Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Игорь UA сказал:

Ізраїль на найвищому рівні відновив прямі контакти з рф і має намір менше говорити публічно про "українсько-російське питання", — повідомив новий міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен

НОВИНА🇺🇦| Підписатися

Бібігон  - такий Бібігон :lol:

 

знайомий ракетник , який має опосередковане відношення до  південмашівського менеджменту , переконаний , що "влучними" ракети кацапам зробив саме Бібігон 

 

Бібігон - такий самий воєнний злочинець ,  як і путлер - євреї ще хлебатимуть великою ложкою  надані Бібігоном кацапам ракетні технології .  

_95047063_gettyimages-538547480-1.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вомбат сказал:

Докерувалося...

Государство воров или «Нарик» для Президента

Можно вести бизнес с врагами твоей же страны. Этот далеко не полный перечень аморальных деяний и делишек Петра Порошенко президент дополнил еще одним: в составе официальной украинской делегации в Стамбуле на церемонии вречения Томоса об автокефалии украинской православной церкви присутствовал и явно ощущал себя “своим” Александр Петровский, он же Налекрешвили. Он же - днепропетровский бандит по кличке “Нарик”, он же лидер одной из крупнейших и влиятельных в Украине организованных преступных групп.
polygraf.net/2465-gosudarstvo-vorov-ili-narik-dlja-prezidenta

280073_4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, JFK сказал:

З чого ви взяли що я нервую, і чому ви думаєте що я читав ту казочку? 
Тепер особисто, Ви вдаєте враження адекватної людини але все одно ділити всіх на зграї і відіграєте свій номер у тому шоу.  

Просто реакція у вас якась нервова була.

Ну а відповідати людині, не прочитав те, що вона написала - це  не виглядає розумним.

Тому, вважаючи вас адекватною людиною, я вирішив, що ви таки прочитали, якщо відповіли.

Що до шоу, то воно, якщо ви не помітили, відбувається з двох боків. Одним в штани насрав Порошенко, іншим Зеленський. Їм аби посратись не соромлячись в виразах і накидати лайна побільше. Одни нічим не краще інших. 

Я, якщо щось на цю тему  пишу, то лише для того, щоб достукатись хоч до частини, що не там вони ворога шукають.  Бо через ненависть у людини вимикаються  здібності думати (перевірено рашапропагандою). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Одним в штани насрав Порошенко, іншим Зеленський.

Ну срать 22 года и 3 это большая разница))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, миг сказал:

Ну срать 22 года и 3 это большая разница))

ви маєте на увазі, що у однієї частини штани набагато повніші?  )))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Просто реакція у вас якась нервова була.

Ну а відповідати людині, не прочитав те, що вона написала - це  не виглядає розумним.

Тому, вважаючи вас адекватною людиною, я вирішив, що ви таки прочитали, якщо відповіли.

Що до шоу, то воно, якщо ви не помітили, відбувається з двох боків. Одним в штани насрав Порошенко, іншим Зеленський. Їм аби посратись не соромлячись в виразах і накидати лайна побільше. Одни нічим не краще інших. 

Я, якщо щось на цю тему  пишу, то лише для того, щоб достукатись хоч до частини, що не там вони ворога шукають.  Бо через ненависть у людини вимикаються  здібності думати (перевірено рашапропагандою). 

Зазвичай читаю авторський текст, а читати чиїсь картинки та простирадла  нема ніякого бажання. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

ви маєте на увазі, що у однієї частини штани набагато повніші?  )))

Не петя со своего конфеты делал.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

Одним в штани насрав Порошенко, іншим Зеленський.

А Вам хто насрав в штани -- Порошенко, чи діючий Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України?

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще трохі стогнущєй по макеєвськой бавовні русні.

 

 

 

Десь в труні перевертається кернес... Труханову приготуватись)

 

 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Vikctor сказав:

А чим цікаво наші так будівлю (схоже монолітно-каркасна, тобто найкращій варіант з точкі зору надійності конструкції) розібрали? До цього бачив багато відео/фото наших влучань по тилах русні. Зазвичай в локальному місці пару поверхів зруйновано, та шибки понівечини. А тут як конструктор розібрали...

 

  • Лайк 12
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

А Вам хто насрав в штани -- Порошенко, чи діючий Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України?

Мені на відміну від вас  ніхто, бо я поважаю всіх Президентів, які боролись і борються за незалежність України. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Мені на відміну від вас  ніхто, бо я поважаю всіх Президентів, які боролись і борються за незалежність України. 

Тобто, Ви намагались образити всіх, без винятку, хто пише в цій гілці, крім себе?

Так всіх президентів України поважаєте, чи не всіх?

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Тобто, Ви намагались образити всіх, без винятку, хто пише в цій гілці, крім себе?

Звісно ні. По-перше, на правду не треба ображатись. По друге - тут адекватних набагато більше, ніж вам здається.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Звісно ні. По-перше, на правду не треба ображатись. По друге - тут адекватних набагато більше, ніж вам здається.

Ви екстрасенс и можете це довести?

Чи знову ні про що?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Ви екстрасенс и можете це довести?

Не екстрасенс,  довести очевидне можу легко, але лише адекватній людині, яка не живе в паралельній реальності.  Вам не буду.

P.S. На сьогодні ліміт відповідей на тупі питання вичерпано. Проходьте мимо.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Alvalk сказав:

Мені на відміну від вас  ніхто, бо я поважаю всіх Президентів, які боролись і борються за незалежність України. 

Нажаль ніхто з них не визнає свої помилки, ні Порошенко, що притягнув Саакашвілі, щоб посунути Яценюка, ні Зеленський, що зібрав більшість із лайна та палок і боровся із попередником замість загрози повномасштабної війни.

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наговарюють на пана Македонського-Чингізхана...

 

 

 

В цілому вірно. І чому тоді виють...

 

 

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...