Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, Vikctor сказав:

Почалося вторгнення

 Воно б не почалося, якби українці масово не вважали вторгнення армії муравйова громадянською війною, ковпака - героєм, а окупацію України - трампліном для її розвитку. Як не почалося воно у країнах Балтії, де за такі погляди просто не давали паспорт громадянина.

1 годину тому, Vikctor сказав:

з'єбався якамога далі від подій

Бо не бажає приймати в них участі. Через пункт 1. 

1 годину тому, Vikctor сказав:

та ховається там у коморі чи в льоху

Ніде він не ховається: у повній відповідності до законодавства став на облік, позавчора повернувся з Франківська, перед цим - з Тернополя, на блок-посту до нього не виникло жодних питань.  

1 годину тому, Vikctor сказав:

Особисто мені насрати на те, що хтось з них колись писав.

"Какая разница" (с) 

1 годину тому, Vikctor сказав:

Не слова характерізують чоловіка. Лишень справи.

Дійсно, у чоловіка слова не повинні розходитись зі справами. Якщо казав, що "надо примирять" - то таки надо.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

Особисто я не побачив у словах пана Данилова чогось непріємного для себе. Я зреагував на земудараси від цього покидька.

Черговий земударас?  Методички нової не дали?  Йди за руZZкім кораблем!  

  • Дякую 1
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, 7351 сказал:

Чи хронологія подій (дописів) для Вас щось незрозуміле?

Я десь казав, що згоден з дописом  hause ? 

Він кинув лайна, ви кинули лайна. Вам здається, що ви чимось краще нього в цій ситуації? Ні, однакові. 

Я вам лише  натякнув (обом), що обидва не праві, лайно від вас полетіло в мене, з якимись дивними висосаними з пальця звинуваченнями

Я не збираюсь з  вами сперечатися в стилі "сам дурак".   Бережіть нерви. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, - QUEPASA - сказав:

Справа в тім, що срачі будуть завжди, й будуть ті хто за і ті хто проти. 
Це природній процес і з цим глобально нічого не зробиш... 

Нічого особистого, але ви хто? Зайшла на ваш профіль. Реестрація-сьогодні і одразу в тему війни...на будівельному форумі. Питаю, бо тут є "розумники", які клонуються під різними ніками, особливо, коли вони на "почесному відпочинку".

  • Лайк 6
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Я десь казав, що згоден з дописом  hause ? 

Він кинув лайна, ви кинули лайна. Вам здається, що ви чимось краще нього в цій ситуації? Ні, однакові. 

Я вам лише  натякнув (обом), що обидва не праві, лайно від вас полетіло в мене, з якимись дивними висосаними з пальця звинуваченнями

Я не збираюсь з  вами сперечатися в стилі "сам дурак".   Бережіть нерви. 

Саме непан Данілов своєю відвертою брехнею накидав лайна, чи нас "інакомислячих" ,котрі не входять у славнозвісні 73%,  вже можна вважати бидлом?   

  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, hause сказал:

Саме непан Данілов своєю відвертою брехнею накидав лайна, чи нас "інакомислячих" ,котрі не входять у славнозвісні 73%,  вже можна вважати бидлом?   

З вами теж сперечатись не збираюсь. Про Данилова і про готові/не готові вже тут ламали списи не один раз. Навіщо ви це знов притягнули? Знали ж, що почнеться срач. Легше стало?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, hause сказал:

Черговий земударас?  Методички нової не дали?  Йди за руZZкім кораблем!  

Спілкуватись із черговой порохохвойдою я не буду, бо то безперспективно - важко спілкуватись із людиною, якой зробили лоботомію. Я мав на увазі, що вже тиждень стримую себе, та не тягну сюди контент з твоїм кінченим світочем, або хоробрим воїном юлою плокулолом:pozor:. Й роблю це не тому, що змінив думку стосовно ціх потвор, а лишень тому що підтримую виникший зненацька мараторій у гілці.

  • Лайк 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 90BCO сказал:

Поки тут сруться, в Таганрог бавовну завезли :

t.me/operativnoZSU/41428

Невже лічилочка спрацювала?

"Повітряна тривога

Перейди до Таганрога"

  • Лайк 1
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, allanek сказав:

Нічого особистого, але ви хто? Зайшла на ваш профіль. Реестрація-сьогодні і одразу в тему війни...на будівельному форумі. Питаю, бо тут є "розумники", які клонуються під різними ніками, особливо, коли вони на "почесному відпочинку".

