Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Canton сказал:

Если бы со всей зеленой ботвой так просто было...

За новину дякую, але з цією фразою не згоден. Більше за все мене в цьому форумі (і не тільки) дістало навішування ярликів. Не можна всіх під одну гребінку. Є нормальні, а є падлюки з обох сторін (не хочу вдаватись в полеміку, де більше).

Будь-яка людина може мати свою точку зору, може в чомусь помилятись, але це не привід поділяти на людей першого та другого сорту лише по політичним вподобанням, як це тут люблять робити деякі упороті персонажі

  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Privet сказал:

окупанти замінували дамбу й агрегати Каховської гідроелектростанції – Зеленський.

Якщо рашисти підірвуть - матимуть простий шлях на Одесу.

Адже від Дніпра там майже нічого не залишиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Privet сказал:

Якщо рашисти підірвуть - матимуть простий шлях на Одесу.

А пупок не надірвуть? Як там справи в Бахмуті? (с) Там Дніпра немає :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Privet сказал:

Адже від Дніпра там майже нічого не залишиться.

Это как?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Privet сказал:

Якщо рашисти підірвуть - матимуть простий шлях на Одесу.

Адже від Дніпра там майже нічого не залишиться.

Тобіш, ви вважаєте, що від захвату, Одесу рятує Каховське море? )))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, 7351 сказал:

 

Блин

Ну неужели никто не видит что они свои позиции зальют, а ЗСУ на правом это затопление совершенно пофик?

Единственно что может пострадать в Херсоне это остров. А там опять таки кацапское гнездо, промзона

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

За новину дякую, але з цією фразою не згоден. Більше за все мене в цьому форумі (і не тільки) дістало навішування ярликів. Не можна всіх під одну гребінку. Є нормальні, а є падлюки з обох сторін (не хочу вдаватись в полеміку, де більше).

Будь-яка людина може мати свою точку зору, може в чомусь помилятись, але це не привід поділяти на людей першого та другого сорту лише по політичним вподобанням, як це тут люблять робити деякі упороті персонажі

Это на любом форуме так.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igor_d70 сказал:

Это на любом форуме так.

Ну я сподівався, що це ж стройфорум, тобто користувачі - вже дорослі люди, які чогось в житті досягли, якщо строять собі будинки. Невже вони настільки ущербні, що їм так потрібно самостверджуватись за рахунок навішування ярликів на інших? Не розумію цього.

Ну є тут пара  персонажів, які або на зарплаті, або колись сильно головою вдарились, вони без ідола жити не можуть, їм треба постійно співати йому оди, ну як молитви читати, кожного для, бо воно ж божественне. А всі, хто думає інакше - вороги. Я на таких давно уваги не звертаю.

Але коли наче нормальні люди, котрі мені здавались тверезомислячими, час от часу таке лайно перепощувають , то вони в цей час виглядають нічим не краще того ушльопка (я не про відео, на ньому нормальний хлопець, а про власника акаунта)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

За новину дякую, але з цією фразою не згоден. Більше за все мене в цьому форумі (і не тільки) дістало навішування ярликів. Не можна всіх під одну гребінку. Є нормальні, а є падлюки з обох сторін (не хочу вдаватись в полеміку, де більше).

Будь-яка людина може мати свою точку зору, може в чомусь помилятись, але це не привід поділяти на людей першого та другого сорту лише по політичним вподобанням, як це тут люблять робити деякі упороті персонажі

При всем моем уважении, Вы уж определитесь - к умным или красивым...

С одной стороны "Будь-яка людина може мати свою точку зору"(С), с другой стороны вы отказываете в этом другой стороне...

Вот и у меня есть СВОЯ точка зрения. И если так вышло, что некоторый "політичні вподобання"(С) стали индикатором абсолютно неприемлемой и насаждаемой идеологии тотальной дремучести, невежества, быдлячества и мародерства - то извините, я БУДУ делить на сорта...И тыкать носом один из сортов в их выбор регулярно...

Это МОЯ точка зрения на протекающие процессы

DIXI

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

И если так вышло, что некоторый "політичні вподобання"(С) стали индикатором абсолютно неприемлемой и насаждаемой идеологии тотальной дремучести, невежества, быдлячества и мародерства

Самокритика - ознака виского інтелекту. Продовжуйте в тому ж дусі)

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.12.2018 17:40

ІЗРАЇЛЬ ЗАКУПИВ В УКРАЇНИ СТАНЦІЮ РАДІОТЕХНІЧНОЇ РОЗВІДКИ "КОЛЬЧУГА-М" – ЗМІ 

Контракт на купівлю РТР "Кольчуга" країни уклали ще в березні 2018 року.

Ізраїль закупив в України мобільну станцію радіотехнічної розвідки "Кольчуга-М", завданнями якої є відстеження наземних і мобільних цілей. 

Водночас, як інформує видання, українська станція радіотехнічної розвідки дозволить Військово-повітряним силам Ізраїлю контролювати процес переміщення іранських балістичних ракет в Сирії, а також – відстежувати переміщення мобільних комплексів сирійських ППО С-300 "Фаворит", які наразі представляють найбільшу небезпеку для ізраїльських ВПС.

