Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ваш рейтинг прихильності тому чи іншому лідеру

Чесно кажучі, після втечі Янека, коли "вийшов на сцену" Порох, то сподівався на якийсь прогрес (як би там не казали, але грамотна людина бо "дурний багатим не буває"), щодо "теріторіального" питання, але виявилось марно, тож йому, як політичному лідеру від мене "мінус".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слідом за Німеччиною Норвегія та Нідерланди збираються передати танки.

Після появи інформації про передачу Німеччиною основних бойових танків Leopard 2 з’явились одразу дві новини від інших країн про готовність передати танки.

Так, за даними видання DN, Норвегія може передати Україні до 8 танків Leopard 2 з наявних 36 у збройних силах. Відомо, що на озброєнні цієї країни стоять танки у версії Leopard 2А4. Найближчим часом уряд також планує ухвалити рішення щодо закупівлі нових танків.

Нідерланди також розглядають можливість надання Україні 18 сучасних основних бойових танків Leopard 2, які вони орендували у Німеччини.

«Ми взяли їх в оренду, а це означає, що ми можемо їх купити, а це означає, що ми можемо їх подарувати», — заявив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте у вівторок в інтерв’ю FAZ в Брюсселі.

Раніше журналісти ABC News повідомляли, що за підсумками зустрічі у форматі “Рамштайн” 12 країн погодилися передати Україні танки Leopard. 

mil.in.ua/uk/news/slidom-za-nimechchynoyu-norvegiya-ta-niderlandy-zbyrayutsya-peredaty-tanky/

 

Leopard_2_A5_der_Bundeswehr.jpg-1.webp

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ні, не буду. Тільки довідку про сплачені податки спитаю. Буде менше тридцяти тисяч на рік - виїбу морозиво не отримаєте.

І що тепер, в мене буде магазин морозива?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, JFK сказав:

І що тепер, в мене буде магазин морозива?)

Та я ж не вам відповідав. Ви трохи зачекайте. У держави і на вас знайдеться паличка з-під морозива. Держави, вони такі:)

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Vikctor сказал:

А що в вас з перейменуванням вулиць - досі глухо? Пам'ятник пушкіну захистили від вандалів...:pozor:

Много переименовали за время войны, но голосования, к сожалению не было. Списком приняли и все. Единственное по проспекту гагарина был спор. Как раз Вилкул хотел переименовать в проспект Павлова (того, что застрелился якобы). Но сделали в горисполком петицию - Вилкул матом ответил, ну и пошло-поехало. Так пока и остался проспект пока гагирина. Потом была инфа - все остальные переименования после войны. Как-то так.

За пушкина - не видела. Надо посмотреть будет. Танки бы убрали - а то их минимум 2 по городу. Ну и церкви мп потихому горят.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Черномор сказал:

Запам'ятайте - в мордорі усе робиться з повеління ліліпутіна, а вищі керівники натомість "глашатаїв" для піплу (речник закордонних справ, речник по оборонці і т.п.), інших там немає, бо колишня теза "в мире существуют два мнения - моё и неправильное" в бункері перетворилася на "имеется моё мнение и другого не существует". 

Мені це не тре. Якщо вам потрібно, то можете вірити у всю цю маячню.

8 минут назад, semengv сказал:

...у и церкви мп потихому горят.

Тоді не все так погано, як здається. В нашої міської телезі про Кривий Ріг часто пишуть. Пам'ятник пушкіну у вас облили фарбою, бо міська влада зволікає з його зносом. У відповідь його обгорнули якоїсь тканиною... І пишуть що суспільство вимагає перейменувати вулиці радянським "героям" на героїв цієї війни. Враховуючи героїзм військових з вашого міста - є з кого обирати. Пишуть що місцева влада блокує це... 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

можете вірити у всю цю маячню.

Питання не стоїть вірити або ні - мордор живе по такому розпорядку.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.01.2023 в 08:33, vadimv сказал:

Вообще-то треш - это когда в одной голове умещается "констатация факта", что у человека есть право жить как он хочет, и претензии к нему по поводу того, как он живет.

