

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

На момент розвалу проєвнопейськой коаліції я ще був у вашому таборі, тому дуже добре пам'ятаю хто, або по чиєму завданню сожрали кроля. Навіщо було жерти свого найближчого партнера по коаліції?

Насправді коли кроль став Прем'єром, я одразу сказав, що він - політичний труп. Бо йому дісталось робити дуже непопулярні реформи, котрі мудрий нарід не розуміє. Так воно й сталось. На нього повісили всіх собак. Бо наріду дуже потрібен був хтось винний. Але на мою думку Гройсман був набагато гіршим прем'єром, тому що був популістом.
Епізод з Карлсоном, до речі,  теж був дуже некрасивим. Коротше, було багато помилок та пройобів, мені про це не треба нагадувати, я пам'ятаю. Тому й кажу, найкраще було зроблено в перші 2 роки, а потім пішов політсрач.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, DimaF сказал:

Как вы себе это представляете, учитывая что у нас парламентско-президентская система власти!?

ну в когось же наче була монозбрід монобільшість, чому б ні? Якщо б вони, звісно, не були під олігархами 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Насправді коли кроль став Прем'єром, я одразу сказав, що він - політичний труп. Бо йому дісталось робити дуже непопулярні реформи, котрі мудрий нарід не розуміє. Так воно й сталось. На нього повісили всіх собак. Бо наріду дуже потрібен був хтось винний. 

Помню анекдот тех времен...

Яценюк бреется утром...смотрится в зеркало...

- Наверное меня скоро снимут...

Зеркало отвечает

- Это меня снимут...а тебя - повесят...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Alvalk сказал:

ну в когось же наче була монозбрід монобільшість, чому б ні? Якщо б вони, звісно, не були під олігархами 

Ага, Беня против сам себя, но виноват конечно Петя))

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А у Зеленського, взагалі, джек-пот - моновлада. 

Влада бородатой бабушки...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Хлебало завали по поводу Муженко...

Сначала обосрали человека, а когда в жопу клюнуло - поехали просить вернуться ...

Как и Марчелло и Кривоноса...

РЕАЛЬНО грамотнейший боевой генерал

Запомните, гниды, эти лица. Именно ОНИ сейчас делают невозможное

 

292341487_734211994577926_752689359131318153_n.thumb.jpg.fdb742e6f263ff82b9d8e5d86b06b7bc.jpg

mujenko1.jpg

Гниды запомнят, после войны будут шить на них дела.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

86BFA816-3DDE-4BBC-BF07-61747541BEE3.jpeg

Пока не до конца. 10 минут назад был еще живой

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, DimaF сказал:

Влада бородатой бабушки...

цікаво побачити у кого саме забрали gazeta.ua/articles/politics/_225-nardepam-zakrili-viyizd-mzs-poyasnilo-prichinu/1104803 :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...