Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, kkost сказал:

А якою б мовою спілкувалися б Ви, будучі на її місці? Чи  Ви впевнені, що не опинетеся в такій ситуації?

 

на її місці - я б зараз з  Ірландії мовою писав 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, kkost сказал:

Ні, це жінка.

при чому дуже токсична сепарка

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

 

на її місці - я б зараз з  Ірландії мовою писав 

Боже, яке воно кончене (с).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kkost сказал:

Боже, яке воно кончене (с).

воно - так , кончене 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Canton сказал:
8 часов назад, AOZ1 сказал:

Я не видел от них призывов к гражданской войне.

А призывов нету, кроме как в воспаленном воображении некоторых одиозных телепузиков...

Есть ДОСТАТОЧНО высокая вероятность, что не отпетляем мы от нее...

надеюсь хер вам, не получится, видимо высокий IQ не позволяет понять, что порохоботов пока не трогают по простой причине - пока не до них. 

Змінено користувачем wyatt
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Propeller сказал:

МЗС анулювало дипломатичні паспорти 225 нардепам, - ЗМІ. ПЕРЕЛІК 

За словами джерел ЗМІ, президент Володимир Зеленський злиться, що депутати без діла катаються за кордон у час війни. 

Джерело: https://censor.net/ua/n3358897

 

А я думав вони уперше вчинили по закону 🤣

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

воно - так , кончене 

радий, що Ви погоджуєтеся зі мною. Причому двічі.)))))

Змінено користувачем kkost
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський доручив Залужному розглянути посилення ППО Харкова та області 

"Враховуючи, що протиповітряна оборона міста Харкова та Харківської області здійснюється в загальній системі протиповітряної оборони України, я доручив головнокомандувачу Збройними силами України В. Залужному, на якого покладено відповідальність за її організацію та керівництво, розглянути підняте електронної петиції питання і про результати розгляду інформувати її автора", – зауважив Зеленський. 

Джерело: https://censor.net/ua/n3359036

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Бездомный сказал:
2 минуты назад, Propeller сказал:

Зеленський доручив Залужному розглянути посилення ППО Харкова та області 

Джерело: https://censor.net/ua/n3359036

А це після звільнення півдня чи до? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, wyatt сказал:

надеюсь хер вам, не получится, видимо высокий IQ не позволяет понять, что порохоботов пока не трогают по простой причине - пока не до них. 

Я такое гавно за ноги на пальмах вешал...

Нах...пошел, ***ло...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

1 ч  · 

Поточні новини...

Спойлер

- Командування військ противника продовжує посилювати своє угрупування "Запорожье". Протягом минулих 2-х діб в район Токмаку ним було зосереджено не меньш як 2 БТГр, а в районі Михайловки ще 1 БТГр... з числа найманців чвк "вагнер".

Отже, загальна кількість найбільш боєздатних підрозділів штурмової піхоти російських військ, з числа російських приватних військових компаній, на Запорізському напрямку досягла позначки у 4-5 БТГр (тобто російським військовим командуванням, тут зосереджено, по-суті, формування психопатів-ман'яків рівня "посиленої бригади"). Всі вони перекинуті у цю зоні зі складу угрупування "Восток".

Я дуже далекий від думки про те, що вони тут з'явились виключно для того, щоб зупинити просування ЗСУ в районі Нестерянки та Полог... Зазвичай, росіяни пускають у бій цих катів тоді, коли треба "більш-меньш швидко і за будь-яку ціну" щось відбити, або "штурманути". Так було під Попасною, так було під Лисичанськом і зараз відбувається південіше Бахмуту...

- На Херсонсько - Береславському плацдармі, у рамках розгортання додаткових сил та засобів, командування противника провадить локальне перегрупування військ - у північно-східну частину плацдарма переміщені основні сили 34-ї та 205-ї мсбр 49-ї ЗВА (до 5-и БТГр), які змінили на цій ділянці "порепані" підрозділи 11-ї одшбр, які, судячи зі всього, відтягнуті південіше, в район Бериславу та увійшли у оперативне підпорядкування 98-ї пдд. Слід пікреслити, що в цьому ж районі зосереджені підрозділи основних сил 76-ї дшд та 98-ї пдд, загалом до 7-8 БТГр.