От так він вам все і скаже)) на навчаннях був а далі не знає як тут опинився.

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

або хоробрим воїном юлою плокулолом:pozor:

Я уже не раз говорил, что ты просто гнида

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Я уже не раз говорил, что ты просто гнида

А я в свою чергу не раз писав на чому вертів твою думку з цього або будь-якого іншого приводу.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Навіщо ви це знов притягнули? Знали ж, що почнеться срач. Легше стало?

Просто это тело не знало старой присказки:

- если бросаешься в собеседника говном, то не факт, что добросишь, а вот на руках говно точно останется.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, hause сказал:

Саме непан Данілов своєю відвертою брехнею накидав лайна, чи нас "інакомислячих" ,котрі не входять у славнозвісні 73%,  вже можна вважати бидлом?   

А шо там Мячик ляпнул? Я как то пропустил...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, JFK сказав:

От так він вам все і скаже)) на навчаннях був а далі не знає як тут опинився.

Судячи з змісту  дописів, то ви праві😉. З іншого боку, чому і не  послухати "легенду" появи тут новенького, ніж віковічний срач  "червоної та білої троянд" :classic_blink:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlegArh сказал:

Просто это тело не знало старой присказки:

- если бросаешься в собеседника говном, то не факт, что добросишь, а вот на руках говно точно останется.

а це зебидло вивчило би спочатку українську мову

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Судячи з змісту  дописів, то ви праві😉. З іншого боку, чому і не  послухати "легенду" появи тут новенького, ніж віковічний срач  "червоної та білої троянд" :classic_blink:

Та я з задоволенням послухаю) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, hause сказал:

а це зебидло вивчило би спочатку українську мову

а этот чмошник пошел за руzzким кораблем. :classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Орвелл з своїми двохвилинками ненависті дав маху. Не бачив бідолаха тривалості тутешніх срачів.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, outdoor24 сказав:

1. Включити до порядку денного дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) (реєстр. № 9037), поданий Президентом України як невідкладний.

сподіваюся, що наступні вибори Президента будуть згідно термінів, передбачених чинним законодавством, і ви теж побачите відношення суспільства до діючого.

Порошенко не міг не подати той законопроект. Це була і є воля народу України.

Порошенко імітував реформи. А там де не міг не робити, там мінімально прогинався.

Стосовно наступних виборів, то особисто Зеленському було би корисно не висувати свою кандидатуру, а поступитися тому, хто візьме на себе тягар післявоєнної кризи і лекторальний негатив після поствоєнного періода. А потім, можна знову обратися. 
Завдяки Порошенку після 2014-го року відбувалася руйнація політичного поля. 
Звісно, він рватиметься до влади, але йому вже на долі написано, йти слідом за мінськими домовленостями.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, - QUEPASA - сказав:

але я так само з Вами знайомий, як і ви зі мною, тому вибачте - паспорт показувати не буду.
 

Почалось...тому і питаю хто ви, що ви не знайомі не тільки зі мною, а і з усіма тут. Чомусь ніхто не відгукнувся, що знайомий з вами.

Паспорта не потрібно, але на форумах прийнято спочатку заходити в тему знайомств, потім вже, куди далі.

16 хвилин тому, - QUEPASA - сказав:

Скажіть дивно, коли чоловіку хочеться поговорити про війну коли йде війна?! ))

Дивно, що на просторі інету не знайшлось кращого місця побазікати про війну, ніж будівельний форум, з доволі сталою  і не чисельною спільнотою; крім того, багато хто тут знає один одного в реальному житті.

Питання до модерації форума. Може повернути умову, яка зникла з закриттям політичного розділу, коли в темах, накшалт цієї, був доступ тим, в кого була якась кількість дописів на форумі, начебто було 50?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Spiraea сказал:

Ага, Швець вчора майже те саме сказав. Про успішний контрнаступ.....

хто такий Швець  порівняно з Сунь Цзи ?

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Нічого особистого, але ви хто? Зайшла на ваш профіль. Реестрація-сьогодні і одразу в тему війни...на будівельному форумі. Питаю, бо тут є "розумники", які клонуються під різними ніками, особливо, коли вони на "почесному відпочинку".

Подивися уважно на його нік.

Якщо перекласти віршовано, то виходить «чётамухохлов». :grin:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...