Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Вячеслав63 сказал:

«Проти мене — бандити з Дніпра». Що знає та чого не знає Геннадій Корбан — інтерв'ю НВ зі скандальним бізнесменом

Цитата у заголовку просто чудова!  :ROFL:

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, karbo сказал:

Стипендію в США? Це щось нове. Там за навчання платять, а не отримують.  І мої діти не гості в США, а живуть там. Підзаробити)))

Ні. Зовсім не нове.  Для американців їх на багато більше. Звичайно, що тре мати якісь здобутки, щоб її отримати.  Американцям значно простіше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.facebook.com/watch?v=1120252185240079

"Мир стал хуже жить, Россия улучшилась", "Своего ничего нет и чужого теперь не будет", "Свои политические взгляды отстаиваем", "Все прекрасно, чистое небо над головой", "Россия смелая, благородная страна", "У нас все будет хорошо, надо немножко потерпеть", "Все прекрасно, мы живем в самой лучшей стране мира", "Зачем нам Запад и прочие вещи?", "Огородили забором, да и все". Мы спросили москвичей, ухудшилось ли положение России в мире? (Опрос из программы "Лицом к событию")

Думаю, що у кремля не буде проблем із мобілізацією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Для американців їх на багато більше. Звичайно, що тре мати якісь здобутки, щоб її отримати.  Американцям значно простіше

Зупинимося на тому, що мої діти тупі, і їм приходиться платити.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Цитата у заголовку просто чудова!  :ROFL:

треба було написати "з Дніпропетровської області"? :ROFL:

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Думаю, що у кремля не буде проблем із мобілізацією.

так її і не має. і одне з завдань - вбити їх як можна більше. все в межах плану...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, karbo сказал:

Зупинимося на тому, що мої діти тупі, і їм приходиться платити.

справа не в тупості, а в забубонах. я своїм дуже довго в голову вбивав, що за гроші кожен зможе, а ти спробуй без. старший не повірив поки нарешті не спробував та не отримав. тепер переходимо до наступного рівня - працювати повинні інші, а ти маєш заробляти...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

справа не в тупості, а в забубонах. я своїм дуже довго в голову вбивав, що за гроші кожен зможе, а ти спробуй без

Пропонували університет в єбенях і відробляти хрен зна скільки років, зате безплатно. Життя не резинове, вирішила платити і жити в цивілізації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Бездомный сказав:

Війну Україна починала майже віч на віч з кацапією .

Вірно. Тому що Вова ZE! у 2019-2021 роках приклав максимум зусиль до розвалу антикацапської коаліції. Нагадати, скільки гівна він зробив чи маєте пам"ять, не як у рибки? Нагадати, як  це зелене гівно х.ями обкладало союзників та їх попередження про неминучий напад рашки?
Але він герой - БОНЕВТІК!

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Сумно 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 7351 сказал:

Не тупий.

Нє "асіліл" порахувати відсотки -- бо виставив би себе посміховиськом.

Абідєлся.

Буває.

Слухайте, я розумію що ви емоційно сприймаєте образи на бік усіх мешканців донбасу, но навіть ви не можете не помічати як радіють на відео мешканці того самого Херсону, коли знімають приліт ракет по їх мосту. Мосту, котрий їм потрібен для нормального життя. І тім не меньш вони розуміють для чого це робиться й висловлюют своє задоволення. Такі само відео можно побачити із Скадовська, Новой Каховці, та навіть із Криму було пару дивних роликів. З донбасу чомусь подібних немає... Я розумію що адекватні давно виїхали, але той самий Донецьк кажуть зовсім не малолюдний зараз...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, OlaR сказав:

К сожалению, избежать войны мы могли только сдавшись.

Або якби кацапи знали, що їх тут опі3дюлять так, що і внуки вночі сратися від страху лише про згадку України будуть. Тому що кацапи іколи не нападали на тих, кого вважали сильнішим від себе. Я знаю, бо на відміну від 73% мудрого населення історію вивчав.
А напали вони, бо все порішали з кротами у владі, які у нас мають дуже великий вплив. Саме тому, щр все було домовлено (в Омані, скоріш за все), був зданий Південь, розміноване все, що тільки можна, не підірвані мости. Саме тому кацапи їхали колонами, везли з собою парадну форму та щити з кийками для розгону мітингів. Тому що домовленність про здачу країни була куплена. Вони лиш не врахували, що українці срати хотіли на ці домовленності продажного вищого політичного керівництва.

  • Лайк 6
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Вомбат сказал:

Вірно. Тому що Вова ZE! у 2019-2021 роках приклав максимум зусиль до розвалу антикацапської коаліції. Нагадати, скільки гівна він зробив чи маєте пам"ять, не як у рибки? Нагадати, як  це зелене гівно х.ями обкладало союзників та їх попередження про неминучий напад рашки?
Але він герой - БОНЕВТІК!

