Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Нема за що. Якщо рентабельність настільки  мала,  вигідніше відкрити юрлице, там цього податку (з доходу) взагалі немає, лише з прибутку. Не дякуйте

вона може змінюватися. До війни одна, після війни інша, як не дивно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, karbo сказал:

З кожним роком забігаю на цей форум все менше і менше. І градус злоби до людей з власною думкою все більшає. Таки ваша самоізоляція дається взнаки.

Що стосується поляків, то вони довго і планомірно розкачували ситуацією з відношенням до УПА, Бандери. Мене вже було задовбало пояснювати кожному, що народ має право на своїх героїв, що не кожен польський герой ж таким для українців, але ми чомусь за це поляків не переслідуємо на державному рівні.

Прийшла війна і поляки зрозуміли, що добросусідство і взаємопідтримка важливіші за дрібні чвари побудовані на минулому. Я радий такому розвороту подій у наших взаємовідносинах.

 

Що можу сказати про тутешню публіку? Не знаю чи це пов'язано з війною, але хамства і нетерпимості на форумі стало набагато більше, манія бачити у кожному ворога просто зашкалює.

Це ж треба до того дожитись, щоби роздуми, чому русня не нападала на ЗУ перетворити на ворожу провокацію)), заклик до користування української на поділ українців на сорти. Який же треба мати вивернутий мозок, щоби це вбачати?))

Навіть користуванням рідною мовою дорікають. Це вже взагалі повний сибірський пухнастий звірок пробіг))

 

Мені на третьому дні тут стало повністю зрозуміло, що ви не готові до відкритого діалогу, вам комфортніше у власному соці моритися. Нічого не маю проти. Продовжуйте. Може коли і спроможні будете зрозуміти власні помилки, але тепер, мабуть, ще не час.

 

 

 

Прощавайте, доктор!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

GZk0YJuOhgc.jpg

Смех смехом, но есть результативный удар Стугной на 5700 при ТТХ до 5000

Там тоже видно мануал не курили...

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

амінь! це ж ви попрощалися?

Та хз, бачу, спілкуватися немає з ким та  і  про що, вам в шпійони гратися кортить, а я з цього віку давно вийшов.

 

Пригадую, тут один був модератор з руськими шевронами, так мене банили за те, що посмів на це вказати. Оригінальний тут народ))

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, JFK сказав:

Той вомбат з цим вомбатом у різних змінах, так що кликайте у відповідній темі)

Два вомбата на форум, то занадто. Тут два кіріла було у вигляді одного. і то грохнули.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

бачу, спілкуватися немає з ким

та да, ваші друзі по перепіськє - Кирюша в бані, Нескромний манкурт тартує, Хуманіте в Кіпрській Народній Республіці. 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, karbo сказав:

З кожним роком забігаю на цей форум все менше і менше. І градус злоби до людей з власною думкою все більшає. Таки ваша самоізоляція дається взнаки.

Що стосується поляків, то вони довго і планомірно розкачували ситуацією з відношенням до УПА, Бандери. Мене вже було задовбало пояснювати кожному, що народ має право на своїх героїв, що не кожен польський герой ж таким для українців, але ми чомусь за це поляків не переслідуємо на державному рівні.

Прийшла війна і поляки зрозуміли, що добросусідство і взаємопідтримка важливіші за дрібні чвари побудовані на минулому. Я радий такому розвороту подій у наших взаємовідносинах.

 

Що можу сказати про тутешню публіку? Не знаю чи це пов'язано з війною, але хамства і нетерпимості на форумі стало набагато більше, манія бачити у кожному ворога просто зашкалює.

Це ж треба до того дожитись, щоби роздуми, чому русня не нападала на ЗУ перетворити на ворожу провокацію)), заклик до користування української на поділ українців на сорти. Який же треба мати вивернутий мозок, щоби це вбачати?))

Навіть користуванням рідною мовою дорікають. Це вже взагалі повний сибірський пухнастий звірок пробіг))

 

Мені на третьому дні тут стало повністю зрозуміло, що ви не готові до відкритого діалогу, вам комфортніше у власному соці моритися. Нічого не маю проти. Продовжуйте. Може коли і спроможні будете зрозуміти власні помилки, але тепер, мабуть, ще не час.

