Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, 7351 сказал:

Спробуйте, будь ласка

Спробуйте спочатку:

1. Перевірити першоджерело (клікнути на посилання в статті, шо ви сюди притягнули), будете здивовані - гарантую.

2. Відповісти на питання, чому з тексту вирізали фразу "При цьому, офіційний Єрусалим таку інформацію наразі не спростовує і не підтверджує."?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Privet сказав:

Якщо рашисти підірвуть - матимуть простий шлях на Одесу.

Адже від Дніпра там майже нічого не залишиться.

А потім одразу ж на Берлін, в "гейропу", головне щоб ширинка ззаду була.

image.png.ed70619645956239b8a91ab5a0283b2a.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, 7351 сказал:

Спробуйте, будь ласка, назвати місто де Україна могла купити РТР "Кольчуга"  у 2019-2022р?

Там же где и иудеи - в Запорожье....

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Canton сказав:

Вопрос риторический...

Какая роль государства в развитии станции «Кольчуга»?

 

Что касается роли государства, то в минимальной версии главное, чтобы государство не мешало в начатых процессах развития технологий радиоэлектронной разведки. Пока наша команда все сделала без копейки государственных денег. (С)

opk.com.ua/государство-готово-покупать-модерни/

Читаемо в цьому ж джерелі інформаціЇ:

від 16. 10 2019 р.

"Предыдущая власть в Украине нас не только не поддерживала, однако мешала, как только могла. Мы работали чуть ли не в подполье, а на удивление иностранцы проявляют очень большую заинтересованность."

 opk.com.ua/кольчуга-второе-пришествие/

Питання риторичне...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Canton сказав:

Там же где и иудеи - в Запорожье....

Читаємо:

"— После событий на Донбассе завод там был закрыт («Топаз»- Ред.) и народ разбежался кто куда. Мы попробовали организовать восстановление производства «Кольчуги» на КП «НПК «ИСКРА», но к сожалению, нам это не удалось, хотя и деньги могли быть найдены за счет реализации той продукции, которую удалось вывести из оккупированного Россией региона. Но, тем не менее не удалось."

opk.com.ua/кольчуга-второе-пришествие/

Питання таке ж, як до Alvalk -- навіщо купувати те, що продавалось, як ненужне (читайте вище), після того, як свого виробництва такого в себе вже нема?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Корнил сказал:

обов'язково до виконання під час повітряної тривоги 

Screenshot_20221021-131637.png

Я під час тривоги болгаркою пиляю, якщо щось... 😎

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, sergio сказав:

Я під час тривоги болгаркою пиляю, якщо щось... 😎

поздоровляю, сусідське прокляття вже забезпечено 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Я під час тривоги болгаркою пиляю, якщо щось... 😎

То жорстоко -- мені більш подобається перфом поробити те, що давно відкладував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

То жорстоко -- мені більш подобається перфом поробити те, що давно відкладував.

я так розумію, шо поки ви тут сусіди відпочивать..так що строчить далі, нехпй люди від вас  відпочинуть 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

Читаємо:

"— После событий на Донбассе завод там был закрыт («Топаз»- Ред.) и народ разбежался кто куда. Мы попробовали организовать восстановление производства «Кольчуги» на КП «НПК «ИСКРА», но к сожалению, нам это не удалось, хотя и деньги могли быть найдены за счет реализации той продукции, которую удалось вывести из оккупированного Россией региона. Но, тем не менее не удалось."

opk.com.ua/кольчуга-второе-пришествие/

Питання таке ж, як до Alvalk -- навіщо купувати те, що продавалось, як ненужне (читайте вище), після того, як свого виробництва такого в себе вже нема?

Это была крутейшая операция ГУР

Обрывки просачивались в свободный доступ...

Вывезена вся документация, все спецы. Производство развернуто там, где я написал,

Все остальное - под грифом...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Корнил сказав:

я так розумію, шо поки ви тут сусіди відпочивать..так що строчить далі, нехпй люди від вас  відпочинуть 

Я люблю "відкладувать роботу, ту, що вдома" -- не переймайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смех, смехом, но недавно у нас начали во дворах и по центральной дороге (там тяжести ездят) ямочный ремонт дорог. Машина здоровая такая, задувает щебнем ямки. Но воет точь-точь как летящая ракета и очень громко. Так вот как впервые ее услышали - сховались все в коридоре. Потом поняли клнечно и посмеялись. т.к. во время тревоги уже почти никто не сидит там. 

Я к тому, что стали все звуки восприниматься иначе. И люди непроизвольно стали прислушиваться. Это все последствия войны. Когда это пройдет - не знаю. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

Спробуйте спочатку:

1. Перевірити першоджерело (клікнути на посилання в статті, шо ви сюди притягнули), будете здивовані - гарантую.

2. Відповісти на питання, чому з тексту вирізали фразу "При цьому, офіційний Єрусалим таку інформацію наразі не спростовує і не підтверджує."?

Тобто, Ви вважаєте, що фахівці "5 каналу" не вміють перевіряти інформацію?

На цих виданнях теж, по Вашому, не вміють перевіряте те, що вони публікуть?