але ж зараз маємо Рамштайн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

але ж зараз маємо Рамштайн

Скажіть ще, що дякуючи Зєлі.
Не натягуйте сову на глобус. Якби це гівно могло спетляти і виконати домовленності з рашкою - він би ані секунди не вагався. Не може. Його так раком поставили і зафіксували, що просто не може.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вомбат сказал:

Скажіть ще, що дякуючи Зєлі.
Не натягуйте сову на глобус. Якби це гівно могло спетляти і виконати домовленності з рашкою - він би ані секунди не вагався. Не може. Його так раком поставили і зафіксували, що просто не може.

Скажу , що демократично обраному  президенту  нарід-суб'єкт  делегував "право на помилку" .

 

Так працює демократія .

Подобається нам те , чи не подобається . 

Якби Україну очолював не демократично обраний президент ( нехай хоч би і членограй ) , а умовний "піночет" ( при всій повазі до Піночета ) , світ не підтримав би Україні , і лишив би нас сам на сам з кацапією.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С некоторым удивлением узнала для себя, что бульдогов изначально использовали для травли быков, буль-бейтинга.
Т.е. в какой-то момент времени кто-то сел и подумал:
- У меня есть большая, не очень умная, неприятного вида собака, с огромной головой и мерзким характером. А почему бы не сделать из неё домашнего любимца. И пусть он ещё пердит, храпит. Не, ну а шо?

Кстати, о Марьяна Безуглая
Знаешь, Марьяна, я тут молчу с февраля изо всех сил и не трогаю вашу потрясающе профессиональную зелёную команду. Война, мораторий на критику власти, неначаси, все дела. Я стараюсь как могу.
Но блд как только вы, вместо чтоб хропеть, пердеть и не мешать, начинаете заёбывать допросами генералов, которыми регулярно закрываете дыры в обороне, а волонтеров- стоимостью их футболок, не могу не сказать следующее.

Пока волонтерам есть куда отдать форму, обувь и трусы - это ваш проёб.
Пока волонтёрам есть кому послать броники, такмед и каски - это ваш проёб.
Пока военные подразделения не говорят: "нам не нужен грузовик, БПЛА, планшет, тепловизор, у нас всё есть" - это ваш проёб.

И пока вы проёбываетесь, целуйте волонтёра в попку, дуйте ему в пуп и не дышите громко в их присутствии. Потому что именно они закрывают ваши проёбы своим баблом, трудом, нервами и донатами украинцев, стекающимися под волонтёрское честное слово, репутацию и отчётность.
Так что закройте свои пищеприёмники по крайней мере до победы. Если вы, конечно, в ней заинтересованы.

Футболочка блд им дорогая... Футболочка может и дорогая, только вот когда власти ведут себя дёшево - это сильно хуже.

Dana Yarovaya держись. Ты наш носорог и атомный реактор. А эти...Ну просто в какой-то момент времени то, что обучено только пердеть и храпеть, решило погавкать.
Tanya Adams

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

З донбасу чомусь подібних немає...

тю. так підпишіться на відповідні канали. повно відео останніми тижнями кожного дня прилітає та горить.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, newbee2020 сказал:

як внести дописувача в ігнор? не можу кнопку знайти

 

Без імені.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, newbee2020 сказал:

як внести дописувача в ігнор? не можу кнопку знайти

тиснете один раз на свій профайл - в самому низу  "игнорируемые пользователи" - вносите , вуаля

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

скажу , що демократично обраному  президенту  нарід подарував "право на помилку"

До речі, Гітлер теж прийшов до влади внаслідок демократичних виборів. Тому те, що люди обрали гівно, але демократично - не виправдання.
Ну і не здається Вам, що помилки цього гівна аж занадто дорого коштують українцям? Може, хай би воно спочатку на собачках якихось потренувалося? Яке мральне право це гівно мало лізти займатися тим, про що уявлення не має? А давайте Ви виберіть мене, щоб зробити Вам операцію на серці? Нє, ну а шо? Більше того, я в медицині вже другий десяток, профіль трошки інший, але по телевізору роботу кардіохірурга бачив, навіть знаю, де серце знаходиться. А якщо помилюся трошки - так Ви мені самі подарували право на помилку. Чи нє?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вомбат сказал:

С некоторым удивлением узнала для себя, что бульдогов изначально использовали для травли быков, буль-бейтинга.
Т.е. в какой-то момент времени кто-то сел и подумал:
- У меня есть большая, не очень умная, неприятного вида собака, с огромной головой и мерзким характером. А почему бы не сделать из неё домашнего любимца. И пусть он ещё пердит, храпит. Не, ну а шо?

Кстати, о Марьяна Безуглая
Знаешь, Марьяна, я тут молчу с февраля изо всех сил и не трогаю вашу потрясающе профессиональную зелёную команду. Война, мораторий на критику власти, неначаси, все дела. Я стараюсь как могу.
Но блд как только вы, вместо чтоб хропеть, пердеть и не мешать, начинаете заёбывать допросами генералов, которыми регулярно закрываете дыры в обороне, а волонтеров- стоимостью их футболок, не могу не сказать следующее.

