Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, 90BCO сказал:

Тим паче, що держава дає субсидію.

ні, про те не треба казати. є умовна абстрактна бідна нещасна пенсіонерка, яку всі ображають, а гарна влада за неї дупу рве. мені це взагалі нагадує цей чудовий бізнес в масштабах країни...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Privet сказал:

Чесно кажучи, хочеться дожити та подивитися чим цей звиздець таки закінчиться...

Веселий таки час випав на нашу долю  -  ковбаса по 2.20, комп'ютери, інтернет, фашизм у росії...

...Кобзона пережили...

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

мені теж було цікаво як кацапи потрапили до лав ТЦК щоб такі провокації влаштовувати...

Якщо ви не бачите як кацапи в вишиванках та на щірой "соловьїной" Україну 30+ років ушативают, как ви іх в ТЦК побачите..? Якщо у вас, зрозуміло, не такая работа, ну типа кацапів не бачити в упор...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

задати собі питання що вона в житті робила не так, що призвело її до такої ситуації. зустрічне питання - чому хтось інший повинен платити за неї?

Например работала медсестрой в государственной больнице, лечила таких олухов за бесплатно??

Никто не говорить спонсировать квартиру в 150 квадратов в новострое...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dark FeniX сказал:

Отсюда вывод простой. Не надо делиться на два лагеря.

Тут каждый для себя может сделать определенные выводы. Эту небольшую книжечку я обнаружил среди вещей моей покойной мамы и прочитал ее. Может быть это совпадение.  Но в последний раз , когда я виделся со своим сыном , это было на похоронах у моей мамы , т.е. его бабушки. За день до похорон у сына был День Рождения. И погиб сынуля , когда было 40 дней смерти его бабушки.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Например работала медсестрой в государственной больнице, лечила таких олухов за бесплатно??

 

одна моя бабця теж так розважалася, але це аж ніяк не впливало на її матеріальний стан та підтримку дітьми та онуками...

можливо життя в приватному будинку трохи більше мотивує людину бути більш відповідальною за свою долю...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

мабуть просто не всі такі випадки були зняті на відео а також не всі ще опубліковані чи набули розголосу...

скоріше насміхались як на окупованих територіяк чи на росії на вулицях пакують на війну а нас по розповідях черги в військомати з бажаючих ,але виявилось що в нас нічим не кращі методи "роботи" осіб з ТЦК (військоматів).

якщо такі вони борзі і сильні то краще б показали свою силу на війні а не з цивільним населенням в місті.

Пікантність ситуації ще і в тому, що ці "воіни" проходять досить серйозний природний кадровий відбір і психологічну перепрошивку. У подальшому це готова армія для нападу на недовільних студентів, жінок, пенсіонерів та взагали на инакомыслящих.

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ні, про те не треба казати. є умовна абстрактна бідна нещасна пенсіонерка, яку всі ображають, а гарна влада за неї дупу рве. мені це взагалі нагадує цей чудовий бізнес в масштабах країни...

 

Спойлер

 

Та, я зрозумів, який фільм Вас надихає, але я давно таке не дивлюсь.

Дивлюсь тільки позитивний контент, нерви треба берегти !

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

одна моя бабця теж так розважалася, але це аж ніяк не впливало на її матеріальний стан та підтримку дітьми та онуками...

можливо життя в приватному будинку трохи більше мотивує людину бути більш відповідальною за свою долю...

Болтология, впрочем как обычно..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Дивлюсь тільки позитивний контент, нерви треба берегти !

ховатися від реальності не рятує...

1 минуту назад, DimaF сказал:

Болтология, впрочем как обычно..

так не я перший почав :lol:

давайте конкретну пенсіонерку і вивчимо її біографію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

давайте конкретну пенсіонерку і вивчимо її біографію.

Та, навіщо ?

Батьків вже нема, а іншими "пересічними пенсіонерами" нехай опікується держава.

Або Ви.

Хіба не так ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

задати собі питання що вона в житті робила не так, що призвело її до такої ситуації. зустрічне питання - чому хтось інший повинен платити за неї?