Таким чином, на сьогоднішній момент, основні сили угрупування російських повітряно-десантних військ, яке розгорнуто у Південій операційній зоні, сконцентровані в районі Томарине - Урожайне - Новорайск - Шляхове (принаймні, основна масса піддрозділів 2-х з 4-х дивізій пдв зс рф). БТГр ще однієї дивізії пдв (7-ї дшд), втягнуті у напружені бої в районі Снігурівки та Інгулецького плацдарму ЗСУ, і на даний момент, "витягнути" їх звідти, російське командуання просто не в змозі.

В якості резерву, на лівому березі Дніпра, в районі Костогризове - Малі Копані - Виноградове - Великі Копані майже закінчила своє розгортання остання з 4-х дивізій пдв зс рф - 106-а пдд.

Судячи зі всього, відведення основних сил угрупування пдв зс рф в районі Херсонського плацдарму у оперативно-тактичний та тактичний тил, свідчить про зміну поточних планів російського військового командування, щодо використання своїх повітняо-дпесантних військ на Криворізському та Миколаївському напрямках.

- Загальна кількість підрозділв противника зосереджених та розгорнутих безпосередньо на правому березі Дніпра в його нижній течії, на Херсонсько-Бериславському плацдармі (оперативне угрупування військ "Юг") складає - 22-23 БТГр\ТГр зі складу 49-ї ЗВА, 8-ї ЗВА (20-а мсд), 22-го АК ВБО чф-у та 10-ї обр СпП Південого ВО, атакож ПДВ зс рф.

В свою чергу, цю кількість військ перевищує угрупування військ противника зосереджене та розгорнуте на лівому березі Дніпра, прямо "за спиною" угрупування "Юг" - до 27-28 БТГр\ТГр зі кладу 5-ї та З5-ї ЗВА Східного ВО (ця кількість, безперечно, не кінцева - ще доїзжають БТГр-и 37-ї мсбр 36-ї ЗВА того ж Сідного ВО з Слов'янського напрямку, а також не враховуються підрозділи 29-ї ЗВА, стосовно яких, судячи зі всього, командування противника ще не прийняло кінцевого рішення де саме їх використовувати - на Криврізському, або Запорізському напрямку), а також сили та засоби 106-ї пдд пдв зс рф.

- Противник продовжує поповнювати запаси своїх ОВТ та боєприпасів за рахунок Білорусі. У перших числах серпня ц.р. на залізничній станції “Брянск-2” був зафіксований ешелон з БП (25 вагонів), що прибули із залізничної станції “Орша” (Вітебська обл., Білорусь). Крім того, із залізничної станції “Гомель” через станцію “Клинці” (Брянська обл.) до “Гуково” (Ростовська обл.) прослідував ешелон з БП (30 вагонів) та ще один ешелон із ОВТ (30 платформ).

Загалом, військово-політичне керівництво Білорусі планує зняти з довготривалого зберігання близько 12 тисяч тон боєприпасів для переміщення на теріторію рф (за попередніми даними, до 1061-го ЦМТЗ ПІвденого ВО (м. Новочеркаськ).

Не думаю, що ця "расконсервація" білоруських боєприпасів та їх перекидання саме у "зону відповідальності" південого ВО зс рф саме зараз є якимось випадковим "соУпадением".

- Судячи зі всього, розгорнуте командуванням військ противника, в Півдній операційній зоні, потужне угрупування військ східного во досягне стану оперативної готовності десь між 8-10.08.2022р. Думаю, саме з цього моменту слід почати очікувати якихось "різких стрибків та рухів" противника на трьох можливих напрямках його активних дій - Миколаївському, Криворізсько - Нікопольскому та Запорізському...

