Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, unreal1975 сказав:

Замість дифіцита продуктів буде дифіцит тепла і електрики.

Хоча якщо дальнобійники не порішають-може й продуктів не буде

Дефіцит електрики вже є. І все що з холодильника краще не купляти...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прем’єр-міністр Індії підтвердив, що країна візьме участь у Глобальному саміті миру

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Дефіцит електрики вже є. І все що з холодильника краще не купляти...

Так це ще кондиціонери не включають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, unreal1975 сказал:

Так це ще кондиціонери не включають

Так, але сьогодні ввечері не відключили, хоча обіцяли. Тому день народження онука пройшов на ура. За це Рінату велике дякую.👍

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

Дефіцит електрики вже є. І все що з холодильника краще не купляти...

Саме так. Приїхав до дому - темрява. Котам їдла насипав, туалети поміняв, води налив і знову їду на роботу. Розкладушку придбав. Слава богу у нас живлення є - категорійність. Реально живу на роботі. І мені не весело від цього всього...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ashim1990 сказав:

Так, але сьогодні ввечері не відключили, хоча обіцяли. Тому день народження онука пройшов на ура. За це Рінату велике дякую.👍

Мої вітання!

  

10 годин тому, US7IGN сказав:

що дає вам підстави вважати що раптово все стане чесно та справедливо? за що бідним воєнкомам жити? ви собі уявляєте що держава визначила всіх хто їм потрібен і іншим зняла всі обмеження та відкрила кордони? такий великий і в казки вірите..

Оруел відпочиває...

Змінено користувачем Магирус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, iiigolkin сказав:

Я ж тексти не на каналах бачу, а вже люди свої думки цими текстами висловлюють,
люди ж не дивляться канали, це в них від серця йде - і тексти однакові, один текст,
як мені дізнатися, які канали людина не дивилася - ті чи ці? Я і запитав.

Але, напевно, не буде мені відповіді.

Тобто генерал Сергій Кривонос сєпар і це у нього йде від серця. А вам ніхто і не зобов'язаний відповідати. Якщо ви дожили до 60+ і нічого не зрозуміли - не зрозуміли, що ви в лайні зараз з за свого вибору - немає сенсу пояснювати

Чому була створена хода "Марш захисників України"? М?

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Магирус сказав:

Тобто генерал Сергій Кривонос сєпар і це у нього йде від серця. А вам ніхто і не зобов'язаний відповідати. Якщо ви дожили до 60+ і нічого не зрозуміли - не зрозуміли, що ви в лайні зараз з за свого вибору - немає сенсу пояснювати

Чому була створена хода "Марш захисників України"? М?

Я зрозумів, відповіді не буде. Дякую. Думав, може Ви знаєте відповідь.
Ну гаразд, не відповідь іноді навіть більше говорить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, iiigolkin сказав:

Я зрозумів

Не зрозумів. На безглузде запитання не може бути нормальної відповіді. Саме запитання містить маніпуляцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

На безглузде запитання

Это вопрос так спецом построен, чтобы не было адекватного ответа...

Простейший ход, "блатной квадрат", когда оппонента в угол пытаешься загнать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Президент не з системи, зруйнував систему і це… призвело до війни».

Автора геніальної думки вгадайте самі. З одного разу! (С)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

«Президент не з системи, зруйнував систему і це… призвело до війни».

Автора геніальної думки вгадайте самі. З одного разу! (С)

"5 років. Мої роздуми, особиста думка.

Президент не з системи, зруйнував систему. Це, мабуть, найбільше досягнення Зеленського.

Чи призвело це до війни? - Так. Домовленості з росією, прикриті вишитими рушниками і зірваними складами боєприпасів, були порушені.

Чи зруйнувало це устої та роль українського парламенту? - Так. Олігархів стали слухати так само, як і всіх інших, часто ніяк. За ширмою парламентаризму виявилася пустота суб'єктності.

Чи змінило це сприйняття України у світі? - Так. Ми перестали бути прохачами третього сорту, з розпилом залишкових подачок через грантові проєкти, місії ОБСЄ та іншу бутафорію.

Ще багато прикладів.

Чи побудувало це нову систему взаємовідносин? - Ні. Ми опинилися на нестабільному ґрунті, і все суспільство, яке втратило олігархічну передбачуваність державного управління, хибний мир і війну не для всіх, а також ілюзії, зараз намагається вижити в нових реаліях.

Яких? Що це за реальність постала?

