Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, US7IGN сказал:

 а за відмову її приносити немає

 

а чому має бути - всі ті силовики якби чесно відмовились, просто не були б силовиками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

а чому має бути - всі ті силовики якби чесно відмовились, просто не були б силовиками.

але це не завадило деяким її порушити. в чому сенс взагалі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlegArh сказал:

А что ты сделал для победы Украины, кроме вылизывания дуп папередников?

По-перше якраз таки за попередників я не парюсь з початку війни і тут половина постів про це. По друге - таки зробив, багато робив з 2014, але з 24.02 - на порядок більше і поки не зупиняюсь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

але це не завадило деяким її порушити. в чому сенс взагалі?

до 2014 року люди йшли в силові структури пиляти бюджет, прикривати зади і т.п. не всі звичайно але суттєво багато. навіть зараз чиновники в масі своїй це люди кланів, місцевих і т.п. що пиляють гроші, сидять на схемах. присяга для них - пусті слова, просто крок до корита. маємо гарний шанс просунути по службі тих чиновників які пішли наприклад в ЗСУ в перші дні війни з теплих посад, а не ганяли тачки родичам маючи "бронь".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, loader сказал:

які пішли наприклад в ЗСУ в перші дні війни з теплих посад,

Це фантастіка синку.....(с.)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Це фантастіка синку.....(с.)

vikna.tv/istorii/rozpovidi/vid-suddi-verhovnogo-sudu-do-komandyra-vzvodu-istoriya-pereprofilyuvannya-ivana-mishhenka/

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, loader сказал:

vikna.tv/istorii/rozpovidi/vid-suddi-verhovnogo-sudu-do-komandyra-vzvodu-istoriya-pereprofilyuvannya-ivana-mishhenka/

Это прекрасно, но таких не много, но дело не в том.

Израиля у нас пока на горизонте не видно...(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, loader сказал:

vikna.tv/istorii/rozpovidi/vid-suddi-verhovnogo-sudu-do-komandyra-vzvodu-istoriya-pereprofilyuvannya-ivana-mishhenka/

це цей чи інший? www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/28904633.html

бо я знаю особисто багато з тих, хто в 2014 скористались можливістю постояти на блокпостах та пройти люстрацію.

хоча можливо просто у людини особиста криза і він вирішив забити на роки досвіду та знань і піти постріляти. все одно від себе не втечеш...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

це цей чи інший?

бо я знаю особисто багато з тих, хто в 2014 скористались можливістю постояти на блокпостах та пройти люстрацію.

ніби цей, командир взводу 93ї. не звучить як "постояти на блокпості".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, loader сказал:

ніби цей, командир взводу 93ї. не звучить як "постояти на блокпості".

значить біжить від проблем...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DimaF сказав:

Это прекрасно, но таких не много, но дело не в том.

Израиля у нас пока на горизонте не видно...(((

Все просто. Уявімо палєстіноязічних євреїв...

Ізраїль побачить Україну на горизонті вже через рік-два.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

значить біжить від проблем...

то що? хтось біжить від проблем подалі з України, а хтось на фронт - якби вибір очевидний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Все просто. Уявімо палєстіноязічних євреїв...

Ізраїль побачить Україну на горизонті вже через рік-два.

Я не о том.

Нет политической воли, чтобы сделать израильскую модель, где служба в армии - билет в законную жизнь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

два маланця - один московський , другий - флоридський - лякають  євреїв другим Холокостом у разі підтримкі Ізраілем України 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Я не о том.

Нет политической воли, чтобы сделать израильскую модель, где служба в армии - билет в законную жизнь.

все буде 

і досить швидко тепер .

 

Україна пройшла велетенський шлях не лише в порівнянні з бидлотрусами , а й у порінянні з грузинами .

 

А грузини , на початку 90-х ,були набагато національно свідоміші за українців . 

Навіть наша вата , у порівнянні з балтійською ватою - бусінки 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Тобто зараз тільки про лайно думаєте?

ні, я зараз так само, як і раніше, бачу, що Захід нам допомагає. А ви до 2019 чомусь підсліпуватим були. А в гуглі вас мабуть забанили, лише яндекс лишився.