Потому что когда за человеком признают такое право, ему не пишут "І чомусь не соромно".

бабИ , вони такі  біполярні :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шольц принял решение отправить Киеву танки Leopard 2A6. Это одна из последних модификаций этого танка. Машина получил усиленное бронирование башни и дополнительную противоминную защиту. Главным отличием новой модели является орудие Rhl 120/L55 с увеличенной на 11 калибров (1320 мм) длиной ствола. Вместе со стволом выросли дульная энергия и начальная скорость снарядов, а, как следствие — их бронепробиваемость и дальность поражения. Не менее важен факт установки новой танковой информационно-управляющей системы.

nRwZCPXh5Ug.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швейцарцы сняли эмбарго с Украины. Бабло побеждает зло.

censor.net/ua/news/3395492/shveyitsariya_skasuye_zaboronu_na_postachannya_ozbroyen_ukrayini_zmi

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Крутіше хіба що мінус від вомбата отримати. А по ціх двох я напевно рекордсмен у гілці. Чим і пишаюсь зрозуміло.

Ставлю на ларітус  чи 7351))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

Крутіше хіба що мінус від вомбата отримати. А по ціх двох я напевно рекордсмен у гілці. Чим і пишаюсь зрозуміло.

Хм, є сумніви. Зроблю рейтинг по мінусах за неділю-дві. Якщо виграєте, то з вас кіло смачної рибки:lol:

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Хм, є сумніви. Зроблю рейтинг по мінусах за неділю-дві. Якщо виграєте, то з вас кіло смачної рибки:lol:

Дві неділі не інформативно треба з півроку)

 

Змінено користувачем mastervovik
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, mastervovik сказав:

Дві неділі не інформативно треба з півроку)

 

Та ні, це термін, за який я це зроблю, зараз трохи зайнятий. Статистика буде від початку теми. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний отримав у спадок із США 1 мільйон доларів, після чого передав усі ці гроші на потреби української армії.

Джерело: The New York Times

Деталі: За інформацією видання, Залужний отримав спадок від американця українського походження Григорія Степанця. Про це повідомила родина Степанців.

У січні генерал пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України. Це підтверджує пресслужба ЗСУ.

www.pravda.com.ua/news/2023/01/24/7386365/

zaluzhniy-valeriy-1-683x1024.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Хм, є сумніви. Зроблю рейтинг по мінусах за неділю-дві. Якщо виграєте, то з вас кіло смачної рибки:lol:

А бани, від дівчини Понта, по якому курсу враховують? 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, JFK сказав:

А бани, від дівчини Понта, по якому курсу враховують? 

Я без поняття хто це. Мене вже давненько ніхто не банив, та й мінуси мені буквально тільки дві-три людини ставлять. Але мені це навіть подобається, це як знак якості моїх постів. Якщо мій пост не замінусував хоч один з цих людей - значить пост гівно.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, 7351 сказал:

 

630_360_1595322303-296.jpg

Цікаво про яку само зброю мова. Чи стосується це скажемо снарядів для гепардів?...

11 минут назад, mastervovik сказал:

Ставлю на ларітус  чи 7351))

Так, напевно ларітус переможе нокаутом, бо йому дізлайкають геть усі порохоботи, а не тільки два згаданих.

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Хм, є сумніви. Зроблю рейтинг по мінусах за неділю-дві. Якщо виграєте, то з вас кіло смачної рибки:lol:

Кормом в кращому випадку і не слід розраховувати на ройал канін.)

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Vikctor сказав:

Кормом в кращому випадку і не слід розраховувати на ройал канін.)

Я таке не їм, тільки натуральні продукти. М'ясо, рибу, вино. До речі, я якось порахував, що у мене харчування одного кота (тільки один з трьох важчий за п'ять кіло) обходиться 50-70 гривень на день. То я навіть прифігів від цифри 145 гривень на солдата від МО. Але ж зрада, все розкрали.

  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...