Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

🤣🤣🤣🤣.Щур втратив віру в боха🤦‍♂️ і здобув віру в українців👍

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Такі повідомлення ,в основному, це наші тролять🤣.Хоча все може бути.Від русских можна очікувати будь чого.Я то знаю.

Не это правда. Наши там тролят мама не горюй, есть за что. Но это было даже с фотками.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Так в нас мобілізація вже йде. Про яку ще тре казати? Про те, що буде важко, всі і так знають. Навіщо про це весь час казати? 

Судячи по нашому населенню яке чесно збиралось на шашлики- про це потрібно говорити по декілька раз на день.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Так в нас мобілізація вже йде. Про яку ще тре казати? Про те, що буде важко, всі і так знають. Навіщо про це весь час казати? 

у нього робота така 😂, зміцнювати протестні настрої, сіяти паніку.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Судячи по нашому населенню яке чесно збиралось на шашлики- про це потрібно говорити по декілька раз на день.

це ти судиш по собі,а в моєму під'їзді вже четверо(разом зі мною) мобілізовано.це десь з десяти.

з них троє добровільно з'явились,без відмазок,якщо ти розумієш про що я кажу ☝️

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Не это правда. Наши там тролят мама не горюй, есть за что. Но это было даже с фотками.

Цілком можливо- паніка☝️.Зараз вся увага на Дагестан- мізерний шанс що там щось буде - поки зберігається.Це б нам ой як допомогло б.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

"Идём на убой со мной"

В Хабаровском крае агитатор во время процесса мобилизации заявил, что мужики должны пойти на убой, если они не «ссыкуны».

Є відео. Вони не проти війни чи мобілізації. Сперічаються лишень про те, що не слід ось так прямо казати на забій...

 

 

 

4 часа назад, karbo сказал:

... арестович, який практично висловлює державну позицію в цьому питанні.

 

Зовсім у цьому не впевнений. Останнім часом він тупо пересказує фейгіну зміст зедканалів за минулу добу. В мене й раніше були підозри, що в нього тупо немає джерел війсковой інформації. Навколополітичні напевно є.

 

4 часа назад, Бездомный сказал:

США попередили Росію, що застосування ядерної зброї матиме катастрофічні наслідки для РФ Джерело: https://censor.net/ua/n3369483

можливе застосування ядерної зброї вперше з часів Другої світової війни 

мабуть кацапи дали привід  для подібниго попередження ? :unknown:

 

Мене турбує, що цю заяву зробив курча Салліван, а яструби Блінкен чи Остін подібного досі не казали.

3 часа назад, AOZ1 сказал:

Там росгвардии как раз 300 000.

Впевнений що наразі значно меньше, бо частина залишилась в українськой землі.

 

 

Наши якийсь бізнес з полоненимі мутять. Цікаво виглядає.

 

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Цілком можливо- паніка☝️.Зараз вся увага на Дагестан- мізерний шанс що там щось буде - поки зберігається.Це б нам ой як допомогло б.

розумниииий,аж страшно! 

☝️

))) і головне,яке мислення "стратегічне" ,який "масштаб",який "глибокий аналіз" і "тонке відчуття ситуаціі"!!!

чорт одним словом...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Юрий Киев сказав:

розумниииий,аж страшно! 

☝️

))) і головне,яке мислення "стратегічне" ,який "масштаб",який "глибокий аналіз" і "тонке відчуття ситуаціі"!!!

чорт одним словом...

Юра , ви поводите себе як шавка. Зі сторони дуже жалюгідно виглядає.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Юра , ви поводите себе як шавка. Зі сторони дуже жалюгідно виглядає.

Та звичайно,як же може по іншому)))

якесь падло збрехало і робить морду козлячу -"а нічого і не було". і звикло це падло брехати постійно.

спати буде сьогодні це падло погано ☝️

в голові це буде крутитись і не давати спати почуття своєї ницисті і нікчемності.

боягузтво визнати провину - це говорить багато про що.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Та звичайно,як же може по іншому)))

якесь падло збрехало і робить морду козлячу -"а нічого і не було". і звикло це падло брехати постійно.

спати буде сьогодні це падло погано ☝️

в голові це буде крутитись і не давати спати почуття своєї ницисті і нікчемності.

боягузтво визнати провину - це говорить багато про що.

Я ніколи нікого не обманюю.Ви самі заплутались в потоці свого гівна яке виливаєте на сторінки цього форуму.Я ще жодного разу не бачив щоб через 15 хв після появи Ви не бризкались в когось жовчею.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Юрий Киев сказал:

мадам,ви геостратег 80 левела я так розумію,у вас претензіі до ЗСУ,що не змогли весь кордон прикрити - довжину без вікі знаєте хоч,а також всі важливі об'єкти,чи до яценюка,що стіну під Гостомелем не побудував?

