Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, karbo сказал:

цвіль, гидота, тварюка

Так-так. Українська... вона така...солов'їна мова...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вомбат сказал:

Чи все ж на дороги?

не знаю як де, а по Кійову повним ходом перекладають навіть пішохідні доріжки. і музей голодомору чи що там будують. я так зрозумів що у держави грошей вже дофіга і Притула збирає не на армію, у якої все є, а на черговий мерседес :ROFL:

так що хтось був правий

10 часов назад, Вомбат сказал:

561834181_.thumb.png.0205c40ae4b0ac53803aeeafba335549.png

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

не знаю як де, а по Кійову повним ходом перекладають навіть пішохідні доріжки. і музей голодомору чи що там будують. я так зрозумів що у держави грошей вже дофіга і Притула збирає не на армію, у якої все є, а на черговий мерседес :ROFL:

так що хтось був правий

 

До чого гроши Київа до грошей держави? В нас же децентралізація - не забули? Так що із цім до пана Клічка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, karbo сказал:

З тебе українець,

Про "жидів" було, про "поляків" було, настала черга про українців.

 В якому розділі в нас Правила форума і що вони там кажуть про розпалювання міжнаціональної ворожнечі? Як на мене, то вже достатьно підстав позбутись дописів цього користувача форума. Бажано, щоб назавжди.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vikctor сказал:

До чого гроши Київа до грошей держави? В нас же децентралізація - не забули? Так що із цім до пана Клічка.

у нас хіба не війна? чому держава лізе в кишеню за останніми до громадян, а у Кличка - "децентралізація"?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

у нас хіба не війна? чому держава лізе в кишеню за останніми до громадян

просто цікаво, а де Вам держава після 24 лютого в карман залізла?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

До чого гроши Київа до грошей держави? В нас же децентралізація - не забули? Так що із цім до пана Клічка.

А тут я згоден на всі сто. Мало того, що Кабмін вже давно не дає Києву, так ще й відбирає, і зовсім не на ЗСУ. Ось так вона, особиста ворожнеча до Кличка, до чого призводить. (Не сприймайте тільки все буквально)

І як завжди - чим далі експерт від місця події, тим краще він обізнаний та володіє всією інформацією. Якщо зараз десь в Києві і йдуть ремонтні дорожні роботи, то це насамперед аварійні. Дуже багато поривів теплотрас, після випробувань. Ну і після зими ніхто нічого не робив, а зараз форсують, нагадаю з подачі міносвіти, відкриття нового учбового сезону...

Що дійсно робиться, так це більш-менш ямковий ремонт, особливо там, де були блокпости і перекидувалась тяжка техніка (конкретно сужу по своєму святошинському). Але, що я і кому кажу, воно ж з передової на Буковині, а ще ліпше Варшаві чи Берліні, звичайно краще все видно і знати. Якихось пару пострілів по Києву були за весь час, і то десь в області((( Про що тут говорити?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

просто цікаво, а де Вам держава після 24 лютого в карман залізла?

там же де і до 24. але я завчасно позбавився кишень :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

у нас хіба не війна? чому держава лізе в кишеню за останніми до громадян, а у Кличка - "децентралізація"?

І хто у вашу кішеню лізе? Бо вся моя допомога ЗСУ виключно добровільна. Чому держава не забере гроші у місцевих громад? Бо в ту саму мить філатови/клічкі та різні вомбати почнуть волати про узурпацію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

там же де і до 24. але я завчасно позбавився кишень :ROFL:

Зашили кишені з піском ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Зашили кишені з піском ?

ви що! пісок то прокурорська тема :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Alvalk сказал:

просто цікаво, а де Вам держава після 24 лютого в карман залізла?

Справедливости ради включение станка, с последующей инфляцией это можно называть "залезла в карман", другое дело что эти действия оправданы и понятны и падение доходов будет продолжаться, экономика будет падать, это неизбежное

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dr.alf сказал:

Справедливости ради включение станка, с последующей инфляцией это можно называть "залезла в карман", другое дело что эти действия оправданы и понятны и падение доходов будет продолжаться, экономика будет падать, это неизбежное

Тут не можу не погодитись, навіть скажу більше. Бездарна  фінансова політика на початку війни змусила набагато раніше запустити той станок на велику потужність. Але то вже не тому, що хотіли в кишеню залізти, а тому що йолупи і популісти. Хотіли як краще, а вийшло як завжди. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Тут не можу не погодитись, навіть скажу більше. Бездарна  фінансова політика на початку війни змусила набагато раніше запустити той станок на велику потужність. Але то вже не тому, що хотіли в кишеню залізти, а тому що йолупи і популісти. Хотіли як краще, а вийшло як завжди. 