- Ведення бойових дій на Харьківському та Слов'янському (з півночі) операційних напрямках, треба розуміти, буде відтепер виключною справою військ західного та центрального воєних округів зс рф. Введення у бій у смузі дій угрупування "Восток" до 8-и БТГр 150-ї мсд 8-ї ЗВА, а також розгортання на Донецькому напрямку польового КП 8-ї ЗВА південого во, свідчать про те, що "лінія розподілу повоноважень", скоріше за все, пройде по Сіверському Донцю...

 

  • Лайк 4
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ексдружина та діти командира окупаційних військ в Енергодарі живуть в Україні, - Братчук Джерело: https://censor.net/ua/n3359050

Росіяни хочуть від'єднати ЗАЕС від енергосистеми України і знеструмити південь - Енергоатом

www.pravda.com.ua/news/2022/08/6/7362180/

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

Я такое гавно за ноги на пальмах вешал...

Нах...пошел, ***ло...

:classic_biggrin: ... а потом проснулся. Дед, смотри лучше эротику на ночь, негоже поллюции от галлюцинаций получать

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, kkost сказав:

А якою б мовою спілкувалися б Ви, будучі на її місці? Чи  Ви впевнені, що не опинетеся в такій ситуації?

Рідною мовою.

і да, впевнена, що не опинюся.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инсайдер:  

Михаил Бродский провёл две закрытые встречи с сенатором республиканцем Викторией Спартц — СМИ

Сообщается, что на днях всплыла интересная деталь о том, что Михаил Бродский, у которого вчера были обыски (https://censor.net/ru/news/3358809/sbu_provodit_obyski_u_brodskogo_smi) по незаконной добыче песка последние несколько лет, в момент пребывания в Украине сенатора Виктории Спартц провел с ней две встречи. Спартц знаменита критикой ОП. По всей видимости Бродский пообещал ей полную медийную поддержку на своих ресурсах против офиса президента. 

По имеющейся информации, благодаря своей «активной деятельности» и махинациям, Бродский попал в поле зрения правоохранительных органов.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, hause сказал:

Михаил Бродский провёл две закрытые встречи с сенатором республиканцем Викторией Спартц — СМИ

гарна інвестиція. ще й на майбутнє як жертва режиму бонуси отримає :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

гарна інвестиція. ще й на майбутнє як жертва режиму бонуси отримає :ROFL:

взагалі то тих політиків , хто робить спроби набути політичний капітал , вставляючи під час війни  владі воюючої країни палки у колеса , вважаю політичними мародерами  

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

взагалі то тих політиків , хто робить спроби набути політичний капітал , вставляючи під час війни  владі воюючої країни палки у колеса , вважаю політичними мародерами  

а ну скажи де б була Велика Британія, якби вчасно не замінили "владу" під час війни? хоча я впевнений, що якщо ти пробухаєш три дні, не будеш голитися, а потім почнеш гундосити в зеленій майці, то не всі помітять що щось взагалі змінилося :ROFL:

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перешліть хто небудь Емністі інтернешнл

 

y9L-yi8-CBI.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

а ну скажи де б була Велика Британія, якби вчасно не замінили "владу" під час війни? хоча я впевнений, що якщо ти пробухаєш три дні, не будеш голитися, а потім почнеш гундосити в зеленій майці, то не всі помітять що щось взагалі змінилося :ROFL:

 

покажіть мені ту крамницю , в якій Ґрант купує віски - я купуватиму там віскі усім моїм генералам (с) 

 

відповідь Абрама Лінкольна на  скарги  колег на генерала  Ґранта ,які звинувачували того  у систематичному  пияцтві 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

 

покажіть мені ту крамницю , в якій Ґрант купує віски - я купуватиму там віскі усім моїм генералам (с) 

 

відповідь Авраама Лінкольна на  скарги  колег на генерала  Ґранта у систематичному  пияцтві 

 

так до генералів якраз питань немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, US7IGN сказал:

так до генералів якраз питань немає...

не заважайте нашому Абраму Лінкольну ... 😉

Не втручатися , не заважати генералам воювати - то теж   треба не аби який  хист мати .

Я не жартую.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...