Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Vikctor сказал:

Татко Філатова кадебіст? Тобто в радянські часи чувака на ім'я Альбєрт взяли в кадебе?😁

Тільки не подумай що я захіщаю Філатова - під час війни стало зрозуміло, що цей покидьок точно не для цього створений. В сенсі в мирні часи від наче здавався нормальним, а зараз точно ні.

От прикиньте скільки таких агентів КДБ перед розпадом совка втікало за кордон під приводом політичних і національних переслідувань. Шпигунська мережа в тисячі раз відразу виросла

Змінено користувачем ШуRik
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Сумно, його місце законно займе секретар Полтава(Карпов), а він....

Я якось був не в курсі змін в полтавській владі, тому, що за Мамая ніколи не голосував. Ну, проголосували люди (пенсіонери) за розданий цукор, що ж ти тут зробиш. А тут виявляється, що головний порохобот Карпов (Полтава) - секретар міськради. Погуглив, а там повний треш - ДИЛЕМА ІМ. АНДРІЯ КАРПОВА: ЯК УТРИМАТИ СЕКРЕТАРСЬКЕ КРІСЛО, ВІДЦУРАТИСЯ ВІД СПІВПРАЦІ З ОПЗЖ ТА ЗБЕРЕГТИ ПРИХИЛЬНІСТЬ РОЗКРИТИКОВАНОГО НИМ ЖЕ МАМАЯ

ptv.ua/news/f4041239-f502-4231-b816-dd01ca411aa2

"У Полтаві головою фракції ЄС є Андрій Карпов, майже відразу після виборів, у 2021 році Карпов, який на виборах скаржився на те, що у Полтаві недолугий мер Олександр Мамай, сам же пішов з Мамаєм на співпрацю. Завдяки ЄС Мамай зміг викинути з корита частину слуг Іващенка і ненависне йому Рідне місто, таким чином всі останні стали опозицією. Партія Карпова разом з “Партією простих людей” Сергія Капліна, “За майбутнє” Олександра Мамая і, неочікувано, ОПЗЖ сформували коаліцію в міській раді, а Карпов став “принцем”, секретарем міськраді у всій цій сумнівній тусовці."

І хоча голосування за посаду секретаря міськради було таємним вдалося встановити, що з кількості тих, хто взяв участь у голосуванні Карпова підтримали фракції «За Майбутнє», «Європейської Солідарності», «ОПЗЖ», «Партії простих людей Сергія Капліна» та частина «Слуг Народу». Згідно зі списками це депутати: Олександр Артеменко, Віктор Булат, Тетяна Годяк, Сергій Гонтовий, Юлія Городчаніна, Олександр Дедюхін, Оксана Деркач, Євген Дикань, Іван Діденко, Оксана Дрюк, Ігор Еренбург, Олександр Івахов, Олександр Калуцький, Владлена Каплін, Сергій Каплін, Андрій Карпов, Ігор Кислов, Ірина Климко, Юлія Костенко, Євген Момонт, Олександр Мамай, Мілена Муравенко, Маріанна Соліман, Денис Поліщук, Віктор Чміль. Загалом його кандидатуру підтримали 28 депутатів, а строкатий перелік партій додатково свідчить про те що попередні домовленості все ж таки були. Самі по судіть, що думати виборцю ЄС в Полтаві, коли на сесії голова патріотичної фракції Порошенка сидить між Мамаєм й Іллею Кивою — який час від часу навідував своїх діток з ОПЗЖ у полтавській міській раді.

 

Це все, що треба знати про найактивніших порохоботів. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Quant/RU - и?😀

У процесі. Ви з рашкі заходите чи в вас айпі російський?
Хлопці запитують, щоб перевірити заодно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Оце тєма. Волонтерам потрібно змінити лекала бомб для квадрокоптерів . Кацапам буде дуже прикро отримувати прильоти символами президентської влади👍1350095569_Screenshot_20221229-2149532.png.355d67b566ae4a621fb7cf4e15f05acd.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ШуRik сказав:

Оце тєма. Волонтерам потрібно змінити лекала бомб для квадрокоптерів . Кацапам буде дуже прикро отримувати прильоти символами президентської влади👍1350095569_Screenshot_20221229-2149532.png.355d67b566ae4a621fb7cf4e15f05acd.png

не можна
аеродинаміка xyeвaя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

У процесі. Ви з рашкі заходите чи в вас айпі російський?
Хлопці запитують, щоб перевірити заодно.

З США захожу. Але яка *** разниця? Якщо у вас ті "хлопці" не можуть прибрать російський у безкоштовному движку, то я даже хєр його зна. Виключайте.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

пишуть помер Пелє..а повинен був путен

Та ні. Пеле вже й повинен був вмерти, в сенсі і пожив нормально, але й намучився в кінці теж.... Царствія йому небесного!