Я знаю, что самое очевидное направление вторжения - не было ни прикрыто, ни оборудовано для обороны, наши защитники полегли там ни за что, и русня маршем прошла за пару дней до Мариуполя. Чего я не знаю - когда будет следующий обмен военнопленными, которых там за раз орки получили больше двух тысяч.

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Я знаю, что самое очевидное направление вторжения - не было ни прикрыто, ни оборудовано для обороны, наши защитники полегли там ни за что, и русня маршем прошла за пару дней до Мариуполя. Чего я не знаю - когда будет следующий обмен военнопленными, которых там за раз орки получили больше двух тысяч.

 

 

ні,ну зрозуміло,що ви то - огого! всі направлення знали,і що прикривати знали,а от генштаб і Залужний не знав.

ТОМУ І ЗАХИСНИКИ ЗАГИНУЛИ "НІ ЗА ЩО" .

ну,такі вислови - це дно ,дніще. немає слів,одні вирази.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Юрий Киев сказал:

ні,ну зрозуміло,що ви то - огого! всі направлення знали,і що прикривати знали,а от генштаб і Залужний не знав.

ТОМУ І ЗАХИСНИКИ ЗАГИНУЛИ "НІ ЗА ЩО" .

ну,такі вислови - це дно ,дніще. немає слів,одні вирази.

 

Прічому мадам про це все дізналася із Польщі... Який стратег пропадає, покі доводиться задовольнятися нікчемами Залужним, Шапталой, Сирським, Наєвим та іншими марними генералами...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vikctor сказал:

Зовсім у цьому не впевнений. Останнім часом він тупо пересказує фейгіну зміст зедканалів за минулу добу. В мене й раніше були підозри, що в нього тупо немає джерел війсковой інформації. Навколополітичні напевно є.

Безпредметна суперечка, достатньо переглянути його відео, щоби переконатися про що він говорив. У його думці частина думки його оточення. Значить вони там так у верхах вважають. При тому, жодних заперечень цьому я так і не чув.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ще по Дагистану - максимально швидко засудять декількох протестувальників до серйозних термінів - на цьому все й закінчиться.Надовго.Я так думаю.

Не зрозумів. А тисячу порушників що просто так відпустять чи їх не наздогнали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, John_ сказав:

Не зрозумів. А тисячу порушників що просто так відпустять чи їх не наздогнали?

Де Ви там 1000 побачили🙂? Затримано біля 100 чоловік - остальні розбіглись.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Юрий Киев сказал:

ні,ну зрозуміло,що ви то - огого! всі направлення знали,і що прикривати знали,а от генштаб і Залужний не знав.

ТОМУ І ЗАХИСНИКИ ЗАГИНУЛИ "НІ ЗА ЩО" .

ну,такі вислови - це дно ,дніще. немає слів,одні вирази.

 

Ну если вам хочется других висловів - единий информационный марафон в помощь. Там все говорят одинаковые одобренный тексты.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не маю жодного сумніву.Але тільки дурень не розуміє чим загрожує їх мобілізація Україні.Тож логічно було б щоб хтось з політичного керівництва зробив звернення до народу типу: готуйтесь також до мобілізації , буде дуже важко, але це потрібно щоб вистояти і т.д.

Правда зараз найважливіша зброя.

Хімарси, абрамси, ф16 зараз найважливіша зброя. Достатньо посадити 5к наших воїнів за хімарси а не піхотою бігати. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Vikctor сказал:

Прічому мадам про це все дізналася із Польщі... Який стратег пропадає, покі доводиться задовольнятися нікчемами Залужним, Шапталой, Сирським, Наєвим та іншими марними генералами...

Решили прикрыться громкими именами? Так они военные - они политических решений не принимают. А кто у нас там с Крымом накануне вторжения шаттлы запускал, чтобы покатушки удобные были? 

Та ладно, не парьтесь - все хорошо и вы самые патриотичные патриоты, не берите дурное в голову.)

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Агидель сказал:

Ну если вам хочется других висловів - единий информационный марафон в помощь. Там все говорят одинаковые одобренный тексты.

а ви вибираєте гнати дніще?

 

 

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Агидель сказал:

Решили прикрыться громкими именами? Так они военные - они политических решений не принимают. А кто у нас там с Крымом накануне вторжения шаттлы запускал, чтобы покатушки удобные были? 

Та ладно, не парьтесь - все хорошо и вы самые патриотичные патриоты, не берите дурное в голову.)

)))

шаттли,покатушкі...мда...

яке це має відношення до вирішення військових завдань,чи в вашій голові - генштаб,командування секторів не відпрацьовує план оборонних дій ?

єрмак з арестовичем заважає?

 

 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Де Ви там 1000 побачили🙂? Затримано біля 100 чоловік - остальні розбіглись.

Як так. За лист з написом раніше засуджували. А тут тисячі скандують нет войне і безкарно розійшлись. Походу росгвардія все таки гниє в українській землі.

Змінено користувачем John_
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...