Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

звісно може, але навряд чи вона трапиться найближчим часом.

Це якщо її навмисне не організувати.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це якщо її навмисне не організувати.

Ззовні - не варіант, дуже високі ризики неконтрольованого обігу ядерної зброї.

Зсередини - теж, бо високий ризик зміни правлячих еліт. Тобто замутити громадянську війну, щоб обґрунтувати згортання сво і не втратити обличчя і при цьому втратити владу. Хто на таке піде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Все що робить ця зе"команда" все з прицілом на майбутні вибори, варто проаналізувати закони які прийняли чи пропихають ці слуги олігархів,  ви бачили хоч один закон чи проект закону, де було б про підвищення  добробуту  українців,  підняття економіки,  тощо?   Скрізь тільки  про  заборони, дозволи, підняття податків...  Земордор2

ЗИ:  і не приписуйте мені порохобл..дство,  ніколи за Порошенка не голосував 

.А за кого ж ви тоді голосували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Хлопці та дівчатка бидлуватого типу, яких тут забагато, давайте перейдемо в конструктивне русло. Як ви вважаєте, чи може громадянська війна в РФ послужити приводом для припинення СВО?

Я тіко спитати, чи я підхожу під опис і можу відповідати чи помовчати?)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, outdoor24 сказал:

:pozor: вас контузило? якщо прослідкувати хід розмови, то моя претензія була щодо політичного піару стосовно підготовки до вторгнення. хоча я й розумію, для чого це було сказано.

добре рахувати супутні втрати сидячи в умовному Дніпрі чи Києві, а настрій у Херсоні не такий піднесений, нажаль.

 

я розумію , я знаю про трагедію у Бузковому парку .

Але , якщо Україна зустрічала кацапів не підготовленою , кацапи хазяйнували б не лише у Бучі , Ірпіні , Херсоні , а й у Миколаєві , Дніпрі , Одесі  ... Києві 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Хлопці та дівчатка бидлуватого типу, яких тут забагато, давайте перейдемо в конструктивне русло. Як ви вважаєте, чи може громадянська війна в РФ послужити приводом для припинення СВО?

хто з ким там воювати буде ? 

Поки що не бачу 

 

Мені здається , що навпаки - ганебна поразка кацапів , а ще статус держави терориста , може запустити центробіжні процеси у середині кацапії .

Саме тому американці й не оголошують кацапію країною терористом - бояться громадянської війни в кацапії .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, JFK сказав:

 

Я тіко спитати, чи я підхожу під опис і можу відповідати чи помовчати?)

Якщо ви думаєте, що я аналізую ваші повідомлення, то помиляєтесь. Я тільки бачу загальний тренд. І він мені не подобається. Не гоже так сратися.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

Але , якщо Україна зустрічала кацапів не підготовленою

Тобто, ви вважаєте, що обраний сценарій підготовки включав всі супутні жертви Маріуполя, околиць Києва, півдня України?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Якщо ви думаєте, що я аналізую ваші повідомлення, то помиляєтесь. Я тільки бачу загальний тренд. І він мені не подобається. Не гоже так сратися.

Ну ви то також одразу з козирів зайшли)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, outdoor24 сказав:

Ззовні - не варіант, дуже високі ризики неконтрольованого обігу ядерної зброї.

Зсередини - теж, бо високий ризик зміни правлячих еліт. Тобто замутити громадянську війну, щоб обґрунтувати згортання сво і не втратити обличчя і при цьому втратити владу. Хто на таке піде?

Продовження СВО теж не варіант. З правлячими элітами проблем нема, вони не зміняться. Ви погано розумієте росіян. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

хто з ким там воювати буде ? 

Поки що не бачу 

 

Мені здається , що навпаки - ганебна поразка кацапів , а ще статус держави терориста , може запустити центробіжні процеси у середині кацапії .

Саме тому американці й не оголошують кацапію країною терористом - бояться громадянської війни в кацапії .

О, в кацапії є кому з ким воювати. Ганебної поразки кацапії ніколи не буде. Ви недооцінюєте рівень внутрішньої пропаганди.

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

О, в кацапії є кому з ким воювати. Ганебної поразки кацапії ніколи не буде. Ви не дооцінюєте рівень внутрішньої пропаганди.

 

 

оказался наш отец  , не отцом , а сукою (с)

 

ті , хто очолять ворогуючі угрупування , використають саме фактор ганебної поразки - так було після поразки у Лівонській війни , поразка  у Кримськуй війні запустила перезагрузку "зверху" ,  після поразки у Російсько-Японській , після поразки у першій світовій ..... В кацапії традиційно криза влади  настає саме після ганебних нищівних поразок ( а зараз все йде саме до ганебної нищівної поразки )

І так - поразки Кримській  війні та Російсько-Японській  війні - ці війни  проходили на периферії , і , здавалося , не мали б справити такий сильний вплив   , але ж....

Що першому , що другому ніколашкам , ці війни вартували голови , а друга ще й запустила ланцюг подій , який поклав край імперії .

 

а зомбовані пропагандою - не суб'єктні - вони , якщо і будуть воювати , то  хіба що у якості  хашару 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, JFK сказал:

три години, як капітан очевидність на нашому форумі)

то нам новенького прислали. Замість чорта.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, kkost сказал:

то нам новенького прислали. Замість чорта.

А що зі старим? 🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

От навіщо ти так? Я все побачила с самого початку. А розважитися трохи 😆

 

от ці жінки)))) завжди так))()

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, outdoor24 сказал:

Мабуть в баню пішов перед зустріччю 

Казав що не бідна людина... Можна навіть kosmetologia.kiev.ua/kosmetologiya/intimnoe-otbelivanie/intimnoe-otbelivanie-anusa зробити з такого приводу 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

А що зі старим? 🤣

та ХЗ, десь подівся. Немолода людина вже, всяке може бути. Мо з Корнілом зустрівся, чи ще з ким)))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Бездомный сказав:

ті , хто очолять ворогуючі угрупування , використають саме фактор ганебної поразки - так було після поразки у Лівонській війни , поразка  у Кримськуй війні запустила перезагрузку "зверху" ,  після поразки у Російсько-Японській , після поразки у першій світовій ..... В кацапії традиційно криза влади  настає саме після ганебних нищівних поразок .

І так - поразки Кримській  війні та Російсько-Японській  війні - ці війни  проходили на периферії , і , здавалося , не мали б справити такий сильний вплив   , але ж....

Що першому , що другому ніколашкам , ці війни вартували голови , а друга ще й запустила ланцюг подій , який поклав край імперії .

 

а зомбовані пропагандою - не суб'єктні - вони , якщо і будуть воювати , то  хіба що у якості  хашару 

Але ж імперія все ще існує...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, kkost сказал:

та ХЗ, десь подівся. Немолода людина вже, всяке може бути. Мо з Корнілом зустрівся, чи ще з ким)))

Привіт Кирилу 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Але ж імперія все ще існує...

Но она все меньше и меньше. Постепенно скукожится до мошонки абизянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Привіт Кирилу 🤣

на місці зустрічі була знайдена беха?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, 7351 сказал:

 

Белгород уже не важен - там только лохи остались. Нужно добить до Ново-Огарево, а лучше Рублевки, чтоб они сами высадили окурка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, kkost сказал:

на місці зустрічі була знайдена беха?

 

головне не машина, а хто в її багажнику :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...