Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, JFK сказал:

Про 10 тис сидячих нема, є про 5 не сидячих, та мабуть всі адмінштрафами покарані.

lb.ua/society/2018/05/29/398897_otnoshenii_ukrainskih_voennih.html

Не все...Торнадовцев все таки закрыли...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, InSAn сказал:

Хамити вздумали? Впевнені в своїх силах?

Йшлося не про яйця, а про вислови деяких форумчан про те, що це скоординована атака опозиції із руснею.

Так от - і русня, і опозиція озвучують факти. Різниця лише в тому, що русня радіє, а опозиція вимагає правосуддя, а не звільнення за власним бажанням.

Ви спілкуватись без ярликів вмієте? Чи потрібно більш агрументоване "прохання"?

Ще раз - знайдіть у гілці хоч один приклад, де хтось заперечує необхідність боротьби з корупцією. Йшлося виключно про статтю в дзеркалі тижня та намагання шабуніна звільнити пана Резникова на підставі "масштабної корупції на закупівлі продуктів для війська", що залюбки підхопила (а може й створила) русня та порохоботи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, InSAn сказал:

Все зрозуміло. Раз на сайті "Руськая вєсна" було написано 10 тис - то можна тягнути цю москальську порпаганду на форум та постійно кричати про "покидька Матіоса".

Питань більше немає.

Схоже ви маєте постійну підписку на вказане джерело. Я навіть не знав досі про існування цього сайту.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, InSAn сказав:

Сарказм: Чи можна тепер сказати, що @7351 проводить скоординовану атаку разом із російською прокураторую, коли він розмістив ролик, що висміює "велич" реконструкції Курської битви, а прокуратора русні зацікавилася цією постановкою?

 

У мене до Вас два питання:

1. Зможете дати посилання на мій допис на цьому форумі, де я "розмістив ролик, що висміює "велич" реконструкції Курської битви, а прокуратора русні зацікавилася цією постановкою"?

Якщо я це робив, звісно.

2. Якщо розміщення мною вищевказаного ролика, м’яко кажучі, придумано Вами -- напишете Ви теж саме, що про мене, про того, хто цей ролік розмістив на цьому форумі?

 

Я припускаю, що йдеться про цей ролік (поправте, якщо помиляюсь):  

https://www.stroimdom.com.ua/topic/235509-rossiyane-nam-prinesli-voynu/?do=findComment&comment=5255920

 

Opera Знімок_2023-01-25_213133_www.stroimdom.com.ua.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, JFK сказал:

мабуть всі адмінштрафами покарані

  За любою заявою (навіть видуманою) - зобов'язані відкрити справу. А от те, чи посадять чи ні - залежить від доказової бази.

Я особисто пам'ятаю, як в 14 році руснява порпаганда торпедувала питання написання заяв на дії атошників на сході.

Але це не повод повторювати русняву пропаганду, що "майже 10 тис атошників сидять за гратами"

 

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Схоже ви маєте постійну підписку на вказане джерело

Схоже, що пруфів про "10 тис сидячих атошників не буде" - бо це приведе на руснявий сайт.

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, InSAn сказал:

Другий раз прошу пруфи. Яке із проукраїнських джерел написало про "майже 10 тис атошників за гратами"?

Тобто ви досі не бачили жодного ролика, де про це кажуть самі військові? Дехто навіть криголаму в очи це висловив в нецензурної формі. Я особисто багато разів чув це на Ісландії, та багато разів у дописувачів в твіттері, в тому числі серед війскових. Якщо не в курсі, то в твіттері є алгоритми, яки наповнюють твою стрічку новинами за вподобанням користувача. Тому русні в мене там немає, а порохоботів в обмаль.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Турецька оборонна компанія Baykar безкоштовно передала Україні два безпілотники Bayraktar TB2.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

"Сьогодні ми отримали від великих друзів та партнерів України – компанії Baykar – ще 2 безпілотники Bayraktar TB2.

Компанія Baykar передалa їх безкоштовно для допомоги Збройним силам України та народу України для захисту від окупанта", - йдеться у повідомленні.

delo.ua/politics/ukrayina-otrimala-vid-kompaniyi-baykar-dva-bezpilotniki-bayraktar-410105/

6bbnvh---c17x11x50px50p-c17x11x50px50p--6040b2e00f327f28ad5a334f90a8cff0.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

1. Зможете дати посилання на мій допис на цьому форумі, де я "розмістив ролик, що висміює "велич" реконструкції Курської битви, а прокуратора русні зацікавилася цією постановкою"?

Так, дійсно, прошу вибачення за свій сарказм: цей ролик розмістили не Ви, а @Alvalk

Ви розмістили інше, в якому стверджується, що боротися із корупцією в воюючій країні - це бути на стороні русні.

a.jpg.561ac1829278c372d5ac9f7dad8b6eca.jpg

 

6 минут назад, 7351 сказал:

Якщо розміщення мною вищевказаного ролика, м’яко кажучі, придумано Вами -- напишете Ви теж саме, що про мене, про того, хто цей ролік розмістив на цьому форумі?

Жарт, повторений двічі - стає дурістю.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

Я особисто багато разів чув це на Ісландії, та багато разів у дописувачів в твіттері, в тому числі серед війскових.

 О так, твітер - дійсно вагоме проукраїнське джерело. 😁 Особливо в 14-15-му році під масою ольгинських тролей.

PS: Ісландія - це де Сергій Іванов, співведучий із Мосійчук "Право на владу", де власники на той час були Коломойський із Медведчуком? Дійсно, дуже авторитетний ресурс. 🤣

PPS: Цитата Сергія Іванова, що 10 років працював в прокуратурі: "Ніколи не вірте людям, які, відпрацювавши хоча б пару років на державній службі, кажуть, що їхня совість чиста і непорочна, немов антисептична серветка. Вони брешуть, і це правило не знає винятків."

