Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Diver сказав:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

Я думаю, проблема не в этом. Злобный карлик считет Порошенко врагом, а Зеленского предателем. А так, как он гебист, то врагов нужно уважать, а предателей надо наказывать. 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Нагадаєте, куди це все зникло після каденції ПОПа? Може, знайдемо та повернемо ту зброю, що "запад" поставив Україні за його славної каденції?

Невже все по новой,  тому що черговий порохобот вийшов з коматозу та повернувся у гілку...

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

Ні, ну тут є пані модератор, що грає проти України, але їй не довго лишилось:)

 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Diver сказал:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

Да, возможно и так. А возможно и были бы "минские переговоры часть...", "мы их пэрэможэмо дипломатическим путем", часть страны в оккупации и пошли опять договариваться...

Не можем мы знать как было бы, если бы...

 

п.с. смотрю значит я ТВ и вижу сюжетик, что аренду московским попам  в Лавре ( верхней) не продлят с нового года и все такое и слышу, что, оказывается, перезаключен с пашкой договор был в 2016 году, а сейчас он истек ( через 2 дня истекает).  Это шо ж получается, при любимом нами Петр-Гетмане продлили аренду?? Клевещет наверное телик?

 

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Музей сказав:

Нагадаєте, куди це все зникло після каденції ПОПа?

Спросите у Тарана.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Оконщик сказав:

Да, возможно и так. А возможно и были бы "минские переговоры часть...", "мы их пэрэможэмо дипломатическим путем", часть страны в оккупации и пошли опять договариваться...

Не можем мы знать как было бы, если бы...

 

п.с. смотрю значит я ТВ и вижу сюжетик, что аренду московским попам  в Лавре ( верхней) не продлят с нового года и все такое и слышу, что, оказывается, перезаключен с пашкой договор был в 2016 году, а сейчас он истек ( через 2 дня истекает).  Это шо ж получается, при любимом нами Петр-Гетмане продлили аренду?? Клевещет наверное телик?

 

Напомните, в каком году получили Томос?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Напомните, в каком году получили Томос?

в 18 или 19м. а что? нельзя было не продлевать аренду? странно, вроде государственная собственность. 

п.с. значит таки да, не врало ТВ, раз Петя-фаны ответили не по теме, а в целом:).

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Вы с какой целью нарываетесь? 

Зі звичайною. Я вже звик. Мінус один бан - мінус один модератор. Так ще із сурових девяностих повелось:) Модератори - теж люди, особливо коли знаєш де вони живуть:)

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Diver сказав:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

Ого, тіки «Гойда!» не вистачає…🤦‍♂️

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

песков не смог (https://t.me/Pravda_Gerashchenko/57940) ответить на вопрос “защищена ли Москва от атак украинских дронов?”
Придется проверять на практике.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Diver сказал:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

війна була неминуча - хоч з Порохом , хоч з Зеленським - рішення   про   війну 

було прйяняте  багато років тому - під час Тузлинскої кризи , або раніше . 

 

навіть більше скажу - всі збудовані заводи кацапи знесли б ракетами - так чи інакше .

 

А  от  західну  зброю "під Пороха" чомусь не давали  :unknown:

 

Тому , навіть не знаю - як воно краще .

Поважаю обох Президентів .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Нагадаєте, куди це все зникло після каденції ПОПа? Може, знайдемо та повернемо ту зброю, що "запад" поставив Україні за його славної каденції?

Неловко Вы пытаетесь манипулировать. Даже я понял.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

А  от зброю "під Пороха" чомусь не давали

А до 24 лютого, кому давали?

Зараз дали не Зеленському, а дали Народові України! А те, що Зеленський очолив Україну, в ці, нелегкі часи, доречі,  як і належить справжньому Президенту - ні заперечень, ні сумнівів немає. Хоча, скільки ми ще чого й не знаємо.....

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Firetuf сказал:

А до 24 лютого, кому давали?

Зараз дали не Зеленському, а дали Народові України! А те, що Зеленський очолив Україну, в ці, нелегкі часи, доречі,  як і належить справжньому Президенту - ні заперечень, ні сумнівів немає. Хоча, скільки ми ще чого й не знаємо.....

тому й кажу - поважаю обох

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бездомный сказал:

війна була неминуча - хоч з Порохом

Здесь спорить не буду. Конфликт мог решиться только военным путем. Как мне кажется.

Но всё же я богатею думкою, что Херсон не сдали бы, что Марик не стал бы руинами, что Мрию бы не "проебали" (с) Арестович, что... список велик.

Змінено користувачем OuldMan
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Оконщик сказав:

а что

А то, и если вы не понимаете элементарных вещей, значит профан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Зі звичайною. Я вже звик. Мінус один бан - мінус один модератор. Так ще із сурових девяностих повелось:) Модератори - теж люди, особливо коли знаєш де вони живуть:)

Угрожаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Бездомный сказав:

війна була неминуча - хоч з Порохом , хоч з Зеленським - рішення   про   війну 

було прйяняте  багато років тому - під час Тузлинскої кризи , або раніше . 

 

навіть більше скажу - всі збудовані заводи кацапи знесли б ракетами - так чи інакше .

 

А  от  західну  зброю "під Пороха" чомусь не давали  :unknown:

 

Тому , навіть не знаю - як воно краще .

Поважаю обох Президентів .

Вважати,що зброю дають під Зеленського це тупість.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OuldMan сказал:

Здесь спорить не буду. Конфликт мог решиться только военным путем. Как мне кажется.

Но всё же я богатею думкою, что Херсон не сдали бы, что Марик не стал бы руинами, что Мрию бы не "проебали" (с) Арестович, что... список велик.

А мене не полишає лишень одна думка чи скоріше питання - 24-го чи все ж таки 25-го лютого був би підписаний мінськ-3...

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Вважати,що зброю дають під Зеленського це тупість.

зброю дають під   президента , обраного демократичним шляхом .

 

можна сказати , що дійсно - не так вже й  важливо , яке в нього прізвище , важливо - що його  демократично обрано ,  але його прізвище - Зеленский .

Подобається нам те , чи ні .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

зброю дають під   президента , обраного демократичним шляхом .

 

можна сказати , що дійсно - не так вже й  важливо , яке в нього прізвище , важливо - що його  демократично обрано ,  але його прізвище - Зеленский .

Подобається нам те , чи ні .

Зброю дають під народ, який або обороняє свою країну, обо ні. Афганцям теж давали зброю, а закінчилось чіплянням до літаків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OuldMan сказал:

 

Но всё же я богатею думкою, что Херсон не сдали бы, что Марик не стал бы руинами, что Мрию бы не "проебали" (с) Арестович, что... список велик.

 

складно  міркувати в  умовний спосіб

за Пороха ( при всій повазі до нього )  цілком могло бути й набагато гірше ніж зараз  -   кацапи ( як і багато хто - в тому числі і я  ) тупо недооцінили "блазня"  Зеленського , і саме тому підготувалися недбало , розраховуючи "на авось" .

Був би  Порох - готувалися б ретельніше , меньше грошей вкрали б , краще спланували б свої дії , е.т.с. . 

 

Вважаю , що і Маріуполь , і Херсон виявилися для кацапів такими собі  пастками , де вони  змарнували  час та ресурси , за рахунок яких могли спробувати   розсекти   Україну вздовж по  лівому  берегу  Дніпра  , взявши донецько-луганське  угрупування ЗСУ  у оточення .   Ото піхвець був би :pozor: 

 

Недооцінка Зеленського зіграла з кацапами дуже злий жарт .  

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...