Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, ukrainian сказал:

Мабуть тому зараз ТРО озброюють зброєю вікової давності.

уточніть, будь ласка, про яку саме йде річ?

Ще раз, оборонка могла випускати більше озброєння, ніж було держзамовлення (просто не було більше грошей). Вони на вашу думку повинні були простоювати чи мали право експортувати?

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Їздив до своїх хлопців .Їх з передка вивели на доукомплектацію ( з 360 лишилось 64) і підготовку новачків.Похвалились "ленд лізом"

Максимки і Брауніги з консервації .Роки випуску 1920ті:

Такого Вам не покаже навіть Бутусов🙂

@Alvalk

 

Змінено користувачем ukrainian
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

уточніть, будь ласка, про яку саме йде річ?

Уточнив вище. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️ Германия планирует отложить закрытие последних трех атомных электростанций страны, поскольку страна готовится к вероятному дефициту энергии этой зимой в условиях российского газового шантажа, - пишет Wall Street Journal со ссылкой на троих высокопоставленных чиновников.

 

невже німці трохи отямились, аж не віриться.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

ок. а які продали?

На попередній сторінці список. Що продали. Вірите що продавали саме такі моделі? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з коментарів, статтю що виклав Олег, прочитали лише кілька учасників цього топіка.

Не сподіваюся, що ми взнамо всю правду про роль та наміри США, але положення нашого Президента було дуже драматичне.

Ми пройшли над прірвою.

  • Лайк 10
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмова Зеленского з Макроном 24 лютого

Пояснює чому Макрон так вперто на звонював ***лу 

 

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ukrainian сказал:

На попередній сторінці список. Що продали. Вірите що продавали саме такі моделі? 

Не пітляйте.  Ви мені показали старі кулемети - браунінги та максімки. Я спитав, які кулемети ми продали. Звісно, ж ви не знаєте? Просто бачили, що там в вашому списку за 5 років  було 282 кулемета, а які саме, чи то такі ж вікової давності, чи нові від нашого виробника, котрих не було в держзамовленні, ви  сказати не можете? Я правильно зрозумів?

А, там ще було страшне: Також Україна продала 9 тис. 502 штуки гвинтівок й кулеметів.  

Тобто 9 тис і кулемети в тому числі? От жеж  барига клятий, всі кулемети продав, а в війська тепер  максимки

А я уточню:

image.png.76bcfa9c6150ad213ada0880df862ef7.png

Ви тут бачите щось, що може замінити браунінги та миксими? От і я не бачу.

Давайте далі по пунктах, чого ще не вистачає в військах, що продав барига?

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Не сподіваюся, що ми взнамо всю правду про роль та наміри США

Забули ще epic fail на Pearl harbor та 9.11. Але це напевно був перший раз, коли весь десяток штатівських розвідок мав рацію.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Музей сказал:

Судячи з коментарів, статтю що виклав Олег, прочитали лише кілька учасників цього топіка.

Не сподіваюся, що ми взнамо всю правду про роль та наміри США, але положення нашого Президента було дуже драматичне.

Ми пройшли над прірвою.

якби у баби були, вона б була дідом. просто нарід вирішив заплатити за свій вибір в максимально дорогий спосіб...

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Звісно, ж ви не знаєте?

в апреле 2014 года зарегистрированная на Сейшельских островах компания "Engineering Master Group Ltd" закупила через "Укрспецэкспорт" 830 шт. "пулемётов типа ПКМ" для правительственных сил Южного Судана, в январе 2016 года один из этих пулемётов (КМ-7,62 с серийным номером КИ-1232-12) был изъят в Фашоде[23]

Кроме того, в октябре 2016 года компания "Укрспецэкспорт" продала 46 шт. "пулемётов КМ-7,62, оснащённых патронным коробом на 100 патронов и ремнём" турецкой компании "Ithalat Ihracat Mum.de Danismatik Ticaret Ltd." 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте пофантазуємо, що би відбувалося в країні, якби «боневтік» таки втік до Польщі або будь-куди. А ще уявімо, що Президента вбито.

