Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

35 хвилин тому, sergio сказав:

В справжнього чоловіка мають бути цицкі від пива!

я віддаю перевагу традиційній комбінації - цицьки окремо, пиво окремо. а ви продовжуєте розкриватися з кожним постом з нового боку.

Змінено користувачем outdoor24
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Музей сказав:

Я не знаю, хто і що вважає, я запитала про те на якій підставі не дозволяють виїзд. Я не маю сумнівів, що така підстава є.

t.me/Tsaplienko/16293

Як я і писав, чіткої підстави немає. Є кривизна нормативних актів. Розумію що на одного реального студента 9 шахраїв. Але бувають у людей різні обставини...

На коментарі Olar що треба було батькам нормальний вуз вибирати і зарання виїздити відповідати не буду. Куди їй йти вже писав 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaxS сказав:

t.me/Tsaplienko/16293

Як я і писав, чіткої підстави немає. Є кривизна нормативних актів. Розумію що на одного реального студента 9 шахраїв. Але бувають у людей різні обставини...

На коментарі Olar що треба було батькам нормальний вуз вибирати і зарання виїздити відповідати не буду. Куди їй йти вже писав 

 

Скоро буде потрібно дуже багато солдатів.

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Vikctor сказав:

як русня потрапляє у Норвегію. Наче спільного кордону немає... Не на гумових човниках же.

Не знаю. Почула про те, що вже вчора перетинали якось кордон. Це було в тому відео  Дождя, про який я казала. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

1. Відкрита справа і арешт - це різни речі. Але закрили справу набагато пізніше - в серпні.

І що? питання залишається (це не відповідь) :). Чому, наприклад, СБУ тільки у 2018 р. відкрило на нього справу (що не було зрозуміло, що усі порушення він робив у 2014 році?)? Що було в період із 2014 по 2018 р.? А чому якщо відкрили у 2018 р. не довели до суду в тому ж 2018 р.? І чому не засудили заочно (як яника)?

16 минут назад, Alvalk сказал:

2. Якщо ви не помітили, що у Порошенка та його команди не було реальної влади вже з квітня, то мені додати немає що. Портнов приїхав в країну тоді, коли це стало безпечно для нього.

🤦‍♂️ Поясніть, як суддя печерського суду Вовк пройшов люстрацію :). Також поясніть чому той самий суддя Вовк допомагав Порошенку :) в 2020 р.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, allanek сказал:

Не знаю. Почула про те, що вже вчора перетинали якось кордон. Це було в тому відео  Дождя, про який я казала. 

у росії є спільний кордон з Норвегією, північ Кольського півострова над Фінляндією))

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, yukon сказав:

у росії є спільний кордон з Норвегією, північ Кольського півострова над Фінляндією))

хтось прогуляв географію))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера в росспабликах прошмандовки на окладе, вовсю разгоняли инфу, что сначала будут брать исключительно специалистов ядерных ракетоносцев и пр.

Сегодня пишут про облавы в стиле ОРДЛО)

пыня опять холопов надурил??

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Vikctor сказал:

Взагалі я ще можу зрозуміти казахів - країна величезна й якось ці русняві розчиняться

у нас вже розчинилися...

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 Мб

Оккупант, который попал под обмен, выражает желание вернуться воевать в Украину.

Пусть едет, в следующий раз в плен его уже никто не возьмет

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Скоро буде потрібно дуже багато солдатів.

У закритому указі путіна йдеться, що потрібно мобілізувати до 1 000 000 росіян, – ЗМІ

Про це повідомляє видання «Новая газета. Европа» з посиланням на співрозмовника в путінській адміністрації.

Пишуть, що спочатку обговорювалося питання занесення під гриф «для службового користування» всього тексту указу цілком – за це виступали представники Міноборони. Пізніше, за словами джерела, було ухвалено рішення приховати під грифом лише сьомий пункт, у якому справді йшлося про чисельність тих, хто має бути мобілізований.

