Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

52 хвилини тому, DimaF сказав:

Бесполезно!!!

Гробы туда идут уже 7-й месяц, им бы жигули купить, и все!!!

У них не хватает мозгов даже понять, что жигули у них теперь с одноразовым мотором (с ремнем ГРМ на 40 тыс) и без ремней безопасности.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

А як на мене - треба казати москалям інші речі

 

- Дивитесь , ви напали на Україну з усіх боків , о 5-ій ранку...

- Через 7-м місяців ви майже отримали поразку    - виявилось, що професійної армії у вас не має. 

- путін вимушений мобілізовувати .

 

- Усе це наслідки талановитого керівництва путіна - армія розкрадена.

- При путіні у вас не має перспектив - тотальна корупція, санкції, світова ізоляція.

- не треба вам усугубляти своє становище. 

 

 

   

 

1 час назад, Privet сказал:

Коли до них поїдуть перші гроби з мобіками - треба щоб їм хтось  вже заздалегідь сказав, що це наслідки тотального розкрадання так званої професійної армії - наслідки панування божевільного путіна та його оточення крадіїв.

 

 

А що саме ви прагнете досгнути ціми меседжами? Відчинити очі русні? Щоб у підсумку вони підняли з цього приводу якийсь двіж та змінили владу на більш компетентну? По-перше це непросто зробить при 30 річной негативной селекції, а по-друге навіщо нам їх підсилювати... Як на мій погляд хай війною керують хУйло, шойгу, герасімов та інши чудові генерали із наявних. Будь-який руський на місті верховного в разі потреби використає ядерку.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, DimaF сказал:

Труба, в телеге видео, чувак мобилизированный застрелил военкома😆

Відео зі звуком пострілу й мобіками що розбігаються із приміщення бачив, але підтвердження що воєнком 200 покі ні...

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Відео зі звуком пострілу й мобіками що розбігаються із приміщення бачив, але підтвердження що воєнком 200 покі ні...

 

 

У Геращенко ниже есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

 

 

 

А що саме ви прагнете досгнути ціми меседжами? Відчинити очі русні? Щоб у підсумку вони підняли з цього приводу якийсь двіж та змінили владу на більш компетентну? По-перше це непросто зробить при 30 річной негативной селекції, а по-друге навіщо нам їх підсилювати... Як на мій погляд хай війною керують хУйло, шойгу, герасімов та інши чудові генерали із наявних. Будь-який руський на місті верховного в разі потреби використає ядерку.

имхо. такими мессиджами надо направить их злобность в другую сторону, типа на соседа, который смог украсть, и до фуя, а кто-то не смог.

про возвышенное действительно бесполезно, а низменные наклонности нужно им расчесывать. и они сами собой займутся

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

У Геращенко ниже есть.

Те що у цього блогера є я й так впевнений. Відео покі є з пораненим чуваком у формі, якого вантажать на ношах у швидку головою уперед (цей символізм досі діє на постсовку). Є відео із схопленим стрілком - 25-річний безработний білявий ванька, який верогідно не схотів перетворитись на гарного ваньку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Те що у цього блогера є я й так впевнений. Відео покі є з пораненим чуваком у формі, якого вантажать на ношах у швидку головою уперед (цей символізм досі діє на постсовку). Є відео із схопленим стрілком - 25-річний безработний білявий ванька, який верогідно не схотів перетворитись на гарного ваньку...

Розумник комфортно в тюрмі перекантується у смутні часи :)

а потім як жертву режиму відпустять. Як на мене, хороший руський

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

Розумник комфортно в тюрмі перекантується у смутні часи :)

а потім як жертву режиму відпустять. Як на мене, хороший руський

Не, с точки зрения рациональности он тупой как бревно)

Был бы умный, кинул бы в полицая бутылку, и на лет 5-6 схоронился бы на зоне.

А тут устроят показательный суд и двадцатку припаяют.

Но нам конечно приятно))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Не, с точки зрения рациональности он тупой как бревно)

Был бы умный, кинул бы в полицая бутылку, и на лет 5-6 схоронился бы на зоне.

Ну там тоже не дураки. Вместо 5 лет дали бы условно и отправили на фронт. А тут как бы сложно условно дать ... Да и стремно такому отморозку оружие дать. Он же не девочку там изнасиловал или какого-нибудь богатенького буратину утюгом пытал или пристрелил конкурента. Он на военкома оружие поднял!

