Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, OlaR сказал:

Після того, як Зе став президентом, мені знов довелося в Ашані контролювати місце виготовлення товару - пішло массова з раші :( Російські книжки знов з"явились в ассортименті. Десь з 2016  всего цього мотлоху в Ашані не було. Мене це дуже засмутило в той час ...

Ну ви даєте - то криголам, даром що торгував з рашею і мутив з медведчуком, а то клоун! 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

По моїм спостереженням - зараз ( поки що☝️) вони проходчть навіть м'якше ніж в 14 р - навіть курс ( ціни) не в тричі а вдвічі.Звичайно там буде тільки гіршати  але до критичного явно не за пів року.

А з чого у вас склалося таке враження? Індекс споживчих цін у них вже перевищив показники 2014-го року, рівень ненафтогазових прибутків у бюджет обвалилися на 29% (а якщо врахувати інфляцію, то навіть і більше), це стало найбільшим падінням за щонайменше 11 років, металургічна галузь занурюється у найбільшу кризу за 20 років, виник дефіцит бюджету у майже трильйон дерев'яних. Ба навіть нафтогазові прибутки впали на 22%, і це на тлі досить високих цін на енергоносії. Експорт газу скоротився на 60%. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

Тобто ? 

Загострення ситуації ? 

ну із цікавого тільки виють на болоті що делегації на засідання ООН візи не дають :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Petruha сказал:

А з чого у вас склалося таке враження?

із спілкування. вони вже звикли жити гірше. ну як у нас зараз готові працювати за третину від того, на що розраховували пару років тому )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

ну із цікавого тільки виють на болоті що делегації на засідання ООН візи не дають :ROFL:

реально ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Firetuf сказал:

З 2004-го вибори в Україні, плюс/мінус, відбуваються між помаранчевими та голубими. Між Цивілізованим майбутнім і рюzzкім міром! Виграв Ющенко, потім Януковощ, виграв Порох, потім Зєлєньський. Просто всі голубі дуже швиденько перефарбувалися в зєлєнь, але я, наприклад, ригів за версту чую, тому іноді і не стримуюсь у вислівах, за що і прошу пробачення.

Тому, наступний Януковощ, точно буде не скоро)))

Це не факт. Ви погано знаєте бабушку Бєню, вона дуже гарно ріжеться в шахі

До речі, ось ще одна її перемога finance.liga.net/bank/novosti/byvshie-vladeltsy-otsudili-v-privatbanka-gostinitsu-mir-v-kieve

От як повернувся в 2019, так і пре, бувають жеж співпадіння. Головне, що всі про Мертвечука говорять, хоча в зрівнянні з бабушкою то пішак.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

А пропаганда уже и не нужна, по отношению к Украине...включаются другие механизмы - механизм отмщения...

Как же так, за что наших мальчиков какие то хохлы замочили? За Ваську, за Ваньку...а потом будет - за Белгород, за Курск

Механизм запущен и подпитка ему уже не нужна. Ну или скоро будет не нужна...

... за Белгород, за Курск... позже за то, что Москву спалили, и так далее...
Або "отомщу за то, что за сына выдали не Лада Гранта а лада Веста"

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, iiigolkin сказав:

 за сына выдали не Лада Гранта а лада Веста"

 

IMG_20220817_221718_428.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Бездомный сказав:

Тобто ? 

Загострення ситуації ? 

фуцін знов спробує підняти ставки ? 

Так, загострення, але за сценарієм від ЗСУ.

Трохи почитала про операцію «Буря в пустелі». Псіхічєскіх атак не буде. Спершу, манікюрними ножичками випиляють всю армійську інфраструктуру, а потім просто дмухнуть і буде звільнено значні території. США на це знадобилося близько 40-ка днів, при повній перевазі в озброєнні.

Терпіння і ретельність наші інструменти.

  • Лайк 5
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Трохи почитала про операцію «Буря в пустелі»

спочатку прочитав як "Буря в постілі". Вибачте, що тільки на ніч не привидиться :ROFL:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Так, загострення, але за сценарієм від ЗСУ.

Трохи почитала про операцію «Буря в пустелі». Псіхічєскіх атак не буде. Спершу, манікюрними ножичками випиляють всю армійську інфраструктуру, а потім просто дмухнуть і буде звільнено значні території. США на це знадобилося близько 40-ка днів, при повній перевазі в озброєнні.

Терпіння і ретельність наші інструменти.

так прямо зараз  активно випалюють кацапів  на  правобережжі Дніпра 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Після того, як Зе став президентом, мені знов довелося в Ашані контролювати місце виготовлення товару - пішло массова з раші :( Російські книжки знов з"явились в ассортименті. Десь з 2016  всего цього мотлоху в Ашані не було. Мене це дуже засмутило в той час ...

А я можу розказати, що і при Порошенку в "Епіцентрі" весь синій "Бош" був з Росії, тому, я його принципово не купляв, діждався поставок з Китаю. Ще до війни я користувався фарбою "Ржавостоп" Текс-Тікурила, виготовленою в СПб. І продавали її в "Епіцентрі" якраз до кінця каденції Порошенка. На моє питання продавцю - як таке можливо, він відповідав - "війна війною, а бізнес бізнесом" і сказав, щоб я не переживав, поставки постійні.  А в позаминулому році зайшов - немає фарби. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, laritus сказал:

