Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

як тільки почнеться регламентація що може подобатись що ні, я поїду звідси

ваш сарказм іноді недоречний, я лише про це.

про владу - сподіваюся 73% (та й 25%) зроблять якісь висновки після війни

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

Я не дуже слідкую за його "творчістю", тому не знаю його думку з цього приводу.

Я тоже не слежу, но вчера спецом послушал все говорящие головы.

Чтобы было понятно, если сегодня раб кидается бумажным стаканом в полицейского, то никому не известно что будет если этого раба вооружить. А повестки всем задержанным вчера раздают аж бегом.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, laritus сказал:

а чим це їм допоможе, якщо їх громадяни здадуться в наш полон і поповнять нашу армію (той самий легіон Росії наприклад?)? може ще й техніку нам приженуть :)

Боюся що "легіон росії" це наше ІПСО.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, AOZ1 сказал:

Арестович нифига не знает русский мир, дают бунтарям оружие. Интересно будет.

www.pravda.com.ua/rus/news/2022/09/22/7368582/

У мене давно таке враження, що х**лу вже пофіг на результати війни. Мова йде вже не про перемогу, а про його виживання. Тому він намагається по максимуму знищити (нашими руками) непокірних. Як то зеки (завжди не контрольовані), добровольці (якщо йдуть добровільно, то в них забагато тестостерону, а такі завжди становлять загрозу під час погіршення рівня життя та бунтів), і ось зараз ті, хто має іншу точку зору від офіційної. Все сходиться. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, outdoor24 сказал:

ваш сарказм іноді недоречний, я лише про це.

про владу - сподіваюся 73% (та й 25%) зроблять якісь висновки після війни

якщо з мене забрати сарказм, то в мене виростуть цицьки, почну вирощувати якусь ***ню та я стану схожий на одну з тутешніх баб. воно мені треба? :lol:

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, outdoor24 сказал:

ви точно з України?

Уже не раз писала - паталогически безграмотна. Пишу с кучей ошибок на любом языке :)

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Північна Корея офіційно відхрестилася від росіі

КНДР заявила, що ніколи не постачала зброю чи боєприпаси до росії і не планує це робити, - повідомило агентство Reuters."

Агов, мужики! Ні, не чіпайте нас, вони ж ненормальні, ми не з ними!  )))

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

якщо з мене забрати сарказм, то в мене виростуть цицьки,

такої назви для чоловічих геніталій я ще не чув 😉

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

"Північна Корея офіційно відхрестилася від росіі

КНДР заявила, що ніколи не постачала зброю чи боєприпаси до росії і не планує це робити, - повідомило агентство Reuters."

Агов, мужики! Ні, не чіпайте нас, вони ж ненормальні, ми не з ними!  )))

А Березовец сказал что в Харьковской области затрофеили снаряды с иероглифами. Пока разбираются что это Корея, Китай или сделано на экспорт для Китая. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vikctor сказал:

Боюся що "легіон росії" це наше ІПСО.

впевнений, що ні (приклад Ілля Богданів росіянин, що перейшов на наш бік в 2014 р., назва  цього підрозділу, або кількість не має значення, важлива сама участь колишніх громадян РФ :), тому, що це остаточно доб'є російську пропаганду :) з їхньої точки зору росіяни не можуть воювати проти себе :). Може цей легіон ніколи і не воює і їм зброю не видадуть :), але факт переходу росіян на наш бік швидше закінче війну це інформаційна зброя :)) :). На території РФ постійно, щось підпалюють :), з їхнього боку хтось також працює.

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

А Березовец сказал что в Харьковской области затрофеили снаряды с иероглифами.

Ну я не здивуюсь, якщо Корея щось і поставляє. Але ж показово, що відхрещується від цього, бо раша зараз дуже токсична

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

Але ж показово, що відхрещується від цього

це не вона відхрещується, а Китай. я розумію що звідси погано видно, але так звана північна корея це щось подібне до лугандонії

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишуть про черги на кордонах з Фінляндією, Грузією.

Нагадайте хто росіянам, що Монголія теж закордон і потрапити туди можливо пішки та без документів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, outdoor24 сказал:

такої назви для чоловічих геніталій я ще не чув 😉

В справжнього чоловіка мають бути цицкі від пива! 😸

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Пишуть про черги на кордонах з Фінляндією, Грузією.

Нагадайте хто росіянам, що Монголія теж закордон і потрапити туди можливо пішки та без документів.

В Монголіі вже росiян бiльш нiж монголiв. То ви неуважно читали. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Мене турбує, чому зрадник повернувся в Україну щойно пройшли вибори

Экс-заместитель главы администрации президента-беглеца Виктора Януковича Андрей Портнов заявил о возвращении в Украину.

Об этом Портнов сообщил в своем Тelegram-канале 19 мая.

 Инаугурация Зеленского. Киев. 20 мая 2019

Screenshot_11.thumb.jpg.cf4ff8525d87014ddc7740927661e87b.jpg

 

Голова СБУ Грицак подав у відставку 20 травня, був звільнений у серпні 2019р

Наче ж передача влади ще не відбулась, ніщо не заважало виконати те, що потім стали вимагати від інших.