Читайте:

Ізраїльська компанія Airsom Ltd отримала від українського спецекспортера «Укроборонсервіс» автоматизовану станцію пасивної радіотехнічної розвідки нового покоління «Кольчуга-М».

Про це інформує вебсайт ImportGenius, який відслідковує міжнародні поставки.

www.ukrmilitary.com/2018/12/kolchuga-passive-sensor.html

Ізраїльська компанія Airsom Ltd отримала пасивну радіолокаційну систему українського виробництва «Кольчуга-М».

mind.ua/news/20192087-izrayil-zakupiv-ukrayinski-radari-kolchuga-m-zmi

Ізраїль, якому в 2018 році Україна поставила «Кольчугу», презентував свою станцію пасивної розвідки

www.ukrmilitary.com/2020/11/kolchuga-israil.html

 

Надайте, будь ласка, спростування цього продажу з джерела, якому Ви довіряєте, як що спроможні знайти, звісно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, semengv сказав:

Смех, смехом, но недавно у нас начали во дворах и по центральной дороге (там тяжести ездят) ямочный ремонт дорог. Машина здоровая такая, задувает щебнем ямки. Но воет точь-точь как летящая ракета и очень громко. Так вот как впервые ее услышали - сховались все в коридоре. Потом поняли клнечно и посмеялись. т.к. во время тревоги уже почти никто не сидит там. 

Я к тому, что стали все звуки восприниматься иначе. И люди непроизвольно стали прислушиваться. Это все последствия войны. Когда это пройдет - не знаю. 

В мене 3-4 місяці це триває -- вже перевірено двічі.

Коли снаряд "граду" влучив в дах під’їзду, де живу (я був в квартирі) -- пару годин після відбію тривоги не міг себе заставити навіть в під’їзд зайти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.10.2022 в 11:49, dvr002 сказал:

Рашка вже анонсує удари по Києву балістичними ракетами з Ірану

Денька три назад была передача по радио звезда с каким то "уполномоченным" из совбеза. Довольно цекаво было послушать его (в штатах как раз оголосили стратегию их безопасности) даже потому, что потом те озвученные тезисы будут ложится краеугольным камнем в методичках для пропагандонов по зомбоящикам. Так вот, там было о том, что если втянуть штаты помимо "украинского кризиса" ещё в иранский и тайваньский, то амеры сего "не выдержат", тобто тем очень невыгодна "война на три фронта". Вот и делайте выводы за дружбу и сотрудничество между персами и рашкой.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, 7351 сказал:

Читаємо:

"— После событий на Донбассе завод там был закрыт («Топаз»- Ред.) и народ разбежался кто куда. Мы попробовали организовать восстановление производства «Кольчуги» на КП «НПК «ИСКРА», но к сожалению, нам это не удалось, хотя и деньги могли быть найдены за счет реализации той продукции, которую удалось вывести из оккупированного Россией региона. Но, тем не менее не удалось."

opk.com.ua/кольчуга-второе-пришествие/

Питання таке ж, як до Alvalk -- навіщо купувати те, що продавалось, як ненужне (читайте вище), після того, як свого виробництва такого в себе вже нема?

Ніхто нікуди не розбігався, керівник підрозділу з 2014 ні разу не зателефонував. Там як раз перед 2014 була заборгованність по ЗП  щось обіцяли повернути але на тому і зупинилось. Як на мене вивезли документацію це громко сказано бо практично все було в компьютерах. І якщо змогли евакуювати готові вироби то годі казати за інформацію. 

Змінено користувачем юра84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, юра84 сказав:

Ніхто нікуди не розбігався

Тобто всі фахівці залишились в Донецьку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, semengv сказал:

Я к тому, что стали все звуки восприниматься иначе. И люди непроизвольно стали прислушиваться. Это все последствия войны. Когда это пройдет - не знаю. 

не мине. на мене після 2014 кияне дивились як на ідіота коли я казав що їх феєрверки це тупо і трохи нервує. але схоже Бог послав того скуштувати всім...

11 минут назад, Черномор сказал:

то амеры сего "не выдержат", тобто тем очень невыгодна "война на три фронта"

ну так вони ще й на те що європа замерзне все ще сподіваються... але у Польщі опалення вже давно увімкнули... щодо засратова не впевнений

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

але у Польщі опалення вже давно увімкнули...

В Київі теж, учора.

Працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А 

23 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто всі фахівці залишились в Донецьку?

А що ми робили  після 2014 в Донецьку? Просто розбіглись звучить  як підприємство перевезли а працівники все одно побігли  хто куди і не захотіли працювати.

Не сумнівайтесь   якби іх покликали поіхали, а якщо б забезпечили яким небудь гуртожитком....

Змінено користувачем юра84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, юра84 сказал:

Не сумнівайтесь   якби іх покликали поіхали, а якщо б забезпечили яким небудь гуртожитком....

знаю особисто одного інженера звідти. мало того що наші нічого не запропонували, так ще й орки його розшукували щоб примусити працювати на них. так і переховується десь з тих часів... так що у кожного могло індивідуально скластися...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...