Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Canton сказал:

В обозримом будущем у нас никого нового не намечается. Про выборы придется забыть  -война надолго. Не на год-два и даже не на 5.

це залежить від того де і як вона закінчиться і що буде вважатися закінченням. я розраховував на пару років, але то нікому не вигідно і вже до весни все буде зрозуміло...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

В обозримом будущем у нас никого нового не намечается. Про выборы придется забыть  -война надолго. Не на год-два и даже не на 5.

Так вже 9.На  Януковича може будь хто перетворитись.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Навіть скрін можете зробити. Я періодично спілкуюся з більш-менш адекватною руснею, щоб розуміти внутрішній стан ворога і розуміти процеси, які там відбуваються.

Я звідти родом і прожив там до 18р.Тож дуже добре знаю відсоток "адекватних" там.Хтось вдало написав: в хімії є такий термін - слідові включення .Це коли в речовині є 0.1% домішок.Але такий рівень НІЯК не впливає на властивості речовини.Така ж ситуація з адекватними русскими.А може ще й гірша - бо адекватність русского закінчується там де починається українське питання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Але такий рівень НІЯК не впливає на властивості речовини

але ложка гівна на діжку меду ще й як впливає. парадокс! :ROFL:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, JFK сказал:

Остаточно їбанувся(

мовою орігиналу:
Диспетчер «Скорой помощи» разговаривает по телефону:
– Женщина, не кричите, говорите внятно, ебанулся – это он упал или сошел с ума?

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Війна на 6-8 місяців. Ви дуже перебільшуєте міць РФ, це колос на глиняних ногах.

Тезка, вынужден Вас разочаровать...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Тезка, вынужден Вас разочаровать...

Життя покаже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Я звідти родом і прожив там до 18р.Тож дуже добре знаю відсоток "адекватних" там.Хтось вдало написав: в хімії є такий термін - слідові включення .Це коли в речовині є 0.1% домішок.Але такий рівень НІЯК не впливає на властивості речовини.Така ж ситуація з адекватними русскими.А може ще й гірша - бо адекватність русского закінчується там де починається українське питання.

Саме тому й написав, що більш-менш адекватні. Повністю адекватних не зустрічав. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Життя покаже.

Покажет, покажет...

 

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Війна на 6-8 місяців. Ви дуже перебільшуєте міць РФ, це колос на глиняних ногах.

Каким образом? У ***ла анлим снарядовя после расхуяреных баз огневой вал не уменьшается. Залужный говорит про десятки тысяч залпов в день! Там пох какая. Армия, вопрос на сколько хватит вала? Я так понимаю на пару лет точно...

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mastervovik сказав:

Каким образом? У ***ла анлим снарядовя после расхуяреных баз огневой вал не уменьшается. Залужный говорит про десятки тысяч залпов в день! Там пох какая. Армия, вопрос на сколько хватит вала? Я так понимаю на пару лет точно...

Ви не берете до уваги внутрішні процеси.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Війна на 6-8 місяців. Ви дуже перебільшуєте міць РФ, це колос на глиняних ногах.

От прочитав - і так захотілось в це повірити... Але спитав себе - а яким чином вона має закінчиться за 6-8 місяців? В них закінчаться гроші, буряти чи снаряди? Чи може без імпортних запчастин телеканали впадуть? 

Бо звільнити силою всі окуповані території за 6-8 місяців, не завдав великої шкоди громадянам мені не здається можливим. Навіть якщо нам дадуть 200 хаймарсів (чого, звісно, теж не буде, але чому не пофантазувати?)

Це я без под'@обок. Якщо маєте якійсь обґрунтований сценарій закінчення за 6-8 місяців, було б цікаво послухати

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс, народ, а шо за ограничения по лайкам? Первый раз в жизни согласился с МастерВовик - а спасибо не могу сказать

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Ви не берете до уваги внутрішні процеси.

Какие такие процессы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Каким образом? У ***ла Англии снарядовя после расхуяреных баз огневой вал не уменьшается. Залужный говорит про десятки тысяч залпов в день! Там пох какая. Армия, вопрос на сколько хватит вала? Я так понимаю на пару лет точно...