Пока волонтерам есть куда отдать форму, обувь и трусы - это ваш проёб.
Пока волонтёрам есть кому послать броники, такмед и каски - это ваш проёб.
Пока военные подразделения не говорят: "нам не нужен грузовик, БПЛА, планшет, тепловизор, у нас всё есть" - это ваш проёб.

И пока вы проёбываетесь, целуйте волонтёра в попку, дуйте ему в пуп и не дышите громко в их присутствии. Потому что именно они закрывают ваши проёбы своим баблом, трудом, нервами и донатами украинцев, стекающимися под волонтёрское честное слово, репутацию и отчётность.
Так что закройте свои пищеприёмники по крайней мере до победы. Если вы, конечно, в ней заинтересованы.

Футболочка блд им дорогая... Футболочка может и дорогая, только вот когда власти ведут себя дёшево - это сильно хуже.

Dana Yarovaya держись. Ты наш носорог и атомный реактор. А эти...Ну просто в какой-то момент времени то, что обучено только пердеть и храпеть, решило погавкать.
Tanya Adams

Когда Б-г хочет кого-то наказать, то он лишает его разума. Я честно не представляю, что сделала Марьяна Безуглая, что он её решил настолько сильно наказать. Народный депутат Украины от партии "Слуга народа", Марьяна Безуглая отправила в СБУ обращение, чтобы Служба изучила вопрос, который несёт угрозу национальной безопасности, почему я, Михаил Макарук, Dana  Yarovaya, Мирослав Гай и другие считают её тупой дурой и вредителем, который подаёт законопроект про расстрел солдат и просиживыет свою пятую точку в ВР за деньги, которые ей платим и мы, в том числе, со своих налогов. И при этом она позволяет себе нападать на волонтеров. Это явный перебор.

Безуглая - это эталонный апофеоз некомпетентности и тупости совмещённый с театром абсурда. Когда Безуглая открывает рот, то прекрасно иллюстрирует фразу: 
- Боярам в Думе говорить по ненаписанному, дабы дурь каждого была видна. Но при этом, как любой неадекват, считает что всегда во всем права, а все остальные нет. И это явный перебор даже для толпы профанов, предателей, лжецов, коррупционеров и фриков, которые пришли в ВР вместе с ней.

В любом случае, идиот остаётся идиотом, даже если он обладает мандатом народного депутата. Но этот идиот заигрался. И я советую Офіс Президента України взять на короткий поводок свою болонку, которой стоит обратиться к врачам за неотложной психиатрической помощью. Потому что если ей всюду мерещатся заговоры, а сильно раздутое самомнение мешает адекватно воспринимать реальность, то без профессиональной помощи психиатра она не справится. 

PS Жду вызов в СБУ для дачи показаний. Или обращение неадеквата, который является секретарем комитета ВРУ по национальной безопасности, не воспринимаю в СБУ серьёзно? Б. Береща

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вомбат сказал:

До речі, Гітлер теж прийшов до влади внаслідок демократичних виборів. Тому те, що люди обрали гівно, але демократично - не виправдання.
Ну і не здається Вам, що помилки цього гівна аж занадто дорого коштують українцям? Може, хай би воно спочатку на собачках якихось потренувалося? Яке мральне право це гівно мало лізти займатися тим, про що уявлення не має? А давайте Ви виберіть мене, щоб зробити Вам операцію на серці? Нє, ну а шо? Більше того, я в медицині вже другий десяток, профіль трошки інший, але по телевізору роботу кардіохірурга бачив, навіть знаю, де серце знаходиться. А якщо помилюся трошки - так Ви мені самі подарували право на помилку. Чи нє?

 

наголошую - Зе обрали з дотриманням конституційних процедурних вимог .

З.И.

Я не голосував за Зе - я голосував проти Зе .

Але , я визнаю - те , що  Україну очолює демократично обрана людина - дуже великий козир у протистоянні з кацапією.

Майже - джокер . Тобто блаЗень .

orig.webp

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

тиснете один раз на свій профайл - в самому низу  "игнорируемые пользователи" - вносите , вуаля

Игорь,у Вас мова форуму стоїть російська і ім'я на ній же написано.Наш👍.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вомбат сказал:

До речі, Гітлер теж прийшов до влади внаслідок демократичних виборів. 

Гитлер был назначен на должность рейсканцлера (премьер-министра по-нашему) президентом Гинденбургом. Это не избираемая должность.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

 

наголошую - Зе обрали з дотриманням конституційних процедурних вимог .

З.И.

Я не голосував за Зе - я голосував проти Зе .

Але , я визнаю - те , що  Україну очолює демократично обрана людина - дуже великий козир у протистоянні з кацапією.

Майже - джокер . Тобто блаЗень .

Может в демократии надо что то подправить?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

Але , я визнаю - те , що  Україну очолює демократично обрана людина - дуже великий козир у протистоянні з кацапією.

А те, що діяльність цього демократично обраного шкодила обороноздатності Укпраїни - це дуже великий козир чи так, дрібничка?

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...