Безодня. Нестабільний ґрунт. Туман.

Безодня боротьби за країну по-справжньому. Виживання не для галочки. Нація не аби як.

Пошук, що і хто ми насправді. Всі.

До того ж, наша турбулентність і боротьба каталізували світові процеси, і навіть найдосвідченіші експерти не беруться прогнозувати конфігурацію світу найближчим часом.

Чи все у нас вийде? Ми можемо програти повністю. Не всі побачать, не всі залишаться, не всі долучаться і не всі стануть.

Але нарешті за три десятиліття боротьба за незалежність справжня. А росіянам - смерть."

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кантон, а що ви, як бувший військовий і підтримуючий зв'язки з тими, хто воює, скажете про призначення Содоля командувачем "Хортиці"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Canton сказав:

«Президент не з системи, зруйнував систему і це… призвело до війни».

Автора геніальної думки вгадайте самі. З одного разу! (С)

Не вгадав би нізащо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Кантон, а що ви, як бувший військовий і підтримуючий зв'язки з тими, хто воює, скажете про призначення Содоля командувачем "Хортиці"?

Это к Безмозглой

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Президент не з системи, зруйнував систему. Це, мабуть, найбільше досягнення Зеленського.

Про яку саме систему мова йдеться? Скільки різних систем зруйнованих, хоча роботи ще багато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Это к Безмозглой

Мар'яна Безугла 

1 д.  · 

Повернулася з фронту.

Новий керівник фронтом генерал Содоль - злочинець. Сирський дозволив йому поставити "своїх": Галушкіна, Соколова, Луценка. Не за навиками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля.

Галушкін завалив оборону Харківщини. Добилася його заміни. Тепер тут Драпатий. Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту.

Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту.

Луценко пропустив прорив Очеретиного на Покровськ і не покараний.

Жоден генерал не покараний ні при Залужному, ні при Сирському. Вони "спливають" знову і знову. Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський - частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але.

Але! Прошу і закликаю зараз бригади триматися. Ви знаєте, як воювати, ви вмієте. Подолаємо. І внутрішню армійську гниль, і росіян. Зараз гартується історія. Втримайте.

Не мовчатиму. Тільки факти.

Олександре Станіславовичу, last call.

 

Якби ж тільки вона. 

«Кому ви віддали фронт!?»: Стерненко, слідом за Безуглою, заявив про Катастрофу

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: radiotrek.rv.ua/blog/komu-vi-viddali-front-sternenko-slidom-za-bezugloyu-zaviv-pro-katastrofu-foto_326368.html

"Командувачем ОСУВ Хортиця призначено генерала Содоля.

 

Для розуміння, Хортиця це весь східний фронт — від півночі Харківщини до Вугледара.

 

І це призначення — кадрова катастрофа.

Гіршу кандидатуру, якій плювати на життя солдата, було складно уявити.

 

Раніше Содоль командував морською піхотою.

 

Жоден бойовий морпіх про нього не скаже цензурного слова.

В мережі маса прикладів, коли морську піхоту Содоль просто «зточував» — від трагедії із 37 бригадою морської піхоти до відправки на лівий берег морпіхів без будь-якого забезпечення та захисту.

 

Дуже дивно бачити декларування державою цінності людського життя та призначати на таку високу посаду того, хто ставиться до особового складу у найгірших традиціях Жукова.

 

Ми почнемо змінюватись на краще та матимемо шанси перемагати, коли відповідальність буде нести і генералітет.

 

Втратив бездумно людей — тюрма замість посади.

 

А не підвищення, як зараз."

Стерненко постійно спілкується з військовими, тому знає ситуацію не по слухам. 

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, US7IGN сказав:

Сьогодні підкинуло мені це відео https://www.facebook.com/reel/967970838101150 і я подивився на реальність його очима і зрозумів дещо неприємну для нього річ.

ні, питання не в його виборі що і як робити, а в його ставленні до цього питання. з мого віку та досвіду, зумовленого віком, я знаю що ти ніхто і тобі ніхто нічого не винен поки ти не примусиш інших поважати себе та свою позицію. я пережив важкі часи і знаю що за все треба поборотися. а цей хлопець очевидно цього ще не знає, але вже демонструє свою нездатність до боротьби в принципі. також не треба забувати що вирішує не пасивна більшість, яку можна гнати на вибори, облік чи навіть на фронт, а активна меншість, яка може легко та швидко перехопити ініціативу. і тоді те саме старанно перераховане стадо побіжить в протилежний бік...