А ось путлєр повинен здохнути, як скажена собака. Фу

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

З США захожу. 

Дякую. Повинна бути англійська мова, все зроблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

грає проти України

За базар надо отвечать, иначе балабал.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бездомный сказав:

 

я не згоден - я й  надалі поважаю Пороха

 

мене срачі порохобтів з зелеботами не обходять . 

 

 

Ви бот?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Такий само покидьок й такий само друг ківи... На лавці підсудних ця товста наволоч місце поряд може зайняти.

это кто друг кивы ?:))  ха-ха-ха-ха..

это такой очень тонкий стеб ?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Diver сказал:

это кто друг кивы ?:))  ха-ха-ха-ха..

это такой очень тонкий стеб ?:)

:pozor:

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

додатково свідчить про те що попередні домовленості все ж таки були

Компромісна фігура. Які зашквари саме Карпов вам відомі? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спойлер
1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Я якось був не в курсі змін в полтавській владі, тому, що за Мамая ніколи не голосував. Ну, проголосували люди (пенсіонери) за розданий цукор, що ж ти тут зробиш. А тут виявляється, що головний порохобот Карпов (Полтава) - секретар міськради. Погуглив, а там повний треш - ДИЛЕМА ІМ. АНДРІЯ КАРПОВА: ЯК УТРИМАТИ СЕКРЕТАРСЬКЕ КРІСЛО, ВІДЦУРАТИСЯ ВІД СПІВПРАЦІ З ОПЗЖ ТА ЗБЕРЕГТИ ПРИХИЛЬНІСТЬ РОЗКРИТИКОВАНОГО НИМ ЖЕ МАМАЯ

ptv.ua/news/f4041239-f502-4231-b816-dd01ca411aa2

"У Полтаві головою фракції ЄС є Андрій Карпов, майже відразу після виборів, у 2021 році Карпов, який на виборах скаржився на те, що у Полтаві недолугий мер Олександр Мамай, сам же пішов з Мамаєм на співпрацю. Завдяки ЄС Мамай зміг викинути з корита частину слуг Іващенка і ненависне йому Рідне місто, таким чином всі останні стали опозицією. Партія Карпова разом з “Партією простих людей” Сергія Капліна, “За майбутнє” Олександра Мамая і, неочікувано, ОПЗЖ сформували коаліцію в міській раді, а Карпов став “принцем”, секретарем міськраді у всій цій сумнівній тусовці."

І хоча голосування за посаду секретаря міськради було таємним вдалося встановити, що з кількості тих, хто взяв участь у голосуванні Карпова підтримали фракції «За Майбутнє», «Європейської Солідарності», «ОПЗЖ», «Партії простих людей Сергія Капліна» та частина «Слуг Народу». Згідно зі списками це депутати: Олександр Артеменко, Віктор Булат, Тетяна Годяк, Сергій Гонтовий, Юлія Городчаніна, Олександр Дедюхін, Оксана Деркач, Євген Дикань, Іван Діденко, Оксана Дрюк, Ігор Еренбург, Олександр Івахов, Олександр Калуцький, Владлена Каплін, Сергій Каплін, Андрій Карпов, Ігор Кислов, Ірина Климко, Юлія Костенко, Євген Момонт, Олександр Мамай, Мілена Муравенко, Маріанна Соліман, Денис Поліщук, Віктор Чміль. Загалом його кандидатуру підтримали 28 депутатів, а строкатий перелік партій додатково свідчить про те що попередні домовленості все ж таки були. Самі по судіть, що думати виборцю ЄС в Полтаві, коли на сесії голова патріотичної фракції Порошенка сидить між Мамаєм й Іллею Кивою — який час від часу навідував своїх діток з ОПЗЖ у полтавській міській раді.

 

Це все, що треба знати про найактивніших порохоботів. 

 

вы знаете, если бы я не следил за тем, что Полтава отчитывался тогда перед своими подписчиками его канала - то я бы мог немного вот этой ерунде и поверить. Но только немного. Не читайте перед обедом совеЙТских газет, я вам серьезно рекомендую.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

 

я не згоден - я й  надалі поважаю Пороха

 

мене срачі порохобтів з зелеботами не обходять . 

 

 

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Firetuf сказал:

А ось путлєр повинен здохнути, як скажена собака. Фу

Ось так ?

 

image.png.3db8c1f0dc5c12a2486fe2698a8816e1.png

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Diver сказав:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

Нагадаєте, куди це все зникло після каденції ПОПа? Може, знайдемо та повернемо ту зброю, що "запад" поставив Україні за його славної каденції?

  • Лайк 5
  • Хаха 3
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Diver сказав:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

о! Свіжий погляд. Де Ви були раніше? Мені теж щось подібне приходило.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...