Вот согласен на 100%

И не на пару лет, а на пару десятков. Они готовились десятилетиями воевать со всем миром...а вываливают это все на одну Украину

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

22 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Я періодично спілкуюся з більш-менш адекватною руснею

здається, помилка ваших розрахунків в виділеному.  Бо неадекватних там достатньо. Я поки є ТВ, вони нікуди не подінуться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ви не берете до уваги внутрішні процеси.

Та срал он гавнутрентние процессы, 

Я думаю что стволы закончатся раньше снарядов, у стволов как раз лимит залпов есть 

может к весне, это если новых не наштпмпуют.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

але ложка гівна на діжку меду ще й як впливає. парадокс! :ROFL:

Насправді - не впливає.Простий приклад- русские емігранти проживаючи дуже  довго в якійсь нормальній країні все рівно лишаються гівном( ось як я наприклад) але на загальний стан в цій країні особливо не впливають.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Упс, народ, а шо за ограничения по лайкам? Первый раз в жизни согласился с МастерВовик - а спасибо не могу сказать

Перший раз за гроші)

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

От прочитав - і так захотілось в це повірити... Але спитав себе - а яким чином вона має закінчиться за 6-8 місяців? В них закінчаться гроші, буряти чи снаряди? Чи може без імпортних запчастин телеканали впадуть? 

Бо звільнити силою всі окуповані території за 6-8 місяців, не завдав великої шкоди громадянам мені не здається можливим. Навіть якщо нам дадуть 200 хаймарсів (чого, звісно, теж не буде, але чому не пофантазувати?)

Це я без под'@обок. Якщо маєте якійсь обґрунтований сценарій закінчення за 6-8 місяців, було б цікаво послухати

РФ дуже неоднорідна, в ній є багато суперечностей між регіонами, зараз все це компенсується великим федеральним бюджетом. Як тільки федеральний бюджет буде здуватися, ці суперечності будуть підсилюватися. В решті решт усе це приведе до того, що похитнеться центральна влада, а далі все піде за сценарієм СРСР.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Насправді - не впливає.Простий приклад- русские емігранти проживаючи дуже  довго в якійсь нормальній країні все рівно лишаються гівном( ось як я наприклад) але на загальний стан в цій країні особливо не впливають.

яка країна такі мігранти. я щось не чув щоб громадяни США лізли в Мексику через паркан :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ви не берете до уваги внутрішні процеси.

Жодного разу різні внутрішні процеси не впливали на кошмаріння сусідів.Навпаки - чим гірше в Росії тим сильніше вона кусає якогось сусіда.Проаналізуйте всі їх війни після розпаду союзу і накладіть на внутрішній стан- пазлик складеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Латвії розпочався збір коштів на придбання для потреб Збройних Сил України безпілотника Bayraktar TB2.

Одним з ініціаторів став музикант Ралфс Ейландс: на розміщеному в інтернеті відео він повідомив, що кожен житель Латвії має можливість довести свою підтримку Україні, а також за допомогою рук українців “передати привіт російським окупантам”.

mil.in.ua/uk/news/u-latviyi-zbyrayut-koshty-na-bezpilotnyk-bayraktar-dlya-ukrayiny/

Obrazets-oblozhky44-1.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Alvalk сказав:

 

здається, помилка ваших розрахунків в виділеному.  Бо неадекватних там достатньо. Я поки є ТВ, вони нікуди не подінуться

Маси ніколи не впливають на державу, вони завжди легко піддаються пропаганді і пливуть за течією, з ними нема сенсу спілкуватись. Будь-які зміни в державі завжди робить меншість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Та срал он гавнутрентние процессы, 

Я думаю что стволы закончатся раньше снарядов, у стволов как раз лимит залпов есть 

может к весне, это если новых не наштпмпуют.

На консервации десятки тысяч гаубиц.

Простой пример, я немного в теме.

Пусковая С300

Сейчас из них фигачат по наземным целям

Их у них 1700 штук. В каждой 4 ракеты. Итого 6800 единиц. Арсенальный запас- не менее 120 дней ведения БД. Затрудняюсь даже сказать, сколько их натарено.

Про арту вообще молчу...

  • Дякую 2
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...