 

2 часа назад, 7351 сказал:

Дивіться на карту АТО тих часів -- не програвали.

:pozor:
Я ж вам карти  скидав.  Коли воювали проти сепаратистів - ще як вигравали, а коли заходили регулярні війська рф - програвали. Але ж тоді війна була гібридна і вони заходили без літаків та ракет. 

Та й взагалі, навіщо на ту карту дивитись? Зараз воно як вам? Виграємо? Чи втратили частину території?

А якщо згадати про різницю  армії зразка 2014 і 2022 то будь-кому, у кого є мозок, зрозуміло, що в 2014 пряме зіткнення з рф ми би програли швидко. Тому грались з ними в гібридну війну, в мінські домовленості та вигравали час, будували армію і піднімали економіку

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, DimaF сказав:

Я не о том.

Нет политической воли, чтобы сделать израильскую модель, где служба в армии - билет в законную жизнь.

Ситуація схожа на ізраільську. В тому сенсі, що поряд непримиренний ворог. 

Крім того, не варто перетворювати армію на кару. Більшість громадян будуть значно ефективнішими в цивільних сферах діяльності. Армія повинна бути професійною і престижною, так щоб опинитися в ЗСУ або НГУ було справою вигідною і почесною. Нас 40 млн., можемо це собі дозволити.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Ситуація схожа на ізраільську. В тому сенсі, що поряд непримиренний ворог. 

Крім того, не варто перетворювати армію на кару. Більшість громадян будуть значно ефективнішими в цивільних сферах діяльності. Армія повинна бути професійною і престижною, так щоб опинитися в ЗСУ або НГУ було справою вигідною і почесною. Нас 40 млн., можемо це собі дозволити.

Но занятие ключевых должностей только через службу в армии.

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Ситуація схожа на ізраільську. В тому сенсі, що поряд непримиренний ворог. 

 

навідміну від євреїв , усвідомлення факту , що поряд смертельний непримиренний ворог , до багатьох одеситів , харків'ян та маріупольців прийшло надто піздно і за надто велику ціну .

 

але , краще піздно , аніж - ніколи .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

навыдмыну выд євреїв , усвідомлення факту , що поряд смертельний непримиренний ворог , до багатьох харків'ян та маріупольців прийшло надто піздно і за надто велику ціну .

 

Коли ти "палєстіноязичний єврей", то це твоя особиста біда.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я був на 100% доброволець, щоб захищати свою країну мені мобілізація не потрібна була.А Ви до сих пір її чекаєте? В Польші? Чи ще далі?

Очень тонкий армейский юмор :), я тоже могу пошутить про-то где именно вы были добровольцев в ДНР или ЛНР? :) Ни один мой знакомый из Киевской области в 2014 г. не был призван т.к. уровень агрессии тогда не был сопоставим с 2022 г., тем более никто не понимал, что такое АТО (на тот момент я помню все думали, что в добробаты набирают тех кто в отставке. У меня же даже военной кафедры не было. Зачем давать оружие тому кто им пользоваться даже не умел?!?). Впрочем и сейчас информация доходит с опозданием, я как тогда стоял на учете в военкомате так и сейчас стою (как и миллионы др.). Страна посчитает, что нужно мобилизировать доп. резерв - призовут и меня (я спокойно к этому отношусь т.к. верю в ВСУ и вижу, что они справляются), кто-то должен и на гражданке на страну работать. Что касается меня не беспокойтесь в феврале 2022 г. я был при местной терробороне  (меня туда не брали т.к. была уже доукомплектация по составу, но я всеравно дежурил вне штата потому, что первое время вообще не было понятно, что делать и обстановка менялась очень быстро), а не в Польше или дальше :)

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Коли ти "палєстіноязичний єврей", то це твоя особиста біда.

А если палестиноязычный палестинец, то это беда государства.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DimaF сказав:

Но занятие ключевых должностей только через службу в армии.

:pozor:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Музей сказав:

:pozor:

 

14 хвилин тому, DimaF сказав:

Но занятие ключевых должностей только через службу в армии.

Так при янику так і було. І тепер частково так. Тільки армії рф.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...