Чудовий вибір - ідеальний раб. Гречкосії - мета будь якого режиму. Бери його голими руками, гноби скільки зможеш - а він протестуватиме стоячи на колінах, читатиме Ганді, толстого і радітиме нікчемному життю

Дуже схоже на іпсо ворога, ановлювати, лчно, пропаҐанди - такі ролики масштабуватимуться в прогресії

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

"5 років. Мої роздуми, особиста думка.

Президент не з системи, зруйнував систему. Це, мабуть, найбільше досягнення Зеленського

Хех, ломать - не строїть. Якщо ламати - це була єдина мета - то з нею успішно справились. Яку ціну заплатили особисто ви за злам системи?

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, sribnuu сказав:

Про яку саме систему мова йдеться? Скільки різних систем зруйнованих, хоча роботи ще багато.

Систему державного управління. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Дощ сказав:

Чудовий вибір - ідеальний раб. Гречкосії - мета будь якого режиму. Бери його голими руками, гноби скільки зможеш - а він протестуватиме стоячи на колінах, читатиме Ганді, толстого і радітиме нікчемному життю

Дуже схоже на іпсо ворога, ановлювати, лчно, пропаҐанди - такі ролики масштабуватимуться в прогресії

Не все то іпсо що правда. Правда в тому що суспільство неоднорідне. Є ті хто повоювати, є ті хто подумати, і є ті хто на колінах постояти. І ще багато інших. Їх здібності можна об'єднати і обернути на користь і їм і державі, а можна все на лайно перетворити. Державою керувати не так просто як деяким здається...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️Термін дії довідки з висновком щодо придатності до військової служби – один рік, – постанова Кабміну. 

Раніше речник Міноборони Лазуткін зазначив, що постанова ВЛК дійсна протягом 5 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

Не все то іпсо що правда. Правда в тому що суспільство неоднорідне. Є ті хто повоювати, є ті хто подумати, і є ті хто на колінах постояти. І ще багато інших. Їх здібності можна об'єднати і обернути на користь і їм і державі, а можна все на лайно перетворити. Державою керувати не так просто як деяким здається...

Це так само як із законністю - один законослухняний і виконує закон, інший думає чи виконувати, інший манав бо закон на його думку кончений. І це стосується будь-якого закону - пдд, будівництво чи сплати податків. Але ці філософські категорії рівно до того часу поки не починають навколо сипатись 120 міни і гинути близькі - лиш тоді приходить усвідомлення що це нікчемне життя "в роздумах і сумнівах" коштує не більше життя жука, якого щойно розчавив черевиком

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дощ сказав:

Це так само як із законністю - один законослухняний і виконує закон, інший думає чи виконувати, інший манав бо закон на його думку кончений. І це стосується будь-якого закону - пдд, будівництво чи сплати податків. Але ці філософські категорії рівно до того часу поки не починають навколо сипатись 120 міни і гинути близькі - лиш тоді приходить усвідомлення що це нікчемне життя "в роздумах і сумнівах" коштує не більше життя жука, якого щойно розчавив черевиком

Це не філософські категорії, а те що треба враховувати якщо ти хочеш ефективності. Можна все примусом, але для його реалізації теж потрібен ресурс. Тому тих хто роздумує чи варто його нікчемне життя витрачати на чужі інтереси, більше ніж тих хто вже витрачає. Дурні люди навіть закони намагаються міряти справедливістю...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Чи призвело це до війни? - Так. Домовленості з росією, прикриті вишитими рушниками і зірваними складами боєприпасів, були порушені.

 Написано так ніби якраз домовленості з рашею призвели до війни і українці самі підривали склади. Дивний висновок, не було б підривів - не було б війни, чи всеж не так.

У причинах виникнення війни винні всі президенти - від тих, що ще продавали армійську зброю, ставили міністрів оборони-рашистів, до тих хто просрав Чонгар. Також винні лідери чільних світових країн, лідери НАТО та Європи. А в першооснові цієї ситуації стоїть сам народ, котрий обирав не зрозумій що. Балтійці усіх трьох країн, поляки, чехи, румуни, болгари обрали 30 років тому назад правильний шлях розвитку , а ми вибрали якийсь зіпсутий проросійський шлях, і тому за нас порахували що ми ще можемо піти бігцем у пострадянський колгосп і жити в такій імперії.

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...