Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, vadimv сказав:

У закритому указі путіна йдеться, що потрібно мобілізувати до 1 000 000 росіян, – ЗМІ

Про це повідомляє видання «Новая газета. Европа» з посиланням на співрозмовника в путінській адміністрації.

Пишуть, що спочатку обговорювалося питання занесення під гриф «для службового користування» всього тексту указу цілком – за це виступали представники Міноборони. Пізніше, за словами джерела, було ухвалено рішення приховати під грифом лише сьомий пункт, у якому справді йшлося про чисельність тих, хто має бути мобілізований.

«Цифру кілька разів виправляли, і зрештою зупинилися на мільйоні», – уточнив співрозмовник видання.

Судячи зі всього так і є.Через місяць-два вони почнуть прибувати в Україну.Коли я про це писав декілька місяців тому - місцева штурмова бригада мене з гівном з'їла: російські наративи,не бывать такому,через місяць їм тризда і т.д.

  • Лайк 2
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, laritus сказал:

Чому, наприклад, СБУ тільки у 2018 р. відкрило на нього справу (що не було зрозуміло, що усі порушення він робив у 2014 році?)?

Спитайте у СБУ. Але це не відміняє того факту, що при Порошенку відкрило, а при Зеленському закрило. Тому що для нової команди він був свій

2 часа назад, laritus сказал:

Поясніть, як суддя печерського суду Вовк пройшов люстрацію

Навіщо це посилання? Там лише про те, як Вовк виправдав друга ОП Портнова. Чому  ніхто не подав апеляцію?  А чому  Венедіктова не хотіла підписувати підозру Порошенку?

2 часа назад, laritus сказал:

Також поясніть чому той самий суддя Вовк допомагав Порошенку :) в 2020 р.

А де там про допомогу? Для вас мабуть це новина, але навіть самі погані судді іноді приймають правильні рішення. Це тільки дебіли хочуть, щоб закрили 5-го президента без будь-яких підстав, тим самим обосравшись на міжнародному рівні. Там за такими справами слідкують уважно. Неправові рішення такого рівня - це була б ганьба для країни.

Ви краще скажіть, чому Портнов в травні повернувся в Україну і  почувався тут доволі впевнено? Чому досі не реформовані суди?  Бо багатто питань ставите, а як справа доходить до відповідей - одразу в кущі. 

 

 

 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Патронатная служба "Азова" собирает 10 млн грн для освобожденных из плена бойцов – как помочь

www.5.ua/ru/obshchestvo/patronatnaia-sluzhba-azova-sobyraet-10-mln-hrn-dlia-osvobozhdennikh-yz-plena-boitsov-kak-pomoch-288297.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Спитайте у СБУ. Але це не відміняє того факту, що при Порошенку відкрило, а при Зеленському закрило. Тому що для нової команди він був свій

Ну так якщо ви не розумієте, що відкриття справи (це досудовий процес) нічого не означає, навіщо ви щось фактами називаєте? :). Факт, що той орган який відкрив, його ж і закрив :), факт, що за колишньої влади не було дано ходу судового розгляду (тобто його судити не було бажання).

1 час назад, Alvalk сказал:

Навіщо це посилання? Там лише про те, як Вовк виправдав друга ОП Портнова. Чому  ніхто не подав апеляцію?

Я так і зрозумів, що відповіді не буде (не зручне питання правда?) :)... будуть лише зустрічні запитання :). Чому ніхто не подав апеляцію? Та тому, що Луценко, а також СБУ нічого не розслідували (це зокрема також зазначено в листах, що оприлюднив Портнов) :) і тупо злили справу... як Луценко злив справу Савченко (йому не звикати зливати справи. Він для цього мабуть і був поставлений... прокурор без освіти :), де ви таке бачили взагалі?), але там хоч щось розслідували (була відеозйомка) :). По Портнову ніхто нічого не розслідував :). Чому? З тієї ж причини з якої не розслідували Медведчука (прослуховування було ще за часів Порошенко) :)... тому, що "Жити по-новому", на практиці виявилось "Жити по-старому" :)

1 час назад, Alvalk сказал:

А де там про допомогу? Для вас мабуть це новина, але навіть самі погані судді іноді приймають правильні рішення. Це тільки дебіли хочуть, щоб закрили 5-го президента без будь-яких підстав, тим самим обосравшись на міжнародному рівні. Там за такими справами слідкують уважно. Неправові рішення такого рівня - це була б ганьба для країни.