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову унітаз. З 5-ої хвилини.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про "хорошую узкую"  Аллу Борисівну Пугачову - слід Арестовичу показати 

 

хороших узкіх у хороші труни , поганих - у погані

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

якого вантажать на ношах у швидку головою уперед (цей символізм досі діє на постсовку)

ні, мене теж навчали - підйоми поранених - головою вверх, щоб якщо він з'їде з нош, щоб ногами, а не головою вдарився. несуть ногами вперед, а піднімають головою вперед.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Privet сказал:

Сказав би мені хтось у 90 році (проходив службу за кордоном, на режимному об'єкті, бойовий пост знаходився глибо під землею , режим секретності, допуски та усе таке,   то я вам скажу, що стан армії та підготовки тоді у нас там був такий, що ніщо не натякало, що незабаром буде крах), що у 91-ому не стане радянського союзу - не повірив би.

Так що чудеса трапляються.

а я навпаки - 1987-1989  проходив службу у КДВО - Завітінськ - Білогорськ 

І в мене весь час була думка :

якщо не дай Боже війна - як таке "військо" буде воювати ?:pozor:

Незабаром відповідь дала Перша Чеченська .

Я в жодному разі не був здивований боєздатністттю кацапів . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

У них не хватает мозгов даже понять, что жигули у них теперь с одноразовым мотором (с ремнем ГРМ на 40 тыс) и без ремней безопасности.

 

ну ремінь ГРМ можна змінювати вчасно 

що , правда без ременів безпеки ? :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Vikctor сказал:

 

 

 

А що саме ви прагнете досгнути ціми меседжами? Відчинити очі русні? Щоб у підсумку вони підняли з цього приводу якийсь двіж та змінили владу на більш компетентну? По-перше це непросто зробить при 30 річной негативной селекції, а по-друге навіщо нам їх підсилювати... Як на мій погляд хай війною керують хУйло, шойгу, герасімов та інши чудові генерали із наявних. Будь-який руський на місті верховного в разі потреби використає ядерку.

Им бы власть на адекватную сменить. Пусть даже и внешнее управление, что, кстати, самый лучший вариант. Русня - народ покорный власти, лет за 10 цивилизуются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark FeniX сказал:

Им бы власть на адекватную сменить. Пусть даже и внешнее управление, что, кстати, самый лучший вариант. Русня - народ покорный власти, лет за 10 цивилизуются.

Ага, за тыщу лет не цивилизовались, а за 10 уже....

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dark FeniX сказал:

Им бы власть на адекватную сменить. Пусть даже и внешнее управление, что, кстати, самый лучший вариант. Русня - народ покорный власти, лет за 10 цивилизуются.

для України - цивілізована кацапія андрофагія - то поганий варіант 

кацапи мають знищити одне одного у внутрішніх розборках - власними руками , як індіанці 

виключно  

деурбанізація , деіндустріалізація , денуклеарізація ,  детехнологізація , демілітарізація , дефрагментація, декацапізація  , е.т.с - тобто все , що кацапи бажають українцям 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Ага, за тыщу лет не цивилизовались, а за 10 уже....

А я потому про внешнее управление и говорю. Своими силами, при русне у власти, ничего не выйдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dark FeniX сказал:

А я потому про внешнее управление и говорю. Своими силами, при русне у власти, ничего не выйдет.

вони всю  свою історію під  зовнішнім управлінням - татар , німців , українців-поляків , євреїв , американців ....

 

спроби "цивілізувати" кацапів , завди скінчуються для цивілізаторів  надто  погано 

 

тож на волю - у пампаси 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

для України - цивілізована кацапія андрофагія - то поганий варіант 

кацапи мають знищити одне одного у внутрішніх розборках - власними руками , як індіанці 

виключно  

деурбанізація , деіндустріалізація , денуклеарізація ,  детехнологізація , демілітарізація , дефрагментація, декацапізація  - тобто все , що кацапи бажають українцям 

 

Carthago delenda est

Помним, помним.

Я, реально, не понимаю желание иметь рядом огромную Сомали. Ничего хорошего из этого не будет. Да, само собой, рашка должна лишиться ЯО, получить ограничения по армии (пример Японии после ВМВ, например) Та даже и быть фрагментирована, по некоторым национальным республикам, например. Но после 10-15 лет международного протектората - вполне можно умерить агрессивность до общемирового уровня. А иначе получим под боком мину замедленного действия.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свято наближається на кацапії)

В Усть-Ілімському військкоматі невідомий вистрілив у військкома, повідомляють місцеві паблики. Чоловік поранений, стрілець затриманий.

 

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dark FeniX сказал:

Carthago delenda est

Помним, помним.

Я, реально, не понимаю желание иметь рядом огромную Сомали. 

 

 

саме  тридцять північних Сомалі на місці кацапії  - то ідеальний варіант для України  

 

без ракетних  та ядерних технолгій 

 

спроби реваншу від кацапів  будуть в будь якому разі 

 

питання лише - будуть вони робити  спроби реваншуватися у лаптях та онучах , чи з бластерами та гіперзвуковими турбореактивними   вандервафлями 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...