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Реформа харчування то дріб'язок. Ми криголаму за інше повинні бути вдячні - він стосовно танків домовився.

 

 

А те шо це все на ДР президентато соупадение)

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, InSAn сказав:

Ви розмістили інше, в якому стверджується, що боротися із корупцією в воюючій країні - це бути на стороні русні.

Це Ви так бачите -- я бачу по іншому.

Фрази "боротися із корупцією в воюючій країні - це бути на стороні русні." у посиланні, яке я виставив, я не бачу.

Може якось виділите і покажете -- буду вдячний!

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, InSAn сказав:

Жарт, повторений двічі - стає дурістю.

Тобто, так "жартувати" до того, хто дійсно виставив ролик, Ви не можете?

Зрозуміло.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Тобто, так "жартувати" до того, хто дійсно виставив ролик, Ви не можете?

Можу. Але повторю:

22 минуты назад, InSAn сказал:

Жарт, повторений двічі - стає дурістю.

 

 

2 минуты назад, 7351 сказал:

Зрозуміло

Нажаль, не зрозуміли, раз пояснювати потрібно двічі.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акції виробника танків Leopard злетіли до рекордної позначки, на тлі новин про надання танків України

Довгоочікуване рішення Німеччини відправити в Україну важкі танки Leopard, які Rheinmetall виробляє спільно з Krauss-Maffei Wegmann, підштовхнуло акції майже 134-річної компанії до рекордного рівня.

Завдяки цьому вартість виробника танків, боєприпасів та іншої військової техніки оцінюється приблизно в 10 мільярдів євро (11 мільярдів доларів США), що в два з половиною рази більше, ніж минулого року, і може зробити його “блакитною фішкою” німецького індексу DAX.

ukrainian.voanews.com/a/6933490.html?nocache=1&fbclid=IwAR1edBK-lsLoWX05h_9IIPZBH0r2l339xOF2TNjat1Vy2UzFdzfVGb9xYzk

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

Акції виробника танків Leopard злетіли до рекордної позначки, на тлі новин про надання танків України

"Свідки теорії заговорів" скажуть, що спеціально так довго тянули, щоб правильні люди акції скупили 😜

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

1. Комплекс С300 и меры противодействия ему я ПЛОТНО изучал еще в середине 80-х

А Вы когда?

2. Зная откуда работали наши и в каком направлении, по какой цели,  при наличии определенных навыков, несложно определить предполагаемый сектор падения.

Для Вас это затруднительно? Значит слушайте, что говорят люди, которые в теме чутка поболее

Та ладно, не скромнічайте, признайтесь вже, що то ви на тій ракеті летіли. Просто в Польщу терміново треба було, а не випускають...

  • Хаха 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, InSAn сказал:

 О так, твітер - дійсно вагоме проукраїнське джерело. 😁 Особливо в 14-15-му році під масою ольгинських тролей.

PS: Ісландія - це де Сергій Іванов, співведучий із Мосійчук "Право на владу", де власники на той час були Коломойський із Медведчуком? Дійсно, дуже авторитетний ресурс. 🤣

PPS: Цитата Сергія Іванова, що 10 років працював в прокуратурі: "Ніколи не вірте людям, які, відпрацювавши хоча б пару років на державній службі, кажуть, що їхня совість чиста і непорочна, немов антисептична серветка. Вони брешуть, і це правило не знає винятків."

Я не був у твіттері у 2014-15. Тому не в курсі що там тоді відбувалося. Після повномасштабного вторгнення твіттер безумовно став головною площадкою двіжу креативних українців. Більшість гегів/мемів і т.і. з'являється там, а потім розноситься по телеграмканалам.

З приводу Ісландії і Сергія Іванова - комусь березовець чи ганапольскій на кривому заходить, а мені потрібно щось більш змістовне та схоже на журналістику, ну і від чого немає рвотного рефлексу. Тут уж кожному своє.  Мосейчучку він доречі терпіти не може. Як і Коломойського. Но це не важливо.

А мертвечук розквітнув як і його бізнес при вашому улюбленці. Тож не тре з хворої голови на здорову...

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, mastervovik сказал:

А те шо це все на ДР президентато соупадение)

 

Це напевно такі збіг, а ось шахеди ввечорі точно не збіг. Русня таке любить. В мене вже пару вибухів - дуже чутно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

А мертвечук розквітнув як і його бізнес при вашому улюбленці.

Знову повторюєте москальську пропаганду? Знову без пруфів?

m.jpg.e6c908d06e8760f09c71d350b20c18c6.jpg

 

2021 рік. А Порошенко все-одно винуватий 😁

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Це напевно такі збіг, а ось шахеди ввечорі точно не збіг. Русня таке любить. В мене вже пару вибухів - дуже чутно...

Там і не тільки шахіди, там і гіперзвуку було трохи...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, InSAn сказав:

Знову повторюєте москальську пропаганду? Знову без пруфів?

О! Знайома пісенька. Мєдвєдчук ні в чьом нє вінават. Дакажите! Дайтє пруфи!

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

О! Знайома пісенька. Мєдвєдчук ні в чьом нє вінават. Дакажите! Дайте пруфы!

Де я хоча б словом обмовився, що медведчук ні в чому не винуватий?

Я лише розвіяв брехню "розквіту" його бізнесу за часів минулого президента.

2021 рік: Статки Медведчука за рік збільшились вдвічі – "Схеми"

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

О! Знайома пісенька. Мєдвєдчук ні в чьом нє вінават. Дакажите! Дайте пруфы!

Ще один «попутчік ревалюциі»)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...