Это уже не так важно, так или иначе нужен конец войны (естественно победный), желательно с остатками хоть какой-то экономики и промышленности, и хочется верить что вернуться беженцы и в Украине будет большой процент людей "видевших как это в Европе", и популизм будет меньше влиять на результаты выборов и т.д., все будет хорошо и все будет Украина)))

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Орки взяли завод Knauf

На підлозі "натівська символика" :pozor:

image.thumb.png.01ca91abc1524fff45e95b753203f83d.png

ну хоть не центр НАТОВСКОГО ЛГБТ, как Мариуполе

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Хоч і не пишу тут давно нічого, але читаю. Іра, воно не за мовною ознакою, воно за національною ознакою проходиться тут і сіє мокшанську гидоту українською мовою. Маю надію, що дочекаюсь, коли вже буде відправлено в бан цього руззькомірського рота.

Вони, як цвіль. Тільки форум позбудиться якоїсь гидоти, на це місце заступає інша тварюка. Тварюка тому, що людиною це не можна назвати.

І про поляків тобі повинно бути, як і мені, "смішно". Воно таке верзе, що і смайлика :pozor: тут замало.

тут така справа, тим кому ( лічка)я  це радила не скажуть що я брешу:classic_tongue: іде не тільки війна за допомогою зброї, але і інші   війни (кібер, інфо) тому такі особи будуть лізти во всі щілини і треба вміти їм протистояти...тренуйтесь  🙃забанити справа однієї секунди ...ця особа яскравий приклад, що гарна вимова слова "паляниця" ще нічого не доводить

щодо поляків думала відповісти, а потім подумала нашо..до речі саме мокшанська пропаганда  малює поляків нашими ворогами і тут особа видала себе, щось рівень зовсім низький👎

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Тут не можу не погодитись, навіть скажу більше. Бездарна  фінансова політика на початку війни змусила набагато раніше запустити той станок на велику потужність. Але то вже не тому, що хотіли в кишеню залізти, а тому що йолупи і популісти. Хотіли як краще, а вийшло як завжди. 

В мене немає потреби захіщати гетьманцевих сотоварищі, бо вони мені теж не подобаються, але в мене склалося враження, що у лютому ніхто не зрозумів, що це така довготривала війна, та зробив кроки, які чудово підходять для короткотривалого терміну, але не гідні для довготривалого...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

Але то вже не тому, що хотіли в кишеню залізти

чому ні? мудрий нарід єдине джерело для влади. бо за закордонні гроші треба звітувати та витрачати тільки за призначенням. і на популізм там нічого не передбачено :ROFL:

ок. я радий що більша частина відписувачів відчула як їх кишені стали повнішими. щиро радий 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dr.alf сказал:

и хочется верить что вернуться беженцы и в Украине будет большой процент людей "видевших как это в Европе", и популизм будет меньше влиять на результаты выборов и т.д., все будет хорошо и все будет Украина)))

Це утопія. Без популізму в нас ніяк не вийде. Щось десь бачити - то одне, а політична грамотність - зовсім інше.

Ми навіть тут в форумі (де політикою хоч трохи цікавляться)  не можемо дійти до единого висновку, постійно політичні сварки, а що вже казати про виборців, котрі вважають, що їм всі винні і не розуміють, що вони мають саме те, за що поставили позначку в бюлетені

 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

В мене немає потреби захіщати гетьманцевих сотоварищі, бо вони мені теж не подобаються, але в мене склалося враження, що у лютому ніхто не зрозумів, що це така довготривала війна, та зробив кроки, які чудово підходять для короткотривалого терміну, але не гідні для довготривалого...

злити Київ за три дні і шашлики в травні? я тільки зараз зрозумів що малися на увазі 1 та 9 травня :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

...ок. я радий що більша частина відписувачів відчула як їх кишені стали повнішими. щиро радий 

Завжди вважав що кишені під час війни наповнюються хіба що в мародерів... Це ж зовсім не нормальне явіще, коли у твоїй країні йде велика війна й ти при цьому втрачаєшь у доходах. Вірно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На війні з росією загинув військовий пілот Антон Листопад. У 2019 році його визнали найкращим льотчиком Повітряних сил ЗСУ.

"На свій останній політ до незнаних Небесних аеродромів полетів наш захисник, наш Герой Антон Листопад. Його місія продовжується - боротися з темними силами в незнаних нам світах!" - написав представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківській області Володимир Веркалець.

Антон був випускником Фізико-технічного ліцею Івано-Франківська. Після здобуття відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. "Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон" - розповіли у ліцеї.

299591567_433690008792541_1988684872664826113_n.jpg

  • Сумно 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

але в мене склалося враження, що у лютому ніхто не зрозумів, що це така довготривала війна, та зробив кроки, які чудово підходять для короткотривалого терміну, але не гідні для довготривалого...

Згоден. Просто коли я намагаюсь зрозуміти їх задум трохи далі, ніж кінець березня, щось не складається. Не впевнений, що вони настільки тупі, що думали перемогти за пару тижнів. А якщо не такі тупі, то виходить ще гірше - що готувались до капітуляції та кидались останніми грошима наліво й направо.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...