Очень тонкий армейский юмор :), я тоже могу пошутить про-то где именно вы были добровольцев в ДНР или ЛНР? :) Ни один мой знакомый из Киевской области в 2014 г. не был призван т.к. уровень агрессии тогда не был сопоставим с 2022 г., тем более никто не понимал, что такое АТО (на тот момент я помню все думали, что в добробаты набирают тех кто в отставке. У меня же даже военной кафедры не было. Зачем давать оружие тому кто им пользоваться даже не умел?!?). Впрочем и сейчас информация доходит с опозданием, я как тогда стоял на учете в военкомате так и сейчас стою (как и миллионы др.). Страна посчитает, что нужно мобилизировать доп. резерв - призовут и меня (я спокойно к этому отношусь т.к. верю в ВСУ и вижу, что они справляются), кто-то должен и на гражданке на страну работать. Что касается меня не беспокойтесь в феврале 2022 г. я был при местной терробороне  (меня туда не брали т.к. была уже доукомплектация по составу, но я всеравно дежурил вне штата потому, что первое время вообще не было понятно, что делать и обстановка менялась очень быстро), а не в Польше или дальше :)

 

Мені стало цікаво - чому нашому голові празькой ТрО не сподобалось це повідомлення? Людина пише про те що після вторгнення одразу сходив у війскомат та намагався записатись у місцеве ТрО. Ви не схвалюєте, що він віддав перевагу місцевому замість празького?

 

2 часа назад, mastervovik сказал:

Каким образом? У ***ла анлим снарядовя после расхуяреных баз огневой вал не уменьшается. Залужный говорит про десятки тысяч залпов в день! Там пох какая. Армия, вопрос на сколько хватит вала? Я так понимаю на пару лет точно...

 

Мені незрозуміло - навіщо хУйло спустошує склади белорусії прі анлімі в снарядах? Може звісно питання логістикі, але за піврока при повністю цілой залізниці можно це вирішити. Так що може й безлім, а може й ні... Особисто я вважав, що 122мм та 152мм снаряди в них здебільшого ще радянського виробництва, але якейсь експерт сказав, що пороха в них гарантовано зберігають свої властивості  років 25, не більше.

 

2 часа назад, mastervovik сказал:

Та срал он гавнутрентние процессы, 

Я думаю что стволы закончатся раньше снарядов, у стволов как раз лимит залпов есть 

может к весне, это если новых не наштпмпуют.

 

Знов же стосовно стволів чув від якогось експерта, що без західних станков/технологій стволи вони виробляти не змогут. Інша справа, що вони можуть спокійно обійтися наявнимі пару років точно...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Мені незрозуміло - навіщо хУйло спустошує склади белорусії прі анлімі в снарядах?

очевидно щоб вони потім не були використані проти нього...

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

 

IMG_20220817_221718_428.jpg

Не так. 

"Спасибо сыну

За машину!" 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

очевидно щоб вони потім не були використані проти нього...

Це фантастика, синку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Це фантастика, синку...

а окупація сходу та Криму в 2014 не була фантастикою? а Маріуполь, Буча та інше в цьому році не фантастика? не будьте як самі знаєте хто...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

а окупація сходу та Криму в 2014 не була фантастикою? а Маріуполь, Буча та інше в цьому році не фантастика? не будьте як самі знаєте хто...

Ви самі розумієте що пишите? Все що ви переличіли зробила русня і її напад на білорусію я не вважаю фантастікою, а ось навпаки (саме на це я відповідав) таки фантастіка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Firetuf сказал:

З 2004-го вибори в Україні, плюс/мінус, відбуваються між помаранчевими та голубими. Між Цивілізованим майбутнім і рюzzкім міром! Виграв Ющенко, потім Януковощ, виграв Порох, потім Зєлєньський. Просто всі голубі дуже швиденько перефарбувалися в зєлєнь, але я, наприклад, ригів за версту чую, тому іноді і не стримуюсь у вислівах, за що і прошу пробачення.

Тому, наступний Януковощ, точно буде не скоро)))

Ага. И чтоб сковырнуть голубого каждый раз нужен Майдан. И с каждым следующим разом все жесче.  :( 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Ви самі розумієте що пишите? Все що ви переличіли зробила русня і її напад на білорусію я не вважаю фантастікою, а ось навпаки (саме на це я відповідав) таки фантастіка.

а я вірю в ЗСУ. вони рано чи пізно мають звільнити північні області України-Руси від кацапської окупації. якраз трофеї ще знадобляться для подальшої денацифікації кацапстану...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

Мені незрозуміло - навіщо хУйло спустошує склади белорусії прі анлімі в снарядах? \

Сначала, с'Єдім твойо...

  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Юрий Киев сказал:

Не так. 

"Спасибо сыну

За машину!" 

Мне кажется порою, что солдаты,

С кровавых не пришедшие полей,

Не в землю эту полегли когда-то,

А превратились в белых «Жигулей».

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

а я вірю в ЗСУ. вони рано чи пізно мають звільнити північні області України-Руси від кацапської окупації. якраз трофеї ще знадобляться для подальшої денацифікації кацапстану...

Тю, так написали б одразу зрозуміло... Хоча вважаю нам не до белорусії -своє б забрати/зберегти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я звідти родом і прожив там до 18р.Тож дуже добре знаю відсоток "адекватних" там.Хтось вдало написав: в хімії є такий термін - слідові включення .Це коли в речовині є 0.1% домішок.Але такий рівень НІЯК не впливає на властивості речовини.Така ж ситуація з адекватними русскими.А може ще й гірша - бо адекватність русского закінчується там де починається українське питання.

Ну, ось цей - зовсім адекватний росіянин, правда, родом із Киргизстану, але українське питання розуміє правильно. Каже, що і при СРСР Україна була в окупації, на відміну від українського вчителя історії, який з ним спілкується. Виходив на Червону Площу з одиночним пікетом проти війни з синьо-жовтим плакатом. Ще й в кінці відео сказав "Слава Україні".

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...