Версія фіналу цієї трагедії лише одна - повна окупація, геноцид. Але сценарії інтермедії можуть бути найрізнішими. Свого часу йшлося про Мураєва, а я ставлю на Петьмана.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

якби у баби були, вона б була дідом. просто нарід вирішив заплатити за свій вибір в максимально дорогий спосіб...

 

Національна ідея?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ukrainian сказал:

в апреле 2014 года зарегистрированная на Сейшельских островах компания "Engineering Master Group Ltd" закупила через "Укрспецэкспорт" 830 шт. "пулемётов типа ПКМ" для правительственных сил Южного Судана, в январе 2016 года один из этих пулемётов (КМ-7,62 с серийным номером КИ-1232-12) был изъят в Фашоде[23]

Кроме того, в октябре 2016 года компания "Укрспецэкспорт" продала 46 шт. "пулемётов КМ-7,62, оснащённых патронным коробом на 100 патронов и ремнём" турецкой компании "Ithalat Ihracat Mum.de Danismatik Ticaret Ltd." 

https://ru.wikipedia.org/wiki/КМ-7,62

український виробник. Працював на експорт. Що в цьому поганого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Давайте пофантазуємо, що би відбувалося в країні, якби «боневтік» таки втік до Польщі або будь-куди. А ще уявімо, що Президента вбито.

кажуть що його надійно охороняли :ROFL:

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, AOZ1 сказал:

Забули ще epic fail на Pearl harbor та 9.11. Але це напевно був перший раз, коли весь десяток штатівських розвідок мав рацію.

вони й досі не в курсі , що башти близнюки 9.11 підірвали кацапи "під чужим прапором" - щоб заманити США  у пастку - виснажливу безглузду  війну в  Афганістані 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Національна ідея?

я схожий на нациста? я в тому не розбираюся :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Музей сказал:

Давайте пофантазуємо, що би відбувалося в країні, якби «боневтік» таки втік до Польщі або будь-куди. А ще уявімо, що Президента вбито.

Версія фіналу цієї трагедії лише одна - повна окупація, геноцид. Але сценарії інтермедії можуть бути найрізнішими. Свого часу йшлося про Мураєва, а я ставлю на Петьмана.

гауляйтер Смєшко - Ярузельский 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

вони й досі не в курсі , що башти близнюки 9.111 пыдірвали кацапи "під чужим правпором" - щоб заманити США  у пастку - виснажливу війну в  Афганістані 

хтось зробив висновки а хтось ніт :ROFL:

Лекция в мединституте.
Профессор выходит к аудитории и говорит:
- Перед началом лекции я расскажу вам одну историю. В молодости у меня был друг. Нам с ним нравилась одна и та же девушка. Мы оба хотели на ней жениться. Она выбрала его: я остался с носом, а мой друг - без...
Итак, тема нашей сегодняшней лекции - сифилис и его последствия.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

https://ru.wikipedia.org/wiki/КМ-7,62

український виробник. Працював на експорт. Що в цьому поганого?

То може замінити Браунінг та Максими чи ні? 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Давайте пофантазуємо, що би відбувалося в країні, якби «боневтік» таки втік до Польщі або будь-куди. А ще уявімо, що Президента вбито.

Версія фіналу цієї трагедії лише одна - повна окупація, геноцид. Але сценарії інтермедії можуть бути найрізнішими. Свого часу йшлося про Мураєва, а я ставлю на Петьмана.

А давайте ще глибше- 91 рік - одразу після проголошення Незалежності Україна вводить поняття - не громадянин...всі переходять на мову( якраз питання було на часі).русских які не згодні не допускають до керування державою...Росія не може нічого з цим зробити і т.д.Якщо вже і фантазувати то спочатку ...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ukrainian сказал:

То може замінити Браунінг та Максими чи ні? 
 

якби надали одразу штук сто Хаймарсів - може ніхто б і не наважився нападати 

298940367_161026023181549_8650717773035114785_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ukrainian сказал:

То може замінити Браунінг та Максими чи ні? 

може. Так чому Зеленський не закупив?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...