Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

39 минут назад, OuldMan сказал:

А вот министр культуры ЛНР.

Блондинка, однако.

image.png.687d14a7fce3cbcb9511d8bb7cc304d4.png

То партизани поставили їй жовті мітки на штіблєтах?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ШуRik сказав:

То партизани поставили їй жовті мітки на штіблєтах?))

І в Ялті теж:

image.png.522f041996cb3dddd11c01da4ed62606.png

image.png.cde7a1606b25d94ffc4f42fdfea36be1.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, OuldMan сказал:

image.png.8a3a74a3e3b057003fb44d1ca71e4092.png

Ну ось порівняй ваши досягнення, тільки відверто й дай собі відповідь - якщо він ром, то хто ти?:)

 

1 час назад, Музей сказал:

Мене більше дивує, що це ми дозволяємо якісь рашистській хвойді вбивати нашого громадянина, та ще й шанованого в світі президента Грузії.

 

І що нам робить - БПЛА замість енгельсу на Батумі запустити? Навіть Зеленський у вечірній промові звернувся до влади Грузії з проханням відпустити Саакашвілі на лікування до нас або в будь-яку Європейську країну. Впевнений що на рівні МЗС всі необхідні крокі також зроблені.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Да да, конечно...

 В 14-30 к нам прилетело. Крылатки

Навіщо по вас крилаті витрачати? Там же спокійно С300 дістає, які значно дешевше, їх тупо безлім та до того ж майже не збиваються...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

І в Ялті теж:

image.png.522f041996cb3dddd11c01da4ed62606.png

image.png.cde7a1606b25d94ffc4f42fdfea36be1.png

В нас вчора навпаки у місті Новомосковськ (існування такой назви досі крутіше ніж хвойда-царіца, яку лишень вчора демонтували в Одесі) ялинку в русняві кольори пофарбували. Але реакція в місцевой телезі була така красномовна, що мер міста вийшов з каяттям хвилин за 15...

 

Спойлер

1599780077_.thumb.png.b8ae7313013b7259dac2ea2f4a5eaf4b.png

 

  • Лайк 2
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

Подоляк

Це той, що розповідав, як найвище керівництво країни півдня після вторгнення знаходилось у ступорі та не віддупляло, чи підірвати мости на півдні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Навіщо по вас крилаті витрачати? Там же спокійно С300 дістає, які значно дешевше, їх тупо безлім та до того ж майже не збиваються...

Значит сочли нужным полетное задание изменить по ходу пьесы...возможно поняли, что куда то не прорвутся...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

Це той, що розповідав, як найвище керівництво країни півдня після вторгнення знаходилось у ступорі та не віддупляло, чи підірвати мости на півдні?

Скажи, в тебе більше двох думок в мозоку вже не тримаються?

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, iiigolkin сказав:

купа постів про "

Пряме посилання, будь ласка, інакше pizdabol.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Музей сказав:

Мене більше дивує, що це ми дозволяємо якісь рашистській хвойді вбивати нашого громадянина, та ще й шанованого в світі президента Грузії.

Хвойда його викрала, чи сам приїхав?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Бездомный сказав:

Та най хоч би  й на Привозі , чи Озерці .

 

Бачили очі , кого обирали - то ж сидіть та не  ..здіть .

 

Особисто  я очікував , що з Зеленським все буде набагато гірше .

А він здивував - у гарному сенсі .

До вторгнення так і було, набагато гірше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

та навіть прислів'я існує про сучасних греків - греки дуже на нього ображаються  

 

всіх сучасних греків  зроблено турецькими х.ями ( щось накшталт пошкреби кацапа , вишкребеш татарина )

 

 

Вся східна частина Священної Римської Імперії це переселенці з України. Починаючи з сарматського періоду є навіть письмові документи Риму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:

Значит сочли нужным полетное задание изменить по ходу пьесы...возможно поняли, что куда то не прорвутся...

Опять прилеты. Сейчас С300 из Белгорода

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Vikctor сказав:

Скажи, в тебе більше двох думок в мозоку вже не тримаються?

Які до мене притензії? То ж не я казав, а він.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OuldMan сказав:

image.png.8a3a74a3e3b057003fb44d1ca71e4092.png

... а виявився єреєйським хлопчиком.

Нагадати Вам про одного старого цигана, що видавав себе за єврейського хлопчика?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, AOZ1 сказал:

Но Киевлянам рекомендую сходить покакакать в профилактических мерах. И не говорите потом, что не ппредупреждали

Не слухайте більше пророцтва арестовіча. Сьогодні він всіх на....ав1660649632_Screenshot_20221229-1528562.png.531ba317e6561aaf30ea0e446de8a6a7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто нагадую, що навіть у мирний час база Дальньої Авіації у Енгельсі знаходиться на ПОСТІЙНІЙ бойовій готовності. Ще раз. Постійна. 24/7. 365 днів на рік. Вже багато років.

Це у мирний час. Зараз йде війна, хоч у рф війну заборонено називати війною. Але для військових пофіг. База використовується для нанесення ракетних ударів, з неї стартують стратегічні бомбардувальники. Ті самі які повинні будуть стартувати з неї з ядерною зброєю під час ядерної війни. Це військовий обʼєкт який безпосередньо приймає участь у війні.

Проспати один приліт безпілотника за таких умов - це величезний пройоб. За таке знімали би главкома ВКС, який за цю базу відповідає. Причому і за приліт безпілота в Енгельс, і за те що він пролітів декілька сот кілометрів по власній території, бо голова ВКС відповідає і за ППО. Але є проблема, голова воєнна-космічей рф одночасно керує так званою СВО, бо це той самий Суровікін. А його ще не прийшов час знімати, він спочатку повинен здати Мелітополь.