скажу одне. не подобається-не заходьте

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

да, ваші друзі по перепіськ

Не нажив я тут друзів за десять років перебування, тут кожен сам за себе, понти зашкалюють, а я хлопака простий, губу не відкопилюю 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaxS сказал:

вона може змінюватися. До війни одна, після війни інша, як не дивно.

Всяке буває. У моєї дружини є клієнт, він і ФОП, і юрлице має. А там вже що вигідніше, тим і  користується

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

губу не відкопилюю 

губу закопилюють або копилять, але хіба той яндекс перекладач знає такі тонкощі 😉

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

губу закопилюють або копилять, але хіба той яндекс перекладач знає такі тонкощ

Щось то я не побачив жодного носія української тут, але раптом один філолог таки появився))

 

відкопилити

Визначення

Граматика

ІНФІНІТИВ відкопи́лити

  ОДНИНА МНОЖИНА

НАКАЗОВИЙ СПОСІБ

1 ОСОБА відкопи́льмо

2 ОСОБА відкопи́ль відкопи́льте

МАЙБУТНІЙ ЧАС

1 ОСОБА відкопи́лю відкопи́лимо, відкопи́лим

2 ОСОБА відкопи́лиш відкопи́лите

3 ОСОБА відкопи́лить відкопи́лять

МИНУЛИЙ ЧАС

ЧОЛ.Р. відкопи́лив відкопи́лили

ЖІН.Р. відкопи́лила

СЕР.Р. відкопи́лило

АКТИВНИЙ ДІЄПРИКМЕТНИК

 

ПАСИВНИЙ ДІЄПРИКМЕТНИК

відкопи́лений

БЕЗОСОБОВА ФОРМА

відкопи́лено

ДІЄПРИСЛІВНИК

відкопи́ливши

Приклади

 Корінь

Люба кумедно відкопилила губи, сторчма поставила очі, як той головний над співаками, і посміхнулась

Literature

 

Вона відкопилила нижню губу і неймовірно м'якою рукою потягла К. до дверей.

Literature

 

— Ну, забороняв... — мляво сказав Альошка і, як у дитинстві, «карнизиком» відкопилив нижню губу, щоб піймати сльози

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

Смех смехом, но есть результативный удар Стугной на 5700 при ТТХ до 5000

Там тоже видно мануал не курили...

а хіба на такій дистанції можливо "на глаз" визначити дистанцію з точністтю до метра ?  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

а хіба на такій дистанції можливо "на глаз" визначити дистанцію з точністтю до метра ?  

вона на екрані станції оператора наче ж показує відстань при наведенні і під час польоту ракети

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

а хіба на такій дистанції можливо "на глаз" визначити дистанцію з точністтю до метра ?  

Ваще то там есть лазерный дальномер

Или думаешь мушка с целиком?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

вона на екрані станції оператора наче ж показує відстань при наведенні і під час польоту ракети

лазерний далекомір на 5000 м  встановлений в кожну "Стугну" ? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

лазерний далекомір на 5000 м  встановлений в кожну "Стугну" ? 

 

В прицельный комплект

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, karbo сказал:

...Пригадую, тут один був модератор з руськими шевронами, так мене банили за те, що посмів на це вказати. Оригінальний тут народ))

Цього підораса відправили на йух значно раніше за вас...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Ваще то там есть лазерный дальномер

Или думаешь мушка с целиком?

не знав , що масово у Україні  налагоджено  випуск лазерних  далекомірів на 5000 метрів 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

В прицельный комплект

крута штука , і не дешева 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

масово у Україні  налагоджено  випуск лазерних  далекомірів на 5000 метрів

а хіба Стугна на 100% з локальних компонентів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Цього підораса відправили на йух значно раніше за вас...

А за що мене тоді банили?)) Пригадую, тоді всі хором за нього вступалися, а мене в бан під оплески цією ж самої публіки, яка тут зараз))

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

лазерний далекомір на 5000 м  встановлений в кожну "Стугну" ? 

 

Закінчувався шостий місяц активной фази війни, а безхатько все не встиг зрозуміти що за ціферкі змінюються на екрані стугни. Здавалося б що роликів із стугною напевно більше будь-яких не тільки з ПТРК, а взагалі мілітарі відео за це піврічча, але немає у безхатька часу щоб їх подивиться, бо руснявий контент сам себе не подевиться....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...