Сейчас на подходе целое поколение, у которого к пенсионному возрасту не наберется стажа... Хотя все время работала и налоги платила. У меня 3 декрета почему-то не засчитали - а это 9 лет как бы. В моем понимании как раз работающие дети и платят налоги (содержат пенсионеров)

19 минут назад, 90BCO сказал:

Тим паче, що держава дає субсидію.

Мне как-то стыдно за ней обращаться.  Я лучше подработку найду какую-то. И я не одна такая. 

16 минут назад, Privet сказал:

Веселий таки час випав на нашу долю  -  ковбаса по 2.20, комп'ютери, інтернет, фашизм у росії...

Таки да. И думаю это еще не конец. Ближайшие 20 лет легкими не будут.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1237235463_.png.4e04566627faf8dd46a9181074971497.png

Знову попередники винуваті.

1628744809_.png.72df3371e12d622325d63d8f0b9970aa.png

 

Хто такий Смірнов - можете погуглити. А тут коротка вижимка:
 

Спойлер

792163477_.png.f1973c7a32460eb926c80e0f5d24299b.png

633157638_.png.54fb08068825e394bdeb5fc3a4a4c80d.png

 

413275372_.png.b3c720c84474b02124c1342b3da61357.png

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Privet сказал:

 

Веселий таки час випав на нашу долю  -  ковбаса по 2.20, комп'ютери, інтернет, фашизм у росії...

Об'єктивності ради не мешало б продовжити логічний ряд...

Геноцид українського народу при молчальній підтримці ООН, ОБСЕ, НАТО, прочих балаганов, лідерів майже всіх розвинених країн і навіть папи римського. Стирання з обличчя земли цілих отраслей економіки України, зрівняння із землею цілих населених пунктів від крупних міст до сёл. Сотні тисяч убитих, мільйони беженців..

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

одна моя бабця теж так розважалася, але це аж ніяк не впливало на її матеріальний стан та підтримку дітьми та онуками...

можливо життя в приватному будинку трохи більше мотивує людину бути більш відповідальною за свою долю...

Так не хочется быть от детей и внуков зависимой.

Дом  - для меня не столько ответственность, сколько уменьшение затрат на коммуналку. И огород - прибавка к пенсии так сказать.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, 90BCO сказал:

Або Ви.

я опікуюсь виключно дітьми. інвестувати в майбутнє раціональніше ніж в минуле. хіба ні? хоча трохи східніше саме так і роблять...

10 минут назад, semengv сказал:

Сейчас на подходе целое поколение, у которого к пенсионному возрасту не наберется стажа... Хотя все время работала и налоги платила.

ну у мене взагалі ніколи не було сподівань що мої проблеми будуть цікавити когось крім мене :lol:

за останні пару років було дуже цікаво пройти краш-тест та уявити своє майбутнє без "роботи/пенсії". я думав буде гірше :lol:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, semengv сказал:

Так не хочется быть от детей и внуков зависимой.

Дом  - для меня не столько ответственность, сколько уменьшение затрат на коммуналку. И огород - прибавка к пенсии так сказать.

 

типова пенсіонерка у власному будинку - з ранку гоцає, щось робить, господарство. діти привозять онуків - розвага, увага. всі люблять та цінують.

типова пенсіонерка в бабушатніку - пробіглась по смітникам та дивиться у вікно, чекає на пенсію та субсидію. діти та онуки чекають коли вона вже помре та залишить квартиру :lol:

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, semengv сказал:

задати собі питання що вона в житті робила не так, що призвело її до такої ситуації. зустрічне питання - чому хтось інший повинен платити за неї?

Еще один перекос в нашем пенсионном законодательстве. Пример:

Принесла почтальонша соседке пенсию - первую. Та только вышла на пенсию. Женщина работала в партии регионов у нас тут, потом в Днепре в обл. совете. Сынок с ней болтался рядом. Но все это не долго продолжалось - подались в бега. Сын до сих пор в розыске. Квартира пустая стоит.

Спрашиваю у почтальонши - сколько пенсию насчитали соседке? Ответ меня убил! - 20 000 гривен! Тетка только год как прятаться перестала! 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, InSAn сказав:

Саме таким чином і будувалися корупційні схеми - коли існує різна ціна, коли існують державні дотації на "абстрактний масив покупців".

