Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, правда чи фейк:
(але, якщо це не фейк — то погано: на обмін вони навряд чи підуть, а годувати треба, нащо нам це?)
image.png.100ebf82923334ba75ca288577fc169f.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

навіть поважні війскові - наприклад Маркус

як можна визначити чим один військовий поважніший за іншого? хіба хтось має право ***іти без погодження та дозволу генштабу? це точно військові?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, iiigolkin сказал:

Не знаю, правда чи фейк:
(але, якщо це не фейк — то погано: на обмін вони навряд чи підуть, а годувати треба, нащо нам це?)
image.png.100ebf82923334ba75ca288577fc169f.png

готовий очолити виправний трудовий табір та щомісяця звітувати публічно про користь, яку вони принесли країні...

особисто мене завжди приваблювали технології будівництва та якість римських доріг...

  • Лайк 4
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Canton сказал:

Бывшая BlackWater по некоторым сведениям имеет в строю до 50 тыс штыков

Сомневаюсь, даже в глобальном масштабе.

Цитата

Так это и есть "армия". С танками и самолетами.

Так и я о чем, только это уже не классическая ЧВК.

Тут как бы ху*ло не объявил что СВО начала ЧВК, и мы тут не причем.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

только это уже не классическая ЧВК.

що спонукає людей користуватись шаблонами та вигаданими уявленнями про щось?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

що спонукає людей користуватись шаблонами та вигаданими уявленнями про щось?

Можно ЧВК хоть троллейбусом назвать, ничего не мешает.

Просто мы видим финал всех международных и дипломатических институтов.

И щас любая стран с претензиями к другой, может делать тоже самое, ихтамнет, это не мы и пр.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, lug сказал:

Хотя я не очень понимаю, как поможет количество мяса в современной войне? Не в штыковую же ходить?

Сучасне м'ясо пютлеру потрібно - щоб тероризувати , допитувати, вербувати та фільтрувати місцеве населення на окупованих територіях.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Можно ЧВК хоть троллейбусом назвать, ничего не мешает.

Просто мы видим финал всех международных и дипломатических институтов.

И щас любая стран с претензиями к другой, может делать тоже самое, ихтамнет, это не мы и пр.

а хіба колись було інакше? наївно думати що хтось тобі не присуне за першої ж нагоди...

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

а хіба колись було інакше? наївно думати що хтось тобі не присуне за першої ж нагоди...

 

Кто про что, а рузький обязательно про еблю......

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

И щас любая стран с претензиями к другой, может делать тоже самое, ихтамнет, это не мы и пр.

Якщо не від*издити рашку за це — то да, а так — ні.
Тре, щоб не кортіло.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

як можна визначити чим один військовий поважніший за іншого? хіба хтось має право ***іти без погодження та дозволу генштабу? це точно військові?

Ну якось же вас адвокатів ранжують та обирають замовникі. Чи ви такі всі однакові?:) Мені приїтель свого часу щось подібне про жінок казав))) Такий собі безхатько лайт...

Маркус приймає активну участь у створенні та тренуванні штурмового підрозділу і є головним сержантом (найважливіша ланка у натівських війсках) цього підрозділу, написав кнігу реалізовану кількістю більше 50 тис. (професійні відчизняні писменники б'ються лобами о стіну, бо не вірять що таке можливо). Тож моя особиста повага до нього дуже велика.

А ПИздіти у нас можуть всі - така риса демократії.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

готовий очолити виправний трудовий табір та щомісяця звітувати публічно про користь, яку вони принесли країні...

особисто мене завжди приваблювали технології будівництва та якість римських доріг...

Та й размінувати країну комусь потрібно. Як на мій погляд жоден руснявий не вартує навіть однієй кінцівкі Патрона.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Маркус приймає активну участь у створенні та тренуванні штурмового підрозділу і є головним сержантом (найважливіша ланка у натівських війсках) цього підрозділу

так він все ж таки військовий? якої армії?

Брєжнєв здається теж книжки писав... але не факт що читав :lol:

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Та й размінувати країну комусь потрібно. Як на мій погляд жоден руснявий не вартує навіть однієй кінцівкі Патрона.

Та да. Доволі дивно було б, якщо вони відмовляться забирати те, що їх сторона ставила.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

так він все ж таки військовий? якої армії?