🤣 він продажний суддя (звичайно суб'єктивна оцінка) :). Платить Портнов допомогає Портнову, платить Порошенко допомогає Порошенку. Допомога полягає в тому, що він не розглядав справу (максимально відтягував, таким чином доїв Порошенко :)). Ні. Звичайні люди хочуть справедливості і щоб закони працювали однаково для всіх у цій країні. А Порошенко якраз не хоче справедливості :), тому Вовк і пройшов люстрацію :), так зрозуміло? Ганьба це коли колишній президент провів нібито реформу та люстрацію, а потім сам волає про політичні переслідування в судах, які він же і реформував чи люстрував :), як це можливо коли суди реформовані і незалежні?!?

1 час назад, Alvalk сказал:

Ви краще скажіть, чому Портнов в травні повернувся в Україну і  почувався тут доволі впевнено? Чому досі не реформовані суди?  Бо багатто питань ставите, а як справа доходить до відповідей - одразу в кущі. 

Я вам уже казав, що мені на Портнова начхати :), він ніхто і звати його ніяк :). Це для вас він щось означає як і Порошенко :)

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

що відкриття справи (це досудовий процес) нічого не означає

проти вас колись "відкривали справу"? після цього взагалі нічого в житті не змінилося? я свідомо не кажу про репутаційні втрати, які дійсно можуть бути не у всіх :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це треба ще раз переглянути, та ввести у шкільну програму для всебічного вивчення.

 

 

 

  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З 215 полонених, яких врятували з російського полону, безпосередньо 200 захисників обміняли на Віктора Медведчука.

З початку повномасштабного вторгнення рф загалом відбулося 20 таких звільнень, за результатами яких вдалося повернути з полону 802 бранців.

ssu.gov.ua/novyny/ochilnyk-sbu-vasyl-maliuk-rozpoviv-detali-obminu-medvedchuka-na-ukrainskykh-heroiv

 

photo_2022-09-21_23-18-02.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Privet сказав:

 

Не змогла розгледіти зовнішність жінки, але за вимовою, вона кацапка.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, US7IGN сказал:

проти вас колись "відкривали справу"? після цього взагалі нічого в житті не змінилося? я свідомо не кажу про репутаційні втрати, які дійсно можуть бути не у всіх :lol:

звичайно, ні. Так і проти Портного тільки у 2018 р. відкрили, а до списків його включили у 2014 р. і до 2018 р. не було ніякого розслідування його дій. І в цьому полягає питання, чому? Хто чий друг/кум/сват/брат? Аналогічно і щодо Медведчука. Просто відкрити справу і не розслідувати та не передавати до суду як це назвати?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, laritus сказал:

Просто відкрити справу і не розслідувати та не передавати до суду як це назвати?

ну у вас забирають закордонні паспорти, обмежують свободу пересування, проводять обшуки, прослуховування, викликають на допити, та ще багато цікавих речей з'являється у до цього нудному житті... після цього з'являється надія що ви не станете чекати на суд і скоригуєте свою поведінку та поділитесь грошима...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, JFK сказал:

Йобнуті

хай приймають. яка проблема почати вивозити з параши всіх бажаючих хоч зараз літаками?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, JFK сказав:

Йобнуті

Газонюхи.Смак крові з ген народу вивітрюється дуже не скоро.Цим німці і русские дуже схожі.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

хай приймають. яка проблема почати вивозити з параши всіх бажаючих хоч зараз літаками?

Не випускають.Тож це чистий піар від німців- вони будуть перші в черзі на співпрацю після війни.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, JFK сказав:

Йобнуті

Я думаю, це тролінг і спроба внести сумніви в російське суспільство. Я не бачу механізму потрапляння російського дізертира в Німеччину з Росії. 

Тепер, верхівка боятиметься, що їхні солдати здаватимуться в полон, а солдати мріятимуть про німецьке пиво з ковбасками і бажання померти «за родіну, за Путіна» зміниться бажанням ще пожити.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

Я думаю, це тролінг і спроба внести сумніви в російське суспільство. Я не бачу механізму потрапляння російського дізертира в Німеччину з Росії. 

Тепер, верхівка боятиметься, що їхні солдати здаватимуться в полон, а солдати мріятимуть про німецьке пиво з ковбасками і бажання померти «за родіну, за Путіна» зміниться бажанням ще пожити.

Так їх вже за кордоном повно(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

Я думаю, це тролінг і спроба внести сумніви в російське суспільство. Я не бачу механізму потрапляння російського дізертира в Німеччину з Росії. 

Тепер, верхівка боятиметься, що їхні солдати здаватимуться в полон, а солдати мріятимуть про німецьке пиво з ковбасками і бажання померти «за родіну, за Путіна» зміниться бажанням ще пожити.

Ніякої масової здачі в полон не буде-у кожного вдома сім'я.Фото батька над шкільним пісюаром з написом "батько зрадник" і питання вирішено.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...