Проспати другий приліт безпілотника - це просто приниження, бо їм вже було відомо, що база є ціллю і відомо що в нас є номеклатура, яка дозволяє базу уразити. Тут вже годі когось знімати, тут вже хтось повинен був стрілятися, але це росія.

Сьогодні щось таки збили НАД базою Енгельс. Хтось каже що наш безпілотник, хтось каже що російській літак. Невідомо що саме. Якщо наш безпілот, то це каже нам про те, що у РФ немає ППО на величезних просторах рф. І рф не здатна нарощувати прикриття навіть на підступах до стратегічно важливих обʼєктів, навіть за ТРИВАЛИЙ час. Тобто навіть в умовах коли відомо, що обʼєкт є ціллю і що він може бути уражений, вони в змозі лише прикрити обʼєкт безпосередньо. На практиці це обозначає, що у випадку ядерної війни або поперджувального вдару США, наприклад, можуть уразити базу за допомогою звичайного залпу з 10-20 Томагавків з конвенційною бч. Або навіть двома-трьома Томагавками з ядерною бч з повітряним підривом. Це вже не кажучі про все інше, що у США є. Ті хто бачили нормативи часів холодної війни на ураження таких цілей, розуміють якій це ліл. Бо скоріш за все база у Енгельсі повинна була бути знищена тільки за допомогою балістичних межконтінетальних термоядерних ракет. І скоріш за все за допомогою двох чи трьох таких ракет. А може й ще більше.

Якщо вони вгатили власний літак - то це взагалі чаєчка. Нагадаю - база на постійній бойовій готовності. Тобто все що літає росіське над Енгельсом ШТАТНО повинно було знати про особливий режим поряд з базою. Ще раз - штатно, причому вже давно. База не переводилася на новий режим, вона зажди жила на такому режимі. І це не може бути проблемою комунікації між родами військ - бо і літак ППО, і літак ВКС, і база Енгельс з власним ППО, і сама війна підпорядковуєються ОДНІЙ людині - Суровікіну.

Те що зараз ми робимо з рф, я думаю, оцінюється дуже високо по всьому світу. Ми не просто кажемо, що рф це колос на глиняних ногах. Ми тому колосу одну ногу відірвали за допомогою зброї, яка для цього взагалі не була призначена. І зараз єдина реакція це - А ШО ТАК МОЖНА БУЛО?

Можна. Ми можемо. (С)

 

  • Лайк 27
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

десь писалось що в енгельсі крім літаків ще й купа всяких складів ЯЗ.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Canton сказал:

Я просто нагадую, що навіть у мирний час база Дальньої Авіації у Енгельсі знаходиться на ПОСТІЙНІЙ бойовій готовності. Ще раз. Постійна. 24/7. 365 днів на рік. Вже багато років.

Проспати другий приліт безпілотника - це просто приниження, бо їм вже було відомо, що база є ціллю і відомо що в нас є номеклатура, яка дозволяє базу уразити. Тут вже годі когось знімати, тут вже хтось повинен був стрілятися, але це росія.

 

Если кто помнит Матиуса Руста. Кореш тогда в Приозерске Казахском служил, рассказывал реинкарнацию 37 года в образах.

Командующий зенитно-ракетными войсками ПВО СССР Расим Акчурин[21]:
Акция была вовсе не безобидной, а спланированной, чтобы опорочить нашу армию… Был снят главком Александр Иванович Колдунов — удивительный человек, дважды Герой Советского Союза. Кроме того, у нас командарма сняли — его судьбы я не знаю и даже имени уже не помню. В ПВО тогда очень много народа «помели», а оперативного дежурного даже засудили… Убрали отличного министра обороны Сергея Леонидовича Соколова и поставили вместо него Дмитрия Язова.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Які до мене притензії? То ж не я казав, а він.

Про дві то перебор))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, newbee2020 сказал:

десь писалось що в енгельсі крім літаків ще й купа всяких складів ЯЗ.

Наче природньо тримати боєприпаси поруч із засобами їх доставки...

Якщо вони дійсно закуяріли свій літак, то уявіть як їх задрочіли за два пройоба. Дивом що ще по цівільних бортах не в'єбали... І то напевно тому, що ешелон 10-12 тис малоїмовірний для нашого БПЛА.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть за часів Кучми такого не було. Під пафосним прикриттям слів про війну скочуємось в авторитаризм

"Знайома у Ризі дала інтерв'ю місцевому каналу, де висловилася у тому дусі, що не всі в Україні вважають Зеленського героєм, і його діяльність оцінюється по-різному всередині країни.

( Коли я пишу "знайома", то у даному випадку так і є. Се не я

На інтерв'ю оперативно відреагувало посольство України у Латвії. Я тут викладаю скрін їхньої заяви, тому що вона і призначена для широкого розповсюдження. Допомагаю чим можу.

Пропоную оцінити стиль, драматизм, не побоюся цього слова - трагізм тексту.

І заразом відповісти на питання: а чи давно наші посольства перетворилися на інструмент полювання за неугодними?

І чи демонструють вони таке саме рвіння і підгорання у виконанні своїх безпосередніх обов'язків. Чи це і є тепер їхні безпосередні обов'язки." Тамара Горіха Зерня

323195966_847595899822634_5376824413550245197_n.jpg

323055573_486762050191296_7315562761959395323_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...