Брєжнєв здається теж книжки писав... але не факт що читав :lol:

Іноді мені всеж такі здається, що то не аватарка, а особисте фото задовільного молдавського селюка))) Доречі вам як до очильника руху нетерплячих прив'язки до цегли та іншим матеріальним цінностям, стиль життя Маркуса легко зайшов би. Між активними подіями часів АТО, та повномасштабним вторгненням добродії звільнився із армії та поїхав із одним рюкзаком у подорож Скандінавією. Подолав сотні км за декілька місяців, та ще й з хворим коліном, кожного дня долаючи біль. Форест Гамп у живому втіленні... А більш за все мене вразили його стосункі із подругою - тут навіть пан безхатько аплодує стоячи. 24 лютого він прокинувшись після перших вибухів сказав щось на кшталт -"на цьому наши стосунки закінчуються - я їду воювати".

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

24 лютого він прокинувшись після перших вибухів сказав щось на кшталт -"на цьому наши стосунки закінчуються - я їду воювати".

так, казав таке в інтерв'ю, але хто зна може то були такі стосунки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Не знаю, правда чи фейк:
(але, якщо це не фейк — то погано: на обмін вони навряд чи підуть, а годувати треба, нащо нам це?)
image.png.100ebf82923334ba75ca288577fc169f.png

Вже пару днів гуляє ця картинка.Намагався взнати хоч щось-ніхто з "доступних" воїнів такого не чув.Так, зечьйо є, попадає регулярно між 200ми і 300ми.Але це не масово і на загальну статистику не впливає.Хоча і у мене звісно інформація не з усього фронту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Вже пару днів гуляє ця картинка.Намагався взнати хоч щось-ніхто з "доступних" воїнів такого не чув.Так, зечьйо є, попадає регулярно між 200ми і 300ми.Але це не масово і на загальну статистику не впливає.Хоча і у мене звісно інформація не з усього фронту.

 

ось кілька днів назад було, про масову здачу правда там ніби нема, просто окремий випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

ось кілька днів назад було, про масову здачу правда там ніби нема, просто окремий випадок.

В цого дядьки +4 роки за втечу. Профи.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vikctor сказал:

24 лютого він прокинувшись після перших вибухів сказав щось на кшталт -"на цьому наши стосунки закінчуються - я їду воювати".

то були не стосунки.

47 минут назад, Vikctor сказал:

звільнився із армії та поїхав із одним рюкзаком у подорож Скандінавією

я все це робив всією сім'єю

47 минут назад, Vikctor сказал:

а особисте фото задовільного молдавського селюка)))

ще років 10 і я досягну цього ідеалу. лише хіба моя стоматолог вирішить мені порівняти зуби під наркозом :lol:

але все ж таки повертаючись до питання авторитетних військових - де він служить зараз і чому має бути для мене авторитетом?

14 минут назад, loader сказал:

сь кілька днів назад було, про масову здачу правда там ніби нема, просто окремий випадок.

вони ще не знають що можна вимагати етапування в шведські колонії як військовополонених :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

де він служить зараз і чому має бути для мене авторитетом?

 

47 штурмовой полк.

ukrainer.net/batalyon-markusa/

Про авторитетность - промолчу...на вкус и цвет все фломастеры разные

Не Кривонос и не Марчелло...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 вересня Рада Європейського Союзу схвалила рішення про надання Україні в терміновому порядку додаткової макрофінансової допомоги в розмірі 5 млрд євро.

До кінця року Національний банк України очікує надходження анонсованого раніше офіційного фінансування на загальну суму близько 12 млрд доларів, у тому числі 8 млрд євро в межах програми макрофінансової допомоги від ЄС.

armyinform.com.ua/2022/09/20/rada-yes-nadast-ukrayini-5-mlrd-yevro-dodatkovoyi-makrofinansovoyi-dopomogy/

rada-yevropejskogo-soyuzu.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

47 штурмовой полк.

ukrainer.net/batalyon-markusa/

Про авторитетность - промолчу...на вкус и цвет все фломастеры разные

Не Кривонос и не Марчелло...

дякую! молодець що знайшов собі цікаву справу. я для себе поки не бачу такої. ще мабуть зарано. або не в цій країні...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

дякую! молодець що знайшов собі цікаву справу. я для себе поки не бачу такої. ще мабуть зарано. або не в цій країні...

Поинтересуйся, за что на него заводили уголовку в 2018 и чем закончилось...

У чела ярковыраженный ПТСР в запущенном виде

Гугли по ключу - Валера Ананьев. Он после этого случая вернулся к родной фамилии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...