ТАК КИМ І ЧОМУ НЕ БУВ ЗААРЕШТОВАНИЙ ПОРТНОВ?!!! pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Alvalk сказал:

"Північна Корея офіційно відхрестилася від росіі

КНДР заявила, що ніколи не постачала зброю чи боєприпаси до росії і не планує це робити, - повідомило агентство Reuters."

Агов, мужики! Ні, не чіпайте нас, вони ж ненормальні, ми не з ними!  )))

Ми вже чули щось подібне з боку ірану деякий час тому....

25 минут назад, laritus сказал:

впевнений, що ні (приклад Ілля Богданів росіянин, що перейшов на наш бік в 2014 р., назва  цього підрозділу, або кількість не має значення, важлива сама участь колишніх громадян РФ :), тому, що це остаточно доб'є російську пропаганду :) з їхньої точки зору росіяни не можуть воювати проти себе :). Може цей легіон ніколи і не воює і їм зброю не видадуть :), але факт переходу росіян на наш бік швидше закінче війну це інформаційна зброя :)) :). На території РФ постійно, щось підпалюють :), з їхнього боку хтось також працює.

Я не казав, що росіяни не воюють на нашому боці. Безумовно воюють. Але здебільшого они сами приїздили ще у 2014-му та записувались у добровольчі батальйони. А створення "батальйону росії" із війсковополоненних це ІПСО. Навіть якщо  дійсно не бракувало б бажаючих, то створювати окремий підрозділ із тіх, хто може в будь-яку мить повернути зброю в інший бік - якось не дуже розумно...

26 минут назад, AOZ1 сказал:

А Березовец сказал что в Харьковской области затрофеили снаряды с иероглифами. Пока разбираются что это Корея, Китай или сделано на экспорт для Китая. 

Ну, якщо такий славетний війсковий блогер:pozor: сказав, тоді так і є... Хоча майже одразу в каментах вказали, що по-перше у корейців не ієрогліфи, а букви (хоча й схожи чімось на ієрогліфи), а по-друге це міни 60мм, а мінометів подібного калібру у русні немає...

Хоча - нам хорвати зараз предають гармати й снаряди 130мм, чого в нас теж напевно не було. Про 155мм та 105мм й не згадую...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Музей сказал:

Пишуть про черги на кордонах з Фінляндією, Грузією.

Нагадайте хто росіянам, що Монголія теж закордон і потрапити туди можливо пішки та без документів.

Даремно іронізуєте - туда чергі ще від учора... Я чомусь вважав, що фіни одночасно із балтійскима країнами та Польщею припинили впускати русню ще  на початку минулого тижня. А з'ясувалося, що тупонули й зараз вигребають...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Музей сказав:

 

Нагадайте хто росіянам, що Монголія теж закордон і потрапити туди можливо пішки та без документів.

Вже. Кажуть, що їх туди набігло більш, ніж все населення Монголії . Вночі дивилась відео,  де канал Дождь, просив дати поради засновницю сайту "Гайда кудись там". Це музика для вух, воно щось там хвилин на 10, але настрій піднімає.  Вой на болотах, куди тікати, ще то видовище.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Об этом Портнов сообщил в своем Тelegram-канале 19 мая.

 Инаугурация Зеленского. Киев. 20 мая 2019

:pozor:

1. Відкрита справа і арешт - це різни речі. Але закрили справу набагато пізніше - в серпні.

2. Якщо ви не помітили, що у Порошенка та його команди не було реальної влади вже з квітня, то мені додати немає що. Портнов приїхав в країну тоді, коли це стало безпечно для нього.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

А з'ясувалося, що тупонули й зараз вигребають...

А разве речь не шла про выдачу новых виз??

Вполне возможно что по выданным ранее пускают..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

з'ясувалося, що тупонули й зараз вигребають.

Норвегія теж вигрібає, бо пускає орків. Мені "подобається", що вони ці щурячі біга називають протестом проти режиму бункерного :pozor:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

А разве речь не шла про выдачу новых виз??

Вполне возможно что по выданным ранее пускают..

Так в тому й справа, що полякі та балтійці не пускають навіть по раніше виданим. Маю на увазі турістичні візи.

Только что, allanek сказал:

Норвегія теж вигрібає, бо пускає орків. Мені "подобається", що вони ці щурячі біга називають протестом проти режиму бункерного :pozor:

А як русня потрапляє у Норвегію. Наче спільного кордону немає... Не на гумових човниках же...

Взагалі я ще можу зрозуміти казахів - країна величезна й якось ці русняві розчиняться, а Грузії це навіщо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Alvalk сказал:

"Північна Корея офіційно відхрестилася від росіі

КНДР заявила, що ніколи не постачала зброю чи боєприпаси до росії і не планує це робити, - повідомило агентство Reuters."

Агов, мужики! Ні, не чіпайте нас, вони ж ненормальні, ми не з ними!  )))

Іран теж казав, що не поставляє безпилотника ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

а Грузії це навіщо?

Потому что как и турки, и вашим и нашим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...