Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, InSAn сказал:

А криворіжці (чи криворожанє?) придумали... 😎

Ну криворожане Вилкула высмеяли за разгрузку, увешенную рожками. Недавно пиарился с шевроном - флагом кверх ногами. Надо ж поизвращаться и напомнить о себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, InSAn сказал:

Ці "лучі смєрті" вже по всій Україні давно працюють. А криворіжці (чи криворожанє?) придумали... 😎

Что получил на фейсбуке, у нас в Никополе такого нет. Полная светомаскировка. В основном с Энаргадара запускают осветительные снаряды при обстрелах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, semengv сказал:

Недавно пиарился с шевроном - флагом кверх ногами.

Может он этого начитался.))

Перевернуть флаг Украины вверх тормашками - и будет вам счастье?
www.unian.net/politics/52602-perevernut-flag-ukrainyi-vverh-tormashkami-i-budet-vam-schaste.html
 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, миг сказал:

у нас в Никополе такого нет. Полная светомаскировка.

Так и дроны у вас наверное не летают? Не? Скорее арта? А ей думаю лечше не подсвечивать.

У нас , по моему мнению, эффективность будет не очень - город растянут сильно. Сколько ж этих прожекторов нужно. А мопеды слышно хорошо. И как я заметила - их пускают когда ясная погода. Может я и не права.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, є ще одна цікава штука. Мабуть для когось з форумчан не секрет, що я по справах земних іноді займаюся по роботі аналізом текстів, зокрема коментарів у соцмережах і месенджерах, хоч в основному і англійською. Нещодавно мені прийшла попередня пропозиція класифікувати учасників по політичним вподобанням. Тобто порохобот/зелебот. Вибачте, якщо я вас образив, я намагаюся не вживати таких термінів, надаю перевагу термінам Прихильник Петра Олексійовича/Прихильник Володимира Олександровича, але то все в термінах замовника. Отож мені цікаво, чи не проти ви, якщо я прожену класифікатор по цій темі і опублікую результати. Звичайно, я його все рівно прожену через цю тему, як і ще через купу блогів/каналів, не зважаючи на вашу згоду, питання тільки в тому, чи згодні ви глянути в дзеркало штучного інтелекту (ні) чи дуже розумного компьютера. Ваш рейтинг прихильності тому чи іншому лідеру/партії буде відображатися у відсотках від самого "упоротого". Це стосується тільки даної теми а не всього набора даних.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 17
  • Дякую 4
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, миг сказал:

Может он этого начитался.))

Не знаю. Но у нас его недолюбливают. Сразу в начале войны вроде норм все было, а сейчас откровенно против него идет компания - те же тендеры, гуманитарка и коммуналка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.01.2023 в 18:53, Canton сказал:

Всем ебабо - вы просто довбни...

Будучи мальца в теме поставок для МО, знаю, что подобные контракты заключаются как минимум при 18 согласованиях...т.е. как минимум 18 человек поставило свою визу. И никто не заметил ошибку?

НЕ ВЕРЮ!!!(С)

Поверьте. Никто не вычитывал толком. Была свидетелем аналогичной фигни, когда 10! человек посмотрели простейший макет календаря и не заметили два 20-х числа в одном из месяцев. Причем такая фигня была 3 года подряд. Один раз даже неделя задублировалась. В конце концов не пожлобились и на 4 год наняли за 200 грн профессионального корректора и, наконец, очередный календарь напечатали без ошибок :)

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Нещодавно мені прийшла попередня пропозиція класифікувати учасників по політичним вподобанням. Тобто порохобот/зелебот.

И кто заказчик? С какой стороны? Практическое применение какое?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

До речі, є ще одна цікава штука. Мабуть для когось з форумчан не секрет, що я по справах земних іноді займаюся по роботі аналізом текстів, зокрема коментарів у соцмережах і месенджерах, хоч в основному і англійською. Нещодавно мені прийшла попередня пропозиція класифікувати учасників по політичним вподобанням. Тобто порохобот/зелебот. Вибачте, якщо я вас образив, я намагаюся не вживати таких термінів, надаю перевагу термінам Прихильник Петра Олексійовича/Прихильник Володимира Олександровича, але то все в термінах замовника. Отож мені цікаво, чи не проти ви, якщо я прожену класифікатор по цій темі і опублікую результати. Звичайно, я його все рівно прожену через цю тему, як і ще через купу блогів/каналів, не зважаючи на вашу згоду, питання тільки в тому, чи згодні ви глянути в дзеркало штучного інтелекту (ні) чи дуже розумного компьютера. Ваш рейтинг прихильності тому чи іншому лідеру/партії буде відображатися у відсотках від самого "упоротого". Це стосується тільки даної теми а не всього набора даних.