Зауважимо, що українська станція радіотехнічної розвідки "Кольчуга-М" значно перевершує за своїми показниками навіть американські системи AWACS, адже дальність виявлення повітряних цілей у неї становить 800 кілометрів, тоді як AWACS обмежується дальністю спостереження у 600 км.

Як зазначалося, офіційних коментарів з боку Ізраїлю досі не надходило, утім в березні 2018 року між Ізраїлем та Україною дійсно був укладений контракт на купівлю РТР "Кольчуга".

www.5.ua/ekonomika/izrail-zakupyv-v-ukrainy-stantsiiu-radiotekhnichnoi-rozvidky-kolchuham-zmi-183951.html

 

Нагадаю, завод "Топаз", єдиний, де робили РТР "Кольчуга",  Порошенко, чомусь, здав русні разом з Донецьком.

Перший завод, який вивезла русня з України, був завод "Топаз".

 

 

78577.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, US7IGN сказал:

вибачте, але особисто для мене відшкодування збитків за рахунок винуватого в їх заподіянні це повернення майна до стану, в якому воно перебувало до заподіяння збитків. чи вас влаштує якщо у разі ДТП вам дадуть скотч заклеїти бампер та балончик фарби для ремонту власноруч? ще раз. я не про допомогу від місцевої влади, а про відшкодування збитків за рахунок майна параши.

Ну востановить квартиру это не скотч на бампер, а там  время покажет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Alvalk сказал:

Ну я сподівався, що це ж стройфорум, тобто користувачі - вже дорослі люди, які чогось в житті досягли, якщо строять собі будинки. Невже вони настільки ущербні, що їм так потрібно самостверджуватись за рахунок навішування ярликів на інших? Не розумію цього.

Ну є тут пара  персонажів, які або на зарплаті, або колись сильно головою вдарились, вони без ідола жити не можуть, їм треба постійно співати йому оди, ну як молитви читати, кожного для, бо воно ж божественне. А всі, хто думає інакше - вороги. Я на таких давно уваги не звертаю.

Але коли наче нормальні люди, котрі мені здавались тверезомислячими, час от часу таке лайно перепощувають , то вони в цей час виглядають нічим не краще того ушльопка (я не про відео, на ньому нормальний хлопець, а про власника акаунта)

Ну так значит они либо не настолько тверезомислячи как вам кажется, либо на ставке.Варианта "я нобелевский лауреат по ядерной физике, но считаю что Земля плоская и стоит на трех слонах" не существует в природе.

А то что люди построили себе дома и доросли до пенсии совсем не показатель. Я уверен что персонажи типа Царева и Сальдо построили себе даже не один дом. Только ума у них от этого не прибавилось ниразу

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, igor_d70 сказал:

Я уверен что персонажи типа Царева и Сальдо построили себе даже не один дом. Только ума у них от этого не прибавилось ниразу

Ну понятие ума, дело растяжимое, как косинус во время войны)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах


37 минут назад, 7351 сказал:

Нагадаю, завод "Топаз", єдиний, де робили РТР "Кольчуга",  Порошенко, чомусь, здав русні разом з Донецьком.

Перший завод, який вивезла русня з України, був завод "Топаз".

+

37 минут назад, 7351 сказал:

ІЗРАЇЛЬ ЗАКУПИВ В УКРАЇНИ СТАНЦІЮ РАДІОТЕХНІЧНОЇ РОЗВІДКИ "КОЛЬЧУГА-М"

Контракт на купівлю РТР "Кольчуга" країни уклали ще в березні 2018 року.

:pozor:

 

Скільки Кольчуг було закуплено для України в 2019-2022р, я навіть питати не буду.

 

 

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, миг сказав:

5-12.jpg

ото сьогодні у ночі за два місяці  у Нікополі та Марганцю було тихо, бо наконєцта русня під Енергодаром получила пиzди!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

 

 

Скільки Кольчуг було закуплено для України в 2019-2022р, я навіть питати не буду.

 

 

 

 

Вопрос риторический...

Какая роль государства в развитии станции «Кольчуга»?

 

Что касается роли государства, то в минимальной версии главное, чтобы государство не мешало в начатых процессах развития технологий радиоэлектронной разведки. Пока наша команда все сделала без копейки государственных денег. (С)

opk.com.ua/государство-готово-покупать-модерни/

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

 

+

:pozor:

 

Скільки Кольчуг було закуплено для України в 2019-2022р, я навіть питати не буду.

 

 

 

 

Спробуйте, будь ласка, назвати місто де Україна могла купити РТР "Кольчуга"  у 2019-2022р?

Спробуйте, будь ласка, відповісти навіщо Україні закупати у 2019-2022 роках те, що вона сама продає у 2018 році, як ненужне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Privet сказал:

 

Замполита с особистом разжаловать в рядовые и босиком на передовую. Даже если на 50% правда это бомба. Пацану надо было не в программисты а в разведку идти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

31.12.2018 17:40

ІЗРАЇЛЬ ЗАКУПИВ В УКРАЇНИ СТАНЦІЮ РАДІОТЕХНІЧНОЇ РОЗВІДКИ "КОЛЬЧУГА-М" – ЗМІ 

а цей чувак про це в курсі?

Screenshot_20221021-122310.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Корнил сказав:

а цей чувак про це в курсі?

Screenshot_20221021-122310.png

Ви припускаєте, що в Ізраїлі можуть призначити міністром оборони кого попало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...