«Цифру кілька разів виправляли, і зрештою зупинилися на мільйоні», – уточнив співрозмовник видання.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dr.Yura сказал:

відео 17Мб

Моджахед теперь сидит и жалеет, что не кончил красавца.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, irina1969 сказал:

хтось прогуляв географію))

Так, і чесно про це написав. Мало того - навіть в радянськой школі я не дізнався, що існує спільний кордон із Норвегією, бо для оцінкі відмінно потрібно було кожен раз відповідаючи на будь-яке питання на географії вструмити речення на кшталт - рівень розвитку важкой промисловості в наш час визначає економічну та війскову могутність країни.:pozor: Я раскрив цю сістему ще у восьмому класі й ні кому про це не казав, бо отримував виключно п'ятіркі до самого випускного... Ба більше скажу - відомий ватан Кіріл досі так вважає. Навіть в цієй темі подібне повторював у розрізі тімчасово окупованих руснею теріторій.

 

Я не знаю як спромоглося покоління чеченів 90-их та 00-их років довго протистояти московії, бо зараз це виключно тік-ток війска. Як з боку кадирівців (аж цікаво - ці ослойоби дійсно не розуміють як жалегідно це виглядає?):

 

 

 

Так само чечені з нашого боку якісь дивні роліки викладають - вже не перший раз подібне бачу...

 

 

 

 

 

Є в мене підозра, що вплив українських добровольців на хід чеченськіх воєн був більш значущім ніж вважається...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, DimaF сказал:

Вчера в росспабликах прошмандовки на окладе, вовсю разгоняли инфу, что сначала будут брать исключительно специалистов ядерных ракетоносцев и пр.

Сегодня пишут про облавы в стиле ОРДЛО)

пыня опять холопов надурил??

А що з'явилися вакансії на ядерних ракетоносцях?

 

26 минут назад, US7IGN сказал:

у нас вже розчинилися...

Туше. Але в них я впевнений сітуація не краще й до цього була - вся північна частина країни заселена ватніками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Vikctor сказал:

Так само чечені з нашого боку якісь дивні роліки викладають - вже не перший раз подібне бачу...

В армии знавал ихтамнета зенитчика в Сирии. Учил братский народ стрелами пользоваться. Говорит объяснить что то типа захвата цели было не реально.
Похоже это они с РПГ по БПЛА лупят.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Vikctor сказав:

, і чесно про це написав. Мало того - навіть в радянськой школі я не дізнався, що існує спільний кордон із Норвегією,

І я чесно казала, що не знаю і не бачу нічого такого в тому. Колись знала, бо директорка школи була вчителькою географії,  з часом забулось)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Так в тому й справа, що полякі та балтійці не пускають навіть по раніше виданим. Маю на увазі турістичні візи.

А як русня потрапляє у Норвегію. Наче спільного кордону немає... Не на гумових човниках же...

Взагалі я ще можу зрозуміти казахів - країна величезна й якось ці русняві розчиняться, а Грузії це навіщо?

Там щось зі Шпіцбергеном пов'язано. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

А як русня потрапляє у Норвегію. Наче спільного кордону немає... Не на гумових човниках же...

Там федеральная трасса с Мурманска на Киркинесс идет. Но сейчас наверно уже на снегоходах.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vikctor сказал:

 

 

 

який кумедний. дивно що досі не президент. пореготати який тупий путєн і все. а нудний старий Байден все носиться з тією армія, мова, віра зброєю для України...

23 минуты назад, sergio сказал:

Там щось зі Шпіцбергеном пов'язано. 

сказали прогуляв географію, то не вийо... :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

 

сказали прогуляв географію, то не вийо... :lol:

Ах, мой батюшка! Да извозчики-то на что ж? Это их дело. Это-таки и наука-то не дворянская. Дворянин только скажи: повези меня туда, свезут, куда изволишь. (С)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, AOZ1 сказал:

Там федеральная трасса с Мурманска на Киркинесс идет. Но сейчас наверно уже на снегоходах.

Там еще раздетые ходят

webcam.scs.com.ua/europe/norway/kirkenes/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Норвегія прийшла до тями

️Норвегія з 22 вересня офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з РФ, йдеться у повідомленні Директорату імміграції Норвегії 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, irina1969 сказал:

Норвегія прийшла до тями

️Норвегія з 22 вересня офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з РФ, йдеться у повідомленні Директорату імміграції Норвегії 

Не имеет значения с точки зрения турвиз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...