Якщо обіцяєте, що під час експерименту не будете бити електричним струмом то вперед... 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, semengv сказал:

Не знаю. Но у нас его недолюбливают.

Я вообще не понимаю как он туда влез.Надеюсь уберут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.01.2023 в 21:01, Оконщик сказал:

85 дороговато, розница в сильпо дешевле! опять же  учитывая обьем, то 85 дорого.   но опять же учитывая, что это платит государство, а оно всегда платит дорого, то не зрада, а "как обычно"

Оно платит с большими задержками :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, semengv сказав:

И кто заказчик? С какой стороны? Практическое применение какое?

Та хто зна. Моє діло проаналізувати і видати готовий класифікатор чи продукт під певні платформи. Про практичний застосунок я тільки можу здогадуватись. Наприклад, аналіз настроїв в соцмережах по відношенню до інформаційної політики тієї чи іншої партії. Чи розподіл прихильників/хейтерів по різних блогах/каналах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, semengv сказал:

Так и дроны у вас наверное не летают?

Летали. В основном в сумерках при рассвете,их береговая охрана неплохо сбивала.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, миг сказал:

Я вообще не понимаю как он туда влез.Надеюсь уберут

Мы тоже не знаем и надеемся... Но подписываться стал по другому. Раньше подписывался "Глава военной администрации", а сейчас - "очільник ради оборони міста". Все с него ржут и какие-то журналисьы ведут расследование. Надеюсь результат будет.

Он еще будет УБД - уверена. Недавно от контузии лечился...

Змінено користувачем semengv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, InSAn сказал:

 

 

PS: На цьому тему яєць пропоную завершити до появи нових фактів по результатам розслідування НАБУ.

Я щось пропустив в правилах форуму  і там є окремий пункт заборони обговорення яєць взагалі чи цін на них?

У іншому випадку ми тут дорослі і якось сами впораємось що нам цікаво обговорювати. Доречі протягом 11 місяців в нас без вас це чудово виходило.

  • Лайк 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, OuldMan сказал:

Такая хамская кацапская манера ведения диалога свидетельствует об отсутствии аргументов.

Учтите это в дальнейшей агитации за Зеленского.

Не пам'ятаю жодного разу, щоб пан Ranch агітував за діючого президента. Йому вочевидь не до вподоби попередник, це так.

2 часа назад, AOZ1 сказал:

Пока оставшихся 10К зеков не утилизируют не тронут. Ну а потом и его за компанию.

Навіщо? Він приносить користь режиму. Довів свою відданість. Креативний, бо до нього зеків вербувати ні хто не здогадався.

1 час назад, InSAn сказал:

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, sergio сказав:

Якщо обіцяєте, що під час експерименту не будете бити електричним струмом то вперед... 

Ні, не буду. Тільки довідку про сплачені податки спитаю. Буде менше тридцяти тисяч на рік - виїбу морозиво не отримаєте.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Взагалі, я вважаю, що форумчани, замінусовані такими персонажами, як Canton чи Vinsol2009, мають отримувати свої нагороди. Як ви думаєте, чи варто зробити рейтинг по цьому параметру?

Крутіше хіба що мінус від вомбата отримати. А по ціх двох я напевно рекордсмен у гілці. Чим і пишаюсь зрозуміло.

25 минут назад, semengv сказал:

Мы тоже не знаем и надеемся... Но подписываться стал по другому. Раньше подписывался "Глава военной администрации", а сейчас - "очільник ради оборони міста". Все с него ржут и какие-то журналисьы ведут расследование. Надеюсь результат будет.

Он еще будет УБД - уверена. Недавно от контузии лечился...

А що в вас з перейменуванням вулиць - досі глухо? Пам'ятник пушкіну захистили від вандалів...:pozor:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікава новина. Може трохи пізніше ніж нам хотілося б, але хоч так.

 

США собираются наращивать производство боеприпасов до 90 тысяч в месяц, что является шестикратным увеличением относительно уровня предыдущего года. Это самые высокие темпы производства в США со времен Войны в Корее.

@yigal_levin

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vikctor сказал:

Креативний, бо до нього зеків вербувати ні хто не здогадався.

Запам'ятайте - в мордорі усе робиться з повеління ліліпутіна, а вищі керівники натомість "глашатаїв" для піплу (речник закордонних справ, речник по оборонці і т.п.), інших там немає, бо колишня теза "в мире существуют два мнения - моё и неправильное" в бункері перетворилася на "имеется моё мнение и другого не существует". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...