Все більше пересвідчуюсь, що Ви від економіки на такій же відстані, як я від балету.

 

PS: І "різні ціни" - пряме порушення Угоди про асоціацію України з ЄС. Саме тому при минулій владі ціни (газ, ее) були максимально зрівняні та введені адресні дотації.

При овоще цена для предприятий была 11 го за куб газа, для населения порублю .

Многие нагрели руки . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, semengv сказал:

потом в Днепре в обл. совете.

Ну так она как типа госслужащая наверное получила такую пенсию.

А членство в ПР пока уголовным преступлением не объявили....

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

типова пенсіонерка у власному будинку - з ранку гоцає, щось робить, господарство. діти привозять онуків - розвага, увага. всі люблять та цінують.

типова пенсіонерка в бабушатніку - пробіглась по смітникам та дивиться у вікно, чекає на пенсію та субсидію. діти та онуки чекають коли вона вже помре та залишить квартиру :lol:

Ви про АТБ забули: вони там цілий день стирчать, ковзають на корзинах з колесами, бо інших розваг не мають🤷‍♂️

image.png.ee2fa74b8565f47d51f263ce8a58b60f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InSAn сказал:

Саме таким чином і будувалися корупційні схеми - коли існує різна ціна, коли існують державні дотації на "абстрактний масив покупців".

PS: І "різні ціни" - пряме порушення Угоди про асоціацію України з ЄС. Саме тому при минулій владі ціни (газ, ее) були максимально зрівняні та введені адресні дотації.

Це називається чули дзвін, але не знаєте де він. Те, про що ви говорите (перекіс цін) називається крос-субсидування (або перехресне субсидування, це коли юр. особи платили за тариф більше ніж фіз. осіб і таким чином дотували фіз. осіб, а не якийсь "абстрактний масив покупців", цілком конкретний, окремі тарифі для юр. осіб і окремі для фіз. осіб :)). Всі вимоги, які ставила ЄС, стосувалися дійсно крос-субсидування, АЛЕ виключно внутрішнього ринку України (а у тій цитаті на яку ви відповіли мова йшла про продаж ЕЕ закордон, якщо ви цього не розумієте :)). І ЄС не може диктувати, або нав'язувати України зовнішню політку :). ЄС вимагало зрівняти ціни між юр. особами та фіз особами України (що б кожний споживач платив однакову ціну не важливо юр. особа чи фіз. особа тариф повинен бути однаковий для всіх), а мова йшла що можна зменшити ціну тарифу - взагалі (про поділ на фіз. особи і юр осіб я нічого не писав, це ваші недолугі здогадки які ви мені чомусь постійно намагаєтесь приписати :)), якщо продавати ЕЕ закордон за більшу ціну ніж внутрішньому споживачу це не стосується крос-субсидування і є цілком нормальним (держава не зобов'язана продавати ЄС щось за внутрішніми цінами, так само як не повинна продавати внутрішнім споживачем будь-який товар за зовнішніми цінами ЄС) :).

Цитата

Все більше пересвідчуюсь, що Ви від економіки на такій же відстані, як я від балету.

частіше пишіть вашу особисту думку про мене :), мені дуже "важливо" цю думка знати :)... обов'язково тримайте мене в курсі, що і про що ви думаєте :) в кожну хвилину свого життя. А якщо серйозно, попрошу мене більше не цитувати, я вас не поважаю і вважаю підлою людиною :)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Leon26 сказал:

Якщо ви не бачите як кацапи в вишиванках та на щірой "соловьїной" Україну 30+ років ушативают, как ви іх в ТЦК побачите..? Якщо у вас, зрозуміло, не такая работа, ну типа кацапів не бачити в упор...

А как вы их тех "кацапов" определяете, по каким критериям, если они так маскируются ? Вот взять к примеру Штирлица , разговаривал на немецком, "зигхайль" кричал , советы ненавидел, форму фашисткую носил-чистокровный ариец , а оказался засланным казачком .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Privet сказав:

Чесно кажучи, хочеться дожити та подивитися чим цей звиздець таки закінчиться...

Веселий таки час випав на нашу долю  -  ковбаса по 2.20, комп'ютери, інтернет, фашизм у росії...

А ещё пиво было дешёвым..

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...